Results 1 to 18 of 18

Thread: FC TARGOVISTE - unirea alba iulia

  1. #1
    shaf ;)) maryus66's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    154
    Reputatie
    1

    FC TARGOVISTE - unirea alba iulia

    sa facem inca un meci foarte bun ...sa batem tot cu 3-0

  2. #2
    incepator razzvy-punk's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    10
    Reputatie
    1
    daaaaaa important e sa batem si sa castigam 3 puncte
    fortza fcm targoviste

  3. #3
    incepator Luchio's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Hai Unirea Alba Iulia, batem...
    [COLOR="Blue"][SIZE="4"][B][FONT="Comic Sans MS"]Fortza Apulum Unirea Alba Iulia!!![/FONT][/B][/SIZE][/COLOR]

  4. #4
    shaf ;)) maryus66's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    da da cum sa nu :ras-plans:

  5. #5
    junior
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    60
    Reputatie
    1
    2-0 si 3 puncte

  6. #6
    junior
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Targoviste
    Posts
    63
    Reputatie
    1
    3-0 si locul 5
    [COLOR="Red"]rosu [/COLOR][COLOR="Black"]&[/COLOR] [COLOR="Blue"]albastru[/COLOR]

  7. #7
    shaf ;)) maryus66's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    154
    Reputatie
    1

    Thumbs down

    daaaa ionutz sa nu mai zici ca sunt eu nush2 cum...da' azi nu am vazut nik.. NIMIC portarul nostru...toata stima si respectul ... nush2 cum a luat primu gol da' urmatoarele.... . cand am vazut al doilea gol am zis e o greseala se mai intampla..da' cand l-am vazut la al treilea .... adica nici la fifa nu scot portaru pana acolo. sa nu mai zic de echipa. am vazut numai pase pe extreme care erau MOARTE, deci nu am vazut pic, pic de pasiunea, macar pofta de joc. si sa nu ma iei cu caldura ca io inainte de meci am jucat fotbal la liceu. si crede-ma am alergat mai mult decat ei. 7 nush2 cine e ala, da' nu am vazut nimic de la el, nu a alergat DELOC
    per total nu au jucat nimic. pacat cu tactica aia de doi bani ajungeau cu extremele pana in jumatatea lor si apoi ba scoteau un aut sau nimic, centrari slabe, nu avea cine sa le lovesaca, ca de... avem atacanti
    Last edited by maryus66; 5th May 2007 at 13:55.

  8. #8
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Il criticati mereu pe Nita! Nita stie cel mai mult fotbal dintre toti jucatorii FCM-ului ! Necatu e terminat! Raicu e mai lent decat un tractor...Anton n-are treaba cu fotbalu` ! Dobre nu a avut chef azi ...poate daca ne rugam de el ..mai joaca si el un meci sau doua! Da` tre` sa ne rugam frumos rau de tot .. ca altfel n-avem sanse! Nr 9 e 0 ca fotbalist! Portaru` ce sa mai zic..a zis Marius66 destul
    Antrenoru..mare ! MARE DE TOT OPREA ASTA! 5 FUNDASI TOT MECIU` ...Nu aveam cu cine sa atacam cand aveam mingea! Asta e ...fara arbitrii eram acolo jos..jucam derby la Lugoj cu Auxerre! Derby-ul ultimelor doua clasate
    Muzzwrinka

  9. #9
    junior
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    60
    Reputatie
    1
    jucam acasa cu tactica de deplasare.5 fundasi se jaoaca in deplasare.ce performante are antrenoru oprea si pe cine a mai antrenat?mi se pare ca numai in liga 3

  10. #10
    junior
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Targoviste
    Posts
    63
    Reputatie
    1
    Oprea a antrenat 11 ani la Rapid II, in Divizia B si Divizia C.
    Nu stiu ce relevanta are asta, atata vreme cat Octavian Grigore sau Ilie Stan au fost demisi de la Targoviste iar sambata au jucat derby de promovare in seria I.
    Nu antrenorul este problema la noi, ci lotul, mult prea subtire.
    Sa fim realisti, in vara trebuia sa jucam in Divizia C iar acum ne-am facut iluzii de promovare. Da, seria e slaba, insa cu actualul lot sa zicem saru'mana daca terminam pe zero la "adevar".
    Unii nu joaca pentru ca nu stiu, altii nu joaca pentru ca nu vor si tot asa..
    Macar sa nu ne facem de ras la Lugoj, miercuri !
    [COLOR="Red"]rosu [/COLOR][COLOR="Black"]&[/COLOR] [COLOR="Blue"]albastru[/COLOR]

  11. #11
    junior
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    60
    Reputatie
    1
    ai perfecta dreptate ionutz.sa zicem mersi daca luam un punct la "lanterna rosie".

  12. #12
    junior
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Targoviste
    Posts
    63
    Reputatie
    1
    Cu doua exceptii, Corvinul si ISCT, acasa ne-am chinuit cu toata lumea. Ba 1-0, ba 2-1, ba 0-0. Nu poti sa ataci promovarea in conditiile in care, cel putin pentru atac, solutiile lipsesc.
    [COLOR="Red"]rosu [/COLOR][COLOR="Black"]&[/COLOR] [COLOR="Blue"]albastru[/COLOR]

  13. #13
    shaf ;)) maryus66's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    pacat...am avut prea multe sperante cu inca un lot subtire... ce am batut am batut cu noroc sau pe alte cai, asta nush2

  14. #14
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Asta e adevaru` Sper sa nu avem surprize cu retrogradarea
    Muzzwrinka

  15. #15
    junior
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    60
    Reputatie
    1
    rusine pentru meciul cu Lugoj.daca nici pe astia nu i-am batut ce asa mai zic .la un calcul daca nu mai batem pana la final riscam sa jucam in liga 3.stingeti randurile baieti si jucati fotbal .in locul domnului Zotic nu v-as mai da nici un ban pana nu santeti cel putin la +3.dansul se zbate sa va creeze conditii iar vaoi va bateti joc dae dinsul si de un oras care iubeste fotbalul cu adevarat.scuze daca am deranjat pe cineva dar asta este adevarul .stiu ca doare dar trebuie sa va treziti pana nu este prea tarziu.

  16. #16
    incepator
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    @mihai280370: tu crezi ca jucatorii sunt de vina. mare greseala! patronul, care tinde sa devina un "George Copos", e de vina. nu el schimba 4 antrenori pe an? nu el schimba 20 de jucatori pe sezon? omul asta nu intelege ca pentru a avea rezultate trebuie ca antrenorul si o mare parte din jucatori trebuie sa lucreze 1-2 sezoane, cel putin, pentru a se creea o echipa. Adevarul este ca Fcm Targoviste NU ESTE O ECHIPA!

  17. #17
    shaf ;)) maryus66's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    asa e ....si tottusi nici jucatori nu avem

  18. #18
    junior
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Targoviste
    Posts
    63
    Reputatie
    1
    @adrian: Si jucatorii sunt vinovati, dar nu sunt aspecte pe care sa le discutam pe net.
    [COLOR="Red"]rosu [/COLOR][COLOR="Black"]&[/COLOR] [COLOR="Blue"]albastru[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •