View Poll Results: Sportivul anului 2005 (din Romania)

Voters
203. You may not vote on this poll
  • Adrian Mutu

    30 14.78%
  • Marian Dragulescu

    13 6.40%
  • Lucian Bute

    35 17.24%
  • Mirel Radoi

    41 20.20%
  • Dorinel Munteanu

    25 12.32%
  • Mihaela Stef

    4 1.97%
  • Catalin Burlacu

    7 3.45%
  • Victor Hanescu

    8 3.94%
  • Viorel Moldovan

    0 0%
  • Catalina Ponor

    1 0.49%
  • Mugurel Buga

    3 1.48%
  • Carmen Amariei-Lungu

    0 0%
  • Luminita Hutupan

    36 17.73%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 81 of 81

Thread: Sportivul anului (Romania)

  1. #64
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    De ce nu ar fi vrut Piturca sa castige Steaua titlul ?...chiar daca nu era in relatii prea bune cu Jiji, nu cred ca si-ar fi dorit ca titlul sa ajunga in Stefan cel Mare.
    Ce dreaq, pana la urma...a jucat la Steaua ..

  2. #65
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    .com , e prea greu sa intelegi fenomenul

    A luat Steaua titlul ==> Piturca a fost una din cauzele pentru care 4 ani nu am luat titlu.

    Lua Dinamo titlul ==> Se ajungea la concluzia ca nu antrenorul e de vine , ci jucatorii ...

    Acu ai inteles , care era miza lui Piturca ? Doar il stie toata lumea cat e de ranchiuros ...

  3. #66
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul
    .com , e prea greu sa intelegi fenomenul

    A luat Steaua titlul ==> Piturca a fost una din cauzele pentru care 4 ani nu am luat titlu.
    Pai atunci e bine ca e pitzurca la nationala.... ca la nationala e bine si locul 2 macar baraj prindem
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  4. #67
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    vezi ca in cei 4 ani a luat si un loc 4 parca ...

    pfffff am imbatranit ...acu 2 ani stiam pe de rost clasamente , meciuri si marcatori (nu mai vorbesc de date de nastere ...)

  5. #68
    Banned foreva_ya's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    69
    Reputatie
    0
    ) ce sa faci paulica.........mai imbatreneste omu...asa-i la batranetze)))))))))))0

  6. #69
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fia
    Pai atunci e bine ca e pitzurca la nationala.... ca la nationala e bine si locul 2 macar baraj prindem
    apropos , daca nu stiai locu 2 duce direct la euro (de data asta)

  7. #70
    sport legend Lucky_OLD_G's's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    cu un pas in fatza ta....
    Posts
    739
    Reputatie
    1
    cu pitzi pe banca e aproape imposibil sa luam si locu 2 in grupa...........clar ca nu vom intrece echipa din prima urna valorica...........si daca dam de ceva mai bun din urna a 3a categoric stam acasa.........again..........
    [COLOR="Red"][SIZE="4"][/SIZE][/COLOR]
    [FONT="Garamond"][/FONT]
    Steaua campioana en-titre....Dinamo echipa cu parcarea vopsita......Steaua semifinalista in europa.........restu ...hahalere nea jean si horoba........Steaua trup si suflet ptr 23.......Divizia lui mitica plina de femei....

  8. #71
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Cu Iordanescu pe banca ne-am dus dreaq-ului
    Cu Piti pe banca am invins Cehia si am fost foarte aproape sa ne calificam..
    Te inteleg ca din cauza lui Radoi il "urasti" pe Piturca, dar hai sa-l lasam sa faca o treaba..
    Sunt mai mult ca sigur ca ne vom califica la Euro2008, mai ales ca suntem in urna a 2a valorica...

  9. #72
    sport legend Lucky_OLD_G's's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    cu un pas in fatza ta....
    Posts
    739
    Reputatie
    1
    da ce sa-l urasc bey .com? doar nu mi-a furat butelia de pe sarma.........da a demonstrat in nenumarate randuri ca e un antrenor de mana a 2 a.........in 4 ani la steaua a luat abia un campionat.........zenga unu din unu ...oleg aproape la fel.........o victorie impotriva cehie care era de asteptat nu ca venise pitzi da era imposibil sa luam 4 batai din 4 meciuri cu echipe de calibru nostru ...asta am zis-o tuturor inainte de meci...nu e mare realizare a lui pitzi stay linistyt..............pe cat punem pariu ca stam acasa si in 2008?
    [COLOR="Red"][SIZE="4"][/SIZE][/COLOR]
    [FONT="Garamond"][/FONT]
    Steaua campioana en-titre....Dinamo echipa cu parcarea vopsita......Steaua semifinalista in europa.........restu ...hahalere nea jean si horoba........Steaua trup si suflet ptr 23.......Divizia lui mitica plina de femei....

  10. #73
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by realmadrid.com
    Cu Iordanescu pe banca ne-am dus dreaq-ului
    Cu Piti pe banca am invins Cehia si am fost foarte aproape sa ne calificam..
    Te inteleg ca din cauza lui Radoi il "urasti" pe Piturca, dar hai sa-l lasam sa faca o treaba..
    Sunt mai mult ca sigur ca ne vom califica la Euro2008, mai ales ca suntem in urna a 2a valorica...
    nu`l uraste nimeni pentru ca nu`l ia pe Radoi ...si ca`l ia pe X , pe Y si pe Z...
    lumea nu`l suporta pentru multe alte bube , cea mai mare fiindca celebra pasa in lateral, urmata de pasa inapoi , pe care a aplicat-o la toate echipele

  11. #74
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Urasti cu "" ...nu am gasit alt termen pe moment
    Nu ma intereseaza ce a facut la Steaua, vorbim de nationala ...unde, daca ar fi fost de la inceput sunt sigur ca ajungeam la baraj...pentru ca pe olandezii nu-i batea Romania nici cu Mourinho pe banca

  12. #75
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    e nu ...
    o echipa de copilasi cu bunicii van der Saar si Cocu ...
    era vulnerabila pentru cine stia sa`i rupa , insa cand joci cu Ghioane ... si iei gol in min 1 acasa ...

  13. #76
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Uitandu-ma acum peste voturile de la inceputul anului remarc ca nu s-a gresit cand s-a votat ... Mirel Radoi se anunta si sportivul anului in curs.

  14. #77
    Banned Ursu carpatin's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,301
    Reputatie
    0
    Rădoi???? No, să vorbesc cu Bute să-şi taie şi el tendonul, nu de alta, dar să aibă şanse....

  15. #78
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Nu de asta zic eu ca Radoi este cel mai bun sportiv al anului .... altele sunt motivele, de ordin sportiv.

  16. #79
    Banned Ursu carpatin's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,301
    Reputatie
    0
    Bute e cel mai ţapăn! Nu vezi cum îi bate pe toţi? Rădoi încă-i pui, el dă în geamuri!

  17. #80
    incepator
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    buna.................. noi nu suntem nimeni ca sa ii judecam pe fotbalisti ........... pt ca ei au bani sunt vedete .................... ce ne intereseaza pe noi ce fac ei .............pe mn una nu ma intereseaza decaty de unchiul meu claudiu raducanu...........................daca vreti sa vb contactatima la id: zuzyka_smechera2006

  18. #81
    sport legend Nilatac's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Sighetul-Marmatiei
    Posts
    2,008
    Reputatie
    1
    luminita hutupan dinu

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •