View Poll Results: Pronostic Dinamo - Poli Timisoara

Voters
101. You may not vote on this poll
  • 1

    22 21.78%
  • X

    28 27.72%
  • 2

    51 50.50%
Page 2 of 25 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 511

Thread: Etapa 15: Dinamo - Poli Timisoara

  1. #22
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Un meci super-tare... Dinamo o sa incerce din toate puterile sa iasa din criza, Poli cu Hagi pe banca o sa incerce victoria cu orice pret. Orice se poate intampla. Bine, eu as dori un X, dar poate sa iasa si 1 si 2.

  2. #23
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    Gekura, vrei cam multe...doar dinamo pierde...
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  3. #24
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    bate Dinamo, in cel mai rau un egal ...

    Desi n-ar fi rau sa bata Poli , sa avem o iarna linistita cu 4p in fata tuturor adeversarilor , dupa un tur infernat , in care toti ne vedeau de la locul 8 in jos

  4. #25
    DPSociety don_denver's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,882
    Reputatie
    1
    vreau sa bata poli..clar...da acum...una e ce vreau eu..si alta e meciul....
    [B][COLOR="Navy"]Sucking all the marrow out of life doesn't mean choking on the bone. [/COLOR] [/B]

  5. #26
    Banned maldini's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    1,059
    Reputatie
    0
    ce se intampla daca tska moscova si poli timisoara le trag o mama de bataie cainilor rosii la ei in groapa ? oricum cel mai castigat e tot falcosul de andone ca daca il dau afara ramane cu pensia de la heereven

  6. #27
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    stii ce se intampla

    Se pregatesc pentru Champions League ...

  7. #28
    Banned maldini's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    1,059
    Reputatie
    0
    paul la anu' se poate merge in Champions League de pe locul 3 ?

  8. #29
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Din cate am vazut pana acum, nici un dinamovist nu a postat pe threadul asta!! Din pacate sunt primul. Suntem cu totii foarte suparati pe felul in care joaca echipa si eu personal prevad un sf. de tur dezastruos. TSKA ne va da sa zacem, iar Poli va veni sa puna bomboana pe coliva!
    Mie niciodata nu mi-au placut jucatorii adusi de Netoiu, cu mici exceptii, dar asta este....Ca intodeauna, noi suporterii latram la luna!
    Dar celor care vad ca va bucurati de nu mai puteti de necazurile noastre, va spun, sa stati pe aproape ca nici la voi nu merg lucrurile mai bine!
    Si stiti cum se intampla cand te bucuri de raul altuia!
    Acum asta este; se vor bucura si suporterii lui Poli (a caror ura nu o inteleg, dar asta este altceva), ca ne-au batut in groapa. Ei lipseau sa ne bata acasa, ca in rest...

  9. #30
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by alamar
    De ce trebuie sa fie mereu cativa timisoreni care se cred mai destepti si mai spirituali decat sunt de fapt? Bate Dinamo si ramaneti acolo unde de fapt va este locul.
    Nu mai poate omul sa faca un spirit de gluma vesel de oamenii seriosi de pe acest forum. De ce vrei tu sa le iei cu orice pret bucuria unor adolescenti, care nu au vazut in viata lor pe Poli pe locul 3? Sau suporterii celorlalte echipe nu fac la fel? Ia arunca o privire pe alte threaduri sa vezi ce semeti sunt suporterii Iasului si ai Petrosaniului. Sau suporterii din capitala sunt mai obiectivi sau simtiti?

    "Nu se poate sa piarda amandoua?". Bine, ca esti tu destept.

    Quote Originally Posted by Quittaro
    Acum asta este; se vor bucura si suporterii lui Poli (a caror ura nu o inteleg, dar asta este altceva), ca ne-au batut in groapa. Ei lipseau sa ne bata acasa, ca in rest...
    Fii barbat, Quittaro. Nu v-a batut inca nici CSKA si nici Poli. Inca va puteti reveni. Si chiar daca ati pierde cu Poli, campionatul nu e inca pierdut. Cel tarziu in retur, veti fi forta de altadata.

  10. #31
    Play Ball! walt.mann's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Targoviste Megalopolis
    Posts
    817
    Reputatie
    1
    Dinamo isi va reveni, dar doar in retur. Oricum, cu Ploi vor stopa declinul si se va termina egal.

    Quote Originally Posted by Bega
    Tocmai ziceam ca te inteleg. Dar de ce interesul echipei este ca Dinamo sa fie la 3 puncte de voi si nu la 4 puncte?
    Pentru ca, pana la urma, ati intrat si voi in calcule. Or, in meciul direct al contracandidatelor, cum nu pot pierde amandoua, cel mai bine este sa se termine egal. Howgh!
    Last edited by Tudose; 28th November 2005 at 18:18. Reason: Consecutive
    Anti-Becali

  11. #32
    caine rosu old lord's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    351
    Reputatie
    1
    2-0
    [COLOR="Blue"][FONT="Times New Roman"][SIZE="2"]Cred ca unul din cele mai mari riscuri in viata este sa nu ai niciodata curajul sa risti.[/SIZE][/FONT][/COLOR]

  12. #33
    Purple Blood Marius DG's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    411
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by be@
    Gata ! Trebuie sa va reveniti, si sa umiliti fruncea !
    Cine vine-n Groapa, fara 5 nu scapa !

    Mama Be@ ce gura mare ai acuma ca national si "cealalta Poli" au facut treaba buna ...lasa ca va vine si voua rindul la anul sa veniti in Banat la anul si poate ca mai invatzatzi ceva nou ...
    Last edited by andreiush; 28th November 2005 at 18:58. Reason: Stalcire nume forumist
    [B][I][COLOR="Indigo"][COLOR="Purple"][SIZE="6"][SIZE="3"]POLI 4 LIFE[/SIZE][/SIZE][/COLOR]|[/COLOR][/I][/B]
    Change your thoughts, and you change your world." -Norman Vincent Peale (1898-1993)
    Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something. Plato (429-347 BC)

  13. #34
    Purple Blood Marius DG's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    411
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by THE HUN
    Astia-s ultima ta speranta pt. a umili fruncea?Asta denota ca ai tot mai putine sperante pt.infrangerea timisorenilor,dar iti multumim ca ne tii totusi pumnii pt. un meci bun in groapa.
    be@ ce ai tu asa de mult cu POLI ...parca team mai intrebat si nu ai raspuns..oricum va fi meci greu ptr POLI ,
    Hunule am incercat sa iti zic buna ziua si Andreiush sa gasit sa ma stearga sa nu cumva shifonez pe careva pe acolo pe net ..
    Last edited by Tudose; 29th November 2005 at 13:31. Reason: Stalcire de nume
    [B][I][COLOR="Indigo"][COLOR="Purple"][SIZE="6"][SIZE="3"]POLI 4 LIFE[/SIZE][/SIZE][/COLOR]|[/COLOR][/I][/B]
    Change your thoughts, and you change your world." -Norman Vincent Peale (1898-1993)
    Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something. Plato (429-347 BC)

  14. #35
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    cred ca se termina egal...1-1 sau 2-2...

  15. #36
    Alb-Rosu 4ever APercele79's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Calea Mosilor, Bucuresti
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    Ptr. prima data in mult timp scriu ca nu prea am sperante intr-o victorie ptr. Dinamo; si asta nu ptr. ca Poli e cine stie ce echipa, dar noi dupa ce am umilit Rapidul in groapa acum 2 luni, ne-am facut de rahat rau! Singurele victorii daca nu ma insel au fost cu Sportul si cu Vaslui, care si alea erau cam varza...
    Ultima luna si ceva a fost super groaznica ptr. noi dinamovistii, si nu stiu cum putem spera sa-i batem pe TSKA cand nu putem bate petrolul, jiul, nationalul, argesu, etc...
    [SIZE="4"][B][COLOR="Red"]Hai Dinamo Bucuresti
    Lupta DACA ne iubesti....[/COLOR][/B][/SIZE]

  16. #37
    Purple Blood Marius DG's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    411
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by APercele79
    Ptr. prima data in mult timp scriu ca nu prea am sperante intr-o victorie ptr. Dinamo; si asta nu ptr. ca Poli e cine stie ce echipa, dar noi dupa ce am umilit Rapidul in groapa acum 2 luni, ne-am facut de rahat rau! Singurele victorii daca nu ma insel au fost cu Sportul si cu Vaslui, care si alea erau cam varza...
    Ultima luna si ceva a fost super groaznica ptr. noi dinamovistii, si nu stiu cum putem spera sa-i batem pe TSKA cand nu putem bate petrolul, jiul, nationalul, argesu, etc...
    APercele, sa te auda D-zeu,ca eu parca vad ca iarashi va treziti cind jucati cu noi,la fel ati facut si anul trecut ...simt ca de data asta voi putea sa-l sun pe Discobolus,si sa il intreb de sanatate ...( LOL )
    [B][I][COLOR="Indigo"][COLOR="Purple"][SIZE="6"][SIZE="3"]POLI 4 LIFE[/SIZE][/SIZE][/COLOR]|[/COLOR][/I][/B]
    Change your thoughts, and you change your world." -Norman Vincent Peale (1898-1993)
    Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something. Plato (429-347 BC)

  17. #38
    Anti-frustrati superchumbo's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    255.255.255.0
    Posts
    1,355
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bega
    Daca stelistii au ajuns sa nu-si doreasca victoria lui Poli in fata rivalei de moarte, Dinamo, inseamna ca prefera sa o aiba mai departe pe Poli in clasament pentru retur. MM vrea un egal, a zis-o la TVR. De ce nu o victorie a lui Poli, care i-ar tine pe caini la 4 puncte de ei? Pentru ca ar ajunge si Poli la aceeasi lungime de ei. Asa ca mai bine Dinamo la 3 pct, dar Poli sa fie la 6.
    Pronostic X, sa-i dam satisfactie lui MM, si tot nu e jucat campionatul.


    Noi ne dorim in primul rand victoriile noastre, si nu infrangerile adversarilor. Cand va veti insusi mentalitatea asta veti ajunge departe.

    Sincer, chiar nu ma intereseaza daca Poli e pe 2 sau pe 20. Noi nu ne batem de obicei pentru campionat cu Poli TM sau Poli Iasi, ci cu Dinamo. Si oricum nu conteaza ce vrea MM, superchumbo sau bega, conteaza realitatea din teren, si nu utopiile chinuitorilor de tastatura.
    Omnia ad opinionen suspensa sunt

  18. #39
    Dr. Kreier
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    NW Pacifica
    Posts
    973
    Reputatie
    1
    1-3, bate poli

  19. #40
    sport legend
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    390
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ammadeus
    1-3, bate poli

    3-1

  20. #41
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by superchumbo


    Noi ne dorim in primul rand victoriile noastre, si nu infrangerile adversarilor. Cand va veti insusi mentalitatea asta veti ajunge departe.

    Sincer, chiar nu ma intereseaza daca Poli e pe 2 sau pe 20. Noi nu ne batem de obicei pentru campionat cu Poli TM sau Poli Iasi, ci cu Dinamo. Si oricum nu conteaza ce vrea MM, superchumbo sau bega, conteaza realitatea din teren, si nu utopiile chinuitorilor de tastatura.
    De parca voi va bucurati la fel de mult cand bateti pe Inter Gaz in saisprezecimi cum va bucurati de-o victorie in groapa. Uite cine vorbeste!

  21. #42
    Purple Blood Marius DG's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    411
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by superchumbo


    Noi ne dorim in primul rand victoriile noastre, si nu infrangerile adversarilor. Cand va veti insusi mentalitatea asta veti ajunge departe.

    Sincer, chiar nu ma intereseaza daca Poli e pe 2 sau pe 20. Noi nu ne batem de obicei pentru campionat cu Poli TM sau Poli Iasi, ci cu Dinamo. Si oricum nu conteaza ce vrea MM, superchumbo sau bega, conteaza realitatea din teren, si nu utopiile chinuitorilor de tastatura.
    ai uitat sa spui ca mai conteaza si ce arbitru lucreaza,care echipa trebuie sa cishtige si care sa piarda ...etc..sti despre ce vorbesc ..Divizia A este la fel de murdara ca si acum 5 ani ,iar acum Poli a facut o greseala mare cu Craciunescu,ptr ca arbitrajele din retur vor fi groaznice,si ptr noi in special dar si ptr toti cei care sau declarat pro-popescu ...
    Ca pe tine te intereseaza ce face Steaua si nu ceilaltzi contra candidatzi e intradevar un lucru bun,utopie sau nu oricum nu este chiar indiferent ce fac ceilalti daca iti rasufla in gat ...sti tu despre ce vorbesc!
    [B][I][COLOR="Indigo"][COLOR="Purple"][SIZE="6"][SIZE="3"]POLI 4 LIFE[/SIZE][/SIZE][/COLOR]|[/COLOR][/I][/B]
    Change your thoughts, and you change your world." -Norman Vincent Peale (1898-1993)
    Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something. Plato (429-347 BC)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •