Results 1 to 13 of 13

Thread: steaua blat dupa blat?

  1. #1
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1

    Thumbs down steaua blat dupa blat?

    Chiar de nu suportati frisca va invit sa "Emiteti" o parere despre lejeritatea cu care steaua castiga unele meciuri (ex : galati! ) ...pana si ciobanul acrediteaza in prostia lui ideea asta cu unele decalratii gen : dan petrescu o sa faca echipa stramb ca sa castige steaua usor"

    Asadar ce parere aveti? Diablo te apreciez ca fiin cel mai "vertical"de pe aici asa ca iti dau cuvantul

    Dc se paote as vrea o discutie serioasa.
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    inca de demult steaua a facut mereu blaturi ..deci nu e ceva nou
    de ceva ani buni a intrecut-o pe dinamo la asa ceva. eu propun un nou nume pt steaua: "campioana blaturilor" . I-am luat acest "titlul" lu` dinamo si il dam stelei
    PS: VLAD, FA-I SI UN POLL...

  3. #3
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    eu ma refer la perioada actuala ...la "disperarea " asta de a prinde locul 2.
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  4. #4
    Urasc idiotii m4st3r's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    688
    Reputatie
    1
    m-am saturat eu de threadu-rile astea...ce naiba lasa-i in blaturile lor, ca oricum daca nimeni nu se simte( LPF,FRF, Parchetu') nu are rost sa ne pierdem timpu`... poate nu e nimic sigur

  5. #5
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    ba tu nu vezi ca mai sunt vre-o 30 threaduri pe tema asta?

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by m4st3r View Post
    m-am saturat eu de threadu-rile astea...ce naiba lasa-i in blaturile lor, ca oricum daca nimeni nu se simte( LPF,FRF, Parchetu') nu are rost sa ne pierdem timpu`... poate nu e nimic sigur
    asa-i, dar uite ca au inceput ziaristii sa scoata in evidenta acest lucru.. si s-ar putea sa se lase cu ceva anchete pana la urma. nu acu, nu peste cateva luni, dar sigur peste cativa ani..si sa vezi atunci ce o sa iasa ...ceee, ce a fost in italia nu e nimic fata de ce o sa fie la noi

  7. #7
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    iceblu nu am vazut unul deschis ci unul inchis repede de un mare moderator "vertical"

    multumim pt parerea ta ...faorte pertinenta si la subiect
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  8. #8
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    FRUSTRATILOR VA IUBIM! Ne faceti viata mai frumoasa! Peste tot unde intru pe forum CITESC NUMELE STELEI! VA GANDITI LA STEAUA! URATI STEAUA! IN CAPUL VOSTRU RASUNA CU DURERE UN CUVANT : S T E A U A! MA BUCUR CA EXISTATI!
    STEAUA !! STEAUA !! STEAUA !! STEAUA !! STEAUA !! MANDRU CA SUNT STELIST! LA CAT MAI MULTE THREADURI CU STEAUA
    Pana si cainii in loc sa-si sarbatoreasca titlul SE GANDESC LA STEAUA!
    FORZZA STEAUA FORZZA STEAUA EEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEE!
    Muzzwrinka

  9. #9
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    Chiar de nu suportati frisca va invit sa "Emiteti" o parere despre lejeritatea cu care steaua castiga unele meciuri (ex : galati! ) ...pana si ciobanul acrediteaza in prostia lui ideea asta cu unele decalratii gen : dan petrescu o sa faca echipa stramb ca sa castige steaua usor"

    Asadar ce parere aveti? Diablo te apreciez ca fiin cel mai "vertical"de pe aici asa ca iti dau cuvantul

    Dc se paote as vrea o discutie serioasa.

    Otelul a luat 7-0 de la Rapid, 3-0 de la Dinamo, crezi ca nu aveam fortele necesare sa-i batem pe teren?

    Ce dracu ma, n-am facut blat cu Vaslui, UTA, Gloria Bistrita si faceam tocmai cu Otelul.

    Cat despre declaratiile lui Becali, duca-se la puscarie cu declaratiile alea. Dar nu e vina lui ca vorbeste, e vina lui Mitica Dragomir ca nu ia nici o masura si spune "E normal, sunt strategii, asa faceam si eu in tinerete"

  10. #10
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    despre lejeritatea cu care Rapid castiga unele meciuri (ex : galati! )
    un 7-0, ceva?

  11. #11
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    remarc parerile pertinente ale stelistilor haide "bre" lasati-o dreaq ca pute..imaginea asta de fata virgina nu e de voi ...

    @yoyoyoi : editeaza ce vrei ca la de asta..falsuri se pricepe tot stelistul Dane ajuta-i ma ca is vai de mama lor
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  12. #12
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    nimic interesant in afara de provocari aiurea ...

    inchis !

    moderatorii pot posta eventual dar cred ca este de prisos ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #13
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Mai toata lumea observa nedreptatea si inselarea omului de rand, numai stelistii cred invers!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •