View Poll Results: Pronostic Steaua - Otelul

Voters
90. You may not vote on this poll
  • 1

    41 45.56%
  • X

    15 16.67%
  • 2

    34 37.78%
Page 2 of 22 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 447

Thread: Etapa 29: Steaua - Otelul Galati

  1. #22
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    interesul? 3 puncte
    anti s.d.r.

  2. #23
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SORINULTRA View Post
    interesul? 3 puncte
    poate ca da. 3 puncte plus premiile care ar veni pentru "incurcarea" stelei. Sau poate ca 3 puncte pierdute ar fi la fel de avantajoase, cel putin financiar pentru otelul.
    Castigarea celor trei puncte e doar probabila, in timp ce prima lui becai e sigura.
    Depinde de cum isi vor vedea galatenii interesul.

  3. #24
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    vrei sa spui ca Steaua nu ar putea castiga singura meciul? trebuie neaparat sa plateasca?
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  4. #25
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    pffff, deja au inceput discutiile pt etapa urmatoare

    eu cred ca meciul asta o sa fie mai greu pt Steaua decat cel de la Cluj. Otelul marcheaza mult, ceea ce pentru noi e o problema. Intai pentru ca avem apararea subreda si apoi pentru ca nu prea stim sa marcam ca sa recuperam....

    Asa ca mi-e greu sa zic ca vom castiga... astept terminarea meciului si apoi o sa va zic cine castiga

  5. #26
    senior Casuba's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N18 2UF
    Posts
    226
    Reputatie
    1
    Ar trebui sa lasam la o parte "placa" cu blaturile, cine a vazut meciul din tur stie mai bine.
    OTELUL
    It takes two to lie, one to lie and one to listen.

  6. #27
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by d3d3 View Post
    vrei sa spui ca Steaua nu ar putea castiga singura meciul? trebuie neaparat sa plateasca?
    Oricine poate castiga meciul, la fel cum poate sa iasa si egal.
    Insa vezi tu ca teoria asta nu tine. vezi dom'le ca nu poate steaua castiga meciul; cu galati.
    Problema e ca daca pe Gg il mai tine inima sa mai stea cu morcovul inca un meci.
    Si asa l-a apucat corectitudinea in primavara asta si uite unde a ajuns., A zis el bine ca "nu ma mai iau eu dupa altii".
    Ce si anul trecut in vara puteau sa castige lejer la vaslui. Numai ca problema e daca Gg vrea sau nu sa mearga la sigur.

  7. #28
    senior Casuba's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N18 2UF
    Posts
    226
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    Oricine poate castiga meciul, la fel cum poate sa iasa si egal.
    Insa vezi tu ca teoria asta nu tine. vezi dom'le ca nu poate steaua castiga meciul; cu galati.
    Problema e ca daca pe Gg il mai tine inima sa mai stea cu morcovul inca un meci.
    Si asa l-a apucat corectitudinea in primavara asta si uite unde a ajuns., A zis el bine ca "nu ma mai iau eu dupa altii".
    Ce si anul trecut in vara puteau sa castige lejer la vaslui. Numai ca problema e daca Gg vrea sau nu sa mearga la sigur.
    Vad ca umbli pe la Montreal, dar tot n-ai scapat de fobia blaturilor.....
    OTELUL
    It takes two to lie, one to lie and one to listen.

  8. #29
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78
    Oricine poate castiga meciul, la fel cum poate sa iasa si egal.
    Insa vezi tu ca teoria asta nu tine. vezi dom'le ca nu poate steaua castiga meciul; cu galati.
    Problema e ca daca pe Gg il mai tine inima sa mai stea cu morcovul inca un meci.
    Si asa l-a apucat corectitudinea in primavara asta si uite unde a ajuns., A zis el bine ca "nu ma mai iau eu dupa altii".
    Ce si anul trecut in vara puteau sa castige lejer la vaslui. Numai ca problema e daca Gg vrea sau nu sa mearga la sigur.
    da, bineinteles atunci sa ne anunti la finalul meciului la ce concluzie ai ajuns, a fost blat sau nu? noi nu ne mai stresam cu asa ceva, de fiecare data auzim acelasi lucru...
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  9. #30
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by d3d3 View Post
    da, bineinteles atunci sa ne anunti la finalul meciului la ce concluzie ai ajuns, a fost blat sau nu? noi nu ne mai stresam cu asa ceva, de fiecare data auzim acelasi lucru...
    Bah, eu tocmai am zis mai sus ca Galatiul astia sunt asa de imprevizibili incat e greu de zis. La ei te astepti la orice. Sa joace super bine sau foarte prost. la o parte se dau foarte rar si atunci cand o fac sunt discreti.
    galatiul, jucand pe bune sunt capabili sa castige cu 3-0 sau sa piarda cu 5-0 in ghencea. Asa ca orice ar fi, nu prea am cum sa-mi dau seama. doar sa fie strigator la cer.
    Ce am zis eu sunt doar supozitii. Am pus intrebarea: ce va face Becali si ce va face galatiul. atat.

  10. #31
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    da... si eu ti-am spus sa ne zici la final la ce concluzie ai ajuns... ce a facut galatiul si ce a facut Becali

    daca Meme va sta acasa, Steaua va castiga daca se gandeste sa mai apara pe la stadon, nu stiu ce sa zic... e mai greu de dat un scor
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  11. #32
    senior Casuba's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N18 2UF
    Posts
    226
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    Bah, eu tocmai am zis mai sus ca Galatiul astia sunt asa de imprevizibili incat e greu de zis. La ei te astepti la orice. Sa joace super bine sau foarte prost. la o parte se dau foarte rar si atunci cand o fac sunt discreti.
    galatiul, jucand pe bune sunt capabili sa castige cu 3-0 sau sa piarda cu 5-0 in ghencea. Asa ca orice ar fi, nu prea am cum sa-mi dau seama. doar sa fie strigator la cer.
    Ce am zis eu sunt doar supozitii. Am pus intrebarea: ce va face Becali si ce va face galatiul. atat.
    Daca tot ai pus intrebarea iti raspund eu : Becali o sa se uite la meci, iar Otelul o sa castige, o sa faca egal sau o sa piarda.....lamurit ?
    OTELUL
    It takes two to lie, one to lie and one to listen.

  12. #33
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    Sper sa ne ajute putin otelarii in meciul astai, ca sa facem uitat accidentul de azi.

  13. #34
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by d3d3 View Post
    da... si eu ti-am spus sa ne zici la final la ce concluzie ai ajuns... ce a facut galatiul si ce a facut Becali

    daca Meme va sta acasa, Steaua va castiga daca se gandeste sa mai apara pe la stadon, nu stiu ce sa zic... e mai greu de dat un scor
    Poate vor juca corect. desi cu ciobanul e mai putin probabil. Asta apare pe toate posturile, spune in gura mare pe cine si cat plateste,, cum cumpara arbitri si asa mai departe si nimeni nu-i face nimik.
    si mai apar si stelistii care se viseaza cea mai corecta echipa.
    Oricum meciul de la cluj a ridicat ceva semne de intrebare. Speram ca meciul cu galatiul sa clarifice situatia. Intr-un sens sau in altul.

  14. #35
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    @Cristi GL si bada : domnilor faceti voi un egal in ghencea si sunteti demni de respect...eu zic ca luati 3 si nu trageti pe spatiul portii
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  15. #36
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    Oricum meciul de la cluj a ridicat ceva semne de intrebare. Speram ca meciul cu galatiul sa clarifice situatia. Intr-un sens sau in altul.
    tie ce semne ti'a ridicat? ca eu ma intreb cu cine vom juca cu otelul, nu mai avem jucatori

    buey cfr1907, daca va credeti asa tari, trebuia sa castigati azi, nu sa asteptati minuni
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  16. #37
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    egal. 0-0 ...mai ales ca steaua va juca si fara spectatori

  17. #38
    senior Casuba's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N18 2UF
    Posts
    226
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    @Cristi GL si bada : domnilor faceti voi un egal in ghencea si sunteti demni de respect...eu zic ca luati 3 si nu trageti pe spatiul portii
    Bine ma, dar Chita de la Arges ce mai zice ? stii tu... ala care fugea pe langa mingea trimisa de Ganea prea incet si nu a catadixit sa o opreasca....

    OTELUL
    It takes two to lie, one to lie and one to listen.

  18. #39
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by d3d3 View Post
    tie ce semne ti'a ridicat? ca eu ma intreb cu cine vom juca cu otelul, nu mai avem jucatori

    buey cfr1907, daca va credeti asa tari, trebuia sa castigati azi, nu sa asteptati minuni
    "Dorinta jucatorilor clujeni de victorie" mi s-a parut un pic suspecta. Cand joci meciul care te poate duce in CL trebuie sa nimeresti poarta macar odata.
    Sau poate ca atata pot saracii. In orice caz, dupa meicul de azi zic ca astia n-au ce cauta in europa.

    Daca i galatenii vor lupta cu aceiasi ardoare in ghencea, atunci chiar ca se poate intra la banuieli.
    Sau poate ca vor scoate un egal si lamuresc pe toata lumea.

  19. #40
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    "Dorinta jucatorilor clujeni de victorie" mi s-a parut un pic suspecta. Cand joci meciul care te poate duce in CL trebuie sa nimeresti poarta macar odata.
    Sau poate ca atata pot saracii. In orice caz, dupa meicul de azi zic ca astia n-au ce cauta in europa.
    pai pana acum ati spus de cfr ca de aia e asa sus in campionat deoarece inca nu a jucat cu Steaua, dinamo sau rapid... poate ca acum, cand au inceput meciurile grele, dovedesc ca nu sunt asa tari cum se credea...
    Daca i galatenii vor lupta cu aceiasi ardoare in ghencea, atunci chiar ca se poate intra la banuieli.
    Sau poate ca vor scoate un egal si inchid lamuresc pe toata lumea.
    si daca vor lupta cu ardoare, dar vor pierde, care'i faza? nu se poate?
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  20. #41
    senior Casuba's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N18 2UF
    Posts
    226
    Reputatie
    1
    "Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia"......si vad ca sunt vreo doi pe aici care mor de grija Oteului
    OTELUL
    It takes two to lie, one to lie and one to listen.

  21. #42
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    Locul 2 e gata,ce nu va e clar?
    daca nu rezolva baietii in teren, cu siguranta rezolva jj!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •