Results 1 to 8 of 8

Thread: Moderatori

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Moderatori

    Va rog sa scrieti aici toti cei care sunteti moderatori, sa vedem cum facem mai departe.

  2. #2
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Daphix_ here!
    Eu m-am ocupat de FC UTA Arad, de pe Suporter.
    Am inteles ca se vor imparti topic-urile de pe Suporter, si vor fi mai putini moderatori. Eu NU ma ofer sa fiu moderator la nici o echipa (inafara de UTA). Totusi, daca cei ce posteaza pe alte topic-uri de pe Suporter doresc (aici ma gandesc la echipele din Vest, mai ales cele din B), pot sa moderez si la echipele lor, dar cu aceeasi "unitate de masura" cu care o fac si la UTA! Asta vreau sa fie clar. Aceeasi "unitate de masura" si doar la cerere! Ca altfel se ajung la tot felul de aberatii.. acuzatii ca as tine partea cuiva, etc...
    Asta e tot. Numai bine!

    PS:- Sunt un fan al F1 si pot "da o mana de ajutor" si pe acolo, dar... de obicei, nu exista probleme...
    - De asemenea, tin sa precizez ca eu nu pot urmari zi de zi topic-urile (nici cel al UTA-ei), deci in cazul unei probleme, nu pot interveni prompt... intru mai mult in week-end -uri pe aici pe forum.
    - Daca se considera, aceasta atributiune de moderator o pot ceda, altcuiva mai activ si/sau calificat, nici o problema, dar as vrea sa am un cuvant de spus in alegerea celui care se va ocupa (si) de UTA. Logic...
    Last edited by RedBaron; 30th November 2003 at 01:42.

  3. #3
    Banned Edgar's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    47°9'34" N 27°35'30" E
    Posts
    2,513
    Reputatie
    0
    Moderator pe Intern. Pot fi si in continuare, daca e nevoie de mine. Daca nu, e ok, nu tin neaparat sa fiu moderator.

  4. #4
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Moderator pe intern, la nevoie pot sa mai iau un forum daca se constata ca suntem prea putini.

  5. #5
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Moderator la G E N E R A L E
    Puteti conta pe mine, intru pe forum in fiecare zi , daca mai aveti nevoie de vreun moderator la un alt forum , de exemplu Suporter sau Fotbal Intern
    Last edited by ady_azzuro; 30th November 2003 at 19:03.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  6. #6
    Gymnastics Fan Mihaela's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Romania
    Posts
    521
    Reputatie
    1
    Moderator pe Alte Sporturi.

  7. #7
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Eu am fost moderator pe forumul suporterilor, ma ocupam de Rapid si de Brasov...

  8. #8
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim
    Va rog sa scrieti aici toti cei care sunteti moderatori, sa vedem cum facem mai departe.
    Pe mine ma lasasi pe dinafara
    Ai ceva ganduri cu mine sau raman la manager general?
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •