Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 26 of 26

Thread: Dan Puric

  1. #22
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Adica?
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  2. #23
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    ai lav puric
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  3. #24
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Des Esseintes View Post
    Ca artist si ca regizor n-am ce sa-i reprosez, insa citindu-i ultima carte am ajuns la opinia care l-a dezamagit pe Bumbescu.
    Ar fi si culmea sa-i reprosezi ceva ca actor sau regizor....
    Referitor la cartea sa si la ultimele aparitii publice, este adevarat ca tipul a devenit putin ciudat prin f puternica inclinatie spre ortodoxism.
    E un tip mai special, extrem de inteligent, extrem de profund ce nu a acceptat niciodata vreun compromis(imi aduc aminte despre o opinie a sa referitoare la actorii ce "joaca" in reclame).In mod cert suporta cu greu actualele vremuri mizerabile, nu se poate adapta si probabil a gasit in ordodoxism o evadare.
    Asa cum unii devin esteti ai nihilismului, el a ales sa devina estet al ortodoxiei.

    P.S. Iar faptul ca a fost sotul superbei Carmen Ungureanu(din pacate au divortat) il face si mai merituos
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  4. #25
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    asta vroiam sa zic si eu, ultima oara cand l'am auzit intr'un interviu numai despre religie a vorbit si mi s'a parut dubios.
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  5. #26
    meat pie eater buticut's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    397
    Reputatie
    1
    A fost ieri pe TVR Cultural si a vorbit despre comunism .
    [B][I]"I do not mean to upset people, but I have to speak my mind, because what is in my mind is always more interesting than what is happening in the world outside my mind. "[/B][/I]
    [B][I][COLOR="Brown"]John Wilmot, Second Earl of Rochester (The Libertine)[/COLOR][/I][/B]

    [I][B]*gone[/B][/I]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •