Results 1 to 2 of 2

Thread: Pariuri tenis by me

  1. #1
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1

    Pariuri tenis by me

    Bla, bla, bla, aici voi scrie cateva pariuri, cam tot ce cred eu ca merita jucat.
    GL
    .

  2. #2
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Budapesta, finala

    Dulko-Cirstea

    Dupa ce am pariat in doua meciuri pe pe fruomoasa noastra romanca, in meciurile cu Muller si ieri, in meciul cu Knapp, acum cred ca sunt putine sanse pentru a castiga din nou. Nu a avut adversare care sa se descurce bine pe aceasta suprafata, doar adversare mediocre.
    Sorana-Mihaela Cirstea Karin Knapp 3-6 6-4 6-3
    Sorana-Mihaela Cirstea Eleni Daniilidou 2-6 6-1 6-4
    Sorana-Mihaela Cirstea Martina Muller 3-6 6-2 6-2
    Sorana-Mihaela Cirstea Kyra Nagy 7-6(2) 3-6 6-3
    Victorii in trei seturi la acest turneu in fiecare meci. La doar 17 ani a aratat ca este bine pregatita psihic, revenind in ultimele meciuri de la 0-1 la seturi; insa in acest meci iti trebuie mult mai mult. Sorana a gresit destul de mult ieri in semifinale, iar cu aceste erori este greu sa bati o adevarata jucatoare de zgura ca Dulko. Argentinianca a castigat lejer pana acum, doar in turul doi a jucat 3 seturi. Ieri a jucat excelent, impotriva lui Szavay cedandu-i doar 3 gameuri, 61 62.
    H2H: 1-0 Dulko, pe carpeta
    Dulko are un joc tipic de zgura, greseste putin, alearga foarte mult, dupa fiecare minge si azi o vad mare favorita in incercarea ei de a castiga primul turneu din cariera.

    Dulko-Cirstea 2-0 1.91 6/10
    .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •