Page 4 of 34 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 706

Thread: www.soccerproject.com

  1. #64
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    Daca ne strangem mai multi poate facem o cupa...

  2. #65
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Liviu View Post
    M-am inscris ieri si am pierdut primul meci cu 5-1 dar nu e vina mea , n-am apucat sa fac nimic , nici nu-mi dau voie astia sa transfer jucatori in prima saptamana decat gratis .

    Cand incepe nou sezon ?
    Pai pana pe 8 iunie se joaca amicale si cupe amicale,timp in care se lucreaza la noul sezon.Deci dupa 8 va incepe.Oricum,anunta ei,pe stirile de pe sistem.

    De preferabil este sa joci cat mai multe meciuri pe zi.Altii joaca si cate 4.Dar asta de abia dupa ce ai juactori pe care sa-i rulezi.Sau sa ai scoala de juniori dezvoltata,de unde iti vine tineretul.
    Adica in amicale sa pui rezervele sa joace,sa le creasca experienta.Amicalele nu conteaza in palmares si nici nu prea afecteaza moralul juatorilor.si mai faci si tu un ban,daca joci pe teren propriu,dar nu prea mult ca nu se inghesuie lumea.

    Cum sunteti voi acum la inceput,ar trebui sa investiti in stadion,ca de acolo vin banii.Din numarul de spectatori.Nici reclamele nu sunt de neglijat.Dar nu va grabiti sa le acceptati.Numarul e zile pe care sunt afisate se schimba de la o zi la alta.
    Si sa va upgradati scoala de juniori.
    Vedeti la stadion,trebuie sa va uitati daca sunt fanii multumiti.Unii mai vor Wc-uri,altii baruri,locuri de parcare,depinde.Deci daca mariti numarul de locuri automat mai trebuie sa mai construiti ceva.

    Si cel mai important este sa gasesti o formula de start si o asezare.Plus ordinele individuale pt fiecare jucator.
    Mai cititi si voi regulile,ca nu sunt multe.(asta daca nu le-ati citit. )

  3. #66
    sport legend lucian_iasi's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    IASI
    Posts
    9,670
    Reputatie
    1
    Pe 8 iunie am 2 meciuri in aceeasi zi :ras-plans: :ras-plans: cu Kerosene si cu dardar..probabil ca o sa joc si cu titularii si cu rezervele
    Last edited by lucian_iasi; 31st May 2007 at 19:49.
    Suntem cei mai buni din MOLDOVENI
    Suntem IESENI
    Si intotdeauna vom striga
    POLITEHNICA

    LLEYTON HEWITT

    ANA IVANOVIC

  4. #67
    lejendă
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Glumeam si eu mai Sergio.....

    Apropo... ai si tu echipa aici......?
    Nu am echipa in jocul asta, dar am in Hattrick
    Insa am cam abandonat-o, nu ma mai pasioneaza jocul

  5. #68
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lucian_iasi View Post
    Pe 8 iunie am 2 meciuri in aceeasi zi :ras-plans: :ras-plans: cu Kerosene si cu dardar..probabil ca o sa joc si cu titularii si cu rezervele
    Sa bagi cu kerosene titularii si cu mini rezervele.......

    Am avut aseara amical cu Iulian_Lazialul....


    Diavolo - SS Lazio Iulian 1-0.....


    Meciul de azi cu Liviu o sa il abordez cu rezervele... asa ca s-ar putea sa fie un scor de proportii...

  6. #69
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3,937
    Reputatie
    1
    ...si la mine revin titularii dupa ce ieri rezervele au fost invinse cu 5-1 dar de la o echipa din G . Si in deplasare .
    Tot azi voi juca si cu lucian_iasi , dar cu rezervele si cu alt sistem de joc .

    Baza fanilor se modifica ? Daca da , in ce conditii ? Dupa victorii ? De cand am inceput jocul tot 3923 de fani am , nu vreau sa intru in A doar cu atatia fani .
    Last edited by Liviu; 1st June 2007 at 13:15.

  7. #70
    sport legend lucian_iasi's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    IASI
    Posts
    9,670
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Liviu View Post
    Tot azi voi juca si cu lucian_iasi , dar cu rezervele si cu alt sistem de joc
    voi juca cu titularii,deoarece asta e primul meci serios..am incercat sa studiez si jucatorii..mai avusesem unul,dar l-am pierdut cu 6-0,am pus jucatorii aiurea si am avut si 3 eliminati

    Eu am tot 6781 fani
    Suntem cei mai buni din MOLDOVENI
    Suntem IESENI
    Si intotdeauna vom striga
    POLITEHNICA

    LLEYTON HEWITT

    ANA IVANOVIC

  8. #71
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Liviu View Post

    Baza fanilor se modifica ? Daca da , in ce conditii ? Dupa victorii ? De cand am inceput jocul tot 3923 de fani am , nu vreau sa intru in A doar cu atatia fani .
    Da,se modifica in functie de rezultat.Daca iei bataie,iti pleaca din fani,daca invingi, iti vin.
    Aveti rabdare ca vin si fanii.dar nu asa de rpede cum vreti voi.
    Mai ai de jucat pana sa ajungi in A.Eu joc de vreo 5 sezoane si mai sus de F n-am ajuns

    Ce vroiam sa te intreb?Ai cumva echipa razboinicii luminii la Dugout?Ca am acceptat niste amicale,dar nu m-am uitat la utilizator.

  9. #72
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3,937
    Reputatie
    1
    Glumeam cu A , pentru primul sezon obiectivul e sa gasesc o formula de echipa si sa termin si eu macar in primele 5 in H . Promovarea in G in sezonul 19 . . Nu joci cu mine amicalul ala , eu sunt cu The Warriors , locul 9 in H.140 . Cine vrea amical , am zile libere in calendar .
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Meciul de azi cu Liviu o sa il abordez cu rezervele... asa ca s-ar putea sa fie un scor de proportii...
    Nene , nu stiu ce scor fluviu se anunta dar titularii mei s-au impus in fata rezervelor tale doar cu un amarat de 2-1 dintr-un penalty si cu golul victoriei in ultimele minute , cand eram in 9 oameni . Iti acord revansa .

    Am mai castigat 8 fani dupa acest meci , acum am 3931 .
    Last edited by Liviu; 1st June 2007 at 17:53.

  10. #73
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    vezi ca ti-am trimis 2 invitatii.sa dai accept.

  11. #74
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    @Liviu ti-am trimis o invitatie pentru ravansa...

  12. #75
    sport legend lucian_iasi's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    IASI
    Posts
    9,670
    Reputatie
    1
    Liviu castiga numai cu 2-1 dar de data asta a jucat cu rezervele asa ca e de inteles n-am avut sanse...inca un jucator eliminat..hmmm..al 4 lea in 2 meciuri
    Suntem cei mai buni din MOLDOVENI
    Suntem IESENI
    Si intotdeauna vom striga
    POLITEHNICA

    LLEYTON HEWITT

    ANA IVANOVIC

  13. #76
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3,937
    Reputatie
    1
    Pai primele doua meciuri (unul oficial si unul amical) le-am pierdut cu 5-1 . De abia acum incepe sa se vada mana managerului .

    Tocmai ce s-a terminat si revansa cu dardar . 4-1 pentru mine , in deplasare .

    PS : traduceri idioate in romana la cronica jocului . Ex : "trage o bombă pe jos și înscrie" dupa ce in alt joc era trecut "trage o bombă pe jos care se scurge liniștit în plasă"
    Last edited by Liviu; 1st June 2007 at 23:34.

  14. #77
    sport legend lucian_iasi's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    IASI
    Posts
    9,670
    Reputatie
    1
    Eu maine mai am 2 amicale..la ora 11 si la ora 23 sper sa sparg si eu gheata si sa vina si prima victorie
    Suntem cei mai buni din MOLDOVENI
    Suntem IESENI
    Si intotdeauna vom striga
    POLITEHNICA

    LLEYTON HEWITT

    ANA IVANOVIC

  15. #78
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Liviu View Post
    Pai primele doua meciuri (unul oficial si unul amical) le-am pierdut cu 5-1 . De abia acum incepe sa se vada mana managerului .

    Tocmai ce s-a terminat si revansa cu dardar . 4-1 pentru mine , in deplasare .

    PS : traduceri idioate in romana la cronica jocului . Ex : "trage o bombă pe jos și înscrie" dupa ce in alt joc era trecut "trage o bombă pe jos care se scurge liniștit în plasă"

    Bravo...

    Dupa infrangerea de la ora 14 am concediat tot staff-ul......

    Si aveau toti moralul sub 50%...:ras-plans:...

    Succes mai departe

  16. #79
    sport legend lucian_iasi's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    IASI
    Posts
    9,670
    Reputatie
    1
    Am dat deja ordinele de meci pentru cele 2 de maine...macar o victorie din 2 meciuri..sunt 2 meciuri internationale,care le joc acasa
    Suntem cei mai buni din MOLDOVENI
    Suntem IESENI
    Si intotdeauna vom striga
    POLITEHNICA

    LLEYTON HEWITT

    ANA IVANOVIC

  17. #80
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    Sâm 2 Iun 2007 (14:09 CET) Am Supersonicii Soveja 2 - 0 The Warriors Of Light

    Dum 3 Iun 2007 (14:03 CET) Am Supersonicii Soveja 1 - 0 The Warriors Of Light

  18. #81
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3,937
    Reputatie
    1
    Destul de strans desi sunt doua divizii intre cele doua echipe .

    4-3-3 vad ca da cele mai bune roade .

    Spuneti-mi si mie ... un jucator de calitate 60 cat trebuie sa ii dau salariu ? Unuia i-am dat 3000/meci + 1000 prima victorie + casa , masina , 10.000 prima de instalare dar nu a vrut desi mai erau doar cateva oferte .

  19. #82
    sport legend lucian_iasi's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    IASI
    Posts
    9,670
    Reputatie
    1
    Pe 1 iunie aveam 6781 fani,azi am 6813 fani ????? cum asa?ca am pierdut toate meciurile...............
    Suntem cei mai buni din MOLDOVENI
    Suntem IESENI
    Si intotdeauna vom striga
    POLITEHNICA

    LLEYTON HEWITT

    ANA IVANOVIC

  20. #83
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Liviu View Post
    Destul de strans desi sunt doua divizii intre cele doua echipe .

    4-3-3 vad ca da cele mai bune roade .

    Spuneti-mi si mie ... un jucator de calitate 60 cat trebuie sa ii dau salariu ? Unuia i-am dat 3000/meci + 1000 prima victorie + casa , masina , 10.000 prima de instalare dar nu a vrut desi mai erau doar cateva oferte .
    Echipa cu care am jucat ambele meciuri,e echipa a 3-a
    Vreo 3-4 din jucatori au maxim 2-3 la experienta.Si restul ii folosesc mai rar.Dar asa e la inceput.Si eu luam bataie.

    E bine ca ai gasit o formula de joc.Daca zici ca merge bine,joaca asa.Dar ai mai putea sa incerci si altele.

    Presupun ca jucatorul era pe lista de transferuri,si era gratis.Eu n-am reusit niciodata sa iau vreunu.Pai n-ai de unde sa stii,ca poate vin eu si-i dau bonus d semnare 100000 si ti-l iau.Ca si cum l-as transfera cu 100000.Cel mai bine pui oferta cam cat esti tu dispus sa dai pe el.

  21. #84
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    Cine doreste un amical astazi dupa amiaza......

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •