View Poll Results: pronostic

Voters
46. You may not vote on this poll
  • 1

    38 82.61%
  • x

    3 6.52%
  • 2

    5 10.87%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 63 of 63

Thread: Etapa 30: Otelul - FC Arges

  1. #43
    senior katalinkostel's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    156
    Reputatie
    1

    Angry

    Quote Originally Posted by maur85 View Post
    nu stii ce inseamna bannerele intoarse invers?
    pt mine scorul asta nu ma incalzeste prea tare.sa fim sinceri argesul este slaba rau,antrenor nou,probabil fara experienta,otelul pe teren propriu este f buna su sunt alti factori.felicitari galeriei pt ca a luat atitudine.mai au de luptat sa ne arate ca intradevar ne merita.

  2. #44
    senior katalinkostel's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    156
    Reputatie
    1

    Thumbs down Aaaaaaaa......

    Quote Originally Posted by maur85 View Post
    nu stii ce inseamna bannerele intoarse invers?
    pt mine scorul asta nu ma incalzeste prea tare.sa fim sinceri argesul este slaba rau,antrenor nou,probabil fara experienta,otelul pe teren propriu este f buna su sunt alti factori.felicitari galeriei pt ca a luat atitudine.mai au de luptat sa ne arate ca intradevar ne merita.
    Voi sunteti aia care acum cateva etape erati la bine si la rau alaturi de achipa....???!!!!

  3. #45
    manager Andutzu's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    P.N. Galati
    Posts
    310
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by katalinkostel View Post
    Voi sunteti aia care acum cateva etape erati la bine si la rau alaturi de achipa....???!!!!
    si acum echipa e la greu?
    Forza Otelul!!!
    Anti-S.D.R si Sclavi!

  4. #46
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Katalinkostel scuza-ma da la bine e la rau e ceva iar la blaturi si non-combat este altceva, daca nu detii bine termenii te rog lasa-ne. Si ca sa stii eu stau la Tribuna a 2-a, nu am nicio treaba cu galeria. La cei 37 de ani ai tai ar trebui sa stii cam ce se intampla da vad ca tu esti pe dinafara.

  5. #47
    Oltean Cra10veanu's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    3,634
    Reputatie
    1
    argeseni rugati-va sa promoveze mioveniul

  6. 5th May 2007, 20:12

  7. #48
    ............. The_Blonde's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    bucuresti
    Posts
    3,384
    Reputatie
    1
    hei ia nu va mai dati nici unu cu parerea despre galerie de fapt nici unul din voi nu e ultras cu adevarat ... protestul de azi a fost in contra jucatorilor si nu impotriva culorilor ... noi suntem mereu alaturi de culori ... cu jucatorii e altceva ... ei vin si pleaca
    [B]TOTI ALCOLISTII SI DROGATII STRIGA SA-TI TRAGEM CLANTA MITICA DE LA LIGA[/B]
    ex-Steel_Girl

  8. #49
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    astazi am vazut multi suporteri de la tribune care au aplaudat galeria dar si unii carnati(scz de expresie) care au huiduit un protest care in fond taxa atitudinea delasatoare a jucatorilor in meciul cu steaua,in niciun caz rezultatele din acest sezon.pacat ca nu au inteles toti asta...
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  9. #50
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    azi ati luat si semintele cu voi la meci?
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  10. #51
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bada_otelul View Post
    astazi am vazut multi suporteri de la tribune care au aplaudat galeria dar si unii carnati(scz de expresie) care au huiduit un protest care in fond taxa atitudinea delasatoare a jucatorilor in meciul cu steaua,in niciun caz rezultatele din acest sezon.pacat ca nu au inteles toti asta...
    Mie mi s-a parut ciudata atitudinea lor. Cat timp au tot incercat baietii din galerie sa ii faca sa cante si ei, de fiecare data s-au lovit de un zid de indiferenta. Azi nu a mai cantat galeria, si iar nu le-a convenit. E aiurea fara aportul Sidexplozia,insa nu cred ca au invatat ceva taranii aia care au huiduit.
    In rest, pacat de Arges, fata de care am o afinitate.E un centru fotbalistic faimos, insa lipsa de cultura fotbalistica a celor ce ii conduc destinele au facut sa ajunga aici.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  11. #52
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    azi ati luat si semintele cu voi la meci?
    seby nu te zvarcoli prea mult la noapte gandindu-te la autogolul lui chita,pe al lui banel nu il poate intrece nimeni,doar a dat pe bernabeu
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  12. #53
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,987
    Reputatie
    1
    Ca de obicei, Hard face trolling

    felicitari otelarilor pentru rezultat ... nu pentru scor
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #54
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    nu fac deloc trolling,am aflat ca baietii au facut protest azi ,inutil cred eu,si eram curios cum au vizionat spectacolul din teren.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  14. #55
    Capellen Cipus's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Luxemburg
    Posts
    1,448
    Reputatie
    1
    dupa scorul etapei scos de Otelul e de asteptat sa vedem un Otel decis sa participe in Intertoto si de ce nu, sa ajunga in UEFA. Din pacate insa s-au accidentat Para si Costin (ambii destul de grav am inteles)
    [B][COLOR="Black"]I'm BACK![/COLOR][/B]

  15. #56
    senior katalinkostel's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    156
    Reputatie
    1

    Thumbs up noncombat...?????

    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    Katalinkostel scuza-ma da la bine e la rau e ceva iar la blaturi si non-combat este altceva, daca nu detii bine termenii te rog lasa-ne. Si ca sa stii eu stau la Tribuna a 2-a, nu am nicio treaba cu galeria. La cei 37 de ani ai tai ar trebui sa stii cam ce se intampla da vad ca tu esti pe dinafara.
    La meciul cu Steaua noncombatul s-a numit... NEPUTINTA......cum dealfel sa intamplat in mai multe meciuri din deplasare.La cei 37 de ani ai mei,am vazut destul fotbal si detule meciuri ale Otelului,dar niciodata nu am mers cu gandul asa departe,sa cred ca Otelul nu si-a aparat corect sansele intrun meci.Atat putem la acest moment si sa stii ca nu este putin deloc.

  16. #57
    senior katalinkostel's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    156
    Reputatie
    1

    Talking !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

    Quote Originally Posted by Andutzu View Post
    si acum echipa e la greu?
    Nu cred ca ai inteles ce vreau sa spun.

  17. #58
    Banned
    Join Date
    May 2007
    Posts
    21
    Reputatie
    0
    Meciul decisiv e la Bistrita! sper ca Otelul desi joaca slabut in deplasare sa scoata un X2 si sa prinda Intertoto si la cum joaca acasa in dubla mansa poate ajunge in UEFA lejer!

  18. #59
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by katalinkostel View Post
    La meciul cu Steaua noncombatul s-a numit... NEPUTINTA......cum dealfel sa intamplat in mai multe meciuri din deplasare.La cei 37 de ani ai mei,am vazut destul fotbal si detule meciuri ale Otelului,dar niciodata nu am mers cu gandul asa departe,sa cred ca Otelul nu si-a aparat corect sansele intrun meci.Atat putem la acest moment si sa stii ca nu este putin deloc.
    Cativa jucatori au jucat slab.. insa nu s-a pus problema non combatului la ei. Insa altii au tras pentru Steaua... pe noi de aia ne-a durut.Imporiva atitudinii acelor jucatori s-a protestat.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  19. #60
    honor cryrad1975's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Galati
    Posts
    202
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by megastar View Post
    Cativa jucatori au jucat slab.. insa nu s-a pus problema non combatului la ei. Insa altii au tras pentru Steaua... pe noi de aia ne-a durut.Imporiva atitudinii acelor jucatori s-a protestat.
    numeste-i pe aia care au jucat pt steaua te rog, sa stim toti.ar insemna ca toata echipa a tras pt poli timisoara ca atunci au jucat execrabil toti, sau cu uta, cand iarasi erau toti in genunchi
    Last edited by cryrad1975; 6th May 2007 at 12:59.

  20. #61
    Banned
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Vest
    Posts
    817
    Reputatie
    0
    bravo otelul!otelul in retur a facut multe meciuri superbe!

  21. #62
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cryrad1975 View Post
    numeste-i pe aia care au jucat pt steaua te rog, sa stim toti.ar insemna ca toata echipa a tras pt poli timisoara ca atunci au jucat execrabil toti, sau cu uta, cand iarasi erau toti in genunchi
    Pai ....una e sa joci slab , si una e sa tragi in directia opusa singur cu portarul.Nu mai vorbesc de prostul de Vatca ... el a crezut ca daca joaca execrabil cu stelistii il ia Gigi.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  22. 6th May 2007, 15:51

  23. #63
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Delasare a mai fost la Otelul... acum a fost altceva. Nu am spus ca echipa Otelul Galati a vandut meciul... ci ca unii jucatori au jucat doar ca sa fie in teren si atat. Nu-l mai suport pe Vatca.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •