FC Vaslui - Urziceni 2
U Craiova - National X
Poli Timisoara - Pandurii 1
FC Arges - CFR Cluj 1
UTA Arad - Ceahlaul X
Dinamo - Gloria 1
Jiul Petrosani - Farul 2
Steaua - Otelul 1
Rapid - Poli Iasi 1
FC Vaslui - Urziceni 2
U Craiova - National X
Poli Timisoara - Pandurii 1
FC Arges - CFR Cluj 1
UTA Arad - Ceahlaul X
Dinamo - Gloria 1
Jiul Petrosani - Farul 2
Steaua - Otelul 1
Rapid - Poli Iasi 1
FC Vaslui - Urziceni 1
U Craiova - National 1
Poli Timisoara - Pandurii 1
FC Arges - CFR Cluj 2
UTA Arad - Ceahlaul 1
Dinamo - Gloria 1
Jiul petrosani - Farul 2
Steaua - Otelul 1
Rapid - Poli Iasi 1
FC Vaslui - Urziceni 1
U Craiova - National 1
Poli Timisoara - Pandurii 1
FC Arges - CFR Cluj 2
UTA Arad - Ceahlaul 1
Dinamo - Gloria 1
Jiul petrosani - Farul 2
Steaua - Otelul 1
Rapid - Poli Iasi 1
Reply With Quote
arges-cluj 1x
UTA-Ceahlaul x2
FC Vaslui - Urziceni 2
U Craiova - National 1
Poli Timisoara - Pandurii 1
FC Arges - CFR Cluj 2
UTA Arad - Ceahlaul 1
Dinamo - Gloria 1
Jiul Petrosani - Farul 2
Steaua - Otelul 1
Rapid - Poli Iasi 1
FC Vaslui - Urziceni 1
U Craiova - National 1
Poli Timisoara - Pandurii 1
FC Arges - CFR Cluj X
UTA Arad - Ceahlaul 1
Dinamo - Gloria 1
Jiul Petrosani - Farul 2
Steaua - Otelul 1
Rapid - Poli Iasi 1
[FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Yellow"]Traiesc sa vad Steaua din nou campioana Europei !!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT="Arial"][SIZE="2"][COLOR="Red"]Alerg,ma bucur,plang,strig[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT="Arial"][SIZE="2"][COLOR="Blue"]Zi de zi vad viata in ros-albastru...[/COLOR][/SIZE][/FONT]
FC Vaslui - Urziceni 1
U Craiova - National 1
Poli Timisoara - Pandurii 1
FC Arges - CFR Cluj 2
UTA Arad - Ceahlaul x
Dinamo - Gloria 1
Jiul Petrosani - Farul 1
Steaua - Otelul x
Rapid - Poli Iasi 1
Vaslui - Urziceni ............X
Craiova - National .........1
Timisoara - Pandurii .......X
Arges - Cluj ..................2
Arad - Ceahlaul .............X
Dinamo - Gloria .............1
Jiul - Farul ....................2
Steaua - Otelul .............2
Rapid - Iasi ..................1
[B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
FC Vaslui - Urziceni x
U Craiova - National 1
Poli Timisoara - Pandurii 1
FC Arges - CFR Cluj 2
UTA Arad - Ceahlaul 1
Dinamo - Gloria 1
Jiul Petrosani - Farul 2
Steaua - Otelul 1
Rapid - Poli Iasi 1
[B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]
FC Vaslui - Urziceni 2
U Craiova - National 1
Poli Timisoara - Pandurii 1
FC Arges - CFR Cluj x
UTA Arad - Ceahlaul 2
Dinamo - Gloria x
Jiul Petrosani - Farul 1
Steaua - Otelul 1
Rapid - Poli Iasi 1
FC Vaslui - Urziceni x
U Craiova - National 1
Poli Timisoara - Pandurii 1
FC Arges - CFR Cluj x
UTA Arad - Ceahlaul 1
Dinamo - Gloria 1
Jiul Petrosani - Farul 2
Steaua - Otelul 1
Rapid - Poli Iasi 1
FC Vaslui - Urziceni 1
U Craiova - National 1
Poli Timisoara - Pandurii 1
FC Arges - CFR Cluj 2
UTA Arad - Ceahlaul 1
Dinamo - Gloria 1
Jiul Petrosani - Farul 2
Steaua - Otelul 1
Rapid - Poli Iasi 1
[B]Live like an ULTRAS, Die like an ULTRAS![/B]
FC Vaslui - Urziceni 1
U Craiova - National 1
Poli Timisoara - Pandurii 1
FC Arges - CFR Cluj X
UTA Arad - Ceahlaul X
Dinamo - Gloria 1
Jiul Petrosani - Farul 2
Steaua - Otelul 1
Rapid - Poli Iasi 1
The winner takes it all
Dublu campion al campionatului de snooker OLS
FC Vaslui - Urziceni x
U Craiova - National 1
Poli Timisoara - Pandurii 1
FC Arges - CFR Cluj 2
UTA Arad - Ceahlaul 1
Dinamo - Gloria 1
Jiul Petrosani - Farul 2
Steaua - Otelul 1
Rapid - Poli Iasi 1
[SIZE=3][COLOR=Red][FONT=Garamond]Catalin Haldan...Unicul Capitan![/FONT][/COLOR][/SIZE]
FC Vaslui - Urziceni X
U Craiova - National 1
Poli Timisoara - Pandurii 1
FC Arges - CFR Cluj 2
UTA Arad - Ceahlaul 1
Dinamo - Gloria 1
Jiul Petrosani - Farul 2
Steaua - Otelul 1
Rapid - Poli Iasi 1
FC Vaslui - Urziceni 1
U Craiova - National 1
Poli Timisoara - Pandurii 1
FC Arges - CFR Cluj 2
UTA Arad - Ceahlaul 1
Dinamo - Gloria 1
Jiul Petrosani - Farul x
Steaua - Otelul 1
Rapid - Poli Iasi 1