View Poll Results: Cine se califica ?

Voters
244. You may not vote on this poll
  • Steaua

    224 91.80%
  • Heerenven

    20 8.20%
Page 3 of 52 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 1082

Thread: Steaua - Heerenven (dubla mansa)

  1. #43
    sport legend Emilio's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Grant
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    Steaua a picat cu cea mai accesibila echipa. Are si norocul ca Heerenven a fost in grupa cu Dinamo si cred ca Andone o sa ii spuna lui Oli ce si cum.

    Plus ca o sa aiba Steaua 2 luni in care Oli sa analizeze si rasanalizeze pe Herenven.

    Eu zic ca se califica Steaua dar ar fi o greseala sa inceapa meciul cu complex de superioritate. Totusi Heerenven e o echipa bine organizata.
    Rapid - iubire fara sfarsit

  2. #44
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul
    se pare ca trebuia sa picam cu Stuttgard ca sa fie dinamovistii multumiti ...

    Nu, stai sa vezi ... dupa ce batem o sa auzim iar pe-aici ca Heerenven n-are valoare / nu erau motivati / a avut Steaua noroc.
    Dinamovistii n-ar fi multumiti nici dak am pica cu Real Madrid, cred !

  3. #45
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    3,040
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vasile314tzurka
    ...15,7% din cei dinamovisti de victoria stelei.
    Eu fac parte din cei 15,7% care s-ar bucura de o victorie a Stelei...Sa ii faca praf...nu sa le dea doar un gol, doua...ci sa-i umileasca...Chiar daca nu e o echipa foarte buna Heerenven...daca i-ar elimina Steaua ne-ar razbuna si pe noi.
    Cel putin asta e parerea mea

  4. #46
    sport legend 4star's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,333
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by user_osf
    va dati seama ca daca se califica dinamo ar fi fost un meci dinamo-steaua acum? heerenven s-a calificat in ultimul moment, de pe locul3, in locul lui dinamo.
    Nu era voie , cred, in faza asta sa cada echipe din aceeasi tara.

  5. #47
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vladek
    Nu, stai sa vezi ... dupa ce batem o sa auzim iar pe-aici ca Heerenven n-are valoare / nu erau motivati / a avut Steaua noroc.
    Dinamovistii n-ar fi multumiti nici dak am pica cu Real Madrid, cred !
    Pai nu ca aia-s iesiti din forma , mai ales ca pierd cu 3-0 acasa ...

  6. #48
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Emilio
    Steaua a picat cu cea mai accesibila echipa. Are si norocul ca Heerenven a fost in grupa cu Dinamo si cred ca Andone o sa ii spuna lui Oli ce si cum.
    Bancul zilei... Andone sa-i ajute pe stelisti.

    Steaua e prea cazuta cu echipe mult peste Hereeeeenveeeen ( oare am pus destui "e"? ) si le-a batut cu spor pentru ca sa se impiedice de trogloditii astia.

  7. #49
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Man not Machine
    Aparare beton ca a Stelei ,cum ar veni 25 in campionatul olandei inseamna beton vad ca si Groningen a luat doar 18 goluri .Sunt slabi astia de la Heerenven sa fim serioasi.Dar AZ (cred ca si-o fura Betis de la olandezi) e tare ...
    tu nu te-ai prins ?

    remy zicea ca herenveen are aparare beton fiindca nu a luat gol in Stefan cel Mare , de la super atacantii de clasa mondiala a lui Dinamo

  8. #50
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by aliss
    Eu fac parte din cei 15,7% care s-ar bucura de o victorie a Stelei...Sa ii faca praf...nu sa le dea doar un gol, doua...ci sa-i umileasca...Chiar daca nu e o echipa foarte buna Heerenven...daca i-ar elimina Steaua ne-ar razbuna si pe noi.
    Cel putin asta e parerea mea
    mersi aliss
    o sa va razbunam

  9. #51
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MariusTR
    Steaua e prea cazuta cu echipe mult peste Hereeeeenveeeen ( oare am pus destui "e"? ) si le-a batut cu spor pentru ca sa se impiedice de trogloditii astia.
    a se vedea fc vaslui...
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  10. #52
    sport legend Emilio's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Grant
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    Oricum, dupa Heerenven o sa jucati cu Betis.

    Betis a batut pe Chelsea, e o echipa puternica, jucatorii extrem de tehnici, cu un joc spectaculos. Ar fi o minune ca Steaua sa treaca de Betis dupa aia.
    Rapid - iubire fara sfarsit

  11. #53
    manager nicu26's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    304
    Reputatie
    1
    Tot la fel se spunea si de meciul cu Valencia de anul trecut!!

  12. #54
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Emilio
    Betis a batut pe Chelsea, e o echipa puternica, jucatorii extrem de tehnici, cu un joc spectaculos. Ar fi o minune ca Steaua sa treaca de Betis dupa aia.
    aha. sa zicem ca e invers...
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  13. #55
    incepator nukusor's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    dar spuneti-mi si mie cu cine a cazut Dinamo. Are numai jucatori tehnici numai unul si unul si a batut pe Tska Moscova si a facut egal cu OM. Ei cu cine au cazut?????????

    Quote Originally Posted by Emilio
    Oricum, dupa Heerenven o sa jucati cu Betis.

    Betis a batut pe Chelsea, e o echipa puternica, jucatorii extrem de tehnici, cu un joc spectaculos. Ar fi o minune ca Steaua sa treaca de Betis dupa aia.

    Incearca la Rapid - Herta. Te rugam frumos !!!!!!!!!!!!

    Last edited by desdemona; 16th December 2005 at 16:20. Reason: consecutive+las-o mai moale cu limbajul

  14. 16th December 2005, 16:12
    Reason
    s-a rezolvat, nu-i mai cita mesajul

  15. #56
    anti fecalizare S2K's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    UK
    Posts
    642
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by aliss
    nu crezi ca dinamovistii s-ar bucura tocmai daca ati elimina heerenven? si cica suntem o natiune unita.
    Vreau sa-i vad eu pe dinamovistii aia... Care sunt? Aia care au facut parnaie in Bulgaria?

    Quote Originally Posted by Emilio
    Oricum, dupa Heerenven o sa jucati cu Betis.

    Betis a batut pe Chelsea, e o echipa puternica, jucatorii extrem de tehnici, cu un joc spectaculos. Ar fi o minune ca Steaua sa treaca de Betis dupa aia.
    Si de aia sunt pe loc retrograndant in Spania? Ca au batut pe Chelsea? Sincer sa fiu eu cred ca in optimi mergem tot in Olanda.

  16. #57
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    si eu sper , la o dubla cu olandezii
    desi daca vrem in finala UEFA , trebuie sa batem pe oricine
    deci si pe Betis Sevilla ... plus ca romanii din Spania vor sa vada Steaua ... insa o sa o vada in sferturi
    Espanyol - Steaua

  17. #58
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Quitarro & ineptiile lui
    pt. ca si Betis si Alkmaar merg prost sezonul asta.
    Mai quitarro , uita-te amice pe clasament inainte sa vb. AZ 67 Alkmaar e lider in Olanda. Sa nu uitam ca anul trecut au fost eliminati de Sporting in Semifinale cu gol in minutul 123`

    Ii batem lejer ( 3-0 acasa si 0-0 in deplasare ) . daca nu stiati , vorbeam si aici de Alkmaar
    Last edited by sun; 16th December 2005 at 16:56.

  18. #59
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul
    desi daca vrem in finala UEFA , trebuie sa batem pe oricine
    deci si pe Betis Sevilla ... plus ca romanii din Spania vor sa vada Steaua ... insa o sa o vada in sferturi
    Espanyol - Steaua
    in jumatati poate... mai o capsuna, mai un gol... se spune daca vor nu daca vrem...
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  19. #60
    sport legend Emilio's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Grant
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    Eu am vazut atat Chelsea - Betis (pe stadion, invitat, la 7 locuri de Abramovici, nu ma credeti, treaba voastra) si Betis - Chelsea la TV.

    Betis e echipa tare.
    Rapid - iubire fara sfarsit

  20. #61
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Emilio
    Eu am vazut atat Chelsea - Betis (pe stadion, invitat, la 7 locuri de Abramovici, nu ma credeti, treaba voastra) si Betis - Chelsea la TV.
    Betis e echipa tare...
    ca fularul... sau ca osul de meduza daca ti-e voia.
    cit despre alea 7 de ce sa nu te credem? te cred. eu am vorbit cu bill gates. ma crezi?
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  21. #62
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    e clar ai stat langa abramovici si tot meciul te-ai uitat la nevasta-sa , si in loc sa te uiti la meci si ai ajuns la concluzia ca Betis e tare

    Betis e tare ca a jucat in Liga , insa noi avem talent la eliminat spanioli care au terminat in grupele Ligii pe 3 ...

  22. #63
    sport legend Emilio's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Grant
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    Vasile: Te cred, de ce sa nu te cred. E chestie de "trust". Ca d-aia e forum.
    Rapid - iubire fara sfarsit

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •