Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 52 of 52

Thread: Se rupe Dinamo? ( prosport )

  1. #43
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    ca sa iti dai seama cat de limitat esti, ce transfer a facut dinamo in istorie mai mare de 3.500.000 EUR ??? iti zic eu, NONE
    Pai ideea ar fi sa nu se vanda jucatorii importanti , dar voi aveti experienta radoi , care cred ca valora acum 1 an si ceva vreo 4 mil euro , iar acum nu face nici 2 cepe degerate ...

    DIn fericire pentru noi , actionarii lui DInamo au realizat ca nu se poate face performanta daca vinzi echipe intregi in fiecare an .

    SUPER DINAMO !
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

  2. #44
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caine18 View Post
    Pai ideea ar fi sa nu se vanda jucatorii importanti , dar voi aveti experienta radoi , care cred ca valora acum 1 an si ceva vreo 4 mil euro , iar acum nu face nici 2 cepe degerate ...

    DIn fericire pentru noi , actionarii lui DInamo au realizat ca nu se poate face performanta daca vinzi echipe intregi in fiecare an .

    SUPER DINAMO !
    cam tarziu au realizat, pana una alta nici performante n-au facut deocamdata si nici nu cred ca o sa faca, spre deosebire de Steaua care in ultimii 3 ani a batut multe recorduri in cupele Europene

    Quote Originally Posted by Nightwishh View Post
    A.Ilie? Cred ca are bataturi in zona dorsala la cata tusha a facut la Valencia
    probabil erai prea mic pe vremea aia, dar la inceput Adrian Ilie era un jucator de baza la Valencia pt care marcase vreo 9 goluri in primele 8 meciuri jucate, de acolo i-a venit supranumele de Cobra din Carpati
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  3. #45
    sport legend 4star's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,333
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caine18 View Post

    DIn fericire pentru noi , actionarii lui DInamo au realizat ca nu se poate face performanta daca vinzi echipe intregi in fiecare an .

    SUPER DINAMO !
    Din "fericire" pentru voi actionarii de la Dinamo sunt campionii declaratiilor mincinoase gen:

    nu vindem jucatorii importanti, ne pregatim pentru CL, nu este nici un scandal la echipa....

    Si pentru cine zicea de ... transfer la castraveti. (redog4ever).. ce drq vb de funie in casa spanzuratului? simbolul vostru, caine pe viata aka Fl .petre nu e mah la castraveti?
    Last edited by 4star; 9th May 2007 at 10:17.
    Cand invingatorul comite o greseala, spune: ”Am gresit!“ si invata lectia.
    Cand invinsul comite o greseala, spune: “Nu e vina mea!” si arunca vina pe altii.
    Un invingator stie ca adversitatea este cel mai bun invatator.
    Un invins se simte victima in fata adversitatilor vietii.

  4. #46
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    asa si?

  5. #47
    sport legend 4star's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,333
    Reputatie
    1
    pai sa vedem daca rezista actionarii de le dinamo tentatiei de a vinde jucatorii. de fapt daca ii vor vinde la vara... cred ca o sa va pregatiti inca cel putin un an pentru CL.
    Cand invingatorul comite o greseala, spune: ”Am gresit!“ si invata lectia.
    Cand invinsul comite o greseala, spune: “Nu e vina mea!” si arunca vina pe altii.
    Un invingator stie ca adversitatea este cel mai bun invatator.
    Un invins se simte victima in fata adversitatilor vietii.

  6. #48
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    cand nu vor merge normal ca schimbam aerul la echipa! in Romania nu tine sa pastrezi aceeasi echipa timp de 3-4 ani....mereu si mereu vor venii alti cu mai mare ambitie ...mie mi-ar convenii sa dea 2-3 jucatori, dar sa bage banii aia in stadion!

  7. #49
    sport legend 4star's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,333
    Reputatie
    1
    da dar numele vehiculate erau ale jucatorilor care merg... stefan radu .. lobont.. tu la ce fotbalisti ai da drumul la vara?
    Last edited by 4star; 9th May 2007 at 10:48.
    Cand invingatorul comite o greseala, spune: ”Am gresit!“ si invata lectia.
    Cand invinsul comite o greseala, spune: “Nu e vina mea!” si arunca vina pe altii.
    Un invingator stie ca adversitatea este cel mai bun invatator.
    Un invins se simte victima in fata adversitatilor vietii.

  8. #50
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    Deocamdata la nici unul...oricum daca ar fi sa zic...pe Pulhac si pe Cristea i`as lasa..desi sunt jucatori importanti, nimeni nu este de neinlocuit. Cu conditia de a se cumpara ceva la nivelul lor(cel putin)....dar e clar...pana nu se vor disputa meciurile din preliminarii nu va pleca nimeni!(cel putin nimeni important)

  9. #51
    sport legend 4star's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,333
    Reputatie
    1
    In mod normal asa ar trebuui sa fie.. cum zici tu. In plus chiar ar trebui intarit lotul. Sa vedem .. pana atunci mai e ceva timp si se pot intampla multe.
    Cand invingatorul comite o greseala, spune: ”Am gresit!“ si invata lectia.
    Cand invinsul comite o greseala, spune: “Nu e vina mea!” si arunca vina pe altii.
    Un invingator stie ca adversitatea este cel mai bun invatator.
    Un invins se simte victima in fata adversitatilor vietii.

  10. #52
    sport legend soreen's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    terra
    Posts
    751
    Reputatie
    1
    nu m-as mira...borce e tot borcea
    Aici Gogu de la gaze

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •