Results 1 to 4 of 4

Thread: Eurosport 2

  1. #1
    junior C-O-S + min's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    65
    Reputatie
    1

    Eurosport 2

    Avem posibilitatea de a avea inca un porgram de sport in casele noastre: Eurosport 2!!! Acesta se axeaza pe celelalte sporturi care nu sunt promovate la postul principal, inclusiv baschet ! Cred ca tot ce ar trebui sa facem este sa trimitem cat mai multe e-mailuri pe adresa info@rcs.ro (pt abonatii rcs) din moment ce la urmatorul e-mai trimis de mine:
    "Vreau sa introduceti in grila dumneavoastra de programe postul EUROSPORT 2! Din moment ce avem 6-7 canale de stiinta, tot atatea de muzica, vreo 4 de film este perfect normal sa introduceti si EUROSPORT 2. Cu atat mai mult cu cat acest canal il completeaza pe primul Eurospot oferindu-ne celelalte sporturi pe care acesta nu le poate acoperii. Avem si un canal de teleshoping pt Dumnezeu!!
    Va multumesc pentru ca ati tinut cont de rugamintea mea.
    "
    am primit urmatorul raspuns:
    "
    Stimate Domn,

    Grila de programe RCS&RDS este constituita pe baza unor sondaje de opinie prin care se determina preferintele abonatilor.
    In functie de numarul de solicitari similiare va fi sau nu introdus si canalul solicitat de dumneavoastra.
    Va multumim ca ne-ati comunicat preferintele dumneavoastra."
    [COLOR=DarkRed][SIZE=1]Basket-Fotbal-Tenis-Ciclism si toate celelalte... asta este viata mea...[/SIZE][/COLOR]

  2. #2
    sport legend mishu's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Central Europe
    Posts
    1,429
    Reputatie
    1
    eurosport 2 transmite ULEB cup... a doua competitie europeana ca valoare dupa Euroliga... asta e tot baschetul care il dau... au un meci sau doua pe sapt... si un magazin...
    "Unii oameni vor. Altii isi doresc. [B]Altii fac.[/B]" - Michael Jordan

  3. #3
    sport legend cristane's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Toronto, ON
    Posts
    3,033
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mishu
    eurosport 2 transmite ULEB cup... a doua competitie europeana ca valoare dupa Euroliga... asta e tot baschetul care il dau... au un meci sau doua pe sapt... si un magazin...
    Mai bine decit nimic. Merita sa-mi sacrific 30 de secunde sa dau un mail.

  4. #4
    ardelean eddy_jozsa's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Sibiu, Romania
    Posts
    996
    Reputatie
    1
    de obicei, se pot preda si liste de semnaturi la firmele de cablu, pentru introducerea de noi programe... cel putin asa era pe vremuri!
    [B]CSU Sibiu[/B] Peste tot jucam ca acasa!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •