Page 1 of 51 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 1051

Thread: La Multi Ani!

  1. #1
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0

    La Multi Ani!

    LA MULTI ANI, II urez, nu cu...moderatie, unui PRIETEN de...BANCA.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  2. #2
    Pro Scris itku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    109
    Reputatie
    1
    Sa ne traiasca intru multi ani! Ce zici, Miril, ii facem o cantare pre limba noastra? Hai ca imi dreg glasul...

  3. #3
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Ja, må han leva, ja, må han leva, ja, må han leva uti ett hundrade år!!!
    Multi ani traiasca, multi ani triasca, La Multi Ani!!!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  4. #4
    Pro Scris itku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    109
    Reputatie
    1
    Javisst ska han leva, Javisst ska han leva, Javisst ska han leva uti hundrade år!

  5. #5
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Multumesc! Mi-ati facut o surpriza placuta. Surpriza nu vine de la faptul ca nu ma asteptam, ci de la placerea produsa de urarile prietenilor, venite din suflet. Inca o data va multumesc!
    Iar daca acum s-a deschis topicul asta, cinstit ar fi ca fiecare dintre noi sa fie sarbatorit aici. Deci fiti buni si puneti si voi zilele in care v-ati nascut. Sa ne sarbatorim cu totii.

  6. #6
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Le vom pune dar nu la vedere(a generala). Gasim noi cum. Inca o data, sa fii iubit! Se pare ca eu si cu prietenul nostru...discret, care tine, ca si mine, cu AIK, vom sarbatorii la...pachet, amandoi fiind...aerieni, astrologic. A bon entendeur, salut!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  7. #7
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    La multi ani, si cat mai multe bucurii aduse de echipa nostra de suflet !

  8. #8
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Multumesc mult, Be@! Corect! Bucuriile mele vor fi si ale voastre. Sa speram ca anul asta va fi noul inceput (al catelea...?) pentru National. V-am spus, corect ar fi ca toti sa ne sarbatorim aici.

  9. #9
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Asa va fi, iti promit, Scorpion mic, ce esti! Propun ca lista sarbatoritilor sa ajunga la moderator si...inapoi, incepand, cel mai devreme, de...maine.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  10. #10
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Nu se cade ca numai eu sa fiu in centrul atentie, fie si numai pentru o zi. Nu m-as simti bine. In plus, din punctul meu de vedere, aici suntem toti egali si fiecare parere conteaza. Suferim impreuna, ne bucuram impreuna. Poate prima parte o mai uitam.

  11. #11
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Deci, primul punct din Noul Program, sa suferim cat mai putin datorita, intelegeti voi ce vreau sa spun, echipei noastre. In rest, CARPE DIEM, prieteni! HAI BANCARU!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  12. #12
    Pro Scris itku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    109
    Reputatie
    1
    Fie ca si tu, Bancarule, sa primesti cel mai frumos dintre cadouri... cu doua zile intarziere, asa cum si Miril l-a primit pe-al sau asta vara la... Galati Eu ti-am pregatit deja ceva special, ramane doar sa ma ajute cine trebuie (are legatura cu primul punct, mentionat de Miril)

  13. #13
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Mersi! Ai tu informatii precise ca imi primesc cadoul? Asa sa fie. Eu sper...

  14. #14
    sport legend saphicus's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    571
    Reputatie
    1

    Smile La Multi Ani!!!

    Bancarule, La Multi Ani !!
    Te rog sa ma crezi ca dupa vre-o cateva zile de "pauza" pe Forum, azi am intrat intamplator si atunci cand intru , nu se poate sa nu intru si pe Suporter
    FC National!
    Cu ocazia asta ma alatur tuturor suporterilor in a-ti ura sanatate si viata lunga
    pentru a contribui pe mai departe cu APORTUL SUBSTANTIAL pe care-l ai, in mentinerea flacarii vii a acestei echipe, sunt convins, iubita de mult mai multi oameni, decat vajnicii suporterii devotati de linga ea.
    Fie ca bucuriile sa se multiplice si sa avem satisfactia unei adevarate impliniri:
    PARTICIPAREA INTR-O CUPA EUROPEANA!
    Feeling-ul meu imi spune acest lucru si sper sa nu ma tradeze!!
    P.S. Cred ca voi fi in mijlocul galeriei la meciul din etapa viitoare cu RED DOGS!
    Poate ne vom cunoaste!!

  15. #15
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Saphicus, bucurosi de oaspeti dragi si cu vechi state de...progresisti. Bancaru tocmai se ocupa de cadouri. Trebuie sa-l intelegem! Se pare ca, daca lucrurile vor merge bine. va primi un cadou special, vad ca si Itku este implicat, chiar din partea urmasilor lui...Brancusi. Nu stiu de ce cred ca este vorba de...Sarutul, desi cred ca l-a si...primit...deja. In rest, eu zic sa dati in ei ca la...Caini si...luati-va de brat, la sfarsit, ca se da de doi mici si-o...votca...absolut...nesesara! Si nu uitati sa nu ma...uitati si pe mine. Ma refer la faza cu vodca.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  16. #16
    sport legend saphicus's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    571
    Reputatie
    1

    Talking Yes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    @miril Stai linistit!! Cu Mir_il vom cinsti pe Bancaru.... in gand!!

  17. #17
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Saph, gand la gand cu bucurie...progresista! Esti Steaua...Progresului!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  18. #18
    incepator Baresi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    48
    Reputatie
    1
    uite nu stiam !!!! dar vreau sa iti urez un LA MULTI ANI calduros fie ca tot ce iti doresti sa se implineasca !!!!!

  19. #19
    k r a p u l a x
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    4,010
    Reputatie
    1
    la multi ani!

  20. #20
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Muaaaamaaaaaaaaa... Ce de lume, ce de lume! Multumesc mult. Ce sa zic? Sunt coplesit. Saph, sanatosi sa fim pana la meci. Miril, pe bune ca as vrea sa ma ocup de cadouri decat de serviciu. Macar azi. Baresi si Krap se afla pe lisa celor carora le multumesc. Si nu numai lor. Sper ca micul meu proiect sa se materializeze. Aici vor fi sarbatoriti toti progresistii. Nu numai cei de pe forum. Care cum afla o zi sa puna aici.

  21. #21
    junior Canadianu's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Anzii Cordilieri
    Posts
    104
    Reputatie
    1
    La Multi Ani!, Bancare
    Forza Carpatica!kuka on ykköshintti? vadim!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •