Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 22

Thread: Editia a IV-a Grupa A I

  1. #1
    sport legend georgebz's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Romania
    Posts
    5,223
    Reputatie
    1

    Editia a IV-a Grupa A I

    Componenta grupei :

    little_earl
    ( Eagles ) - 7-0 ( 2-0 )
    zabriskie ( Falcons ) - 4-0 ( 1-0 )
    panda89 ( Seahawks ) - 0-3 ( 0-1 )
    bason ( Ravens ) - 3-5 ( 1-2 )
    mast3r_p ( Titans ) - 1-5 ( 1-2 )


    Rezultate :

    Colts @ Seahawks 23-7
    Packers @ Ravens 20-21
    Ravens @ Eagles 18-84
    Colts @ Ravens 38-0
    Seahawks @ Titans 21-24
    Panthers @ Ravens 29-10
    Colts @ Titans 38-0
    Eagles @ Colts 42-38
    Titans @ Saints 10-24
    Panthers @ Seahawks 31-7
    Ravens @ Falcons 20-45
    Ravens @ Rams 19-14
    Falcons @ Rams 23-7
    Ravens @ Saints 14-41
    Rams @ Eagles 6-31
    Saints @ Falcons 31-38
    Titans @ Eagles 3-54
    Rams @ Titans 52-29
    Panthers @ Eagles 21-34
    Titans @ Ravens 10-38
    Packers @ Eagles 14-31
    Colts @ Falcons 32-35
    Eagles @ Saints 31-24
    Last edited by georgebz; 6th June 2007 at 19:38.
    [url]www.warriors.ro[/url]

  2. #2
    #5 mtfk's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1,471
    Reputatie
    1
    ! Postati va rog aici rezultatele meciurilor jucate cu cei din grupa voastra , si eventual cele cu adversarii din cealalta subgrupa ( asta daca nu va posta rezultatul adversarul pe threadul subgrupei respective )
    Last edited by georgebz; 4th May 2007 at 20:56.

  3. #3
    tigrul furibund little_earl's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,164
    Reputatie
    1
    ravens @ eagles : 14-84

    dupa cum o arata scorul, meci dezechilibrat rau de tot
    -in aparare a bagat numai blitz, cu alte cuvine mi-a ridicat mingea la fileu
    -in atac a fost cam haotic si m-a derutat uneori, am reusit insa 3 interceptii dintre care 2 returnate pt TD-uri de catre Lito Sheppard

    nici nu mai tin minte de cand n-am mai aruncat interceptii in meciurile oficiale
    Attached Images Attached Images
    2/3 of the Earth is covered by water...The other 1/3 is covered by Ed Reed

  4. #4
    junior
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    138
    Reputatie
    1
    ce sa-i faci....am pierdut...am inceput prost rau de tot primu drive si interceptie...
    Attached Images Attached Images
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"]PANDA[/SIZE][/FONT][/COLOR]

  5. #5
    tigrul furibund little_earl's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,164
    Reputatie
    1
    eagles @ colts : 42-38
    un meci incredibil, in sfertul al 4-lea cine avea posesia prelua conducerea, am dat eu Td cand mai era 1 minut, a dat george cand mai erau 40 de secunde, am tras de timp cat am putut si am dat Td cand mai erau 12 secunde, si george n-am mai avut timp sa dea Td - am bagat prevent si am reusit sa opresc schemele cu care m-a omorat pana atunci
    Marvin Harrison a avut 331 receiving yards si 3 td-uri, am reusit sa-l opresc de cateva ori cand controlam eu CB dar tot am lasat 2 td-uri pe final
    faza cruciala a fost in sfertul 4 cand george conducea cu 3 puncte, eu am aruncat o interceptie, iar apoi am reusit un forced fumble cu FB-ul pe care l-am recuperat apoi ...
    Attached Images Attached Images
    2/3 of the Earth is covered by water...The other 1/3 is covered by Ed Reed

  6. #6
    sport legend georgebz's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Romania
    Posts
    5,223
    Reputatie
    1
    da ... cel mai tre meci de pana acum ( cred ca a mai fost unul cu AKA in Ed II de genul asta ) ... intr-adevar sfertul 4 zici ca s-a jucat la PRO , nici eu nu am reusit sa il opresc de 2 ori cu Prevent si cu intregul Secondary trimis mult in propriul teren ... sper sa imi iau revansa in PlayOff , sau macar sa fie un meci cel putin la fel de spectaculos ca acesta ... apreciez ca nu prea a folosit HStick si a fugit dor de vreo 2 ori cu McNabb
    [url]www.warriors.ro[/url]

  7. #7
    h8rz gonna h8 Zabriskie's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Haterville
    Posts
    4,246
    Reputatie
    1
    Falcons - Rams 23 7

    printurile mele au iesit ca dracu', oricum a fost un meci cu un defense bun din partea mea, hall a facut o interceptie singur dintre 2 adversari . ofensiva echilibrata, 98 passing yard si 120 rushing yards...

  8. #8
    h8rz gonna h8 Zabriskie's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Haterville
    Posts
    4,246
    Reputatie
    1

  9. #9
    tigrul furibund little_earl's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,164
    Reputatie
    1
    rams @ eagles : 6-31
    un meci in care am incercat sa joc cu pase scurte, am incercat si alte scheme din playbook, la inceput n-a prea mers, raven s-a aparat destul de bine, surprinzator de bine
    apreciez faptul ca a incercat sa controleze jucatorii din defensiva, desi uneori cam haotic, mi-a cam facut niste user tackles
    cea mai lunga pasa : 41 yarzi, urmatoarea: 27 yarzi, aviz amatorilor, se poate si fara hail marry-uri
    Attached Images Attached Images
    Last edited by little_earl; 11th May 2007 at 01:36.
    2/3 of the Earth is covered by water...The other 1/3 is covered by Ed Reed

  10. #10
    DB nr.20 Raven Jaguar's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    463
    Reputatie
    1

    Smile

    E greu sa-i faci fata campionului ,am incercat din rasputeri sa fac tot ce imi sta in putinta(oricum.....intentia a fost sa nu pierd la scor mare nu sa castig ca stiam ca nu am sanse ),am mizat mult pe aparare si desi am facut cateva greseli,am mai invatat ceva......ascultati sfaturile lui Little_earl....sunt bune....si va pot fi de folos...inainte de meciul asta am retinut cateva sfaturi si am folosit si alte scheme de aparare decat ce stiam eu inainte....oricum....de departe cel mai bun meci al meu....avand in vedere ca am jucat cu Bogdan .......felicitari pentru victorie lui Bogdan si sincer....mizez tot pe el ca o sa castige campionatul..... ... are viziune in joc nu doar controleaza jucatorii bine
    [SIZE="5"]Love contact,enjoy football[/SIZE]

  11. #11
    h8rz gonna h8 Zabriskie's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Haterville
    Posts
    4,246
    Reputatie
    1
    Saints Falcons 31 38

    meci jucat de doua ori. dumboss a reusit 2 return td, iar eu am castigat cu un fumble recovery in ultimele 20 de secunde.

  12. #12
    tigrul furibund little_earl's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,164
    Reputatie
    1
    titans @ eagles : 3-54
    8 interceptii, deci apararea a fost la inaltime, 2 le-am returnat pt TD
    in atac am inceput mai greu, insa am reusit cateva scheme mai apoi, am aruncat o interceptie ceea ce e f rar
    daca mast3r_p ar fi alergat cu Vince Young probabil as fi avut mai mari probleme, a avut si ghinion, cand sa inscrie un TD a facut RB Henry fumble pe la linia mea de 3 yarzi si am recuperat
    Attached Images Attached Images
    2/3 of the Earth is covered by water...The other 1/3 is covered by Ed Reed

  13. #13
    incepator mast3r_p's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    bucharest
    Posts
    23
    Reputatie
    1
    Oricum victorie meritata pentru little earl...un meci frumos... ma bucur k totushi cineva a luat bataie mai rau k mine

    Victorie meritata pentru little earl,nu se pune problema.ma bucur k nu am fost cel kre a luat cele mai multe puncte
    Last edited by georgebz; 14th May 2007 at 22:28.

  14. #14
    tigrul furibund little_earl's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,164
    Reputatie
    1
    panthers @ eagles : 21-34
    meciul s-a intrerupt cand mai erau 3:29 din sf 3, dar am decis sa jucam 2 sferturi intregi
    wow, nu suport echipa asta la madden, ma incurca rau de tot cand am eu mingea, D-line este incredibil de bun...in prima parte nu mi-a iesit mai nimic, in a doua a fost parca altceva
    in ambele reprize am avut cate un fumble si o interceptie care au facut diferenta, am reusit in sf.4 un user pick de toata frumusetea returnat 83 de yarzi pt TD
    cred ca e prima data cand aud un adversar ca n-a aruncat intr-o parte de teren pt ca Safety-ul era controlat de mine bine ca pe partea aia era Steve Smith care nu cred ca a prins 2 pase
    Attached Images Attached Images
    2/3 of the Earth is covered by water...The other 1/3 is covered by Ed Reed

  15. #15
    Creative bason's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    500
    Reputatie
    1

  16. #16
    tigrul furibund little_earl's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,164
    Reputatie
    1
    packers @ eagles : 14 - 31
    n-aveam nici un chef azi, am dormit pe mine toata ziua, si asta s-a reflectat in joc, n-am facut un meci rau dar se putea mai bine
    diferenta a fost facuta de cele 3 interceptii, dar am avut si 6 sackuri care l-au impins in situatii de 3rd & long pe ThrashD
    cred ca e meciul in care am alergat cel mai putin, iar cea mai lunga pasa a fost de 30 de yarzi
    Attached Images Attached Images
    Last edited by little_earl; 17th May 2007 at 22:19.
    2/3 of the Earth is covered by water...The other 1/3 is covered by Ed Reed

  17. #17
    tigrul furibund little_earl's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,164
    Reputatie
    1
    zabriskie si panda, cand puteti sa jucati meciurile?
    2/3 of the Earth is covered by water...The other 1/3 is covered by Ed Reed

  18. #18
    #5 mtfk's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1,471
    Reputatie
    1
    in subgrupa A I panda si zabriskie ati primit avertisment, pana vineri 1 iunie 07 (inclusiv) sa aveti minim 7 meciuri jucate

  19. #19
    #5 mtfk's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1,471
    Reputatie
    1
    in subgrupa A I panda si zabriskie ati primit al 2lea avertisment, pana luni 4 iunie 07 (inclusiv) sa aveti 8 meciuri jucate, dak nu le jucati sunteti exclusi din campionat si restul meciurilor ramase le pierdeti cu 10-0

    pt restu incercati sa va terminati meciurile!!

  20. #20
    Warrior4Life cycloneclau's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    597
    Reputatie
    1
    Zabriskie si mast3r_p cand putem juca meciurile? ca imediat ni le declara pierdute (atat pt mine cat si pt voi). Io-s pe mess zilele astea mai tot timpu (mai ales seara). Dati un buzz cand puteti ... ne auzim
    "Sometimes, getting up in the morning and brushing your teath is the hardest part of the day - it all just hurts." Tom Brady

  21. #21
    tigrul furibund little_earl's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,164
    Reputatie
    1
    eagles @ saints : 31-24

    inceput groaznic, am aruncat 3 interceptii in primele 2 minute, nu mai stiu de cand n-am mai aruncat 3 interceptii intr-un meci, d-apoi in juma de sfert ... nici in aparare n-am stat prea bine, ma simt cam nasol si nu prea am controlat bine jucatorii, cred ca din cauza mea am primit 2 TD-uri, pe final am reusit insa sa fortez niste punturi si am dat TD-ul decisiv cu vreo 30-40 de secunde inainte de final
    singurul lucru care a mers bine, dupa cum se vede si in statistici a fost run-ul, am dat 3 td-uri cu westbrook, toate de peste 50 de yarzi ... n-am prea pasat dupa ce am aruncat interceptiile alea, de frica sa n-o comit, am aruncat cate o pasa doua cat sa nu devin one-dimensional

    ii astept si pe ceilalti din grupa A sa-si joace jocurile, cred ca toata lumea are juma de ora disponibila pt un meci
    Attached Images Attached Images
    Last edited by little_earl; 6th June 2007 at 19:24.
    2/3 of the Earth is covered by water...The other 1/3 is covered by Ed Reed

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •