View Poll Results: Cine va castiga campionatul?

Voters
32. You may not vote on this poll
  • Atletico Madrid

    4 12.50%
  • FC Barcelona

    8 25.00%
  • Real Madrid

    16 50.00%
  • Athletic Bilbao

    1 3.13%
  • Real Sociedad

    2 6.25%
  • Sevilla

    0 0%
  • Valencia

    0 0%
  • Alta echipa (precizati care)

    1 3.13%
Page 30 of 47 FirstFirst ... 20282930313240 ... LastLast
Results 610 to 630 of 987

Thread: Primera Division 2014/2015

  1. #610
    GOLDBERG!!!!!!! Mad_max's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Targoviste
    Posts
    477
    Reputatie
    1
    Neasteptat, si mai mult, Barca fara reactie, in ciuda mai multor meciuri in care a intors rezultatul in fata unor echipe mult mai bune ca Malaga...parca ar fi fost drogati.
    Oricum , daca a fost sau nu doar o sincopa vom vedea dupa dubla cu City.
    Barca-total domination on the field

  2. #611
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Ce Vatzelona penibila am vazut azi, zici ca era Real Madrid din meciul cu Eibar, asa slaba in viata vietilor mele n-am vazut-o, nici cand era la retrogradare acolo inainte de Ronaldinho! Iisuse Cristoase, praf total! Cred ca trebuia sa vina Sanmartean sau Texeira sa le arate cum se da o pasa lu Iniesta, sa-i arate lu Messi cum se face un dribling, absolut catastrofa au fost azi!
    Barcelona si Real Madrid sunt echipe de nocturna, sunt animale nocturne, nu le place deloc sa scoata botu la soare, dar nici chiar asa frate...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #612
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,362
    Reputatie
    0
    Cum erau glumele alea cu Barca cea mai in forma echipa din Europa, ca pana la El Clasico e pe primul loc...? Parca saptamana trecuta le-am auzit aici de la fanii Barcei.

  4. #613
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Cum erau glumele alea cu Barca cea mai in forma echipa din Europa, ca pana la El Clasico e pe primul loc...? Parca saptamana trecuta le-am auzit aici de la fanii Barcei.
    razi ca proasta. vorbeam in functie de jocul prestat anul acesta, nu aiurea. si nu am zis ca va trece pe primul loc...

    Barca pe de alta parte e lansata si pana la el classico va trece probabil in fata.
    perioadele cu joc foarte bun si sincope apar la orice echipa,era de asteptat sa apara iar un rezultat prost, e drept nu acasa cu Malaga, dar na...sa vedem urmatoarele meciuri.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  5. #614
    Moderator Nadalfan's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,430
    Reputatie
    0
    Bai, eu cred ca, in momentul de fata, Barcelonei ii e foarte greu sa castige contra unei echipe care se baga cu curu-n poarta inca din minutu' 1.Contra unor echipe care incearca sa joace precum Villarreal sau Bilbao n-au probleme, dar impotriva unora gen Malaga le e greu sa castige.Iniesta n-a mai dat o gaura din campionatu' trecut.Noroc ca mai baga Messi cateva pase d'alea "out of this planet" ca in rest toate golurile echipei ar veni dupa faze individuale.Nu ca la Real situatia ar fi prea diferita in momentul de fata...

  6. #615
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Acu, iar presa o sa-l toace pe luis Enrique. Nu toti antrenorii is pep. Daca va lua un trofeu, chiar si cupa spaniei, luis va ramane si sezonul urmator. Fara un trofeu , va fi demis. Se vorbea de Ronald Koeman . Ma indoiesc ca e o solutie mai buna decat luis Enrique.

  7. #616
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Asa San Sebastian-ule aka. Sociedadule, Valencia e echipa mai de CL decat Sevilla, mereu a jucat mai bine acolo!
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    Acu, iar presa o sa-l toace pe luis Enrique. Nu toti antrenorii is pep. Daca va lua un trofeu, chiar si cupa spaniei, luis va ramane si sezonul urmator. Fara un trofeu , va fi demis. Se vorbea de Ronald Koeman . Ma indoiesc ca e o solutie mai buna decat luis Enrique.
    Eh, ar fi chiar culmea sa nu ia cupa, si io o iau si dorm pe banca la meciuri.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #617
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nadalfan View Post
    Bai, eu cred ca, in momentul de fata, Barcelonei ii e foarte greu sa castige contra unei echipe care se baga cu curu-n poarta inca din minutu' 1.Contra unor echipe care incearca sa joace precum Villarreal sau Bilbao n-au probleme, dar impotriva unora gen Malaga le e greu sa castige.Iniesta n-a mai dat o gaura din campionatu' trecut.Noroc ca mai baga Messi cateva pase d'alea "out of this planet" ca in rest toate golurile echipei ar veni dupa faze individuale.Nu ca la Real situatia ar fi prea diferita in momentul de fata...
    e inca greu cu echipele care se apara chiar asa, insa sunt de parere ca fara golul ala aiurea Barca tot ar fi batut. a fost unul din acele meciuri in care nu iti iese nimic, am mai vazut, desi rar, e adevarat.

    Messi a avut o seara proasta de tot, cred ca ii putem permite si asa ceva...ce a fost insa diferit si naspa e ca nu a aparut nimeni, de obicei cand unul prinde o zi naspa aparea altul la rampa. ieri nimeni!...
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  9. #618
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,362
    Reputatie
    0
    Rosu la Suarez in min. 15. Evident ca nu s-a dat, doar arbitrii o favorizeaza doar pe Real...

    Plus offside la golul lui Messi...
    Last edited by El Pistolero; 28th February 2015 at 18:58.

  10. #619
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Rosu la Suarez in min. 15. Evident ca nu s-a dat, doar arbitrii o favorizeaza doar pe Real...
    nu se da rosu la aia, mai ales in min.15. au fost altele mai grave meciul asta, o brigada de idioti.

    Barca nu trebuia sa aiba probleme, dar cum sa nu ai probleme cand tu intri in teren si joci in doru lelii?

    Neymar ar trebui tinut pe banca, nu stiu ce cauta in teren in perioada asta, iar Enrique e chiar prostanac sa joace cu Mathieu si Bartra in aparare...
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  11. #620
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Auzi la ala, cica rosu la Suarez. fazele alea se intampla meci de meci. Oier cred ca a fost pe linie cu Messi, de aia nu s-a dat offside. Apararea e varza fara Pique care a fost suspendat, se vede ca nu e un lider acolo. Bartra-Masche a aratat mult mai bine.

    Rakitic si Suarez :bow:

  12. #621
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    4 goluri Alberto Bueno in prima repriza a meciului cu Levante Not bad.
    Muzzwrinka

  13. #622
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    valencia se intoarce dupa cativa ani in UCL
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  14. #623
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Iar s-a relansat!? Se tot relanseaza campionatul asta de ceva vreme!
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    valencia se intoarce dupa cativa ani in UCL
    You know it, you love it! You know you love it!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #624
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,362
    Reputatie
    0
    Villarreal ii o echipa buna. Au trecut 2 luni din acest an si Real inca n-a facut un meci bun. Criza mare in atac.
    Cat de praf a fost ieri Carvajal. O pasa n-a dat buna in tot meciul.

  16. #625
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Villareal merita sa castige aseara.

    Ronaldo cade ca de obicei si primeste bineinteles mult indragitul penalty. cam de acolo mai marcheaza el, altfel...

    http://estaticos.sport.es/resources/...5249214137.jpg
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  17. #626
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Villareal a jucat cu 5-6 rezerve si aia tot din penalty au dat gol.

  18. #627
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    trebuie musai sa mai precizez 2 lucruri:

    1. am vazut aseara (cat m-am uitat) acelasi joc (mult spus joc). centrari cu nemiluita.

    2. Ronaldo se incapataneaza sa bata el toate liberele, insa cu fiecare lovitura libera darama tot ce a construit in perioada in care mai marca cat de cat...
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  19. #628
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #629
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Erau cativa p-aici care plangeau dupa astia. "Spiritul" Osasunei cu care s-au salvat an de an. Cat le-am purtat sambetele jegosilor astora. Incepe totul sa iasa la lumina.
    http://www.gsp.ro/international/camp...-1-445443.html
    Muzzwrinka

  21. #630
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Bilbao 1-0 real Madrid . casele de pariuri spun in cor " thank you, real"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •