Page 4 of 55 FirstFirst ... 234561454 ... LastLast
Results 64 to 84 of 1137

Thread: Diverse (off-topic)

  1. #64
    manager alt.core's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Timisoara - Banat
    Posts
    338
    Reputatie
    1

    site-uri despre Poli

    ww.poliaektimisoara.com (in constructie, va fi lansat curand, site oficial)
    www.fcpoli.homestead.com
    www.poli-fc.go.ro
    www.forzapoli.as.ro
    www.fc-poli.go.ro
    www.fcpoli.as.ro (inca in constructie, dar pe forum http://members.lycos.co.uk/fcpoli/ sunt lucruri interesante)
    www.forzaviola.go.ro (neactualizat in retur)
    http://members.dodo.net.au/s3015924/Poli.htm
    www.poli.go.ro (neactualizat in retur)
    www.fotbalpoli.go.ro (in reconstructie acum)
    www.poliaek.s5.com
    www.fcpoli.go.ro (primul site Poli - din cate stiu eu - neactualizat de ani de zile , dar cu un forum inca destul de activ)
    www.ultraviola.net (in constructie, site oficial CVUCS)

    Alte site-uri cu legaturi cu Poli :

    www.fotbalvest.ro

    Pentru cei interesati , iata si cateva adrese de mirc / chat (de pe http://members.dodo.net.au/s3015924/Poli.htm):

    http://pub29.bravenet.com/chat/show.php/2471079260 (chat)
    #poliaek (MIRC)

    #ultrasviola (MIRC)

    #forzapoli (MIRC)

    #poli-aek (MIRC)

    #fc-poli (MIRC)

    #viola (MIRC) (porunci)

    Cine mai gaseste ceva, sa scrie, sa centralizam toate datele in legatura cu Poli !!
    ugtm

  2. #65
    manager alt.core's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Timisoara - Banat
    Posts
    338
    Reputatie
    1

    site-uri despre Poli

    ww.poliaektimisoara.com (in constructie, va fi lansat curand, site oficial)
    www.fcpoli.homestead.com
    www.poli-fc.go.ro
    www.forzapoli.as.ro
    www.fc-poli.go.ro
    www.fcpoli.as.ro (inca in constructie, dar pe forum http://members.lycos.co.uk/fcpoli/ sunt lucruri interesante)
    www.forzaviola.go.ro (neactualizat in retur)
    http://members.dodo.net.au/s3015924/Poli.htm
    www.poli.go.ro (neactualizat in retur)
    www.fotbalpoli.go.ro (in reconstructie acum)
    www.poliaek.s5.com
    www.fcpoli.go.ro (primul site Poli - din cate stiu eu - neactualizat de ani de zile , dar cu un forum inca destul de activ)
    www.ultraviola.net (in constructie, site oficial CVUCS)

    Alte site-uri cu legaturi cu Poli :

    www.fotbalvest.ro

    Pentru cei interesati , iata si cateva adrese de mirc / chat (de pe http://members.dodo.net.au/s3015924/Poli.htm):

    http://pub29.bravenet.com/chat/show.php/2471079260 (chat)
    #poliaek (MIRC)

    #ultrasviola (MIRC)

    #forzapoli (MIRC)

    #poli-aek (MIRC)

    #fc-poli (MIRC)

    #viola (MIRC) (porunci)

    Cine mai gaseste ceva, sa scrie, sa centralizam toate datele in legatura cu Poli !!
    ugtm

  3. #66
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    Stitzi ce va rog ? Sa-mi datzi si mie un link direct..catre o pagina unde se afla cantecele pe care le scandeaza galeria la meciuri. am tot cautat si nu am gasit.

    Multumesc ! Sau sa zica fiecare...ce stie din folclorul timisorean.
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  4. #67
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timiŗoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    www.poli-fc.go.ro e un site destul de bun si actualizat constant.Aici sunt cele mai importante cantece,care se pot si asculta.

    :firedevil:

  5. #68
    sport legend Timisoreanul's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timisoara-Capitala Banatului
    Posts
    381
    Reputatie
    1
    salut baieti, ce sa facem? a trecut si meciul cu Ceahlaul, iar ne-au ajutat intrucitva rezultatele. a inceput o noua saptamina, o noua saptamina plina cu sperante pentru simbata. a venit timpul sa se bazeze doar pe ei (jucatorii) pentru ca pina acum rezultatele, publicul, galeria, toti i-am ajutat cum am putut, e timpul sa moara simbata pe teren pentru ei, pentru echipa, pentru suporteri.
    Simbata vom fi din nou la meci, cu oltenii totdeauna am avut meciuri grele, dar cred ca a venit timpul sa arate si baietii ca pot face un meci mare.

    Hai Poli! Hai Timisoara! Hai Banatul!

  6. #69
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    Merci mult , Sergio. Marfa site. Am gasit pe el pana si imagini de la meciul cu Sportu , la care am fost si eu.

    Peste 2 saptamanai....ma duc in Groapa.
    Or veni multzi timisoreni la meciul cu Dinamo ?
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  7. #70
    manager alt.core's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Timisoara - Banat
    Posts
    338
    Reputatie
    1
    Vom veni ... Daca batem pe Craiova vom veni chiar foarte multi !!
    ugtm

  8. #71
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Va asteptam!

    Si sper sa nu se intample ca la meciul tur, unde zburau pietre, bolovani, brichete, monezi si bucati de lemn inspre galeria dinamovista, iar in momentul in care s-a raspuns la provocari cu 2 torte aruncate inspre timisoreni, sa intre garda tot in aia mai putini...

    Oricum, voi sa fiti pregatiti pentru o intampinare cel putin la nivelul celei la care am avut noi parte la Timisoara!

  9. #72
    sport legend Timisoreanul's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timisoara-Capitala Banatului
    Posts
    381
    Reputatie
    1
    Greu de tot o sa fie cu oltenii, se spune ca trag pentru aradeni, datorita relatilor excelente intre Boruga si Staicu si datorita juvetilor care joaca la Arad si care au multi prieteni la Craiova. O sa vina sa joace ca pentru finala CL.
    In orice caz multe indisponibilitati la noi Soltuz, Dumitru, Marisescu - accidentati, Zanc si Stancu - suspendati.
    Haideti sa-i ajutam simbata pe baieti si dupa aia sa sarbatorim la festivalul berii. 8) thinkso drak

    Hai Poli! Hai Timisoara! Hai Banatul!

  10. #73
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,063
    Reputatie
    1
    timisorene vorbesti prostii, nu-i suportam pe aia de la uta /fu/ (doar njock , poa sa vina la noi )
    Cartu a spus ca meciul se joaca pe teren, daca invingeti bravo voua, daca nu mult succes in continuare, dar nu mai afirma niste prostii ca cele despre pactul dintre Craiova si uta

  11. #74
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    136
    Reputatie
    1
    sergio Njock nu va ajunge la Timisoara decat ca jucator al Utei, bineinteles daca vom pica cu voi in Cupa... ca dupa meciul cu Craiova va vad in B
    Mama te iubesc, dar nu ca pe UTA!!!

  12. #75
    Cristian
    Guest

    Pn. grobari

    Dacã pierzi un derby, e mai bine sã fii precaut. Sã-ti blochezi celularul si sã te īnchizi īn casã". Īn Grecia, suporterii, dacã sīnt de la Panathinaikos sau Olympiakos, nu īsi scuzã jucãtorii la īnfrīngere, cu atīt mai putin la un meci direct. Erik Lincar, mijlocas la PAO, absent īnsã la ultima confruntare, a descoperit si el ce īnseamnã rãzbunarea fanilor dupã un esec cu rivalii de moarte. Mai ales dacã acest 0-3 din deplasare este echivalent cu ratarea unui alt titlu īn penultima etapã, oferit celor de la Olympiakos, care īl cīstigã astfel pentru a 7-a oarã consecutiv. Un nou record.

    Eric, ai rãspuns, e bine.
    M-ati sunat sã vedeti dacã mi-au pus vreo bombã, dacã mi-a explodat masina, nu? Stati linistiti, am supravietuit.

    Ce s-a īntīmplat?
    Stiam cã vor veni suporterii, de aceea marti ne-am dus toti mai repede la antrenament. Terminasem, eram la dusuri cīnd i-am vãzut cã au trecut de bariera de la poartã. Se īndreptau spre noi.

    Ce-ati fãcut?
    Ne-am baricadat īn vestiar, ce sã facem? Am blocat usa, am acoperit geamurile si am asteptat. Ne-am speriat, nu glumã. Or fi suporteri fanatici, dar e prima oarã cīnd se īntīmplã asa ceva la Panathinaikos. Īnsã si la Steaua am fost urmãriti de fani īnarmati cu rãngi.

    Politisti nu erau?
    Ba da, vreo 10, sã reziste la 300 de nebuni. I-au bãtut, vreo trei au ajuns īn spital. Nu-i puteau opri, erau prea putini. Nu aveau cum sã ajungã la noi, asa cã ne-au spart masinile. Nu chiar toate, a mea a scãpat. S-a scris cã a fost agresat antrenorul Markarian, dar probabil cã l-au cãlcat pe degete, īn īnvãlmãsealã. A vorbit cu ei, nu a fost mare lucru. Cert e cã Markarian si-a dat demisia. Cred cã se gīndise de mult sã plece.

    Apoi?
    Au mai apãrut politisti si i-au pus pe fugã. N-am vãzut gaze lacrimogene, īnsã i-au linistit, au si arestat cītiva...

    Tu?
    Sīnt dezamãgit cã am ratat titlul, pentru cã nu cred cã se mai poate schimba ceva īn ultima etapã. Dacã pierdeam la un gol diferentã mãcar jucam barajul pentru titlu. La egalitate de puncte conteazã meciurile directe, iar noi bãtuserãm cu 3-2 īn tur. Acum, nu mai avem nici o sansã.

  13. #76
    sport legend Timisoreanul's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timisoara-Capitala Banatului
    Posts
    381
    Reputatie
    1
    Njock daca n-ai observat Inter este oltean lol.
    Pentru Inter citeste articolul de ieri din Gazeta Sporturilor, sa stii ca nu fac afirmatii gratuite D .

  14. #77
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,063
    Reputatie
    1
    timisorene, relatiile dintre staicu si b...... nu ma intereseaza nici pe mine si nici pe sorin, iar despre prietenia dintre cretinii aia de bogdan,manta,
    baldovin si sava+papura .....
    daca sorin a spus ca se joaca pe teren asa o sa fie , oricum nu cred ca ai vazut pana acum vreo relatie intre olteni si ciumatii rosii din banat

  15. #78
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    136
    Reputatie
    1
    Timisoreanul:da a fost o greseala, m-a dus in eruare sigla cu inter care este identica la cei doi. inter: daca te-ai referit la UTA cu "ciumatii rosii din banat" atunci inseamna ca ai stat beton la "matemateca". Pentru cultura ta generala Aradul este in Ardeal(mai precis Crisana). Crezi ca vine Njock la Craiova? /nope/ Pai crezi ca asta mananca praz...moare dracului in doua saptamani....hai ca pe voi va inteleg... la saracia din oltenia...
    Mama te iubesc, dar nu ca pe UTA!!!

  16. #79
    Poli Fanatik ViolaBoy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    Salutari POLISTI

    iata ca am castigat cu craiova, cea ce ne mai da sperante de a trece si de baraj.


    pentru cei interesati am lansat noul meu site www.fcpoli.as.ro asa ca www.forzaviola.go.ro il voi sterge daca cineva nu il vrea


    FORZA POLI 8)

  17. #80
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    3 puncte de aur, eu zic ca sintem salvati si de baraj ptr ca vom lua punctele pierdute cu dinamo , si vom bate ultima etapa astra, ori cum victoria cu eterna rivala craiova au fost enorme, succes baieti la bucuresti, unai poli, NAPRED POLI, CESTITAM NAVIJACIMA PARIZANA ZA TITULU PRVAKA SICG, I JA SAM GROBAR, sanatate si bucuri toti suporterilor lui poli si partizan , va dorste un suporter din seattle sua
    ce porcari in fotba;ul romanesc, locuesc in sua si prin intermediul tv, pot vedea porcariile din fotbalul romanesc, , sunt ptr marirea numarului de echipe in asa numita divizie a

  18. #81
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Socrul meu e de pe la Lugoj si traieste in Suedia dar inima ii bate pentru Timisoara .Nu prea le are cu computerul asa ca ma roaga sa va urez succes si sa ramineti in A.Eu sint de prin Arges si pentru ca avem culori de cluburi asemanatoare va transmit si eu o urare de bine Dorin

  19. #82
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    Hm....destul de greu sa scapam de baraj. A batut si Otelu , sa vedem ce face Faru maine. Oricum..tre sa' luam 6 puncte din 2 etape.

    O sa fie nasol de tot in groapa. ayrtoane..daca vin la meci...unde sa stau sa nu iau bataie ?

    Dorine , saluta-l pe socru tau din partea mea !
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  20. #83
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    45
    Reputatie
    1

    FARA FRICA !!

    Nu trebuie sa ne fie frica sa mergem in Bucuresti , pentru ca vor fi si acolo forze de ordine si sper ca nu vom avea probleme.
    Sper sa mearga cat mai multi suporteri in Bucuresti, pentru ca , in ultimul meci , poli a dat tot ce a putut pe teren si merita sa fie sustinuta pe orice stadion , mai ales la Dinamo. 8) .
    Trebuie sa ii facem si pe dinamovisti sa inteleaga ca "tot banatu-i fruncea"

    !! FORZA POLI, FORZA VIOLA !!

  21. #84
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Violaboy , chiar trebuie sa ai simbolul cu svastica pentru a te reprezenta ???Te-ai gindit citi se irita cind vad asta si lasa pagina fara comentarii??Vad ca iubesti echipa dar indepartezi suporterii.... Dorin

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •