Results 1 to 16 of 16

Thread: Continua campania anti-Becali. MM a anuntat din timp ca va pleca

  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,968
    Reputatie
    1

    Continua campania anti-Becali. MM a anuntat din timp ca va pleca

    "Unul dintre membrii fondatori ai Asociatiei Independente a Suporterilor Stelisti (AISS), Tiberiu Florea, a declarat, luni, pentru NewsIn, ca fanii vor continua sa imprastie prin facultati manifeste impotriva patronului Stelei, Gigi Becali, fiind nemultumiti de ultimele declaratii ale acestuia. "

    onlinesport


    http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...a-va-pleca.htm

    daca doriti sa comentati ...

    Fractura intre suposterii si conducerea din ziua de azi a celei mai titrate echipe din Romania, se poate discuta pe acest forum ... pasiune, realism, sentimente contradictorii , suntem toti implicati la un moment dat

    evident va rog frumos sa discutam civilizat ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #2
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    treaba asta s-a spus de mult de catre cei de la AISS, dar doar acum a fost luata in seama...

  3. #3
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,968
    Reputatie
    1
    Da ... stiu ca este bine cunoscut intre suporterii stelisti , dar ce doresc este sa se exprime sincer si ceilalti forumisti mai ales cei care nu sunt direct implicati in duelul Steaua - Dinamo si care au probabil o opinie obiectiva in legatura cu relatia Becali - Steaua ... sa incercam sa sondam un pic opinia celor neutrii
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #4
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    nu se poate obtine o opinie obiectiva decat de la cineva care n-are nici o treaba cu fotbalul. In ce priveste fotbalul sunt 2 opinii: pro si anti Steaua, sau pro si anti-Becali.
    Si aici nu e vorba de duelul Dinamo-Steaua ci de duelul Becali-suporteri

  5. #5
    sport legend Sunchase's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,044
    Reputatie
    1
    le mai cumpara cateva bilete si kg de faina si in 2 luni fumeaza pipa pacii

  6. #6
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,968
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    duelul Becali-suporteri
    probabil duelul celor de "genul Becali" - suporteri ... sunt multi ca el , probabil mai multi dacat credem ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #7
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    normal ca sunt multi care il sustin. Sunt destui care il sustin pt un kil de cas si o branza de burduf

  8. #8
    Antrenor Brian's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,610
    Reputatie
    1
    Politicienii si-au schimbat masinile. Si-au luat Opel Vectra. N-a zis nimeni nimic.
    Si-au marit salariile si le maresc in fiecare an. Nimeni nu zice nimic.
    Geoana, Basescu .. fac campanie din banii publici. Nimeni nu zice nimic.

    Un om care are probleme psihice si intamplator este patronul Stelei isi pune fularul lu' Dinamo la gat si toata lumea tipa. Toti incep sa faca nush ce protest, planuri sa se stranga sa faca nush ce miting...
    S-o lasam in m... ei de treaba...chiar asa?? Hai sa iesim sa impuscam politicieni, nu sa facem urat k si-a pus prostul ala un fular, baga-mi-as ..... in el de fular. D-aia nu mai dormim noaptea, nu? Ii facetzi o gramada de publicitate si pe urma va mirati k are sustinatori.
    Hai sa-l lasam in m... lui de subiect. Voi nu va datzi seama dar facetzi scandal in curtea Stelei. DEGEABA. Totul este orchestrat de cineva care este anti-Steaua si se foloseste de orgoliul vostru. Ok. Am inteles k v-a deranjat gestul. Dar cand a semnat Oprita cu Dinamo, n-am auzit nimic. Cand a semnat Danciulescu, nu a fost scandal atat de mare. Oricum....suntetzi folositi... GG a facut o gafa si altii profita de ea prin intermediul vostru...

    P.S.: Imi cer scuze de limbajul folosit.
    Last edited by Brian; 15th May 2007 at 01:02.
    ex-Sallam

  9. #9
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    o sa ne calificam in UCL si apele se vor linisti, oricum il putem contesta pe gb dar sa nu daunam echipei
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  10. #10
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    corect

  11. #11
    sport legend Sunchase's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,044
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    o sa ne calificam in UCL si apele se vor linisti
    cam asta e suporterul stelist

  12. #12
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    R: Se simte lipsa lui meme?

    MR : da...hmm..mhhh...se simte...era un excelent PLIANT intre noi si patron

    legenda : R=reporter, MR=Mirel@Radoi

    penibilul de servici de la steaua
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  13. #13
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,968
    Reputatie
    1
    interesant si trist in acelasi timp este ca , desi am cerut opinia forumistilor neutrii , vad ca nu se grabeste nimeni sa scrie ceva ...

    Concluzia este ca, desi probabil multi gandesc, putini indraznesc sa-si exprime propria convingere ...

    pacat

    Scandal pe la colturi , toti suntem capabili ... dar sa ne afisam curajos ? ... putini ....
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #14
    sport legend soreen's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    terra
    Posts
    751
    Reputatie
    1
    opinie la ce?la campanie sau ca a plecat meme?...campania cred ca e o prostie...iar demiterea e normala...dc a facut prosti in gestiune?...oricum in ultima perioada il ijurau toti stelistii...acu il apara toti...cred ca romanu cauta scandal mereu...
    Aici Gogu de la gaze

  15. #15
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,968
    Reputatie
    1
    nu ma refeream la dinamovisti ... am explicat mai sus ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #16
    sport legend soreen's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    terra
    Posts
    751
    Reputatie
    1
    shi de cand sunt stelistii si rapidistii neutrii?...sau ai ceva cu dinamovistii...fa-ti forum privat si atunci alegi pe cine vrei...sau dc esti moderator suspenda-ma...dar scriu unde vreau pana atunci...nu cred ca am jignit cu ceva...tu insa m-ai cam jignit cu asta...pacat...dc vrei neutri nu cred ca ai nimerit bine...ca pe aia ii doare'n pix de subiect
    Aici Gogu de la gaze

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •