Page 62 of 62 FirstFirst ... 1252606162
Results 1,282 to 1,284 of 1284

Thread: Bilete ratate "la mustata"

Sport Legend JJ's Avatar
    Reputatie
    0
    Sa vedem, am avut ratari la mustata asa in ultimele zile:
    In primul rand si cel mai dureros cu X2 pe ratatii mei de la Basel.
    Apoi alt bilet pe calificarea lui Apoel Nicosia. Daca baietii nu-s in stare sa bata penalty-uri.
    Apoi in tenis un bilet lung pierdut pe Muguruza care Muchova. Si altul mai pe la inceputul saptamanii pe Niculeasca.
    In CL am fost total pe langa (Am vazut Steaua Rosie, dar nu stiu de ce aveam impresia ca si Kiev face ceva). Mi-au iesit doar un bilet pe EL si unul pe tenis, sunt perfect pe zero saptamana asta.

Sport Legend JJ's Avatar
    Reputatie
    0
    Mda, la mustata a fost ieri pierdut un bilet cu meciuri EL cu solist pe Dinamo Kiev, egalata in min. 90 de Astana.
    Altul care ma asteptam sa fie tot pierdut la mustata, cu 1X pe Marseille, n-a mai fost asa de aproape, ca doua ceasuri mai tarziu a pierdut si Anderlecht in Slovacia.

Abomination Johnny D's Avatar
    Reputatie
    0
    Eu am facut cu nervii am avut pe 2 bilete, unu cu 17 meciuri altu cu 22 puse in total cu 122 de lei 1X pe Leipzigu pwlii, handicapati imputiti! Si sunt pe minus 300 de lei din salaru viitor deja! Rahatii dracului, daca nu primeau gol in min 89 dupa ce-au egalat de la 0-2 eram pe plus cu 1200!
    [QUOTE=JJ;4441945]Pentru Naomi urmatoriii[/QUOTE]

Prea ai fost darnic la "i"-urile acolo, daca as fi facut eu treaba asta, imediat as fi avut un Cipel de beregata si un Hingher la grumaz!
    De Novacel nu mai zic, ala e Inspectorul Gadget cu insigna de partid!