Page 61 of 64 FirstFirst ... 11515960616263 ... LastLast
Results 1,261 to 1,281 of 1338

Thread: Bilete ratate "la mustata"

  1. #1261
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Inspiratie de kkt, m-am grabit si n-am gandit, am ales f prost. In loc sa pun pe Barca X2 care-mi aducea inca 600 de lei am pust W2, in loc sa pun pe Gyor cota 2.20 sau chiar X2 c-avea vreo 1.80 am pus pe proasta de Schnyder si-am mai pierdut vreo 500 de lei.
    Bilet pierdut 1 01.04.2018.jpgBilet pierdut 2 01.04.2018.jpg
    Astea de sambata, iar de duminica, iarasi m-am grabit, n-am avut timp si-am pus o handramaua de Quarabag ce daca apucam sa ma uit atent, n-avea motive sa castige, in directele cu-astia mereu bate in deplasare si face egal acasa, egal ce l-a facut si acum! Graba strica treaba...
    Bilet necastigator 01.04.2018.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #1262
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Asa se pierd 750 de lei pe Porto care probabil a pierdut si titlul cu ocazia asta, Benfica ramanand in fata la 1p.
    Bilet pierdut 1 02.04.2018.jpgBilet pierdut 2 02.04.2018.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #1263
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Cum sa te bata bah handicapat de Rublev de la 5-4 si serviciul, acasa in Cupa Davis panarama aia!?
    Bilet pierdut 06.04.2018.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #1264
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    0011-45I9UZ-superbet luam 360 milioane, am pierdut pe o cota de 1.5....am luat pariu sansa...
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  5. #1265
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Si eu tocmai ce-am pierdut pe varza ala de Verdasco - sa te bata Kudla pe zgura de unde era in forma cand a lasat zgura acu o luna de la 2-0 4-6 si de la 4-1 6-7..., probabil singuru pierdut, pacat si prinsesem o cota de 3.4 pe Ancutza Craciun ieri pe un bilet mic. Asta e nasol, mai ales dupa ce cu o zi inainte imi ieseau toate meciurile, de-aveam unde sa le pun, nicaieri nu fu deschis!



    Ai scos 30 de milioane macar, premiu de consolare? Numa 16 mil, acuma am vazut.... pacat.
    La mine nici de ieseau toate, nu era atat! Dar eu joc asa ca furnica, putin cate putin, din aproape in aproape, cel putin asa incerc.
    Last edited by Johnny D; 10th April 2018 at 08:17.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #1266
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Unu din biletele mici cu Verdasco, ala pe care am prins cota de 3.4 pe Ancutza Craciun.
    Biletul mare e pierdut si pe Chechinato pe langa Verdasco, dar nu e bai ca vine probabil maine alta serie doar cu Chechinato pierdute.
    Bilet pierdut 09.04.2018.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #1267
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Baga-mi-as pwla-n mata Cepede Royg sa-mi bag de handicapata! Si ce fain prinsesem de la live pe Gasquet 1.30, Rabeur 1.15 si Sandgren 1.50, toate meciurile iesite lejer doar handicapata aia s-a gandit sa nu joace nimic primu set si sa-l piarda 0-6 cu locu 510 in lume ce n-a jucat pe zgura anu asta. Iar in decisiv de la 2-1 sa piarda 4 game-uri la rand, la 2-3 avand 40-0 si ratand toate mingile de 3-3! Evident c-a avut scroafa si mingi de 5-5 de la 2-5 in decisiv dar prea tarziu. Si ultimu meci plm... iti vine s-o crapi cu securea si mesteca guma tot meciul! Luni, marti si miercuri m-am bagat in groapa 650 de lei si cu 200 de lei pusi pe biletu asta sa iau 830 eram scos la suprafata perfect pentru inceputu de saptamana, dar nu s-a putut ca retardata asta s-a gandit sa-si bata joc!
    Bilet pierdut 11.04.2018.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #1268
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Peste 1000 de lei pierduti doar pe kktii de Manchester ieri... acasa nu dau un gol la ultima clasata!
    Bilet pierdut 15.04.2018.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #1269
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Si in fine vine fericirea, aici sunt cele 2 contre care n-au iesit, mai aveam Djokovic azi pe conta mica cu 25 de lei sa iau 460, contra mare de 250 de lei cota de 2.6 pe Pella ratata complet in ciuda faptului ca Pella avea 4-0 la directe cu Schwartzman, toate e zgura si incepuse meciul cu 6-0! Era de pus contra clar pe meciul ala, desi avui putine emotii la Simon care nu era terminat si reusise sa piarda setul 2 de la 4-1 cu 4-6!
    Contre pierdute 17.04.2018.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #1270
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Nu se poate asa ceva, sa piarda Valencia acasa cu panarama aia de deplasare Getafe... si-n plus sa si tina rezerve pana in minutu 60 jucatorii cei mai buni... plm, ghinion curat aici, cand pui multi bani 500 de lei sa faci 20 mil atunci se-ntampla kkturi d-astea, cand pui putini parca niciodata!
    1600 de lei pierduti ieri pe Valencia 1X, pierde pe Mestalla c-o carpa de echipa ca nu stie face o preluare si-o pasa pana in minutu 60!
    Bilete pierdute 18.04.2018.jpg
    La Monte Carlo continui s-am 100% meciuri jucate = iesite din primul tur incoace, 4 zile la rand, dar ieri fu degeaba ca m-a apucat fotbalul... Si de puneam oricare din alea 3 meciuri de handbal de pe biletu de 150 pe ala de 300 in loc de Valencia, ala de 300 era castigator si aveam chiar profit 200 de lei ieri! Handbalul e mai sigur ca fotbalul, dar ieri am fost prost si n-am gandit asa! Si am platit, CASH!



    S-au luat dupa Barcelona idiotii dracului dar Barcelona are finala cupei in weekend, e de-nteles, tu ce plm ai in weekend? Tot meci de campionat ca atat ti-a ramas! Si pastrezi jucatorii mai buni pentru meci de deplasare si nu-i joci acasa titulari? Futu-ti gatu maa-tii de antrenor handicapat! _|_



    Este de stiut ca etapele intermediare sunt periculoase insa Valencia 1X parerea mea a fost cel mai sigur meci de fotbal ieri, si totusi... TH2O.
    Cel mai sigur din Spania defapt, mai sigure erau Juventus X2 si PSG castiga cupa, ce le-am jucat pe toate biletele si-au iesit, normal.
    Last edited by Johnny D; 19th April 2018 at 09:00.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #1271
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Si am pierdut 10 mil pe Djokovic, o cota faina de 4 in total din 6 meciuri, fu meciul cel mai greu clar dar totusi, avuse 7-6 2-1 si de-acolo a pierdut 5 game-uri la rand dar Thiem a jucat ireprosabil, nimic de zis. Insa in decisiv a avut Thiem un bulan iesit din comun in 2 game-uri pe care le-a castigat, unu pe serva lui si altu pe a adversarului, 2 game-uri cosecutive si acolo s-a jucat meciul din pacate.
    Bilet pierdut 19.04.2018.jpg
    Primul meci ratat si negative roll de 2 zile la rand... De la Valencia aia handicapata cu rezervele ei mi se trage, de castiga, ieri puneam doar pe bieltu mic pe Djokovic si scoteam biletu mare, pariam evident cel putin de 2 ori mai mult ca aveam de unde. Asta e, un ghinion atrage un altul.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #1272
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ba, daca luai gol Valencia tot la cota aia ieseai. Io i-am vazut pe Valencia si cu Espanyol, unde au strans din buci pt un 1-0 cacacios. Iar cu Farsa, daca te uitai, lamentabili. Tre sa joace un pic si pt sponsori, mai ales ca zarurile sunt cam aruncate.

    Se stie ca esti fanboy Nole dar in primul set a fost net superior austriacul. Thiem a jucat totul pe atac, a avut 3 gameuri in fațã, apoi a dat totul afara (sangele fierbinte, Kristina in tribuna etc). Nole a luat setul ca o baba care pune 3 lei la cec si peste o luna vine sa-si ia dobanda, 10 bani.

    Oricum, duci suspect de multe bilete de ca.cat pe linia de sosire, ceea ce e de apreciat. Inseamna ca asa se joaca, domle.

  13. #1273
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Asa-mi trebuie daca pun la live, am pus la 6-2 pe proasta aia = nimeni la cota 1.18 si scor 6-2 si-a pierdut seturile 2 si 3 1-6 1-6.
    Bilet pierdut 03.05.2018.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #1274
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Pierdut pe Berloq care a avut set si 5-2 cu serva, adica set si dublu break, servind pt meci de 2 ori!
    Bilet pierdut 20.06.2018.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #1275
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Idiot de Zverev, ca de obicei se poate kk pe el cu oricine, de la set in fata pierde cu Hasse si-mi culca 14 mil.
    Bilet necastigator 2 15.08.2018.jpgBilet necastigator 1 15.08.2018.png
    Si asta de azi pe Lyon, kkti nici macar un egal. Ce-i drept ma astept ca-n Franta in deplasare echipele sa faca kk pe ele, e traditional insa am crezut ca acum va fi o exceptie. Mda, ti-ai gasit.
    Bilet necastigator 17.08.2018.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #1276
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Ei si acum o agonie urata, mi-am verificat biltele mai vechi si-am constatat:
    1. Bilet pierdut pe Germania - Coreea de Sud, meci care i-a eliminat pe germani. Bilet cu 16 meciuri, 50 lei sa iau 670.
    Bilet pierdut 23.06.2018.jpg
    2. Bilet pierdut pe Porto, 1000 de lei care conduce 2-0 la pauza, cota 1.13 inainte de meci si pierde 2-3. Blat.
    Bilet pierdut 2 24.08.2018.jpg
    3. Aici e durerea mare, bilet pierdut cu peste 4000 de lei - 25 meciuri in primul tur la USO, pe Aga batuta pe hard la USO de zgurista slabana T. Maria.
    Bilet pierdut 27.08.2018.jpg
    4. Si acum "La piece de la resistence!" BILETE CASTIGATOARE NEREVENDICATE=PIERDUTE!
    Cum mi-am verificat doar saptamana trecuta biletele, aveam 2 castigatoare, in total 1100 de lei si trecusera 6-7 saptamani de cand le-am pus, n-am verificat stocul meu de 50-60 de bilete enervante pierdute p-un meci in timp util si-am ratat faptul ca 2 din ele erau castigatoare. Le puteti observa usor ca nu scrie pe ele pierdut, ci expirat!
    Bilet pierdut 1 05.07.2018.jpgBilet pierdut 2 05.07.2018.jpg


    Ce bogat sunt, arunc cu j'da mii de lei asa de-ampwla pe la case de pariuri, nici nu ma duc sa scot banii de printzishor ce mi-s!
    Last edited by Johnny D; 29th August 2018 at 15:10.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. 29th August 2018, 12:30
    Reason
    Cristy sa faca merge daca are chef

  18. #1277
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Si dupa bucuria de mai sus, poftim, nu pun contra pe ultimu meci si Muguruza-mi pierde de la set in fata si multe mingi de 3-0 in decisiv!
    Numa 50 de milioane aveam pe astea 3 bilete! Superb!
    Bilet pierdut 3 28.08.2018.jpgBilet pierdut 2 28.08.2018.jpgBilet pierdut 1 28.08.2018.jpg
    Cand sa fac un profit, cand reusesc sa-mi dau foc la casa... incredibil asa ceva...
    Si la 1-0 la seturi cred c-avea aia o cota de 10, puneam 500 de lei doar, 10% din aia 50 de mil si eram acoperit! PLM...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #1278
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Baga-mi-as ceva-n TzePeLe de Colojvar! 40 de milioane pierdute pe victorie, nici n-am pus nebunii de calificari, m-am dus la sigur cum ma duc eu, doar sa-i bata pe carpacii aia din Luxemburg, sa-si ia revansa dupa umilinta din tur, nici de-atat n-au fost instare! Moarte sigura!
    Bilet pierdut 30.08.2018.jpg
    Asa ghinion 3 zile la rand, 130 de milioane pierdute in 3 rate pe cate-un meci nu cred c-am mai avut vreodata in asa perioada scurta de timp!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #1279
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Bai, joaca cote ca lumea, ca-mi vin spumele pe tine! Pune in **** mea doua meciuri de cota 2, in loc de 12 la 1.05 -1.15! Momentan am lichidat frumusete de cont, am fost in concediu, am avut si niste prob de sanatate, nu puteam sa stau cu milioanele in pariuri Pacat, ca ai fond de joc si nu cred ca asta e tactica cea mai buna. La cfr nu luam niciodata 1. Ori luam H2 pe cfr, ori goluri, sa te acoperi. Ai luat cea mai de ***** cotã posibila...

  21. #1280
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Sa vedem, am avut ratari la mustata asa in ultimele zile:
    In primul rand si cel mai dureros cu X2 pe ratatii mei de la Basel.
    Apoi alt bilet pe calificarea lui Apoel Nicosia. Daca baietii nu-s in stare sa bata penalty-uri.
    Apoi in tenis un bilet lung pierdut pe Muguruza care Muchova. Si altul mai pe la inceputul saptamanii pe Niculeasca.
    In CL am fost total pe langa (Am vazut Steaua Rosie, dar nu stiu de ce aveam impresia ca si Kiev face ceva). Mi-au iesit doar un bilet pe EL si unul pe tenis, sunt perfect pe zero saptamana asta.

  22. #1281
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Mda, la mustata a fost ieri pierdut un bilet cu meciuri EL cu solist pe Dinamo Kiev, egalata in min. 90 de Astana.
    Altul care ma asteptam sa fie tot pierdut la mustata, cu 1X pe Marseille, n-a mai fost asa de aproape, ca doua ceasuri mai tarziu a pierdut si Anderlecht in Slovacia.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •