Page 5 of 10 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 201

Thread: Gloria Bistrita

  1. #85
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    scuza-ma ca am incercat sa-tzi dau unele informatzii despre limba romana m-am prins demult ca esti bozgor
    care mesteca shit .

    P.S.: nu te supara stimabile dar semnul ala sa i-l aratzi mai bine mamei tale
    ca merita

  2. #86
    junior
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    51
    Reputatie
    1

    pt. blue

    Ma bucur sa aflu ca esti responsabil cu gramatica pe forumul asta(desi pe voi oltenii ,putini va numesc romani).
    Despre maica mea, afla ca e bine si are o intrebare pt. stimabila ta mama:
    Dupa cate ore de la nasterea ta a realizat ca esti o faptura omeneasca si nu o maimuta?
    Don't forget to ask her!
    BLATIST PANA LA MOARTE

  3. #87
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Vad ca-tzi TREMURA VOCEA LA TELEFON , esti o curca plouata.
    Un sfat am sa-tzi dau, CAND MAI FACI PE SMECHERUL, AI GRIJA SA FII CU ADEVARAT SMECHER

    Acum ai nr meu, cand devii barbat, da un tf.

    Pana atunci , accentul tau ramane de bozgor, nu te pot considera roman(cum nimeni nu va considera in Romania, de altfel, putzi a bozgor) si nici barbat nu esti, babuin poate sau curca plouata(ca tot crezi tu ca toate mamele trebuie sa raspunda la intrabarea la care a fost obligata sa raspunda mama ta).

    Si inca ceva, sa nu indraznesti sa mai spui ca eu am inceput, priveste-tzi "opera" la remarca mea.

  4. #88
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Si aici va certati? Cāteodata am impresia ca strainii au dreptate... parca de doua zile am iesit din pestera si/sau am coboart din palmieri!

    Am auzit la stiri ca fosta voastra vedeta "face valuri" pe la greci... si mai nou e laudat! Ce ziceti, va face fata in campionatul Greciei?

  5. #89
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    sanmartean

    Sanmartean nu va avea probleme in Grecia.
    S-a vazut ca are ceva dein genul lui hagi&adi ilie.
    I-a uimiti pe greci.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  6. #90
    junior
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    58
    Reputatie
    1
    Gloria - Apulum Alba Iulia, ora 18.00

    Antrenorul Remus Vlad va folosi aceeasi echipa ca in victoria de la Bacau. Principala grija a tehnicianului oaspetilor, Sunda, e aceea a recuperarii vedetei echipei, Ovidiu Maier, infectat cu un virus stomacal. Arbitri: Alexandru Tudor - Ispas Cojocaru (ambii din Bucuresti); Nicolae Meghesan (Tarnaveni).

  7. #91
    junior
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    58
    Reputatie
    1
    Treziti din vis,


    Gloria - Apulum 0-1. Bistritenii au fost invinsi de Maier si compania, dupa ce runda trecuta au pus la colt Bacaul.
    Gloria a uitat ieri reteta succesului, pe care o folosise cu succes in prima runda la Bacau (3- 0), chiar daca a avut in fata o nou-promovata, Apulum. Oaspetii s-au scuturat de eticheta victimei sigure inca din prima parte a jocului. Mai intii, Jula a uitat ca arbitrul intilnirii este intransigentul Tudor, a pus mina pe Vascko in postura de ultim aparator, iar bucuresteanul l-a trimis direct la cabine.
    Jean Padureanu inmarmurise pe banca tehnica. Obisnuit cu o maniera ingaduitoare a <> fata de gazde, publicul a rabufnit. "Cine e asta, ma, sa ne lase in 10 oameni? Prea usor l-a eliminat", au strigat nemultumiti spectatorii. A fost momentul in care Apulum a inceput sa creada ca poate obtine prima victorie in Divizia A, chiar in fieful Lordului. Maier a inceput sa-i insire pe fundasii Bistritei, in timp ce Vasilache, un purtator ilegal al tricoului lui Sinmartean, a inceput sa-si noteze citeva din schemele Motanului. |n inferioritate, Bistrita a sperat in minutul 41, cind Coroian a cazut in careu de linga Macavei, iar Tudor a acordat penalty. Negrean a tras tare, dar }urcas, tinut 4 ani in umbra lui Cimpeanu, a agatat mingea cu piciorul. O revansa dulce, completata la citeva minute de pasa de geniu al lui Maier (45), care l-a lasat singur cu Cimpeanu pe predicatorul Galdean. Un lob perfect, iar Burebista era invins, galeria lui Apulum sarind pe garduri.
    Repriza secunda a insemnat o joaca de-a soarecele si pisica. Maier i-a intors pe toate fetele in doua rinduri pe fundasii gazda (55, 70), dar a tras alaturi. Apoi, fostul jucator al lui Apulum, ajuns in curtea lui Padureanu, Miroslav Giuchici a inceput festivalul ratarilor (60, 83, 84), tragind cu o incapatinare suspecta fiecare minge pe linga poarta. Nimic nu s-a mai intimplat pina la final, iar Sunda a coborit din tribuna pentru a-si felicita jucatorii.

  8. #92
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Blue
    Vad ca-tzi TREMURA VOCEA LA TELEFON , esti o curca plouata.
    Un sfat am sa-tzi dau, CAND MAI FACI PE SMECHERUL, AI GRIJA SA FII CU ADEVARAT SMECHER

    Acum ai nr meu, cand devii barbat, da un tf.

    Pana atunci , accentul tau ramane de bozgor, nu te pot considera roman(cum nimeni nu va considera in Romania, de altfel, putzi a bozgor) si nici barbat nu esti, babuin poate sau curca plouata(ca tot crezi tu ca toate mamele trebuie sa raspunda la intrabarea la care a fost obligata sa raspunda mama ta).

    Si inca ceva, sa nu indraznesti sa mai spui ca eu am inceput, priveste-tzi "opera" la remarca mea.

    ma bag si io .........
    cu un singura remarca : ciudata chestia cu bozgor , pentru unu care nu traieste in tara care l-a zamislit.......
    :?
    Schumi? the only one!

  9. #93
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Blue
    Vad ca-tzi TREMURA VOCEA LA TELEFON , esti o curca plouata.
    Un sfat am sa-tzi dau, CAND MAI FACI PE SMECHERUL, AI GRIJA SA FII CU ADEVARAT SMECHER

    Acum ai nr meu, cand devii barbat, da un tf.

    Pana atunci , accentul tau ramane de bozgor, nu te pot considera roman(cum nimeni nu va considera in Romania, de altfel, putzi a bozgor) si nici barbat nu esti, babuin poate sau curca plouata(ca tot crezi tu ca toate mamele trebuie sa raspunda la intrabarea la care a fost obligata sa raspunda mama ta).

    Si inca ceva, sa nu indraznesti sa mai spui ca eu am inceput, priveste-tzi "opera" la remarca mea.

    ma bag si io .........
    cu un singura remarca : ciudata chestia cu bozgor , pentru unu care nu traieste in tara care l-a zamislit.......
    :?

    inca ceva . am inteles ca pe topicurile dedicate suporterilor, se pastreaza cat de cat o ordine. oare avem sau nu moderatori ??
    Schumi? the only one!

  10. #94
    manager Albastreata's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    315
    Reputatie
    1
    8) Eu cred ca "Tata Jean" s-a grabit sa valorifice punctele lui Seche, care a fost obligat sa cumpere de la Dinel...
    (A)

  11. #95
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Crezi gresit , Albastreta! Si , daca nu stii.. 3 - 0 pentru Craiova... putea fi 5 - 6 fara probleme , a fost si 11 m ratat... Spre cinstea ei , Bistrita a jucat deschis , nu a facut in nici un moment antijoc...cum a facut Bacaul saptamana ( Ziaristii au cronometrat ..in repriza doua s-au jucat 12 minute!!)....

  12. #96
    junior
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    139
    Reputatie
    1
    Gloria , sincer nu ma asteptam sa o luati asa de rau de la Craiova! Speram cel putin un egal din partea voastra! :x
    [SIZE=3][COLOR=Yellow]FORZA[/COLOR] [COLOR=Black]CEAHLAUL[/COLOR]!!![/SIZE]
    [COLOR=Red][SIZE=3]FORZA ARSENAL!!![/SIZE][/COLOR]

  13. #97
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Flavius , stiu ca asta ti-ai dorit! Ar fi fost bine pentru Ceahlaul... Acum insa doar noi mai putem spera ca Alba va scoate un egal! Stiu ca este greu dar in fotbal orice este posibil!

  14. #98
    manager seby's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Piatra-Neamţ
    Posts
    276
    Reputatie
    1
    Ce faceti bai?
    Leave me alone!

  15. #99
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1
    vine meciul cu piatra neamt, ei pe primul loc, noi avem nevoie de puncte sa nu mergem jos, abia astept sa vad ce o sa face jenel cu fanel
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

  16. #100
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    In mod normal as fi multumit cu un rezultat de egalitate ca sa strice planuriile de bataie ale lui Jenel si Pinalti dar se pare ca si o victorie a Bistritei ar rezolva ecuatia. Mi-e foarte greu sa dau pronostic pentru acest meci.

  17. #101
    junior
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    51
    Reputatie
    1
    UN VECHI PROVERB SPUNE:
    PRIETENUL LA NEVOIE SE CUNOASTEsau o mana spala pe cealalta)
    Padureanu a dovedit asta, ramane de vazut daca si Pinalty este de aceasi parere.
    Adevarul e ca Ceahlaul , la ora actuala are un lot mult mai omogen si cred ca ar putea invinge la Bistrita , dar ... nu cred ca ar avea vreun rost sa strice prietenia "de o viata" care il leaga pa Stefan de Nea Jean.
    La urma urmei sunt doar 3 puncte pe care in retur Ceahlaul le va obtine pe teren propriu fara probleme.


    Trist, adevarat, dar "necesar"
    BLATIST PANA LA MOARTE

  18. #102
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    blatistule, exact ca un blatist vorbesti.

  19. #103
    junior
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    51
    Reputatie
    1
    Merci,
    Acum cred ca stii de unde mi se trage "Nick"-ul




    Adevarul mai presus de orice
    BLATIST PANA LA MOARTE

  20. #104
    junior
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    139
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by blatistul
    UN VECHI PROVERB SPUNE:
    PRIETENUL LA NEVOIE SE CUNOASTEsau o mana spala pe cealalta)
    Padureanu a dovedit asta, ramane de vazut daca si Pinalty este de aceasi parere.
    Adevarul e ca Ceahlaul , la ora actuala are un lot mult mai omogen si cred ca ar putea invinge la Bistrita , dar ... nu cred ca ar avea vreun rost sa strice prietenia "de o viata" care il leaga pa Stefan de Nea Jean.
    La urma urmei sunt doar 3 puncte pe care in retur Ceahlaul le va obtine pe teren propriu fara probleme.


    Trist, adevarat, da

    r "necesar"
    IMI PARE RAU CA SA INTAMPLAT ASA! DIN PACATE BLATISTUL A AVUT DREPTATE!
    [SIZE=3][COLOR=Yellow]FORZA[/COLOR] [COLOR=Black]CEAHLAUL[/COLOR]!!![/SIZE]
    [COLOR=Red][SIZE=3]FORZA ARSENAL!!![/SIZE][/COLOR]

  21. #105
    Republica Viola Vulturul's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Pitesti
    Posts
    1,776
    Reputatie
    1
    imi place gloria dar sper ca sambata argesul sa vina acasa cu cel putin un punct.asta pentru a pastra o pozitie buna in clasament
    ....www.fcarges.3x.ro

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •