View Poll Results: Cine se califica ?

Voters
244. You may not vote on this poll
  • Steaua

    224 91.80%
  • Heerenven

    20 8.20%
Page 2 of 52 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 1082

Thread: Steaua - Heerenven (dubla mansa)

  1. #22
    anti fecalizare S2K's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    UK
    Posts
    642
    Reputatie
    1
    Dupa cum spuneam dimineata ... Steaua sa cada cu Heerenveen si sa ii scoata din Cupa UEFA ca sa moara dinamovisii de ciuda

    Cat despre cei care se grabesc sa voteze ca olandezii se califica... sa se gandeasca mai intai la faptul ca Steaua nu-i dinamo sa se impiedice de niste impiedicati.
    Last edited by desdemona; 16th December 2005 at 15:10. Reason: fara astfel de apelative

  2. #23
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    sper sa nu o comita oli cu herenven cum a comis-o oleg la ronsenborg, in mod normal si natural steaua se califica

  3. #24
    ex-hip Hipgnosis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul
    Se pare ca gesturile de caritate ale lui Jiji au efect ...

    am eliminat Valencia la 11m
    am picat cu Rosenborg
    am picat cu Hereenveen
    Ideea este ca in ambele cazuri am fost capi de serie datorita palamaresului european si rezultatelor Stelei in ultimii cinci ani.
    Sunt fericit de 2 ori:
    1. Odata ca am picat cu o echipa accesibila
    2. Ca aceasta echipa accesibila a eliminat practic dinamo
    Ce lume mica. putin mese

  4. #25
    Racist AxinTe's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    657
    Reputatie
    1
    iar au noroc la tragere stelistii.. no comment

  5. #26
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Cred ca Steaua se poate califica, cu toate ca Heerv. este o echipa incomoda. Mare noroc are daca se califica mai departe, pt. ca si Betis si Alkmaar merg prost sezonul asta.
    Dar le dau un sfat celor care tot insista ca Dinamo este blatista blatistelor; nu cred ca voi sunteti in stare sa vb. despre asta pt. ca si Steaua are antecedente mari si multe in acest domeniu; si asta dupa 1990, nu inainte! Asa ca lasati-o mai moale si nu faceti pe neprihanitii si nestiutorii!!
    Bucurati-va ca aveti sansa sa ajungeti in finala UEFA si gata.

  6. #27
    CSSex Addict. Dennis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Northampton, UK
    Posts
    1,560
    Reputatie
    1
    0-1 la ei acasa. 3-0 la noi acasa...va urma Real Betis pe care ii vom bate de asemenea...0-0 la ei acasa. 2-1 la noi.
    You miss 100 percent of the shots you don’t take.

  7. #28
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    3,040
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 07.05.1986
    Dupa cum spuneam dimineata ... Steaua sa cada cu Heerenveen si sa ii scoata din Cupa UEFA ca sa moara maidanezii de ciuda

    Cat despre cei care se grabesc sa voteze ca olandezii se califica... sa se gandeasca mai intai la faptul ca Steaua nu-i dinamo sa se impiedice de niste impiedicati.
    nu crezi ca dinamovistii s-ar bucura tocmai daca ati elimina heerenven? si cica suntem o natiune unita.

  8. #29
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Foarte bine, no comment... mai lasati-ne cu "norocul" Stelei ca norocul ti-l faci si singur pe teren ! Hai salut, si joc de glezne ( adica antrenament pt Liga Campionilor ).

  9. #30
    ex-hip Hipgnosis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by AxinTe
    iar au noroc la tragere stelistii.. no comment
    Coeficientul UEFA de echipa iti spune ceva?
    Nu v-ati saturat de 15 ani sa traiti dupa coeficientul de tara realizat de Steaua in Europa??
    Ce lume mica. putin mese

  10. #31
    FN Franchise cutuma's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Zona libre de gringos
    Posts
    94
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Quittaro
    Mare noroc are daca se califica mai departe, pt. ca si Betis si Alkmaar merg prost sezonul asta.
    Alkmaar merge prost? Sa-ntzeleg ca a fi lider in olanda peste feyenoord,psv si ajax e un esec?

    Betis ce-i drept e pe ultimul loc in Primera ...
    [SIZE="1"]You can boo me but you're booing an honest man!
    [/SIZE]

    [B]"Arguably, Perhaps: The Matt Striker Story"[/B]

  11. 16th December 2005, 14:56
    Reason
    offtopic

  12. #32
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    9. Groningen 15 7 2 6 16 18 23
    10. Heerenveen 15 6 4 5 29 25 22

    Heerenven e pe 10 in Olanda, si eu cred ca nu mai au pt. ce trage in campionat, si se pot concentra in UEFA, fiind, poate, mai motivata. Cu toate ca valoarea e cam slabuta, dar, de fapt, seamana cu Steaua, au apararea BETON, dar atacul ... mai spre zero in deplasare.

  13. #33
    ex-hip Hipgnosis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by remy
    9. Groningen 15 7 2 6 16 18 23
    10. Heerenveen 15 6 4 5 29 25 22

    Heerenven e pe 10 in Olanda, si eu cred ca nu mai au pt. ce trage in campionat, si se pot concentra in UEFA, fiind, poate, mai motivata. Cu toate ca valoarea e cam slabuta, dar, de fapt, seamana cu Steaua, au apararea BETON, dar atacul ... mai spre zero in deplasare.

    Hopa. O echipa care joaca impotriav Stelei sa fie motivata? Am trait sa o aud si pe asta, venind de la Remy. Daca "Valoarea e asa slabutza", oare blatistii de ce nu ia-u eliminat?
    Ce lume mica. putin mese

  14. 16th December 2005, 14:59
    Reason
    off-topic

  15. #34
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    3,040
    Reputatie
    1
    ai vreo problema mariuse? sau nu mai are voie omul sa isi puna parerea...nici macar nu te-am bagat in seama.

    on topic: m-as bucura ca steaua sa elimine heerenven....cine nu ar face asta nu e roman...desi, cand vad suporteri...ca mariusTR parca m-as mai gandi o data.

  16. #35
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Gata ... iar au inceput certurile desi topicul asta nu are nici o ora vechime....

    PS: Oricine isi poate da cu parerea, normal, dar ar fi bine sa vedem pareri si nu simple "rautati"

  17. #36
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Daca pana si Dinamo putea sa o bata pe Herenveeeeeeeen ( prea multi "e", dreq sa-i pieptene ) , atunci o poate bate oricine
    Si Steaua nu se joaca acasa... cu public in spate spulbera pe herenveeeeeen ( o sa fac un protest oficial la uefa, prea multi "e" la baietii astia! )

  18. #37
    incepator
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Braila
    Posts
    10
    Reputatie
    1
    Ce naspha a cazut Steaua!Adika cum draq sa batem noi pe astia dak super echipa DINAMO nu a reusit sa le dea gol in GROAPA:-?!Sincer vb aku DINAMO va putea sa vada la TV cum se marcheaza impotriva unei astfel de echipe!Imi pare rau pt STEAUA ca tre sa dea lectie de fotbal particulara dinamovistilor ca poate la anu trec si ei in primavara europeana!Ca sa fie siguri la anu eu le recomand sa incerce sa faca vodoo la arbitru ca sa numai fluiere asa cand si-a amintit CHIHAIA unde e poarta lu Barthez!Ca saracu portar se pregatea sa plece acasa si DINAMO era pe teren!Dadeau si ei goluri aku ca nu mai era nimeni adversar cu ei!Nu mai pupa ei prea curand sa joace pe asa stadion!Obisnuiti sa joace pe coridorul din GROAPA!Bafta multa pt cei mai BUNI!(STEAUA ma cainilor, ca pt voi nu e loc)!

  19. #38
    incepator VirgilP's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Braila
    Posts
    23
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by remy
    9. Groningen 15 7 2 6 16 18 23
    10. Heerenveen 15 6 4 5 29 25 22

    Heerenven e pe 10 in Olanda, si eu cred ca nu mai au pt. ce trage in campionat, si se pot concentra in UEFA, fiind, poate, mai motivata. Cu toate ca valoarea e cam slabuta, dar, de fapt, seamana cu Steaua, au apararea BETON, dar atacul ... mai spre zero in deplasare.

    mama....esti penibil
    iar echipele adversare Stelei sunt slabe!!!!!
    Voi de ce nu i-ati eliminat
    Stati si vedeti cum se joaca in Europa

  20. #39
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by aliss
    nu crezi ca dinamovistii s-ar bucura tocmai daca ati elimina heerenven? si cica suntem o natiune unita.
    nu cred nimic. verific. din statisticile imas rezulta ca 94,3% din suporterii stelisti se bucura daca dinamo nu se califica si 15,7% din cei dinamovisti de victoria stelei. sondaj realizat pe 12753 de repondenti timp de citeva luni. barja de eroare +-300%.

    si vorba ceea "de cazut as mai cadea, dar mai bine o chiftea", din folclorul galeriilor pretene...

    p.s. vezi ce a spus borcea despre 86 si asteapta ca vine bac'-ul
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  21. #40
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    se pare ca trebuia sa picam cu Stuttgard ca sa fie dinamovistii multumiti ...

  22. #41
    299 792 458 m/s
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    46
    Reputatie
    1
    va dati seama ca daca se califica dinamo ar fi fost un meci dinamo-steaua acum? heerenven s-a calificat in ultimul moment, de pe locul3, in locul lui dinamo.

  23. #42
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by remy
    9. Groningen 15 7 2 6 16 18 23
    10. Heerenveen 15 6 4 5 29 25 22

    Heerenven e pe 10 in Olanda, si eu cred ca nu mai au pt. ce trage in campionat, si se pot concentra in UEFA, fiind, poate, mai motivata. Cu toate ca valoarea e cam slabuta, dar, de fapt, seamana cu Steaua, au apararea BETON, dar atacul ... mai spre zero in deplasare.
    Aparare beton ca a Stelei ,cum ar veni 25 in campionatul olandei inseamna beton vad ca si Groningen a luat doar 18 goluri .Sunt slabi astia de la Heerenven sa fim serioasi.Dar AZ (cred ca si-o fura Betis de la olandezi) e tare ...
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •