Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 190 to 201 of 201

Thread: Gloria Bistrita

  1. #190
    senior dorian27's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    transylvania
    Posts
    212
    Reputatie
    1
    Se pare ca Sabau a intrat in vizorul celor de la CFR Cluj ca posibil inlocuitor al lui Dorinel Munteanu. Vicele Horoba neaga ca ar fi avut loc astfel de discutii si ca Sabau nu va pleca de la carma Gloriei Bistrita.

  2. #191
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    ma, merita sa ma duc la meciul cu Dinamo ?
    Schumi? the only one!

  3. #192
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    ce sa faci acolo?
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  4. #193
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    Sa vezi o echipa in forma ... merita ...
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  5. #194
    senior dorian27's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    transylvania
    Posts
    212
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mario Di Lazi View Post
    Sa vezi o echipa in forma ... merita ...
    Avand drum prin Bucuresti la acea data ..poate ma duc si la meci sa vad acea echipa in forma.
    La Gloria te refereai??

  6. #195
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    cica a fost blat, nenea Borcea a venit cu 2 zile mai repede sa se inteleaga la pret...
    Schumi? the only one!

  7. #196
    incepator
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    Nu stiu ce tot aveti cu aceasta echipa....sau aaa stiu. Pe prea multi dintre voi va mananca ciuda ca echipa voastra favorita nu prea face cine stie ce...sau e prin nu stiu ce divizie...hai sa fim seriosi, mai baieti!

    Cine a facut blaturi in toata tara asta? numai Gloria? daca spune asta cineva, inseamna ca nu are habar de fotbal...trbuie putin sa tineti ciocu mai mic... atata timp cat nu stiti ce se intampla la acest club... si sunt sigur ca nu cunoasteti... asa ca....haideti sa vorbim ce stim, nu ceea ce nu stim!!! atata stie toata tara! sa o puna pe Gloria la colt! de ce? pentru ca este un club care nu este aparat de nimeni...

    e ca si cum dai intr-un biet om, care a facut probabil ceva rele la viata sa, dar sa imi spuneti mie un club care nu a facut prostii....... nu sunt de pujtin timp in fotbal fratilor...... Hai noroc!!!

  8. #197
    incepator Suporter-Shop's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Romania
    Posts
    20
    Reputatie
    1

  9. #198
    incepator
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    cluj-napoca
    Posts
    26
    Reputatie
    1

    Angry ciocu mic

    Quote Originally Posted by Doru_il View Post
    Nu stiu ce tot aveti cu aceasta echipa....sau aaa stiu. Pe prea multi dintre voi va mananca ciuda ca echipa voastra favorita nu prea face cine stie ce...sau e prin nu stiu ce divizie...hai sa fim seriosi, mai baieti!

    Cine a facut blaturi in toata tara asta? numai Gloria? daca spune asta cineva, inseamna ca nu are habar de fotbal...trbuie putin sa tineti ciocu mai mic... atata timp cat nu stiti ce se intampla la acest club... si sunt sigur ca nu cunoasteti... asa ca....haideti sa vorbim ce stim, nu ceea ce nu stim!!! atata stie toata tara! sa o puna pe Gloria la colt! de ce? pentru ca este un club care nu este aparat de nimeni...

    e ca si cum dai intr-un biet om, care a facut probabil ceva rele la viata sa, dar sa imi spuneti mie un club care nu a facut prostii....... nu sunt de pujtin timp in fotbal fratilor...... Hai noroc!!!
    noi suntem de la oras voi sunteti de la tar, deci nu avem ce discuta cu voi taranilor

  10. #199
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by shafu View Post
    noi suntem de la oras voi sunteti de la tar, deci nu avem ce discuta cu voi taranilor
    dupa cum ai scris aici.... nu stiu care dintre noi e taran
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

  11. #200
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  12. #201
    sport legend
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Cluj
    Posts
    596
    Reputatie
    1
    Gloria e una din echipele care nu v'or retrograda niciodata ...mai ales sub comanada lui Padureanu

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •