View Poll Results: Steaua Suki versus Sport Club Miercurea Ciuc

Voters
51. You may not vote on this poll
  • Steaua Suki

    34 66.67%
  • Sport Club Miercurea Ciuc

    17 33.33%
Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 64 to 84 of 112

Thread: Steaua Suki versus Sport Club Miercurea Ciuc

  1. #64
    provincia rulez axterix's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    wasteland
    Posts
    462
    Reputatie
    1
    zob79
    mai citeste si tu declaratiile lui gliga care se plangea de arbitraj si nu odata...
    daca nu te pricepi nu scoate perle din tine
    aici vine semnatura

  2. #65
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by realmadrid.com
    Diferenta este ca Steaua nu este in stare sa castige numai cu romani...trebuie sa mai aduca "bozgori", ucrainieni...etc.
    Pe cand SP MC joaca cu ai lor...si v-au cam rupt anul asta ...exceptand finala, unde nu stiu ce s-a intamplat cu ei.
    Esti la fel ca real madrid..praf Nu ti-ai platit cablul tv?Alfel ai fi vazut ca portarul lui SP MC e din Slovacia...ca sa citez pe Base "iarna nu-i ca vara.." pt tine e valabila urmatoarea afirmatie "Slovacia nu e Romania..."
    "Rapidiști, steliști sau câini trebuie să fim cu toții oameni buni" G.Copos

  3. #66
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Dubii au fost in mod clar, si mintile care le-au scos sunt sanatoase

    PS aveti un pic grija la limbaj va rog

  4. #67
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    M Ciuc are o echipa de 2 lei formata din bosorogi slovaci si o mana de ratati de prin imprejurimile locului. suporterii lor cica stiu hochei dar singurul lucru pe care stiu cu adevarat sa-l faca este sa arunce pe gheata cu obiecte si sa cante lamentarea aia de imn al secuilor (sau boilor, inca am dubii). asta e secuimea, niste unguri in plus acolo unde nu le este locul.
    pentru caini: va dau bonuri de masa ca sa veniti la meciurile de acasa?

  5. #68
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Maniacule, ai grija ce vorbesti
    Ei au 2-3 jucatori...voi aveti 70% numai straini ...asa ca gurita mica

    @ASP
    Si suporterii stelisti ce fac (nu toti) ? ...vin smekerii de la fotbal si injura
    Ma sa fie al dreaq....numai bozgorii sunt "asa si invers"...stelistii sunt perfecti

    Quote Originally Posted by zob
    N-au fost nici un fel de dubii in mintile sanatoase. Cit despre bolnavi, lor li se pare mereu ca lumea intreaga le e impotriva
    Din intamplare "mintile sanatoase" de care vorbesti apartin doar de suporterii stelisti ?
    Explica-mi de ce inainte de meciurile din finala au maturat cu Steaua pe jos...si in finala n-au reusit nimic ?..s-au intimidat de publicul lor ?
    "Am auzit" de la cineva alta cauza din cauza careia au pierdut, acum nu stiu daca este adevarata...dar la cum au jucat...inclin sa cred ca este
    Si zobule, majoritatea dintre cei "neutri", credeau in victoria lui SC...ce s-a intamplat pe patinoar, e alta treaba


    In sezonul regulat, SCMC si Steaua-Suki s-au intilnit de 8 ori, dar bucurestenii nu au cistigat niciodata pe teren propriu, harghitenii invingind de 5 ori, iar un alt joc incheindu-se la egalitate.
    Ce revenire pe stelisti, bravo
    Last edited by realmadrid.com; 2nd March 2006 at 00:17.

  6. #69
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mistress of ice
    Alejadro dinamo mai are echipa de juniori iar seniorii s-au aliat cu Dunarea Galati formand Dinamo Dunarea Galati
    DIn surse cofidentiale am aflat ca remy e patron - presedinte la aceasta noua echipa.

    Fratilor : 41 de titluri ... iar Steaua s-a infiintat in `47
    Deci 41 de tituluri in 59 de ani ... ce randament

    Oricum dupa echipa de fotbal , a II-a mea simpatie e echipa de hochei .
    Restul (rugby , polo , handbal) nu ma pasioneaza de nici o culoare.

  7. #70
    Ovechkin#8 mistress of ice's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    pe gheatza
    Posts
    771
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by realmadrid.com
    Ei au 2-3 jucatori...voi aveti 70% numai straini ...asa ca gurita mica
    Io zic sa te mai informezi putin intr-o echipa nu au voie mai mult de 8 jucatori din strainatate si iti zic k Steaua nu face exceptii
    Sport Club are o line intreaga de slovaci plus portarul Hricina deja 6 in rest nu m-am interesat
    Last edited by mistress of ice; 2nd March 2006 at 01:26.
    "Totul este o competitie...trebuie sa visezi sa fii campion...."

  8. #71
    provincia rulez axterix's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    wasteland
    Posts
    462
    Reputatie
    1

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by ASP
    M Ciuc are o echipa de 2 lei formata din bosorogi slovaci si o mana de ratati de prin imprejurimile locului. suporterii lor cica stiu hochei dar singurul lucru pe care stiu cu adevarat sa-l faca este sa arunce pe gheata cu obiecte si sa cante lamentarea aia de imn al secuilor (sau boilor, inca am dubii). asta e secuimea, niste unguri in plus acolo unde nu le este locul.
    ASP
    banuiesc ca suporterii stelisti sunt niste ingeri
    am vazut meci la bucuresti in care s-a aruncat cu sticla de bere pe gheata, parca meciul era si la televizor, sau daca nu inteleg meciul de hochei incep sa se bata cu rapidistii, dinamovistii, jandarmii etc.
    nu cred ca s-a vazut un meci in care suporterii ciucani s-au batut cu jandarmii la un meci de hochei, invers, aproape la toate meciurile
    era o vreme cand se purtau lupte grele intre suporteri stelisti si jandarmi pt. pucul iesit in tribuna
    those were the days
    asa ca nu fa tu caracterizari de 2 bani

    de cand CFR e peste U, unii incep sa aiba frustrari
    aici vine semnatura

  9. #72
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mistress of ice
    Io zic sa te mai informezi putin intr-o echipa nu au voie mai mult de 8 jucatori din strainatate si iti zic k Steaua nu face exceptii
    Sport Club are o line intreaga de slovaci plus portarul Hricina deja 6 in rest nu m-am interesat
    Ionutz,te-ai informat bine?Vezi daca te bagi pe teren strain?

  10. #73
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by axterix
    ASP
    banuiesc ca suporterii stelisti sunt niste ingeri
    am vazut meci la bucuresti in care s-a aruncat cu sticla de bere pe gheata, parca meciul era si la televizor, sau daca nu inteleg meciul de hochei incep sa se bata cu rapidistii, dinamovistii, jandarmii etc.
    nu cred ca s-a vazut un meci in care suporterii ciucani s-au batut cu jandarmii la un meci de hochei, invers, aproape la toate meciurile
    era o vreme cand se purtau lupte grele intre suporteri stelisti si jandarmi pt. pucul iesit in tribuna
    those were the days
    asa ca nu fa tu caracterizari de 2 bani

    de cand CFR e peste U, unii incep sa aiba frustrari
    n-am zis niciodata ca stelistii sunt ingeri iar daca sunt suporteri ai echipei de fotbal nu inseamna ca nu au voie sa vina sa incurajeze echipa de hochei . tu poate nu stii dar la ciuc o reportera de la antena 1 si-a luat in cap un scaun in direct in timp ce lua un interviu pe gheata. ciucanii nu se bat cu jandarmii ca-i bat aia de se caca pe ei. nu ca n-ar vrea. tu ai fost vreodata la un meci de hochei al ciucului sa auzi ce se striga de la cretinii aia din galerie? ori esti ungur ori esti bolovan (ceea ce e sinonim). tineti voi cu ciucul, ca aia vin la meciuri doar ca sa mai injure si ei niste romani, atunci au si ei ocazia sa-si verse naduful pe romanii care se mictioneaza pe ai an de an. la csik romani=tigani. nu ma surprinde ce spune un fan cfr pentru ca voi oricum sunteti echipa ungurilor din totdeauna (kvsc iti spune ceva?)
    smechere chiar daca sunt in parte clujan U ala nu vine de la U CLuj (care oricum va beleste pe unde va prinde) ci de la o alta echipa cu U.
    pentru caini: va dau bonuri de masa ca sa veniti la meciurile de acasa?

  11. #74
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by realmadrid.com
    Maniacule, ai grija ce vorbesti
    Ei au 2-3 jucatori...voi aveti 70% numai straini ...asa ca gurita mica

    @ASP
    Si suporterii stelisti ce fac (nu toti) ? ...vin smekerii de la fotbal si injura
    Ma sa fie al dreaq....numai bozgorii sunt "asa si invers"...stelistii sunt perfecti



    Din intamplare "mintile sanatoase" de care vorbesti apartin doar de suporterii stelisti ?
    Explica-mi de ce inainte de meciurile din finala au maturat cu Steaua pe jos...si in finala n-au reusit nimic ?..s-au intimidat de publicul lor ?
    "Am auzit" de la cineva alta cauza din cauza careia au pierdut, acum nu stiu daca este adevarata...dar la cum au jucat...inclin sa cred ca este
    Si zobule, majoritatea dintre cei "neutri", credeau in victoria lui SC...ce s-a intamplat pe patinoar, e alta treaba




    Ce revenire pe stelisti, bravo
    baietas:
    1. ciucul are mai multi slovaci decat nationala slovaciei.
    2. stelistii sunt cum sunt dar ca raspuns la idiotii care vin si te fac si pe tine tigan si care la fiecare meci canta lamentatia secuilor (in care tu ca roman esti facut lacusta si cotropitor) iar imnul ROMANIEI este huiduit.
    3. nu te baga in discutii legate de meciurile din campionat pentru ca esti depasit de situatie. pun pariu ca nu ai vazut nici unul. asa ca daca vine vorba de maturat pune mana pe o matura si da-i bataie.
    4. daca suferi de sindromul ciucanului sodomizat automat vei crede acele cauze de care ai auzit si tu...
    5. care sunt aia neutri? ce stii tu despre campionat si play-off??
    pentru caini: va dau bonuri de masa ca sa veniti la meciurile de acasa?

  12. 3rd March 2006, 08:35
    Reason
    Off-topic

  13. 3rd March 2006, 14:40
    Reason
    Off-topic

  14. 3rd March 2006, 16:11
    Reason
    Off-topic

  15. #75
    junior Alex15's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    109
    Reputatie
    1
    Numai pareri gresite am vazut aici ( ca sa nu zic proaste)!!!
    Eu tin cu ciucul ( ca sa se stie)
    Toate scandarile astea impotriva bozgorilor mi se pare o tampenie!!!!
    1.dak ati fost vreodata la ciuc ati fi vazut ca acolo nu vor fi niciodata problemele care sunt aici ( cu bataile si alte chestii) si asta deoarece acolo jandarmii trateaza meciurile cu seriozitate maxima si nu permit asemenea acte de violenta in patinoar sau in afara acestuia
    2. Ciucanii sunt preocupati mai mult de cantecele pt incurajarea propriei echipe decat pt scandarile rasiste
    3. As vrea sa ii vad si eu pe stelisti sau pe dinamovisti sau pe oricare alti suporteri cantand imnul romaniei inaintea unui meci!!! asta nu se va intampla deoarece mai multe de 50 de oameni din cei 30 de mii nu stiu 2 strofe din imn!!! pe cand ei canta imnul secuilor ( NU al ungariei ) inaintea fiecarui meci!!!
    4. SPORT CLUB

  16. #76
    junior Alex15's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    109
    Reputatie
    1
    Si asta ca sa nu ziceti ca sunt subiectiv!!!! Steaua chiar a meritat sa castige Play-off ul!!! a fost superioara clar ciucului, cu toate ca in meciul 4 le-a fast anulat un gol perfect valabil!!! s-a ratat muuult prea mult in situatii de 1 la 1 pe cand stelistii marcau din jumatati de ocazie, si apreciez asta!!!

  17. #77
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Si nu numai in meciul 4 le-au fost anulate goluri valabile Ciucului.Nu pot sa tin la nici un sport cu steaua asa ca Forza Ciuc!!!
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  18. #78
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Alex15
    Numai pareri gresite am vazut aici ( ca sa nu zic proaste)!!!
    Eu tin cu ciucul ( ca sa se stie)
    Toate scandarile astea impotriva bozgorilor mi se pare o tampenie!!!!
    1.dak ati fost vreodata la ciuc ati fi vazut ca acolo nu vor fi niciodata problemele care sunt aici ( cu bataile si alte chestii) si asta deoarece acolo jandarmii trateaza meciurile cu seriozitate maxima si nu permit asemenea acte de violenta in patinoar sau in afara acestuia
    2. Ciucanii sunt preocupati mai mult de cantecele pt incurajarea propriei echipe decat pt scandarile rasiste
    3. As vrea sa ii vad si eu pe stelisti sau pe dinamovisti sau pe oricare alti suporteri cantand imnul romaniei inaintea unui meci!!! asta nu se va intampla deoarece mai multe de 50 de oameni din cei 30 de mii nu stiu 2 strofe din imn!!! pe cand ei canta imnul secuilor ( NU al ungariei ) inaintea fiecarui meci!!!
    4. SPORT CLUB
    din ciclul alt ciucan bolovan numara o bila.
    1. eu am fost la ciuc si stiu foarte bine ce se intampla acolo. daca esti asa de cunoscator spune-mi de ce se bateau hocheitsii stelistii cu aurolacii aia de deasupra bancilor de rezerve? (care sanchi sunt galeria)
    2. atat de preocupati sunt ciucanii sa-si incurajeze echipa incat se aude doar ciganiok (tiganii), asta cand nu striga "p***a ******* dute-n p***a *******" sau m**e steaua. toate astea le striga intregul patinoar nu doar 2-3 oameni. ca sa nu mai spun de cretinismele strigate in limba maghiara, pe care daca le intelegi te crucesti.
    3. la buc. cand s-a cantat imnul Romaniei ciucanii huiduiau dupa ce in prealabil cantasera lamentatia zisa si imn al secuilor. (ca dupa aceea cand si-au dat seama idiotii ce facusera sa aplaude ca si cum nu se intamplase nimic).
    poate imi spui si mie ce valoare are imnul secuilor? este el ceva mai mult decat un imn al unei echipe (de 2 lei)? are vreo valoare oficiala? (eu stiu ca e doar o poezie proasta cu o melodie si mai proasta.)
    4. ciucanii vin la hochei doar ca sa mai injure si ei romanii care ii iau an de an pe post de hidrant.
    dark te rog nu da edit la mesaj pt. ca tot ce am scris e adevarat si verificabil.

    Quote Originally Posted by DIXX
    Si nu numai in meciul 4 le-au fost anulate goluri valabile Ciucului.Nu pot sa tin la nici un sport cu steaua asa ca Forza Ciuc!!!
    voi astia doi cu golurile anulate.spuneti-mi si mie de ce erau acele goluri valabile? in ce meciuri au fost anulate si pentru ce?
    voi vorbiti si nici macar la rezumatul de la sport nu v-ati uitat.
    cica stelistii marcau din jum. de ocazie... daca golurile de la linia albastra sunt jum. de ocazie sau alea de pe contaratac sunt si ele jum. de ocazie....
    Last edited by Darkslowstar; 8th March 2006 at 00:09.
    pentru caini: va dau bonuri de masa ca sa veniti la meciurile de acasa?

  19. 4th March 2006, 14:56
    Reason
    Consecutiv

  20. #79
    junior Alex15's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    109
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ASP
    din ciclul alt ciucan bolovan numara o bila.
    1. eu am fost la ciuc si stiu foarte bine ce se intampla acolo. daca esti asa de cunoscator spune-mi de ce se bateau hocheitsii stelistii cu aurolacii aia de deasupra bancilor de rezerve? (care sanchi sunt galeria)
    2. atat de preocupati sunt ciucanii sa-si incurajeze echipa incat se aude doar ciganiok (tiganii), asta cand nu striga "p***a ******* dute-n p***a *******" sau m**e steaua. toate astea le striga intregul patinoar nu doar 2-3 oameni. ca sa nu mai spun de cretinismele strigate in limba maghiara, pe care daca le intelegi te crucesti.
    3. la buc. cand s-a cantat imnul Romaniei ciucanii huiduiau dupa ce in prealabil cantasera lamentatia zisa si imn al secuilor. (ca dupa aceea cand si-au dat seama idiotii ce facusera sa aplaude ca si cum nu se intamplase nimic).
    poate imi spui si mie ce valoare are imnul secuilor? este el ceva mai mult decat un imn al unei echipe (de 2 lei)? are vreo valoare oficiala? (eu stiu ca e doar o poezie proasta cu o melodie si mai proasta.)
    4. ciucanii vin la hochei doar ca sa mai injure si ei romanii care ii iau an de an pe post de hidrant.
    dark te rog nu da edit la mesaj pt. ca tot ce am scris e adevarat si verificabil.
    Scandarile astea de le zici tu aici de cate ori le-ai auzit???? iti spun eu o data, la meciul 4 dupa acel gol anulat!!!!! dar sa nu imi compari tu atmosfera de la bucuresti unde sti bine ce se scandeaza cu cea de acolo!!! si in privinta imnului... ei macar il canta, pe cand stelistii au pus o majoreta afona sa cante imnul romaniei peste cel al secuilor!!! frumos nu???
    Si de cate ori ai auzit tu sa se cante imnul romaniei la derbiuri precum steaua-dinamo sau steaua-rapid?? iti spun tot eu niciodata!!! dar la acest meci se doreste evidentierea acestei rivalitati!!! s-a ajuns ca acest meci sa poata fi comparat cu Romania-ungaria!!!!
    Cand joaca nationala romaniei te uiti la meciuri???? si cum poti sa tii cu ei cand acolo sunt o gramada de ciucani??? la olimpiada de iarna dak te uitai ai fi vazut ca majoritatea erau din harghita si reprezentau ROMANIA, repet ROMANIA nu ungaria!!!

  21. #80
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    inca odata ma vad nevoit sa-ti fac niste precizari.
    cronologic o sa le iau.
    tiganii e veche de cel putin 10-12 ani.
    m**e steaua s-a strigat prima oara acum 3 ani.
    p***a ******* etc. acum 2 ani (deh mai invatesera oamenii ceva pe romaneste ca se saturasera sa stea numai cu m**a )
    la buc se striga doar doua chestii (care pot fi considerate ofensatoare) din care una singura e injuratura iar cealalta reprezinta dorinta a cel putin 99% dintre romani.
    la ciuc pana sa fie cu injuraturi in romana era cu injuraturi in maghiara ale caror traduceri ti le pot da numai pe privat pt. ca sunt de-a dreptul imbecile.
    pana la referendumul din ungaria cand le-au dat aia cu flit, se striga intr-o veselie ria ria hungaria iar stegurile unguresti erau multe decat ale echipei de hochei. alea cu venitu' cu pasaport in secuime, sange de roman pe crosa sunt inofensive drept urmare au fost abandonate. la fel ca in finala nhl dupa care a fost copiat si play-off nostru s-a hotarat cantarea imnului. si te mai intreb inca ceva: TI SE PARE ANORMALA CANTAREA IMNULUI ROMANIEI IN ROMANIA???
    spui o ineptie vecina cu nebunia: cantarea imnului Romaniei peste (!?!?!?)cel al secuilor....... esti varza my friend. ce valoare oficiala are imnul secuilor incat sa fie respectat cu onoruri??????????????????? poezioara aia sovina este un autointitulat imn.
    si da smechere pana la referendumul din ungaria (ala cu dubla cetatenie) era comparat cu Romania - ungaria (pentru ca la ciuc nu se auzea decat un singur cuvant: hungaria). dupa, cand s-au suparat ciucanii ca i-au lasat aia fara dubla cetatenie au scos-o pe asta cu imnul secuilor si s-a renuntat la ria ria hungaria (dar nu si la tricouri si fulare cu magyarorszag).
    DE CE IN TOATA ISTORIA ECHIPEI DIN CIUC NICI UN ROMAN NU A JUCAT LA SC M. CIUC (nici macar unul)???? cu toate ca unii dintre cei mai buni jucatori din Romania ca Timaru si Catrinoi (doar doua mici exemple) sunt din zona.
    vorbesti de nationala dar uiti sa spui ca mai multi jucatori de la ciuc au refuzat sa joace in nationala Romaniei. (ex: levente hozo>>> asta e cel mai reprezentativ). cand joaca nationala ma uit fii sigur si sunt mandru de baietii din ciuc care trec peste obiceiul barbar al ciucanilor de a jigni Romania si romanii de cate ori au ocazia. Kosztandi si fratii Baszilidesz sunt niste exemple graitoare care s-au saturat de epoca de piatra in care traiesc salbaticii din ciuc. stii ce se striga la sfarsitul meciurilor in care ciucanii bolovanii luau bataie????? SANGE SANGE SANGE. mitul cu spectatorul ciucan care traieste doar pentru hochei si care stie toate regulile si e civilizat nu a fost decat o minciuna umflata si o prostie pe care o mai cred doar copiii fara buletin.
    oricine merge la un meci ciuc - steaua imi va da dreptate. garantez.
    Last edited by mistress of ice; 5th March 2006 at 12:50. Reason: si eu tin cu steaua dar...:D
    pentru caini: va dau bonuri de masa ca sa veniti la meciurile de acasa?

  22. #81
    Ovechkin#8 mistress of ice's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    pe gheatza
    Posts
    771
    Reputatie
    1
    La numarul injuraturilor sunt cumplet de acord cu tine ASP ...la noi sunt 2 injuraturi in romana pe care cei din ciuc le inteleg deoarece majoritatea ungurilor care traiesc in Romania stiu si romana...pe cand romanii care nu au niciun motiv sa stie ungureste nu inteleg (dak nu se intereseaza) injuraturile celor din ciuc...asa k fitzi bravi si macar spuneti-le pe toate in romana k trecem si noi pe englezesti dak vreti
    Despre golurile anulate...dak se zvonea k s-au anulat pt Steaua va mai agitatzi atat?Macar ati vazut faza?Ati oprit caseta video cand ati inregistrat meciul k sa vedeti de cate ori era cazul faza ca sa va convingeti?Sau nu suntetzi chiar asa "impatimitzi"???
    "Totul este o competitie...trebuie sa visezi sa fii campion...."

  23. #82
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Macar aia din Ciuc au toti tricouri cu echipa si patinoarul ingrijit aduce a occident.Cand se joaca la Buc diferenta e ca intre Germania -Albania,se umple tribuna cu ciori care stiu una si buna m...e,etc si niste gaste aduse de pe centura care cica sunt majorete,in locul vostru m-as ascunde.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  24. #83
    junior Alex15's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    109
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mistress of ice
    Despre golurile anulate...dak se zvonea k s-au anulat pt Steaua va mai agitatzi atat?Macar ati vazut faza?Ati oprit caseta video cand ati inregistrat meciul k sa vedeti de cate ori era cazul faza ca sa va convingeti?Sau nu suntetzi chiar asa "impatimitzi"???
    1.Stelei nu ii vor fi niciodata anulate goluri intr-un meci de o asemenea importanta
    2. DA am meciul inreg. am chiar si faza separat!!!!
    Decat 2 injuraturi??????????? o sa le scriu pe toate si dak vrei ti le dau pe privat!!!
    3.Si nu inteleg care e problema voastra cu ei! sa nu imi zici tu ca nu ai pe nimeni care e plecat in strainatate!!! de ei nu zici nimik!!! sau de toti romanii care au umplut tari ca spania, italia sau franta si traiesc in comunitati unde se vb numai romana si se canta imnul romaniei, nu cel al spaniei,...!!!
    Problema ta sau a voastra cu ei care e??? stiti macar ceva despre asta sas i-ati auzit si voi pe alti ca nu ii suporta si gataaa hai sa ii injuram!!!
    totul e un simplu joc politiC!!!

  25. #84
    Ovechkin#8 mistress of ice's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    pe gheatza
    Posts
    771
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Alex15
    totul e un simplu joc politiC!!!
    Inceput de cine???Ia intereseaza-te

    Astept amanuntele alea pe privat ....
    "Totul este o competitie...trebuie sa visezi sa fii campion...."

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •