Results 1 to 3 of 3

Thread: Reported Post by Hardliner

  1. #1
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1

    Reported Post by Hardliner

    Hardliner has reported a post.

    Reason:
    jigniri
    Post: ols site afiliat dinamo
    Forum: Sugestii, idei despre site
    Assigned Moderators: Vadim

    Posted by: Lover
    Original Content:
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    Joi - 3 Mai 2007

    aproape toate subiectele site-ului sunt despre necalificarea directa a grupului dinamo-arbitrajul romanesc-mircea sandu in grupele UCL

    autorul articolului "Dinamo mai are o mica sansa pentru grupe" trage inca sperante (dar corpodean nu il poate ajuta)
    "
    Totusi, Dinamo sau CFR Cluj ar mai avea sansa de a juca direct in grupele Ligii Campionilor daca AC Milan va castiga competitia si, in mod obligatoriu, ar termina pe locul doi in campionatul intern, asigurandu-si, astfel, calificarea direct in grupe.

    In Italia, cu patru etape inainte de finalul campionatului, AC Milan ocupa locul al treilea in clasament, cu 59 de puncte, la zece puncte fata de ocupanta pozitiei secunde, AS Roma, in conditiile in care in joc mai sunt 12 puncte.
    "

    si minte cu nerusinare:
    "
    Dinamo are un coeficient de 34,255 puncte, calculat in urma participarii echipei din Soseaua Stefan cel Mare in ultimele cinci sezoane ale cupelor europene, care o situeaza pe locul 73 in clasamentul coeficientilor in Europa.
    "

    poate ne spui din punctajul asta cat i se datoreaza Stelei si Rapidului si cat se datoareaza echipei dinamo exclusiv pentru performantele europene ale acestui club departamental

    eu personal te inteleg, orbit de rezultatul meciului de aseara si fara studii jurnalistice, un amator

    m`am abtinut in ultimul timp... dar esti un PARANOIC :ras-plans:
    si altele...dar nu mai vreau pucte din alea ...ca o sa-mi dea moderatorii stelisti fara numar

  2. #2
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    nu cred ca paranoic e jignire
    psihopatie la care predomină tendința patologică spre formarea de idei dominante și prevalente, întreținute de emoții puternice

  3. #3
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    in cazul lui samm chiar nu e o jignire,ala vede paiul din ochiul vecinului dar barna din ochiul lui...pauza
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •