View Poll Results: Steaua Suki versus Sport Club Miercurea Ciuc

Voters
51. You may not vote on this poll
  • Steaua Suki

    34 66.67%
  • Sport Club Miercurea Ciuc

    17 33.33%
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 85 to 105 of 112

Thread: Steaua Suki versus Sport Club Miercurea Ciuc

  1. #85
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DIXX
    Macar aia din Ciuc au toti tricouri cu echipa si patinoarul ingrijit aduce a occident.Cand se joaca la Buc diferenta e ca intre Germania -Albania,se umple tribuna cu ciori care stiu una si buna m...e,etc si niste gaste aduse de pe centura care cica sunt majorete,in locul vostru m-as ascunde.
    tu iarasi vorbesti din auzite. ai fost vreodata pe un patinoar? (nici nu-l pomenesc pe asta din buc. pentru ca nu cred ca ai iesit vreodata din comuna in care traiesti).

    Quote Originally Posted by Alex15
    1.Stelei nu ii vor fi niciodata anulate goluri intr-un meci de o asemenea importanta
    2. DA am meciul inreg. am chiar si faza separat!!!!
    Decat 2 injuraturi??????????? o sa le scriu pe toate si dak vrei ti le dau pe privat!!!
    3.Si nu inteleg care e problema voastra cu ei! sa nu imi zici tu ca nu ai pe nimeni care e plecat in strainatate!!! de ei nu zici nimik!!! sau de toti romanii care au umplut tari ca spania, italia sau franta si traiesc in comunitati unde se vb numai romana si se canta imnul romaniei, nu cel al spaniei,...!!!
    Problema ta sau a voastra cu ei care e??? stiti macar ceva despre asta sas i-ati auzit si voi pe alti ca nu ii suporta si gataaa hai sa ii injuram!!!
    totul e un simplu joc politiC!!!
    1. spre surprinderea ta si stelei i-au fost anulate goluri importante in campionat. dar nu i-ai vazut plangandu-se la ONU, UNICEF si NATO despre asta. asa cum fac urmasii lu' arpad.
    2. eu nu cred ca ai meciul inregistrat pentru simplul fapt pentru ca sunt sigur ca nu ai vazut nici unul. dupa cum vorbesti despre meciuri se vede ca ai citit vreo cronicuta de doi lei din ziar. chiar te rog frumos sa-mi trimiti pe privat ce crezi tu ca se striga in plus de ceea ce am scris eu. inca odata te dai de gol ca nu ai asistat la un steaua - ciuc (sau invers) niciodata.
    3. problema noastra cu ei nu exista. in schimb exista o problema a lor cu noi. eu chiar nu am pe nimeni plecat in strainatate. si nici nu inteleg ce relevanta ar avea asta. ai auzit tu acei romani sa injure ca la usa cortului spania si spaniolii????? au cumva spaniolii accesul interzis in comunitatile de romani? romanii ii privesc cu ura pe spanioli?? inca odata iti spun exista o problema a lor cu noi.
    am pretentia ca stiu foarte bine despre ce este vorba deoarece imi petrec foarte mult timp intr-o comunitate cu asemenea specimene. asa ca aia cu auzitu' si urmatu' ti se aplica tie (esti cumva din slatina?) si vad ca te pricepi foarte bine la a-ti da cu parerea despre lucruri pe care le stii doar din "filme". mai lasa matrixu' si counteru' si vin-o la realitate (apropo ai luat nota de trecere la capacitate?)
    Last edited by Darkslowstar; 7th March 2006 at 23:12.
    pentru caini: va dau bonuri de masa ca sa veniti la meciurile de acasa?

  2. 7th March 2006, 18:31
    Reason
    Consecutiv

  3. #86
    junior Alex15's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    109
    Reputatie
    1
    vezi ce parere gresita si proasta ai despre ce se intampla acolo!!! unde ai auzit tu ca nu esti primit in zona aia dak esti roman??????? poate ca tu ai vrea sa umbli cu tricoul stelei pe strada!!!!

  4. #87
    Ovechkin#8 mistress of ice's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    pe gheatza
    Posts
    771
    Reputatie
    1
    E mai rau de atat alex crede-ma ... La Ciuc medicul lotului avea trening cu Romania ... si i-a fost acoperit Romania sa nu se vada...a fost nevoit ,obligat ia-o cum vrei
    "Totul este o competitie...trebuie sa visezi sa fii campion...."

  5. #88
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Alex15
    vezi ce parere gresita si proasta ai despre ce se intampla acolo!!! unde ai auzit tu ca nu esti primit in zona aia dak esti roman??????? poate ca tu ai vrea sa umbli cu tricoul stelei pe strada!!!!
    Nu e vorba ca nu esti primit , da acolo si meniul la crasma e in maghiara , si nu in romana.

    Apropo , daca ai "tupeu" sa mergi cu tricoul Stelei pe stadionul Dinamo , de ce nu ai putea merge prin Miercerea Ciuc.
    Asa au ei senzatia ca lumea nu mai poate din cauza lor , cand ei sunt fix pielea ---- in lumea asta ;

  6. #89
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Alex15
    vezi ce parere gresita si proasta ai despre ce se intampla acolo!!! unde ai auzit tu ca nu esti primit in zona aia dak esti roman??????? poate ca tu ai vrea sa umbli cu tricoul stelei pe strada!!!!
    bai baietas tu stii ce-i aia sa-ti raspunda cineva printre dinti cand te aude ca vorbeti romaneste? am impresia ca tu traiesti undeva in australia daca poti scrie asemenea tampenii. ia du-te tu la ciuc si fa pe romanu' pe acolo... (opa...trebuie sa implinesti 18 ani ca sa poti merge neinsotit...). nu-i nimic poate vin ei la tine.
    spre deosebire de tine am o parere proasta despre acel loc si stiu foarte bine ce se intampla acolo. aia cu tricoul spune-o cuiva care tine cu steaua (eu nu tin cu steaua).
    pentru caini: va dau bonuri de masa ca sa veniti la meciurile de acasa?

  7. #90
    provincia rulez axterix's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    wasteland
    Posts
    462
    Reputatie
    1
    asp
    gresesti din nou
    dute la ciuc ca persoana nu ca suporter si o sa vezi cu nu e nici o problema
    dute ca suporter, in orice alt oras, si o sa vezi ca nu esti bine primit
    p.s.
    eu te invit la odorhei la un meci de futsal, la noi nu mai exita echipa de hochei, si te asigur ca la terminarea meciului orice echipa, chiar daca castiga sau pierde primeste aplauze en-gros de la 2000-3000 de suporteri, lucru vazut extrem de rar la noi in tara
    Last edited by axterix; 9th March 2006 at 07:34.
    aici vine semnatura

  8. 9th March 2006, 12:12
    Reason
    Off-topic, calm pls

  9. #91
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by axterix
    asp
    gresesti din nou
    dute la ciuc ca persoana nu ca suporter si o sa vezi cu nu e nici o problema
    dute ca suporter, in orice alt oras, si o sa vezi ca nu esti bine primit
    p.s.
    eu te invit la odorhei la un meci de futsal, la noi nu mai exita echipa de hochei, si te asigur ca la terminarea meciului orice echipa, chiar daca castiga sau pierde primeste aplauze en-gros de la 2000-3000 de suporteri, lucru vazut extrem de rar la noi in tara
    asterix am fost la ciuc in calitate de persoana si au avut unii grija sa ma simt "budos olah".
    la odorhei am fost de 2 ori dar doar in trecere si nu-mi pot da cu parerea. dar am vazut in galeria ciucului niste steaguri ale echipei de futsal din odorhei ceea ce implica strigarea si de catre acei baieti a acelorasi injuraturi ale ciucanilor.
    ma inviti la odorhei chiar acum cand oamenii sunt pusi pe proclamatii si razbel???
    pentru caini: va dau bonuri de masa ca sa veniti la meciurile de acasa?

  10. #92
    provincia rulez axterix's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    wasteland
    Posts
    462
    Reputatie
    1
    off: lasa ca e o mare porcarie toata proclamatia asta si nu e chiar asa cum spune vadim si ceilalti
    on: in concluzie, spun ca sunt suporteri adevarati care vin la meci pt. a vedea un spectacol si sunt "suporteri" care vin pt. scandari, incidente etc. si asta la toate echipele, ciuc, steaua si restul
    aici vine semnatura

  11. #93
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Bah ASP esti chiar un habarnache tupeist care vrea cu orice pret sa-i puna pe altii la respect.Daca am iesit vreodata pe patinoar?Am 10 ani de hochei in spate si comuna in care traiesc este MÜnchen,cred ca ai auzit pana si tu de satul asta.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  12. #94
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    mars ma de aici. ca tu mai ai putin si-mi spui ca stai pe luna.
    ramai un "gospodar" si aia cu hocheiu' sa i-o spui lu' mutu.

    Quote Originally Posted by axterix
    asp
    eu te invit la odorhei la un meci de futsal, la noi nu mai exita echipa de hochei, si te asigur ca la terminarea meciului orice echipa, chiar daca castiga sau pierde primeste aplauze en-gros de la 2000-3000 de suporteri, lucru vazut extrem de rar la noi in tara
    la meciul cu CIP Deva care a fost strigarea preferata a spectatorilor????
    ciganiok ciganiok. am vazut meciul la tv sport.
    ori ati baut apa dupa fraierii din ciuc ori aia dupa voi.
    Last edited by mistress of ice; 15th March 2006 at 12:01.
    pentru caini: va dau bonuri de masa ca sa veniti la meciurile de acasa?

  13. 15th March 2006, 11:52
    Reason
    consecutive

  14. #95
    provincia rulez axterix's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    wasteland
    Posts
    462
    Reputatie
    1
    totul a fost din cauza lui Matei pt. gestul facut la spectatori (gest sanctionat cu galben de arbitrii)
    si a fost singurul moment in care s-a scandat in comparatie cu alte meciuri unde se striga de ex. impotriva ungurilor/romanilor numai sa strige lumea ceva
    daca Matei nu facea gesturi la public nu era nimic, dar asa e el, si nu e la prima ocazie
    Last edited by axterix; 15th March 2006 at 14:54.
    aici vine semnatura

  15. 15th March 2006, 16:30
    Reason
    offtopic

  16. 16th March 2006, 10:02
    Reason
    offtopic

  17. 16th March 2006, 17:34
    Reason
    offtopic

  18. #96
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    [QUOTE=ASP]mars ma de aici. ca tu mai ai putin si-mi spui ca stai pe luna.
    ramai un "gospodar" si aia cu hocheiu' sa i-o spui lu' mutu.

    Si asta suna frumos?E ontopic si nu m-am prins yo?
    Daca vrei sa fi corecta e ok dar fi pana la capat.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  19. #97
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    pai daca asta e adevarul...
    sunt sigur ca tu nici nu stii cu ce se mananca hocheiul. doar te-ai bagat si tu in seama pentru ca poate esti ungur si vroiai sa te faci si tu remarcat ca gica contra.
    pentru caini: va dau bonuri de masa ca sa veniti la meciurile de acasa?

  20. #98
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Nu e ungur ASP, daca ma crezi pe mine si chiar stie hochei

  21. #99
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ASP
    pai daca asta e adevarul...
    sunt sigur ca tu nici nu stii cu ce se mananca hocheiul. doar te-ai bagat si tu in seama pentru ca poate esti ungur si vroiai sa te faci si tu remarcat ca gica contra.
    Te las in pace pt ca esti in necunostinta totala de cauza,te-am mai vazut si pe alte topicuri sti doar sa jignesti si ai o manie in a avea ultimul cuvant indiferent ce pozitie ai avea.Orice parere diferita fata de a ta transforma automat colegul de forum intr-un dusman virtual si ca atare fara a pune in balanta spusele celorlalti animalul din tine invinge ratiunea si incepe sa arunce cu sageti otravite si cuvinte care nu-si au locul pe nici un forum.Numai bine.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  22. #100
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    ori nu stii sa citesti ori nu intelegi nimic. dar din cata "filosofie" bagi se vede ca ai te-ai uitat prea mult la TV.
    pe dark il cred.
    pentru caini: va dau bonuri de masa ca sa veniti la meciurile de acasa?

  23. #101
    Ovechkin#8 mistress of ice's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    pe gheatza
    Posts
    771
    Reputatie
    1
    Sport Club Miercurea Ciuc a declarat k din sezonul viitor vrea sa se inscrie si in Campionatul Maghiar considerand ca in Campionatul nostru nu au rivali de nivelul lor. Astfel ei vor juca pe 2 fronuri .Insa mai au nevoie de diverse aprobari.
    "Totul este o competitie...trebuie sa visezi sa fii campion...."

  24. #102
    incepator adysab's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    24
    Reputatie
    1
    Aprobarile au cam fost obtinute in proportie f mare ,asa k din sezonul viitor Sport Club va evolua si in Borsodi Liga.Ei nu au declarat k nu au rivali de nivelul lor aici ,doar ca acolo este un nivel competitional mult mai mare,ceea ce ii face mai bine pregatiti pe baieti.Kurko mai promite niste transferuri la echipa ,ceea ce inseamna k la anul ne punem serios pe traba. Obiective: locul 1 in Romania si clasarea in locurile 1-4 in Ungaria.
    Deja s-au facut meciurile pt cupa Ungariei ,dupa care SportClub-ul va juca in primul tur ,la Ciuc , cu Ujpest Budapesta,castigatoarea urmand a juca in semifinala cu Alba Volan F.
    Pe ciucani ii asteapta un sezon foarte greu ,care va incepe cam la sfarsitul lui septembrie.Suntem siguri ca baietii vor reusi sa faca o figura buna chiar si in Ungaria,dar f important pt noi,suporterii alb-albastri,este sa invingem pe cei de la steaua.

  25. #103
    incepator
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    sal

    ce faceti mey?
    Last edited by whisper; 5th December 2006 at 07:19.

  26. #104
    sport legend
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Serbia
    Posts
    1,795
    Reputatie
    1
    bine... tu? =)) bun venit pe forum...
    vezi ca esti off-topic

  27. #105
    incepator adysab's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    24
    Reputatie
    1
    Etapa 4
    HCM Galati - sportul Stud : 1-0 (ieri) si 4-2 (azi)
    Progym Gheorgheni - Steaua : 1-3 si 5-3

    Vineri si sambata(10 si 11 noiembrie) : STEAUA - SPORTCLUB M.CIUC

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •