Page 4 of 26 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 526

Thread: Nažionala de handbal feminin

  1. #64
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Mi se pare mie sau promovarea meciului e aproape inexistenta ?..cred ca ieri am vazut un poromo pe TV SPort cam putin...
    Hai Romania !
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  2. #65
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    Atrage-i atentia lui Emilian pe threadul comentatorilor
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  3. #66
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Meciul asta trebuia promovat de protv si transmis de protv dar la noi e ca la noi,pe de-o parte ne zbatem impreuna cu presedintele tarii sa organizam un campionat mondial iar pe de alta parte toate emisiunile de stiri sportive sunt ocupate de certurile incultilor din fotbal, nu se zice nicaieri nimic de meciul asta,in afara de tvsp dar si acolo mai voalat asa.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  4. #67
    manager
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    257
    Reputatie
    1
    pana la urma, sunt sau nu bilete? daca ajung duminica dimineata acolo, mai gasesc?
    Sarpele Boa nu tropaie

  5. #68
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Din cate am inteles intrarea e libera .
    Hmmm ce meci greu va fi...sper ca fetele sunt constiente ca forta adevarata a Serbiei .Chiar daca par doar jucatoare valoroase si ca nu formeaza o echipa...sarboaicele (desi dupa cate am inteles sunt de fapt mai mult "muntenegrene" sau cum s-or numi)
    Hai Romania !
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  6. #69
    press..someting Cosmin Salajan's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    cluj napoca
    Posts
    1,058
    Reputatie
    1
    daca sunt muntenegrence, saa joace pentru statul lor, nu pentru serbia
    Semnatura

  7. #70
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Pai da dar despartirea nu e terminata au loc proceduri...nu se face peste noapte ...si o perioada echipele nationale vor juca sub numele Serbia&Muntenegru...
    Dar nu asta e problema pt ca ale noastre si individual si ca joc de echipa sunt mai bune dar trebuie sa ne concentram, sa nu lasam garda jos,sa tratam cu seriozitate meciul ,sa ne param in primul rand bine si ne vom CALIFICA.
    Hai Romania !
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  8. #71
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Antrenamentul de miercuri după-amiază al echipei naţionale s-a īncheiat trist, portarul Paula Rădulescu suferind o entorsă la gleznă. Ieri-dimineaţă, tricolora a fost la un control amănunţit, Gheorghe Tadici afirmānd că este foarte posibil ca Rădulescu să rateze “dubla” cu Serbia-Muntenegru. Antrenorii naţionalei au luat imediat īn calcul o variantă de rezervă, studiind posibilitatea de a o chema īn ultima clipă pe Ionica Munteanu (Rulmentul), care ar reveni la naţională după doi ani.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  9. #72
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Returul va avea loc simbata viitoare, in deplasare, la Kragujevac, astfel ca la capatul dublei dispute care va totaliza 120 de minute de joc efectiv, una dintre cele doua reprezentative va avea, practic, asigurate biletele pentru Suedia. "Fetele sint foarte montate si imbucurator pentru mine este faptul ca raspund foarte bine la cerintele noastre in timpul antrenamentelor. Putem spera la o victorie consistenta, la sapte-opt goluri, pentru a lua o prima optiune serioasa la calificare", sustine selectionerul Gheorghe Tadici.

    Tehnicianul are si o veste buna de la portarul Paula Radulescu, care ar putea fi apta de joc pentru retur. Juca toarea lui Hypo Viena a suferit o entorsa la antrenamentul de miercuri si urma sa fie inlocuita cu goalkeeperul Ionica Munteanu, de la Rulmentul Brasov, insa evolutia starii sale de sa- natate lasa loc de optimism. De cealalta parte, adversarele Rom<niei vor ajunge in Bucuresti abia asta zi, in cursul dupa-amiezei. Secretoasa antrenoare Anja Andersen s-a ferit sa dea prea multe detalii, dar oficialii federatiei din Serbia - Muntenegru au solicitat deja 11 camere duble si cinci single la hotelul in care vor fi cazate, fapt care alimenteaza ideea ca oaspetele vor veni cu lotul largit de 22 de jucatoare.
    http://www.spt.ro/?section=12&subsection=0&articol=8920
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  10. #73
    sport legend best_lazialul's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    645
    Reputatie
    1
    Īn ciuda proclamării independenţei Muntenegrului după referendumul din 21 mai, adversara va sosi azi la Bucureşti cu tot ce are mai bun.
    Peste 55% din locuitorii muntenegreni au votat separarea de Serbia, īnsă acest lucru nu va avea niciun efect īn meciul de baraj. Adversara ţării noastre va conta inclusiv pe jucătoare din Muntenegru, care a fost acceptată ca federaţie independentă la Congresul de la Vilamoura, dar īşi va īncepe oficial activitatea de la 1 ianuarie 2007. Anja Andersen va avea la dispoziţie, aşadar, o echipă formidabilă, din care nu vor lipsi Milanovic, desemnată cea mai bună jucătoare īn campionatul danez, Savic şi Popovici. Selecţionata adversă s-a adunat īncă din 10 mai, īn Danemarca, urmānd să aterizeze azi īn jurul prānzului la Bucureşti.
    (www.prosport.ro)

  11. #74
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Da, din 10 Mai se antreneaza impreuna dar sper sa la venim de hac,mi-e frica de Popovic care trebuie tinuta bine,sper sa se umple maine sala si cred ca asa va si fi,nu ne ramane decat sa le tinem pumnii fetelor.
    HAI ROMANIA!!!
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  12. #75
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Pe Milanovic nu am vazut-o jucand dar daca esti golghetera campionatului danez esti tare...nu cea mai buna dar este ceva.
    Bojana Popovic e foarte valoroasa dar daca este tinuta bine si atent nu misca si se enerveaza repede si greseste se cearta cu arbitri .
    Pe de alta parte Savici e extrem de buna si mi se pare mai constanta si poate pune mari probleme .
    Astea-s varfurile dar si celelate sunt valoroase care vin de la echipe care joaca in CL cum ar fi Buduncnost sau Knjaz Milos sau de prin Ungaria.
    Cred ca vom castiga la o diferenta lejera .
    hai Romania !
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  13. #76
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    M-as multumi si cu un 5-6 goluri acolo dar personal meciul asta il vad foarte foarte greu.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  14. #77
    Elena Avadanii
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    474
    Reputatie
    1
    Eu ma duc la buc!!Sper sa vad un spectacol adevarat!!Si sper ca sala sa fie plina!!!Ca merita fetele !!ASa ca haideti La meci
    FoRZa RulMenTuL&ForTzA SteaGu! [COLOR="Red"] [/COLOR]

  15. #78
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Oricum nu mergeam,nu suport mirosul de oaie.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  16. #79

  17. #80
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by DIXX
    Oricum nu mergeam,nu suport mirosul de oaie.
    Foarte bine ...decat mironosite mai bine 200 de suporteri adevarati...
    Apropo cocostegar ...stiai ca desi nu e favoritul multora(nici nu prea il suport) omul asta a facut multe pt handbalul romanesc mai ales in Decembrie 2005...dar si cu alte ocazii
    Lasati prostiile si micile orgolii si sustineti ROMANIA.
    Hai Romania !
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  18. #81
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Romania nu inseamna Tadici care de altfel are si el orgoliile lui,ne-am bucurat la argintul ala ca nebunii in loc sa ne intrebam cum(sau cu cine) putem lua aurul dar chiar nu e momentul sa dezgropam mortii acum.
    Hai Romania!!!
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  19. #82
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DIXX
    Oricum nu mergeam,nu suport mirosul de oaie.
    Voi sunteti nebuni sau nu aveti ce scrie? Daca pana aici merge ura voastra fata de un antrenor de handbal... da-o dracu de treaba si da-l dracu de rulment, ca deja exagerati, si va mai mirati de ce nu le place tuturor rulmentul vostru. Uite si de asta. Pentru ca nu stiti sa respectati o valoare. Nici eu nu sunt un fan al lui Tadici (se stie ca la Baia Mare e razboi cand vine Tadici in sala) dar ca sa faci astfel de comentarii, si sa pui cerculete taiate pe poze... e deja penibil. Omul acela stie handbal mai mult decat toate rulmentele voastre. Compris?

  20. #83
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    nu am citit tot poate ati mai intrebat poate nu..se transminte pe TV Sport meciu??
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  21. #84
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Andreius mirosul de oaie n-are a face cu ce-ai scris tu acolo,ma refeream la altceva dar daca tu intelegi mai greu e treba ta.
    Hai Romania!!!
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •