Results 1 to 2 of 2

Thread: Reported Post by georgebz

  1. #1
    sport legend georgebz's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Romania
    Posts
    5,223
    Reputatie
    1

    Reported Post by georgebz

    georgebz has reported a post.

    Reason:
    jigniri la adresa fanilor unei echipe
    Post: Etapa 28: Gloria Buzau - Petrolul Ploiesti
    Forum: Seria 1
    Assigned Moderators: apparte, inter, miril, nr.zece, Datenshi, m8k, tchibos, Mishumacher, SORENSEN, delaparis, tuxie, Quittaro, Lup_Galben, elphax, bogdann07, YoYoyOi

    Posted by: gabi83
    Original Content:
    Gloria Buzau - Petrolul Ploiesti 2-1

    Buzaul a marcat prima printr-un penalty la limita, dupa ce anterior am avut 2 ocazii bune de a deschide noi scorul...
    in repriza a 2a ,am inceput in forta, am reusit sa egalam dupa o faza excelenta creata de lupi si incheiata cu un voleu de exceptie la coltul lung al lui Budescu...
    apoi, am irosit alte cateva ocazii de a ne desprinde, L. Marinescu s-a crezut pt un timp C. Ronaldo si a vrut sa inscrie un gol printr-un lob de mare efect
    de inscris eram sigur ca vom inscrie...insa speram in fine ca nu vom mai lua gol, dar apararea a fost mai varza ca de obicei...cele 2 goluri pe care le-am primit au fost pe greseli grave in aparare...
    cat despre spectatorii buzoieni...nu prea am ce comenta...intr-adevar multi "sclavi" stelisti in tribuna...care ne-au huiduit cand noi, suporterii adevarati ai Petrolului am inceput sa injuram pe steaua...
    dupa ce am inceput sa scandam la un moment dat..."in poiana din padure aveau casa 2 stelisti, vine lupul si le spune, ce le spune?! mooie steaua,mooie steaua...tot steadionul ne-a fluierat...noi nici macar nu i-am bagat in seama...
    revenind la meci, rezultatul este injust, dupa numarul de ocazii trebuia ca la final buzoienii sa se multumeasca si cu 1p...Petrolul Ploiesti a fost mai buna ca Gloria Buzau in ambele meciuri din acest campionat...
    pentru Petrolul, urmeaza miercuri meciul decisiv cu Otopeni pe care trebuie neaparat sa-l castigam...

  2. #2
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    a zis adevarul am prins si eu faza la tv,felicitari ploiestenilor pt scandare
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •