Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516
Results 316 to 334 of 334

Thread: Bursa transferurilor in iarna!

  1. #316
    sport legend dorryn's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Basarabi
    Posts
    597
    Reputatie
    1
    ne ducem in prapastie..gata..sezonul asta este sfarsitul unui vis frumos.eu unul nu mai sper ca vom scapa de retrogradare...tot ce sper e sa scapam de bosanceanu si cateii lui (chiforeanu si ion marin)
    =-avem sangele alb si inima albastra-=
    ANTI bosanceanu !

  2. #317
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    Otvoș și Teekloh, prezentați oficial


    Tehnicianul constănțean are în acest moment doar 14 jucători la dispoziție, restul fiind accidentați, fapt care îngrijorează înaintea primul meci din Liga I, cu FC Vaslui. “Va fi un retur greu, nu doar pentru Farul, ci pentru toate echipele de la locul 8 în jos. Este normal să avem accidentați, pentru că așa se întîmplă după ce nu te antrenezi normal o anumită perioadă”, a explicat Panduru.

    Ieri au fost prezentate oficial și cele două achiziții, Marcel Otvoș și Ben Teekloh, care vor purta numerele 4, respectiv 17. “Mă simt foarte bine la Farul datorită colegilor și vreau să le mulțumesc prin evoluția mea”, a spus mijlocașul venit de la Gloria Buzău. “Farul este o echipă bună, oamenii sînt prietenoși, iar antrenorul un om puternic. Dacă voi putea, îl voi aduce pe George Weah la Constanța”, a declarat internaționalul liberian.

  3. #318
    junior
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    88
    Reputatie
    1
    cred ca ar trebui sa inchidem discutia asta pt ca nu mai e nimeni de transferat. sau mai pleaca cineva?

  4. #319
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Doua nume noi. Atat. O discutie aprinsa, purtata aproape doua luni, si in care fiecare a cam spus pe cine spera sa vada la echipa, sau de cine i-ar placea sa joace la noi, discutie de altfel fara rost.Tot ce stiu ei mai bine au facut. Adica mai nimic. Si vorba aia: de unde nu este , nici dumnezeu nu cere !

  5. #320
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    eu cred ca daca din transferurile efectuate macar unul confirma, atunci avem un mare castig si discutiile noastre vor prinde o consistenta in care satisfactia va fi maxima. Doamne ajuta !!!

  6. #321
    Banned
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    1,243
    Reputatie
    0
    Teekloh nu prea mi-a placut cum a evoluat in meciu' cu Tulcea !

  7. #322
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    o fi prins si el o zi proasta, e la inceput ce vrei acuma.. pana se acomodeaza si el...

  8. #323
    Banned
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    1,243
    Reputatie
    0
    Bine ar fi ca asta sa fie motivul !

  9. #324
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    si bursa transferurilor s-a inchi momentan, deci tot la vale is going

  10. #325
    Banned
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    1,243
    Reputatie
    0
    Inchide-l si pe asta

  11. #326
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    nu il inchid doar ca nu mai e lipicios

  12. #327
    Banned
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    1,243
    Reputatie
    0
    Cum doresti

  13. #328
    Banned
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    1,243
    Reputatie
    0
    Farul negociază aducerea unui atacant brazilian


    Conducătorii clubului Farul Constanța au anunțat, marți, că negociază cu impresarul atacantului brazilian Gerlem William De Jesus Almeida. Gerlem, 22 de ani, a evoluat până acum pentru formațiile Bahia (Brazilia) și Estoril (liga a doua din Portugaliua). Brazilianul a sosit în această seară la Costanța și în următoarele zile va fi urmărit de Basarab Panduru la câteva antrenamente, tehnicianul constănțean fiind cel care va decide dacă va avea nevoie de serviciile sale.

    Tot astăzi, directorul tehnic Ion Marin a reușit să depună la Liga Profesionistă de Fotbal actele necesare pentru ca liberianul Ben Treekloh să poată fi folosit în meciul cu FC Vaslui, programat sâmbătă, de la ora 16:00, în etapa a XX-a a Ligii I. Jucătorul întâmpinase în ultima perioadă probleme legate de cartea verde.

  14. #329
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    iar vin brazilieni si portuhezi?

  15. #330
    Banned
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    1,243
    Reputatie
    0
    Atacantul brazilian Gerlem a sosit la Farul

    La FC Farul a sosit, ieri după-amiază, atacantul brazilian Gerlem William de Jesus Almeida, urmând ca, zilele acestea, să se poarte tratative pentru achiziționarea sa. Gerlem va împlini pe 7 august 23 de ani, are 1,78 m și 74 kg, iar ultima echipă la care a evoluat este divizionara secundă portugheză Estoril.

  16. #331
    junior
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    88
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bruno View Post
    cred ca ar trebui sa inchidem discutia asta pt ca nu mai e nimeni de transferat. sau mai pleaca cineva?
    trebuie sa recunosc ca ma surprinde conducerea Farului. Nici prin cap nu imi trecea ca mai este posibil ca pe ultima suta de m sa mai ajunga vreau jucator la Farul. Macar de l-ar pastra (daca e bun) ca sa nu mai ajungem in situatia sa nu avem pur si simplu jucatori care sa joace.

  17. #332
    sport legend dorryn's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Basarabi
    Posts
    597
    Reputatie
    1
    ei na..atacant si asta? si strain? nu-l opreste panduru..un fundas dreapta n-au putut sa gaseasca? macar de prin divizia B ...
    =-avem sangele alb si inima albastra-=
    ANTI bosanceanu !

  18. #333
    manager
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    324
    Reputatie
    1
    Si l-am luat si pe Tilinca pana in vara . Cred ca de data asta e sigur

  19. #334
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    Poate il luam si pe asta.Daca e ceva de capu` lui ar fi bine sa-l luam,data fiind situatia de fata in care aproape juma` de echipa e accidentata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •