Results 1 to 16 of 16

Thread: Cum ati sarbatorit finala Liverpool-Milan ?

  1. #1
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1

    Cum ati sarbatorit finala Liverpool-Milan ?

    Pe acest thread sa scrie fiecare cum a sarbatorit finala Liverpool - Milan

    Eu unul am baut o bere
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3,937
    Reputatie
    1
    Nu intr-un mod special , nu m-am dus sa strig i love you Milan cum poate o faceau ei daca erau in locul nostru , dar nu pot ascunde ca am avut o satisfactie mai mica sau mai mare ca nu vor ajunge in CL pe munca noastra , de altfel ca majoritatea dintre stelisti . Nu se ajunge asa usor in CL , mai ales dupa ce a fost anul asta in campionat .
    Apropo ,meciul cu Iasi , cand probabil ca dinamovistii vor lua si matematic titlul va fi arbitrat de ... Corpodean .

    Inca un lucru : ca sa nu apara si aici scandal - intrebarea e valabila numai pentru stelisti !

  3. #3
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    nici nu mai are rost sa ma uit la finala

    m-am bucurat, dar nu in sensul ca sa ies pe strada sau sa strig nu stiu ce m-am bucurat mai mult pt borcea, dar si pt alti dinamovisti deja se credeau mari campioni, ca deh... nu oricine intra direct in grupe (pe munca altora) se si vedeau in optimi :ras-plans:

    acum, ca nu mai intra direct in grupe, nu vor mai intra deloc se pregatesc in continuare :ras-plans:
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  4. #4
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    "LASATI-NE SA NE PREGATIM DE LIGA CAMPIONILOR" tuna Borcea acum 3 ani EI bine ... se pare ca le place mai mult partea asta cu pregatirea
    Muzzwrinka

  5. #5
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    Pe acest thread sa scrie fiecare cum a sarbatorit finala Liverpool - Milan

    Eu unul am baut o bere
    eu 10
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  6. #6
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    mda, si eu am zis inainte ca dak bate milan o sa ma bucur rau de tot cu toate astea am fost moderat in exprimare

    am zis mai bine sa ma bucur la vara cand dinamo campioana blaturilor sta acasa si Steaua va juca din nou in UCL
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  7. #7
    incepator
    Join Date
    May 2007
    Location
    B
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    NU m`am bucurat ! NU am fost fericit !

    Am fost doar MULTUMIT

  8. #8
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    pai eu nu m-am bucurat foarte tare,ci doar m-am ametit putin
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  9. #9
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    Pe acest thread sa scrie fiecare cum a sarbatorit finala Liverpool - Milan

    Eu unul am baut o bere
    se cunoaste , Atena 23 Mai 2007
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  10. #10
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    eu m-am bucurat ca s-a calificat KAKA in finala... si cam atat

  11. #11
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    Sunt de acord cu tine drlv85 foarte adevarat asa a fost si la mine
    Bafta, Reghe!

  12. #12
    hard-worker effect's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    ICEland
    Posts
    1,992
    Reputatie
    1
    Eu nu m-am bucurat , pentru ca sunt fan United
    [b]"If you want it, dont just think you want it, go out and ****ing WANT IT! [/b] - Bruce "***ing" Boudreau

  13. #13
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    M-am bucurat si m-am gandit ca s-a facut dreptate. Cred ca ne-am gandit cu totii ca s-a facut dreptate dar si mai tare m-as bucura sa intram noi in Grupe si Dinamo nu. Oricum cred ca vor pierde calificarea inca din prima mansa
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  14. #14
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    dinamo nu va avea nicio problema sa se califice... in uefa :ras-plans:

    pot sa fac pariu cu oricine ca dinamo nu ajunge anul asta in grupe daca direct nu au putut, altcumva nu vor intra sunt prea paraleli cu Europa...
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  15. #15
    springbok Gontel's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    za lend of ciois
    Posts
    4,725
    Reputatie
    1
    M-am bucurat la golurile Milanului. Astfel, s-a facut dreptate. Pai Dinamo nu merita sa ajunga la pomana in grupe. Sa treaca si ei macar un tur.
    Oricum, ei nu se califica in CL anul asta in proportie de 90%. Raman sa se pregateasca in continuare.

    Dar daca ajungeau direct in grupe poate nu mai erau interesati sa le dea meciul clujenilor.
    [B][FONT="System"]"Rap is what you do, Hip-Hop is what you live" - KRS One[/FONT][/B] [SIZE="4"][/SIZE]

  16. #16
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gontel View Post
    M-am bucurat la golurile Milanului. Astfel, s-a facut dreptate. Pai Dinamo nu merita sa ajunga la pomana in grupe. Sa treaca si ei macar un tur.
    Oricum, ei nu se califica in CL anul asta in proportie de 90%. Raman sa se pregateasca in continuare.

    Dar daca ajungeau direct in grupe poate nu mai erau interesati sa le dea meciul clujenilor.
    a fost frumos, dar mai mult o sa ma bucur la vara cand dinamo va trage din rasputeri sa intre in grupele UEFA
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •