View Poll Results: Cum vi se pare decizia celor de la U.U privind mocirla din galeria rapidista?

Voters
20. You may not vote on this poll
  • Corecta

    11 55.00%
  • Gresita

    9 45.00%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 33 of 33

Thread: Comunicat Ultras Unione

  1. #22
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    Gica si John sunt printre intemeietorii acestui grup nascut in Berceni ( majoritatea membrilor sunt din zona Aparatorii Patriei).

  2. #23
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Gica si John sunt printre intemeietorii acestui grup nascut in Berceni ( majoritatea membrilor sunt din zona Aparatorii Patriei).
    gica nu a avut nici o treaba cu skins berceni...el a fost intemeietorul stil ostil...si nu i-a urmat la sud...apoi a fost lider in warriors...si akum in desant...

  3. #24
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    Stiu ca acum e in Desant, insa iti garantez ca a fost unul din intemeietorii Skins Berceni.

  4. #25
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Stiu ca acum e in Desant, insa iti garantez ca a fost unul din intemeietorii Skins Berceni.
    Te inseli...iti garantez k afirmatia ta este falsa...

  5. #26
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    faza e ca eu chiar il cunosc pe Gica de prin anii '90 cand o ardea el cu Dan Punkeru, Aladin si Diesel. acum nu mai am tangente cu el, dar bag mana-n foc la treaba aia cu skins berceni.

  6. #27
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    faza e ca eu chiar il cunosc pe Gica de prin anii '90 cand o ardea el cu Dan Punkeru, Aladin si Diesel. acum nu mai am tangente cu el, dar bag mana-n foc la treaba aia cu skins berceni.
    mah nush...yo iti garantez 100% k nu a avut nici o legatura q skins berceni...

  7. #28
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    ok. fiecare cu varianta lui. oricum deja am discutat mai mult decat ar trebui despre Gica...

  8. #29
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    ok. fiecare cu varianta lui. oricum deja am discutat mai mult decat ar trebui despre Gica...
    ok

  9. #30
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    baieti,comunicatul se ia ca atare,nu se comenteaza!
    daca nu cunoasteti motivele,nu va dati cu parerea!

    p.s. se pare ca acest "new age ultra" dezbina peluzele!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  10. #31
    sport legend Jus7M3's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LEGION View Post
    p.s. se pare ca acest "new age ultra" dezbina peluzele!
    [COLOR="Blue"][B][SIZE="3"]SUSTINERE EXTREMA, PASIUNE ETERNA[/SIZE][/B][/COLOR]

  11. #32
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    [QUOTE=DSNT;1264138]Orice început are si un sfârsit, iar lucrurile bune nu pot face notã discordantã. Ultras Unione se aflã la final de drum si îsi anuntã pe aceastã cale suspendarea pe termen nelimitat. Spunem suspendare fiindcã am crescut si crestem pe lângã noi bãieti care vor deveni bãrbati si nu vrem sã le rãpim sansa de a trãi ce am trãit si noi.

    Motivele suspendãrii sunt pur si simplu fapte de viatã, mai bine spus greutãtile cotidiene pe care trebuie sã le suportãm cu totii, fie cã vrem sau nu. Sunt evenimentele de pe stadioane care ruineazã vieti, joburile extenuante, relatiile obositoare... si mai sunt diminetile în care te trezesti si realizezi cã nu poti merge în deplasare pentru echipa ta iubitã din diverse motive.

    Nu vrem sã mai continuãm fãrã a da totul pentru peluzã si vrem sã facem loc tinerilor plini de entuziasm. Desi anul viitor Ultras Unione ar fi sãrbãtorit un deceniu de existentã, avem puterea de a renunta acum si a nu tine în viatã grupul prin metode artificiale. Stim cã imaginea conteazã, mai ales în lumea ultra' de azi, dar nu si pentru noi. Decât sã împlinim 10 ani falsi, mai bine 9 adevãrati.

    Multumim tuturor celor care ne-au sustinut de-a lungul timpului si, totodatã, celor care ne-au "crescut".

    Nimeni si nimic nu poate schimba modul nostru de a fi!
    _________________

  12. #33
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    2,943
    Reputatie
    0
    Abia acum am vazut topicul asta...am citit toate ce s-au scris si Polaru' a stiut cum a stat treaba...

    O mare parte din Ultras Unione...sper ca la un moment dat sa se intoarca intr-o peluza mai curata...

    http://img99.imageshack.us/img99/2262/pr00zn3fd9.jpg

    sursa:www.ultrasunione.ro

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •