View Poll Results: Pronostic Marseille - Dinamo

Voters
81. You may not vote on this poll
  • 1

    25 30.86%
  • X

    28 34.57%
  • 2

    28 34.57%
Page 2 of 25 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 510

Thread: Marseille - Dinamo

  1. #22
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    denvere, daca lipsea zicu ieri, cum crezi ca se termina meciul? sunteti culmea sa mor eu. adik toate, dar chiar toate fazele de poarta ale lui Dinamo au fost creatia lui si tot il injuram. adik nu eu, stelistii.

  2. #23
    DPSociety don_denver's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,882
    Reputatie
    1
    bro...pai la cat rata cum mama masii sa nu-l injuri...si chiar daca injurau stelistii..asta inseamna ca nu avem orgolii si chiar va vrem in primavara european..si vroiam sa bata dinamo..o ECHIPA ROMANEASCA....las-o naibii..ca cel putin, la ultima ocazie...dedea orice neavenit gol...sau cel putin facea o faza mult mai frumoasa...tot el a ingropat si romania tineret in meciul cu cheia..datorita ratarilor.....nu cred ca sezonul asta e al lui...
    [B][COLOR="Navy"]Sucking all the marrow out of life doesn't mean choking on the bone. [/COLOR] [/B]

  3. #24
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    denvere, el a golgheterul lui DInamo pana una alta, atat in cupe cat si in campionat. pana una alta el a facut tot meciul cu TSKA. a ratat, asa e, dar de acolo pana a spune ca bine ca nu joaca cu francezii e cale lunga de batut.

    P.S la tineret ne-a ingropat minunata conducere a FRF care pune numai mari antrenori gen NAe MAnea sau Florin MArin la nationala. mde

  4. #25
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    ca sa marchezi mai trebuie si sa sa ratezi...n-ai cum ca marchezi de fiecare data cand sutezi la poarta .... se intampla si la fotbalisti cu nume mai mare...eu zic ca e pacat ca nu joaca zicu...e o mare pierdere,cel putin destabilizeaza adversarii,face panica pe acolo...si daca nu marcheaza el o face altcineva...si tot e bine...parerea mea...

  5. #26
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Imi pare rau ca lipseste Moti... ieri a fost cel mai bun fundas al lui Dinamo... Inseamna ca joaca "banaierul" ala?

  6. #27
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    nu aveti altul mai bun?

  7. #28
    iluminati
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    departe de oi
    Posts
    1,639
    Reputatie
    1
    e cam devreme sa facem calcule cu privire la scorul calificant . nu se stie ce echipe vor alinia olempique si levski. acolo e ecuatia calificarii. eu cred ca fiecare dintre cele 2 vor dori victoria pt. a evita echipele din ch. league.

  8. #29
    sport legend pff's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    c-ta
    Posts
    443
    Reputatie
    1
    lol .. eu cre` ca levski nu o sa joace la victorie pt ca e deja calificata .. si in plus daca ar castiga ne`ar avantaja pe noi, lucru pe care nu cred ca`l vor bulgarii ...oricum cred ca prin calificare in primavara si`au indeplinit obiectivul deci...... nu prea o sa se omoare ei sa castige in olanda totul depinde de noi

  9. #30
    anti fecalizare S2K's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    UK
    Posts
    642
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ayrton
    Inseamna ca joaca "banaierul" ala?
    Inca o dovada a rasismului suporterilor romani.

  10. #31
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    hai sa nu fim ca alde remy sau cry .
    Hai sa ii incurajam pe Dinamovisti sa bata pe OM ( Dumnezeule , eu chiar TIN CU OM ) .

    Apoi ar fi indicat sa nu termine grupa pe 3 , ca sa nu existe sanse de dueluri romanesti ( cel putin in 16-imi )

    Totusi nu ma pot abtine : ALLEZ OM
    Last edited by sun; 2nd December 2005 at 18:57.

  11. #32
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,970
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ayrton
    Imi pare rau ca lipseste Moti... ieri a fost cel mai bun fundas al lui Dinamo... Inseamna ca joaca "banaierul" ala?
    Mai e unul mi se pare Iordache ...

  12. #33
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Iordache? ...mai bine ia unul de la echipa a 2-a daca e trecut pe lista trimisa la UEFA.
    Porumboiu: [B]"A fost blat! O mizerie, o ruşine!"[/B]
    [B]Huţan contactat de Steaua![/B]
    Ganea acuză: [B]"Portarul jalon, fundaşii raci!"[/B]
    [B]Stelistii au urinat pe statuia lui Stefan cel Mare[/B]

  13. #34
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    pai joaca cu Galamaz in centru si Ionut Balan in dreapta ... ce atata probleme ...
    si Bratu in locul lui Zicu si cu asta basta !

  14. 2nd December 2005, 21:29
    Reason
    off-topic

  15. #35
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    nu stiu ce sa zic...egal...depinde doar de dinamovisti...
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  16. #36
    ceva original..
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    130
    Reputatie
    1
    eu am votat ca bate Dinamo pentru ca poate...mai ramana sa si vrea.
    cred totusi ca o sa vrea si o sa fie un meci frumos
    [FONT=Verdana][COLOR=Red]DINAMO[/COLOR][COLOR=Red]!!!!![/COLOR][/FONT]

  17. #37
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0

    Exclamation

    Quote Originally Posted by sun
    hai sa nu fim ca alde remy sau cry .
    Hai sa ii incurajam pe Dinamovisti sa bata pe OM ( Dumnezeule , eu chiar TIN CU OM ) .
    Apoi ar fi indicat sa nu termine grupa pe 3 , ca sa nu existe sanse de dueluri romanesti (cel putin in 16-imi )
    Totusi nu ma pot abtine : ALLEZ OM
    Altul care se contrazice din 3 fraze. Auzi demagogie: "ALLEZ OM", dar "Hai sa ii incurajam pe Dinamovisti sa bata pe OM"
    Dubios mai esti in tot ce spui.
    Ori da, ori ba, nu fi ca o femeie nehotarata !
    Si recunoaste, vrei sigur ca Dinamo sa nu se califice mai departe. Si banuiesc cu cine tii.

  18. #38
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    auzi nu trebuie sa banuiesti

    "Echipa favorita: Steaua , OM , FC National " asta gasesti in dreapta sus la fiecare user ...

    si care`i problema ca isi doreste ca voi sa pierdeti

    tu ce iti doresti pentru Steaua ... nu cu gura ta ai zis

    "Tragedia nu e nu ne calficam noi ... tragedia e ca se califica Steaua ... "

  19. #39
    Alb-Albastra
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Polul Nord
    Posts
    1,546
    Reputatie
    1
    daca zapacitul ala de Zicu (care e fotbalist de div. B) nu joaca cresc sansele echipei dinamo

    Dinamo poate da un gol daca are 2-3 ocazii cu conditia sa nu joace zicu.
    sper ca aparatorii sa fie tari si sa nu ia gol

    am votat cu X dar doresc sa bata dinamo si sa mearga mai departe in primavara cupei UEFA cu toate ca urasc echipa militienilor in campionatul intern.

    doresc ca dinamo sa ia bataie azi acasa de la Poli Timisoara
    [B]Dinamo a castigat cupa si in 2005 [/B] [COLOR=Red][B]cu arbitri![/B][/COLOR]

  20. #40
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Bai Paulica, taticule, te bagi stii tu precum cine ...
    E o contradictie clara acolo. Ori vrea sa se califice Dinamo, ori Marseille. S-o spuna clar, ca nu mai intelege nimeni, nu ma supar, dar sa fie mai clar.
    Si lasa-l sa zica singur, fara sa te mai bagi tu exact cand nu trebuie. Esti cumva avocatul unora de aici ? Poate esti platit sa faci asta, mai stii ?
    Dar asta esti tu, si nu te poate schimba nimeni cu aerul tau de superioritate si cu jignirile pe care le aduci la adresa unora de aici, daca au alta parere ca tine si nu tzine cu Steaua.

  21. #41
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,970
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Zapada
    daca zapacitul ala de Zicu (care e fotbalist de div. B) nu joaca cresc sansele echipei dinamo
    Asta e o prostie !!!

    Am vazut ca mai multi s-au enervat pe Zicu in asa hal incut unii vor sa-l impuste !!! Bine ca nu-i taiem nasul ca , vorba aia, ne luam de mina cu Becali si facem hora unirii aromanasior dragalasilor etc...

    Parerea mea este , fara sa dezamgesc pe unii dinamovisti, ca Zicu e unul dintre rarii jucatori de la Dinamo de azi care nu dau cu stingu' in dreptu' pe teren ci mai degraba loveste si mingea ...
    Ahh ca mingea nu se duce unde vrem noi si cu el, asta e alta treaba ....

    Baiatul e tinar si, spre deosebire de Petre, el stie ca va avea vreo zece ani de acum incolo sa demonstreze ca e bun si ca isi merita banii ...
    Nu trage tare la antrenamente si se vede in meci ... E smecheras asa cum a fost Mutu la virsta lui ... Ce sa facem ??? Asta e !!!

    Oricum Dinamo nu are jucatori de profilul lui si Andone nu are ce sa-i faca .. Il baga sperind ca va avea vreo lumina din cind in cind si sa decida jocul prin vreo faza sau alta ...

    Ceea ce s-a si intimplat la meciul cu rusii ... Sa nu-mi spuneti ca meritul e al lui V.Munteanu ...

  22. #42
    Play Ball! walt.mann's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Targoviste Megalopolis
    Posts
    817
    Reputatie
    1
    Am votat X. In memoria lui Vasile Ianul, sper ca francezii sa-si plateasca datoria.
    Anti-Becali

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •