Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 93

Thread: Abuzurile moderatorilor

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    19
    Reputatie
    1

    Abuzurile moderatorilor

    Infraction: Jigniri la adresa fanilor unei echipe
    Points: 3

    Administrative Note:
    Quote:
    Jigniri la adresa fanilor unei echipe


    Original Post:
    Quote Originally Posted by Lexus.
    Quote Originally Posted by dannyreddog
    asa-i se uita prostimea,nu?
    Exact...rating, de aia fac rating si telenovelele cu "inima de tigan" (sau cum i-o zice) si manelele...sunt tot aceeasi...multi, audienta acestor meciuri de fotbal...care fac rating
    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=440987



    Jigniri la adresa fanilor unei echipe?!?
    Va fi oare interzis in viitor sa-ti mai exprimi parerea despre acea masa, iubitoare de manele si telenovele din Romania, fiindca risti sa se simta lezat in propriul orgoliu vreun moderator stelist si te sanctioneze?

    Insa, sa vedem ce spune alt moderator stelist, de data asta insa in legatura cu mesajul unuia de-al lui:

    Lexus. has reported a post.
    Reason:
    ulysses, marius si vladek...voua nu vi se pare ca mirosea a trolling?

    e drept, e scris de un stelist de-al vostru, da' tot trolling este.
    Posted by: Novac
    Quote Originally Posted by Novac
    Quote Originally Posted by Bumbescu
    Sigur ca da, fantoma lui ceasca......in schimb militienii si ********ii erau cei mai iubiti oameni din Romania, toata lumea tinea cu dinamo .......
    Bumbi , punct ochit punct lovit... vezi ca petea asta-i chiar militian, plotoner sau asa ceva... s-a aciuiat aici ca nu mai suporta mistourile pe care si le lua pe forumul lui tudose iar aici sta low-profile si ingaima porcarele despre Steaua (probabil ca-i sarcina de la geob).

    Deci mai usor cu militienii, te rog Vezi ca-i si scriitor, a scris (ma rog, lumea zice ca i-a scris-o altcineva si el e doar trecut la autori) o carte intitulata:
    Dinamo - moartea pasiunii sau cam asa ceva.
    Quote Originally Posted by Ulysses
    nu, e raspuns la provocarea lui Petea.ai dat report aiurea
    Quote Originally Posted by Lexus.
    @ ulysses

    daca nu te grabeai sa inchizi RP-ul asa repede, ca sa-ti salvezi protejatul, poate observai ca era RP la postul lui novac nu al lui bumbescu
    Quote Originally Posted by Ulysses
    si novac i-a raspuns tot lui petea.
    se vede treaba ca esti foarte interesat de disciplina de pe ols cand tu esti cel mai mare generator de scandaluri
    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=440168


    Ahaaaaaa! Deci aluzii la adresa altora nu sunt de sanctionat atunci cand sunt raspunsuri la provocari, insa o confirmare a unei aluzii la adresa stelistilor se sanctioneaza prompt cu 3p

    Plus faptul ca aceiasi moderatori isi justifica sanctiunile acordate in alte cazuri cu:
    si raspunsurile la provocari se sanctioneaza


    Nu are rost sa mai dau si alte exemple, din trecut, as umple pagini intregi. Ramanem la cele de dupa asa zisul 'moment zero'. Mi-a sarit in vedere acesta, care dovedeste ca acel moment zero nu-i decat o prosteala a celor creduli si naivi de pe cest forum. Nesimtitii fac in continuare ceea ce faceau si inainte. Bleah!
    Last edited by correction; 28th July 2009 at 22:53.

  2. #2
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    eu zic ca putina rabdare nu strica,insa trebuie ca si voi sa incercati sa purtati dialoguri civilizate

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2009
    Location
    w/o cocalaro-manelisti.
    Posts
    4,274
    Reputatie
    0
    Cel care a deschis thread-ul asta a spus exact ce as fi vrut sa spun si eu...daca nu ma durea drept in p...ix de ce fac unii moderatori ("intamplator" toti trei stelisti) aici pe forumul asta.

    Dar recomand TUTUROR celor care mai o urma de demnitate si bun simt (useri normali si moderatori) sa observe cu atentie infractiunile cu care ploua din partea celor 3 stelisti: ulysses, marius si vladek.

    Trolling, asta e preferatul lor, pentru ca este cel mai usor interpretabil...si veti vedea ca inainte si dupa dinamovistul sanctionat de unul dintre cei 3 stelisti sunt o multime de mesaje in aceeasi line...DAR ALEA NU SE SANCTIONEAZA, TINTA CELOR TREI ESTE CLARA: DINAMOVISTII CARE LE STAU IN GAT


    User-ul "correction" a uitat sa de exemplu asta:

    Quote Originally Posted by Ulysses
    Dear Lexus.,

    You have received a warning at OnlineSport Forum.

    Reason:
    -------
    Mesaje repetate (spam)

    se vede ce ai reclamat nu trebuie sa repeti
    -------

    Original Post:
    https://forum.onlinesport.ro/showthread.php?p=2690680
    Lexus. has also reported this item.

    Reason:
    Cine este cineboule?

    pocirea numelor userilor a devenit permisa? pentru toata lumea? sau numai pentru moderatorii stelisti?
    Warnings serve as a reminder to you of the forum's rules, which you are expected to understand and follow.

    All the best,
    OnlineSport Forum
    Deci am primit un warning pentru ca am dat RP la o pocire de nume (infractiune conform regulamentului) si pentru ca am indraznit sa revin FIINDCA NIMENI NU A MISCAT UN DEGET...ulterior au sters urmele (mesajul lui vladek) si nici usturoi n-au mancat, nici gura nu le miroase...numai cel care a indraznit sa dea RP a luat un warning

    ..........................................

    Asa, cum am mai spus in termeni mai duri si mai directi la "Cafeneaua Cainilor" nu va mirati ca romania este coada Europei si ca este privita cu dispret de restul Europei, cand cei ce sunt majoritari (si se mandresc cu asta) sunt de-o astfel de factura.

    Eu din fericire sunt "legat" de ei prin un mouse click..."click", si gata, nu-i mai vad, nu-i mai aud...dar voi ce faceti oameni buni? sunteti siliti sa traiti zi de zi cu ei, sa...etc., etc., etc.,...si ori ii suportati asa cum sunt si or sa va distruga si ultima speranta sa traiti in o tara civilizata din Europa, ori va hotarati sa spuneti intro zi: "AJUNGE" si sa-i fortati sa-si bage mintile in cap...pana nu-i prea tarziu

    L.E. Succes...cum va veti asterne, asa o sa dormiti
    Last edited by Lexus.; 29th July 2009 at 06:11.

  4. #4
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Hi hi, Vulpasin & Cinebelu (patetic) shou. Mai rasfirati baieti, mai rasfirati

    Lexuse, dupa ultima ta fraza trebuia sa mai adaugi "veniti pe forumul meu ca acolo nu se intampla astfel de abuzuri" dar nu te-au tinut sfincterele. pusy.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  5. #5
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    Lexus...mesajul e simplu.Nu mai da RP pentru greșelile moderatorilor.
    Nu stiu cum dracu' il mai tin pe Ulysse ăsta la moderare când el a avut și 20 de puncte la sancțiuni.Eu știu că dacă au acceptat această măreață funcție trebuie să fie echidistanți, nu ? Să nu jignească, să nu provoace.
    Vor veni cu duma că și ei e oameni bre si au voie să greșească.Păi atunci să coboare din măreața funcție...dacă nu sunt echidistanți si au chef de provocări.Să fim ceva mai egali, nu ? Sau ei...sunt mai egali ca noi ?

    PS Auzi mă Uly...să nu mai vii la mine cu expresii de genul "te rad" ! Că mă doare-n Pekaric de tine si de amenințările tale.Iti recomand "Domnule K...la următoarea abatere veți fi sancționat" ok ? Chestia cu rasul o folosești la tine acasă când razi vreun rahat de prin curte.

    PS2 Ii așteptăm la moderare ca să fiți și mai egali pe distinșii : duba, bumbescu, hingherul, novac.
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

  6. #6
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Daca ar fi venit de la niste useri normali, aceste mesaje m-ar fi pus pe ganduri...dar asa, nu-mi provoaca decat oarece zambete compatimitoare.Mai baieti, e rusinica sa atacati tocmai voi care sunteti samanta de scandal a forumului, moderatorii (si tocmai pe cei stelisti)care incearca sa-si faca treaba. Indiferent ce veti intreprinde de acum inainte, sa va fie clar:NU VA LASAM SA TRANSFORMATI OLS_UL INTR_O COCINA, asa cum incercati voi sa faceti si cum ati mai facut si pe alte forumuri de unde ati plecat cu suturi in dos.
    Consider mesajele vostre jignitoare si le voi sanctiona in consecinta.
    PS Astept din partea voastra discutii la un nivel ridicat pe sectiunile forumului nu doar provocari, jigniri si mistouri ieftine.Alegerea va apartine
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  7. #7
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    Ulyseeeeeee, 10 puncte pentru mine ? Jigniri grave aduse moderatorilor ? :ras-plans:

    ...iar ăsta chiar 0 (zero) puncte ? Chiar, cum de ai reușit să fii atât de echidistant ?


    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Hi hi, Vulpasin & Cinebelu (patetic) shou. Mai rasfirati baieti, mai rasfirati

    Lexuse, dupa ultima ta fraza trebuia sa mai adaugi "veniti pe forumul meu ca acolo nu se intampla astfel de abuzuri" dar nu te-au tinut sfincterele. pusy.
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

  8. #8
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Reciteste mesajele. Vrei sa facem un concurs : care a provocat sau a jignit mai tare? nu-i locul aici, du-te pe forum si discuta civilizat, ai o groaza de subiecte sau nu prea vrei asta, tu intri pe ols doar pentru scandal?
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  9. #9
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    Așa crezi ?
    Te inșeli.
    Numai un idiot poate sta cu mâinle in sân și să privească la abuzurile voastre.
    Eu am ceva polițe de plătit câtorva(2-3) useri pe AoA si pe Dinamo ...unde apăr acel thred de oameni de genul lui hingherul,novac,duba..Nu cred că m-ai văzut prea des pe Intern, steaua,craiova,Europa...etc, unde să provoc...să caut scandal să jignesc.
    Aștept ca si mesajul ăsta să-l sancționezi...deh, am făcut referire la viitorii moderatori de frunte.Vei avea o surpriză să afli cât de mult imi pasă dacă primesc bann.Chiar am o viață reală...spre deosebire de mulți forum-iști.
    Vei fi uimit să afli că eu nu folosesc clone in momentul când sunt bannat.

    PS Cred că 10 puncte sunt suficiente pentru mesajul ăsta.Poți mai mult ? Dacă nu poți mai mult...il desparți in două si le sancționezi pe fiecare in parte cu câte 10 puncte.Satisfacția va fi mai mare.
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

  10. #10
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    E alegerea ta ce vrei sa platesti si cui. Deasemenea nu cred ca e de interes sa ne expunem pe ols viata reala.
    Eventualele abuzuri ale moderatorilor se semnaleaza si ele fara provocari si/sau jigniri.asta daca vrei sa ai cat de cat credibilitate. Daca nu cauti decat scandal le combati asa cum faceti voi...intr-un mod care nu va face cinste
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  11. #11
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lexus. View Post
    Cel care a deschis thread-ul asta a spus exact ce as fi vrut sa spun si eu...daca nu ma durea drept in p...ix de ce fac unii moderatori ("intamplator" toti trei stelisti) aici pe forumul asta.

    Dar recomand TUTUROR celor care mai o urma de demnitate si bun simt (useri normali si moderatori) sa observe cu atentie infractiunile cu care ploua din partea celor 3 stelisti: ulysses, marius si vladek.

    Trolling, asta e preferatul lor, pentru ca este cel mai usor interpretabil...si veti vedea ca inainte si dupa dinamovistul sanctionat de unul dintre cei 3 stelisti sunt o multime de mesaje in aceeasi line...DAR ALEA NU SE SANCTIONEAZA, TINTA CELOR TREI ESTE CLARA: DINAMOVISTII CARE LE STAU IN GAT


    User-ul "correction" a uitat sa de exemplu asta:



    Deci am primit un warning pentru ca am dat RP la o pocire de nume (infractiune conform regulamentului) si pentru ca am indraznit sa revin FIINDCA NIMENI NU A MISCAT UN DEGET...ulterior au sters urmele (mesajul lui vladek) si nici usturoi n-au mancat, nici gura nu le miroase...numai cel care a indraznit sa dea RP a luat un warning

    ..........................................

    Asa, cum am mai spus in termeni mai duri si mai directi la "Cafeneaua Cainilor" nu va mirati ca romania este coada Europei si ca este privita cu dispret de restul Europei, cand cei ce sunt majoritari (si se mandresc cu asta) sunt de-o astfel de factura.

    Eu din fericire sunt "legat" de ei prin un mouse click..."click", si gata, nu-i mai vad, nu-i mai aud...dar voi ce faceti oameni buni? sunteti siliti sa traiti zi de zi cu ei, sa...etc., etc., etc.,...si ori ii suportati asa cum sunt si or sa va distruga si ultima speranta sa traiti in o tara civilizata din Europa, ori va hotarati sa spuneti intro zi: "AJUNGE" si sa-i fortati sa-si bage mintile in cap...pana nu-i prea tarziu

    L.E. Succes...cum va veti asterne, asa o sa dormiti
    ROSU (Dinamo)

    Quote Originally Posted by KIDON View Post
    Lexus...mesajul e simplu.Nu mai da RP pentru greșelile moderatorilor.
    Nu stiu cum dracu' il mai tin pe Ulysse ăsta la moderare când el a avut și 20 de puncte la sancțiuni.Eu știu că dacă au acceptat această măreață funcție trebuie să fie echidistanți, nu ? Să nu jignească, să nu provoace.
    Vor veni cu duma că și ei e oameni bre si au voie să greșească.Păi atunci să coboare din măreața funcție...dacă nu sunt echidistanți si au chef de provocări.Să fim ceva mai egali, nu ? Sau ei...sunt mai egali ca noi ?

    PS Auzi mă Uly...să nu mai vii la mine cu expresii de genul "te rad" ! Că mă doare-n Pekaric de tine si de amenințările tale.Iti recomand "Domnule K...la următoarea abatere veți fi sancționat" ok ? Chestia cu rasul o folosești la tine acasă când razi vreun rahat de prin curte.

    PS2 Ii așteptăm la moderare ca să fiți și mai egali pe distinșii : duba, bumbescu, hingherul, novac.
    ROSU (Dinamo)

    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Hi hi, Vulpasin & Cinebelu (patetic) shou. Mai rasfirati baieti, mai rasfirati

    Lexuse, dupa ultima ta fraza trebuia sa mai adaugi "veniti pe forumul meu ca acolo nu se intampla astfel de abuzuri" dar nu te-au tinut sfincterele. pusy.
    Galben (steaua)

    Moderatoru` lui peste
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  12. #12
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    Mă băiatule...invață să citești un mesaj.Nu am spus să ne expunem viața reală pe aici...ci faptul că se poate supraviețui si fără forum.Doar dacă ai o viață reală : familie, prieteni, amici, vecini, colegi, si desigur tot ce rezultă din respectivele combinații.

    Cum explici faptul că, un user a dat RP pe un coment al unui moderator, care, nu te mira...fiind stelist nu a fost sancționat deși merita din plin ...pentru ca apoi un alt user a dat din nou RP pe acelasi coment, acum te poti mira...respectivul user a fost sancționat "pentru ca mesajul fusese deja reportat" ?
    Asta se numește nedreptate.Mai mult decât atât...se numește bătaie de joc și o grosolană aroganță.Asta mă face să postez pe aici.Nimic altceva.
    Câți moderatori dinamoviști, craioveni, rapidisti, poliști au stilul vostru ? Dar steliști ? Câți steliști aroganți(care cred că funcția asta-i veșnică și le aduce lapte si miere in casele lor) sunteți ?

    PS Nu trebuie să-mi răspunzi.Cele 10 puncte pe care le voi primi, le voi lua ca pe un răspuns.
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

  13. #13
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Cum se face ca mesaje de gen

    Quote Originally Posted by Vladek View Post
    Regret sa te dezamagesc, dar vocile din capul tau si retardatii mintal din galeria militiano-********a nu sunt "toata lumea". Desi asa cred ei
    raman nesanctionate....si un report post cu privire la acest mesaj ( " asa moderatori, asa forum" ) primeste 10 puncte? Jigniri grave repetate, se spune. Care jigniri ? Si mesajul pentru care s-a dat Report Post nu merita o sanctiune?

  14. #14
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Lasati-l bre pe saracu ca atata il duce capu
    Hai ca va salutez ca intra baiatu`si imi da bann
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  15. #15
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by KIDON View Post
    Mă băiatule...invață să citești un mesaj.Nu am spus să ne expunem viața reală pe aici...ci faptul că se poate supraviețui si fără forum.Doar dacă ai o viață reală : familie, prieteni, amici, vecini, colegi, si desigur tot ce rezultă din respectivele combinații.

    Cum explici faptul că, un user a dat RP pe un coment al unui moderator, care, nu te mira...fiind stelist nu a fost sancționat deși merita din plin ...pentru ca apoi un alt user a dat din nou RP pe acelasi coment, acum te poti mira...respectivul user a fost sancționat "pentru ca mesajul fusese deja reportat" ?
    Asta se numește nedreptate.Mai mult decât atât...se numește bătaie de joc și o grosolană aroganță.Asta mă face să postez pe aici.Nimic altceva.
    Câți moderatori dinamoviști, craioveni, rapidisti, poliști au stilul vostru ? Dar steliști ? Câți steliști aroganți(care cred că funcția asta-i veșnică și le aduce lapte si miere in casele lor) sunteți ?

    PS Nu trebuie să-mi răspunzi.Cele 10 puncte pe care le voi primi, le voi lua ca pe un răspuns.
    1.Vei fi surprins sa afli ca toti forumistii au viata reala.asta nu-i un lucru pe care sa-l strigi in gura mare ca si cum ar fi o calitate, mai ales cand tu stai ore in sir " la platit polite".
    2.@Luckyanno,nu pot sanctiona si mesaje de pe intern.deocamdata
    3.Referitor la vladutz si mesajele lui reportate repetat, vezi bine ca sunt doar provocari si au fost sanctionate ca atare.
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  16. #16
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by KIDON View Post
    Mă băiatule...invață să citești un mesaj.Nu am spus să ne expunem viața reală pe aici...ci faptul că se poate supraviețui si fără forum.Doar dacă ai o viață reală : familie, prieteni, amici, vecini, colegi, si desigur tot ce rezultă din respectivele combinații.

    Cum explici faptul că, un user a dat RP pe un coment al unui moderator, care, nu te mira...fiind stelist nu a fost sancționat deși merita din plin ...pentru ca apoi un alt user a dat din nou RP pe acelasi coment, acum te poti mira...respectivul user a fost sancționat "pentru ca mesajul fusese deja reportat" ?
    Asta se numește nedreptate.Mai mult decât atât...se numește bătaie de joc și o grosolană aroganță.Asta mă face să postez pe aici.Nimic altceva.
    Câți moderatori dinamoviști, craioveni, rapidisti, poliști au stilul vostru ? Dar steliști ? Câți steliști aroganți(care cred că funcția asta-i veșnică și le aduce lapte si miere in casele lor) sunteți ?

    PS Nu trebuie să-mi răspunzi.Cele 10 puncte pe care le voi primi, le voi lua ca pe un răspuns.
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    1.Vei fi surprins sa afli ca toti forumistii au viata reala.asta nu-i un lucru pe care sa-l strigi in gura mare ca si cum ar fi o calitate, mai ales cand tu stai ore in sir " la platit polite".
    :ras-plans:


    Nu mă așteptam să poți combate și altfel decât arogant.Ai mai sus vreo 4-5 intrebări la care ai fi putut răspunde si altfel decât in stilul stelisto-becalian > arogant
    Tu te-ai legat de...timpul meu petrecut pe forum.Deși nu ai ințeles nimic.Iți mai desenez odată : dacă mă bannați, am ce să fac, nu voi regreta câtuși de puțin imposibilitatea de a scrie aici.


    PS "Asta se numește nedreptate.Mai mult decât atât...se numește bătaie de joc și o grosolană aroganță.Asta mă face să postez pe aici.Nimic altceva.
    [B]Câți moderatori dinamoviști, craioveni, rapidisti, poliști au stilul vostru ? Dar steliști ? Câți steliști aroganți(care cred că funcția asta-i veșnică și le aduce lapte si miere in casele lor) sunteți ? "

    ...legat de acest PS, ce știi ? cotele Dunării sunt in creștere sau scădere ? vreau să merg la un pescuit !
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

  17. #17
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Bre 11 ti-am spus ca nu ai cu cine ... la asta ii lipsesc niste piese din fabricatie (ma refeream la logan acilea)
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  18. #18
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    Răzvan, cred că dacă le explicăm pe-ndelete in cele din urmă vor ințelege.
    Dacă nu ei 3, Ulysses, Marius, Vladek...sunt sigur că vor ințelege superiorii lor : Reșița, Yoyo(bravo ei pentru comportarea din ultimile 6-7 luni), delaparis sau Sorin. sau cine stie, poate va citi chiar Vadim
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

  19. #19
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Kidon, ai mai multe sanse cu un PM la... superiori. Bafta maxima
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  20. #20
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by KIDON View Post
    :ras-plans:


    Nu mă așteptam să poți combate și altfel decât arogant.Ai mai sus vreo 4-5 intrebări la care ai fi putut răspunde si altfel decât in stilul stelisto-becalian > arogant
    Tu te-ai legat de...timpul meu petrecut pe forum.Deși nu ai ințeles nimic.Iți mai desenez odată : dacă mă bannați, am ce să fac, nu voi regreta câtuși de puțin imposibilitatea de a scrie aici.


    PS "Asta se numește nedreptate.Mai mult decât atât...se numește bătaie de joc și o grosolană aroganță.Asta mă face să postez pe aici.Nimic altceva.
    [B]Câți moderatori dinamoviști, craioveni, rapidisti, poliști au stilul vostru ? Dar steliști ? Câți steliști aroganți(care cred că funcția asta-i veșnică și le aduce lapte si miere in casele lor) sunteți ? "

    ...legat de acest PS, ce știi ? cotele Dunării sunt in creștere sau scădere ? vreau să merg la un pescuit !
    la intrebarile alea provocatoare am preferat sa nu raspund.Nu intereseaza pe nimeni ce faci in timpul liber si daca sau nu regreti bannurile primite. pe noi ne intereseaza doar cum te comporti pe OLS.Atat.
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  21. #21
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    Nu prea-mi place stilul ăla...de pârâcioși, Marius.Verifică să vezi din febr08 pânâ acum ceva zile câte RP am eu. ZERO !

    In altă ordine de idei, voi moderatorii sunteți precum Becali sau Dragomir.Vă place legea Dragomir ? Moderatorii fără useri...sunt ca si fotbalul fără spectatori.
    Fotbalul se joacă pentru spectatori.Nu pentru Dragomir,Sandu,Becali + loja aia infectă de slinoși ca Hrebenciuc.Să inchidă infectul tribunele, sau să suspende legea Dragomir, galeria stelei...pentru cine vor mai alerga bezmeticii ăia pe teren.Să ne unim și să nu mai urmărim nici măcar meciurile la TV.Le va conveni ?

    Pe forum e oarecum asemănător... dacă nu suntem noi userii(știi care, cei pe care-i persiflați prin comportamentul vostru arogant), pe care să-i moderați, atunci rolul vostru de moderatori se va incheia.Lui Vadim ii va conveni să vă moderați intre voi 3 ? Și aici nu-i vorba de userii dinamoviști sau stelisti.Sunt sigur că sunt câteva sute de useri nemultumiți de comportamentul vostru arogant, becalian.
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •