Page 52 of 64 FirstFirst ... 242505152535462 ... LastLast
Results 1,072 to 1,092 of 1338

Thread: Bilete ratate "la mustata"

  1. #1072
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    http://s2.postimg.org/gvjwhk3yx/Bile...21_04_2015.jpg

    20 de mil pierdute pe Muciasco, care a avut 5-2 in primul set si a pierdut la el acasa partida 2-0.... Mare jucator...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #1073
    ----- Nole17's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    797
    Reputatie
    1
    destul de aproape, da ii bun si pariu sansa, pacat ca or mai picat 2 cote si o scazut mult castigu
    Attached Images Attached Images
    [COLOR="Red"][B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][FONT="Arial"]voi zori rosii-trandafirii
    ne prevestiti mortile noastre
    prea timpurii[/FONT][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]

  3. #1074
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    cat luai?
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  4. #1075
    ----- Nole17's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    797
    Reputatie
    1
    ~3500 era castigul eventual si vreo ~170 la sansa daca nu erau cotele alea de 1 la tenis, ceva de genu, cred, daca am calculat bine.
    [COLOR="Red"][B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][FONT="Arial"]voi zori rosii-trandafirii
    ne prevestiti mortile noastre
    prea timpurii[/FONT][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]

  5. #1076
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    asta e ......la mustata : 13dfqp

  6. #1077
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    once more ...

    Atlanta a avut 12-10 inainte de ultimul inning si au incasat 3 runs pentru infrangere. Asta dupa ce au condus cu 10-2 dupa 4 inninguri.

    Asa pierd eu mereu. Ca-n filme
    Attached Images Attached Images

  7. #1078
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    http://s18.postimg.org/bhf05h9gp/Bil...5_RG_day_2.jpg


    Aga!
    A avut numa victorii cu Beck, si-a gasit cand sa-si aiba prima infrangere! Ce sa si faci...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. 26th May 2015, 12:53

  9. #1079
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    http://s3.postimg.org/z9f37iobn/Bile...19_07_2015.jpg

    Asa ghinion mai rar, n-am pierdut doar la ultimul meci pe bilete fiind acelasi, am pierdut la ultimule fiind diferite si simultane meciurile:
    1. Rijeka egalata la 3 in minutul 89, dupa ce intorsese scorul de la 1-2 la 3-2 dupa minutul 80.
    2. Karlovic pierde finala pe iarba facand mai multe break-uri decat adversarul. 0/2 tiebreakuri nesimtitul! Ce sa mai si faci?

    PS: Pacat de cota de 2.6 a Schmieldovei.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #1080
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Baga-mi-as! N-am prins atatea meciuri nici daca adun de pe toate biletele bagate de la inceputul anului. Ieri am avut gg la CFR-Recas, asa patzer mai rar...
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  11. #1081
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    No bine da-n general sunt cote mici, cota totala e colo pe la vreo 80 cred pe biletu cu Rijeka!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #1082
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    http://s12.postimg.org/toov9qe99/Bil...25_07_2015.jpg

    Gunoaie imputite de Liverpool cu cine i-o facut pe astia echipa de fotbal cu tot!
    Aveam aprox 450 de lei pe astea 2 bilete si destui bani sa-ncep sa fac bani cu-adevarat, asa... viermi antifotbal colorati in rosu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #1083
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    la 8 minute distanta de 10.000 lei cu 10 lei, un penalty amarat in minutul 82...oricum vreo 3 meciuri am prins dupa minutul 90 dar totusi...ramane 17-1..am mai primit 95 de lei...sansa 200 !!
    Attached Images Attached Images
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  14. #1084
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Vazut pe facebook. Cand incep toate campionatele, il iei

  15. #1085
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Ce aproape ai fost. Bafta pt urmatorul bilet!

  16. #1086
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    Cat pe ce sa faci lumina din umbra! Pacat!
    Cred ca am sa postez si eu un biletel necastigator, pierdut pe tampitu ala de Dolgopolov, mai tarziu cel mai probabil.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #1087
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    Nu l-am mai postat, am vrut sa-l postez luni o data ce-mi postez cele 2 bilete castigatoare dar m-a futut epic prima data rahatul de Montanes care a facut dublu break in primul set, in setul 2 a servit primul si n-a fost instare sa faca un break, a pierdut tiebreak-ul evident, iar in decisiv a fost un tip cu totul aparte de lichea, a condus de 2 ori cu break avans si-a pierdut cu 5-7 cu amaraciunea de pastor caruia Mathieu i-a rupt capu ieri, peste 3 mil pierdute pe biletu ala! Apoi am pus 2 bilete pe seara din care unul de 4.5 mil l-am pierdut doar pe Barcelona X2 nestiind ca astia joaca de-ampulea cu Suarez ala care-si da cu stangu-n dreptu fiind prezentarea de lot a Fiorentinei, de nervi am aruncat si biletele alea si biletul care aveam sa-l postez dupa cum am zis mai sus, pierdut si ala doar pe un meci colo pe joi-vineri, nici nu mai stiu care.

    Si la toate astea se adauga splendoarea de ieri:
    http://s3.postimg.org/9eto3c8er/asdasd32342.png

    Cum sa fii asa vierme sa te bata nimeni, cel mai sigur meci de pe bilet nu doar cea mai mica cota, dupa ce saptamana trecuta l-ai batut pe Agut revenind de 2 ori in seturile 1 si 2 condus! Cum poti sa te numesti om si sa faci o asa magarie la cateva zile distanta!

    In rest, am avut niste zile fabulos de pozitive! Doamne-ajuta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #1088
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    http://s17.postimg.org/t99bnfsn3/asd332wdasd.jpg

    Ce sa mai si faci.... exceptionala perioada asta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #1089
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Johnny, uite cine m'a scos ... inuman :|
    Attached Images Attached Images
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  20. #1090
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    Mda, pe mine m-a scos Sahtior dupa ce mi-am refacut biletele pierdute pe Arsenal.
    Si acuma a inceput masters-ul la tenis si eu n-am un leut sa pun si eu sa-l inmultesc...
    Saptamana trecuta am avut prea multe ghinioane pe un singur meci, prea multe zile la rand, am avut si bilete in ultimele zile care de nervi nici n-am avut chef sa le mai postez, ca raman deja cu sechele, prea multe s-au adunat pierdute pe un meci si nimic castigat sa contrabalaseze, asadar terapia mai buna a fost sa scap de ele in mii de franjuri daca ma-ntelegi!


    PS: Sahtior sunt o banda aparte de idioti, egalati la 1 in prelungirile primei reprize si ce-au invatat din asta:
    sa fie egalati la 2 in prelungirile meciului!.........:drops dead:
    Last edited by Johnny D; 10th August 2015 at 07:57.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #1091
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ce sa mai si faci.... exceptionala perioada asta!
    Si ajungem si mai si Shadow-white-ule!
    http://s14.postimg.org/f94c6t5lt/Bil...16_08_2015.png

    Adica dupa ce-si bate joc de mine Barcelona unde am pierdut 3-4 mil doar pe ei ca Suarez ala e un handicapat, nu stie centra cand are om liber in careu, el centreaza-n aut din lateral, da pe langa minge si alte kkturi! Messi saracu a jucat singur, fara Neymar nu poti, ca n-ai cu cine... n-am biletu ala aici ca l-am aruncat si ala pe Barcelona ultimu meci, dar dupa biletu asta de vineri vin cateva bilete sublime, primu in care doar Serena-si bate joc de mine de la set castigat moment in care uita cum se serveste si face cate 2-4 duble per game in cel mai sigur meci si cea mai mica cota de pe bilet, ca apoi in ziua urmatoare duminica adica ieri Djokovic sa aiba chef de glume si sa ma fenteze de mai toti banii ce-i mai am iar la ultimu meci de pe cele 2 bilete la agentii diferite! Deja e traditie, daca e ultimu meci, tre sa fie naspa!
    Cum sa nu faci cu capu dupa 2 saptamani in care ai vreo 10 zile in care pierzi pe un meci, PE ULTIMU MECI!
    Si nu castigi absolut nimic, nici un bilet macar sa-ti scoti gaura de 2-3 zile! Binenteles! Superb!
    Last edited by Johnny D; 17th August 2015 at 12:19.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  22. #1092
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    Pentru rubrica mea favorita! Nu pot sa cred cat de cretin poate fi Nadal, sa piarda de la set castigat cu unul din clientii sai!
    Attached Images Attached Images
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •