Page 5 of 47 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 978

Thread: Intersezon 2005-2006 ... transferuri

  1. #85
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    nu stiu cum e vazut Bayern`ul la Paris , insa eu il vad in lumea a II-a a Europei ...
    deci grei greilor sunt cei pe care i-am enumerat...

    evident ca vine esalonul II de echipe tari : AS Roma , Valencia , Deportivo La Coruna , LYon , PSG , PSV , Ajax , Bayern , Shalcke , Celtic , Rangers , Brugges , Porto , Monaco ... toate echipe mari ...

    Insa spre deosebire de primul grup ,e o mica diferentza ... vre`o 2-3 clase

  2. #86
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,912
    Reputatie
    1
    Daca astia sunt lumea a II-a atunci noi ce lume mai suntem ???

    Eu unu cred insa ca Radoi ar trebui sa se duca daca are ocazia sa joace cu Ballack si compania in Germania ...

    Ps. vezi ca ai pus Lyon in "lumea a II-a" si te cam inseli cel putin anul asta ...

  3. #87
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Hai lasatzi-ma cu clasificarile astea. Bayern e unul din singurele cluburi unde m-ash bucura sa se duca.
    ex-alpopa

  4. #88
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,912
    Reputatie
    1
    Si eu de asemenea ...

    As tenta o propunere mai curajoasa dar stiu ca nu are sansa sa fie urmata de fapte reale : Eu l-as vedea bine pe Radoi la Real Madrid. Cred ca exact de tipul asta de jucator ar avea nevoie echipa asta acum ...

  5. #89
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    ma rog , eu nu , fiindca Real si Bayern sunt cele mai nesuferinte cluburi pentru mine , si nu as suporta sa`l vad pe Radoi acolo

  6. #90
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    wow se transfera cel mai mare jucator din istoria Romaniei .....
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la [B]RAPID[/B]. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua."

  7. #91
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul
    nu stiu cum e vazut Bayern`ul la Paris , insa eu il vad in lumea a II-a a Europei ...
    deci grei greilor sunt cei pe care i-am enumerat...

    evident ca vine esalonul II de echipe tari : AS Roma , Valencia , Deportivo La Coruna , LYon , PSG , PSV , Ajax , Bayern , Shalcke , Celtic , Rangers , Brugges , Porto , Monaco ... toate echipe mari ...

    Insa spre deosebire de primul grup ,e o mica diferentza ... vre`o 2-3 clase
    Oricat de nesuferiti sunt cei de la München, numai nestiinta te poate face sa consideri Bayern in esalonul ala. Nici eu nu stiu cum se vede de la Paris, insa de la Bistrita se vede total prost

    Ontopic, cu toate ca am rezerve ca va ajunge Radoi la Bayern, se pare ca n-are ocazia sa joace cu "Plesan al nemtilor"
    ...always look on the bright side of life...

  8. #92
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Pai tocmai d-aia il aduc pe el Sa-i suplineasca lipsa
    Nici io nu cred prostia pe care am zis-o, sunt jucatori de profiluri diferite......dar ma rog Eu sper sa plece abia la vara (daca va pleca) shi pe o suma undeva in jurul cifrei de 6-7 bulioane.
    ex-alpopa

  9. #93
    uiiii uiiiiiiii GruppoApparte's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    din senin
    Posts
    2,901
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alejandro
    @gruppoapparte,unde ai auzit ca radoi poate pleca la Dnepr?De Bayern am auzit,da' de Dnepr nimik...il vrea protasov acolo?
    Pai cum sa nu il vrea la ce super jucator e ... mai ales ca e bun si in aparare , e bun si la mijloc , nu lo incercat pana acuma in atac ca poate e bun si acolo

  10. #94
    sport legend matei_viola's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    426
    Reputatie
    1
    Scapă jiji si de Ogăraru....
    [SIZE="6"][COLOR="DarkOrchid"][b]BING BANG[/B][/COLOR][/SIZE]

  11. #95
    uiiii uiiiiiiii GruppoApparte's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    din senin
    Posts
    2,901
    Reputatie
    1
    Întrebat dacă Oleg Protasov pleacă la echipa ucraineană Dnepr Dnepropetrovsk împreună cu fundaşul Mirel Rădoi, Becali a răspuns: "Asta nu o să poată să facă Protasov. Nu e vorba de zece milione. Rădoi nu e un jucător de Dnepr. Dacă va pleca, o va face numai la o echipă din primele zece. E finul meu, dacă nu va mai fi la Steaua, măcar să-l văd la televizor în Liga Campionilor".

    Finanţatorul a negat că Rădoi va pleca în această pauză competiţională, explicând că l-ar vedea jucând pe fundaşul stelist la cluburile Barcelona, Chelsea, Real Madrid, Internazionale Milano sau Juventus Torino.

    Referitor la un posibil transfer al lui George Ogăraru la formaţia spaniolă Villarreal, Gigi Becali a spus că pe adresa clubului nu a sosit nici o ofertă. "Nu ştiu de aşa ceva. El ar putea să plece pentru un milion şi jumătate de dolari", a explicat Becali.

  12. #96
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by GruppoApparte
    Întrebat dacă Oleg Protasov pleacă la echipa ucraineană Dnepr Dnepropetrovsk împreună cu fundaşul Mirel Rădoi, Becali a răspuns: "Asta nu o să poată să facă Protasov. Nu e vorba de zece milione. Rădoi nu e un jucător de Dnepr. Dacă va pleca, o va face numai la o echipă din primele zece. E finul meu, dacă nu va mai fi la Steaua, măcar să-l văd la televizor în Liga Campionilor".

    Finanţatorul a negat că Rădoi va pleca în această pauză competiţională, explicând că l-ar vedea jucând pe fundaşul stelist la cluburile Barcelona, Chelsea, Real Madrid, Internazionale Milano sau Juventus Torino.

    Referitor la un posibil transfer al lui George Ogăraru la formaţia spaniolă Villarreal, Gigi Becali a spus că pe adresa clubului nu a sosit nici o ofertă. "Nu ştiu de aşa ceva. El ar putea să plece pentru un milion şi jumătate de dolari", a explicat Becali.
    bani e problema
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  13. #97
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Asta pana la Maybach, cand MM probabil i-a dat un ghiont shi i-a zis ca nu poate sa ceara pe Oga mai putzin de 3 bulioane Vetzi vedea, ca o sa apara nebunu' la TV shi o sa zica ceva de genul asta.
    Nu pleaca nimeni domne ! N-au de ce ! Noi ii iubim prea mult !!!
    ex-alpopa

  14. #98
    sport legend FcPoliFan's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    535
    Reputatie
    1
    Adrian Ilie de la Poli Iasi la Poli Timisoara. 430k. Iesenii spun ca s-a dat prea putin pe el. Asa sa fie?
    www.cronicavioleta.ro

  15. #99
    sport legend lupisor lupetto's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    717
    Reputatie
    1
    Cum l-ati caracteriza pe Adrian Ilie?
    [i] "Strength and honor" [/i]
    [b] MAXIMUS DECIMUS MERIDIUS [/b]

  16. #100
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    430.000 $ , pentru un fundas in Romania ...

    Cand FLavius Moldovan joaca la Rapid II si costa 100.000

    Daca ati ajuns sa va aprovicionati de la Poli Iasi ...

  17. #101
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    de la FC Arges nu va pleca nimeni .... nici Tanasa, nici Prepelita.... dar nici nu cred k vom aduce ceva....cu toate ca avem nevoie de inca un atacant ....
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  18. #102
    sport legend
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    794
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lupisor lupetto
    Cum l-ati caracteriza pe Adrian Ilie?
    tanar, nelinistit, fara experienta ... dar cu un nume mare

  19. #103
    sport legend FcPoliFan's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    535
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul
    430.000 $ , pentru un fundas in Romania ...

    Cand FLavius Moldovan joaca la Rapid II si costa 100.000

    Daca ati ajuns sa va aprovicionati de la Poli Iasi ...
    Ca Steaua cumpara numai jucatori de la Dinamo si Rapid...
    www.cronicavioleta.ro

  20. #104
    incepator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    D
    Posts
    37
    Reputatie
    1
    Adrian Ilie la Poli Timisoara. Chiar be@ ce ne poti spune despre acest jucator?

  21. #105
    banatzan THE HUN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Valhalla
    Posts
    1,019
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Wittmann
    Adrian Ilie la Poli Timisoara. Chiar be@ ce ne poti spune despre acest jucator?
    O sa-ti spuna ca-i mercenar si o sa-i trazneasca Cel de sus pe timisoreni ca au mai furat un jucator de la echipele ei favorite.
    [COLOR="DarkOrchid"][SIZE="3"][B]E PUR SI MOV E[/B][/SIZE].- [COLOR="Black"]Galileo feat.The Hun[/COLOR][/COLOR]
    The few,the proud- The Banatians[COLOR="DarkOrchid"][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •