Page 7 of 51 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast
Results 127 to 147 of 1051

Thread: La Multi Ani!

  1. #127
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Daca Anca va scoate peri albi atunci, sa fie cu ierare, daca vine Chihaia, luati-va copârşeu.

  2. #128
    says: georgemp's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bucure演i,Cotroceni
    Posts
    2,475
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bancaru View Post
    Daca Anca va scoate peri albi atunci, sa fie cu ierare, daca vine Chihaia, luati-va copârşeu.
    Cred ca il luati la bataie,la cat rateaza...de fapt nici nu apuca sa rateze,ca ii sufla un fundas mingea

  3. #129
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Burcă e patron
    Corina Marinaş-GSP

    Potrivit revistei VIP, căpitanul "bancarilor", Ovidiu Burcă, a investit aproximativ 200.000 de euro pentru un local de lux. Restaurantul "Charme" va fi administrat de soţia fotbalistului, Sandra, dar pe timpul vacanţei Burcă va ajuta la definitivarea meniului şi la amenajarea terasei. (Corina Marinaş
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  4. #130
    says: georgemp's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bucure演i,Cotroceni
    Posts
    2,475
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril View Post
    Burcă e patron
    Corina Marinaş-GSP

    Potrivit revistei VIP, căpitanul "bancarilor", Ovidiu Burcă, a investit aproximativ 200.000 de euro pentru un local de lux. Restaurantul "Charme" va fi administrat de soţia fotbalistului, Sandra, dar pe timpul vacanţei Burcă va ajuta la definitivarea meniului şi la amenajarea terasei. (Corina Marinaş
    Exact acum vazusem articolul si vroiam sa il pun.Cred ca e stirea zilei pe gSP,nemaipomenit de interesant!Ce ziar,gSP,ce oameni astia de la gSP

  5. #131
    says: georgemp's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bucure演i,Cotroceni
    Posts
    2,475
    Reputatie
    1
    Tocmai am vazut la un clip promo pe primatv ca vor transmite finala campionatului de fotbal pe plaja.Printre participanti cine credeti ca se numara?Ati ghicit:FCNATIONAL

  6. #132
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by george_fcn View Post
    Cred ca il luati la bataie,la cat rateaza...de fapt nici nu apuca sa rateze,ca ii sufla un fundas mingea
    Mda.. vom avea un trio ofensiv de "minune" .. Tilinca Anca si Chihaia. Adevarul e ca se cam potriveste in peisaj, dupa descrierile voastre

  7. #133
    k r a p u l a x
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    4,011
    Reputatie
    1
    ce facem nene, ca dragumir e pus sa ne distruga?... si chiar daca e in cea mai crunta ilegalitate, tot el o sa castige. asta e... macar murim cu demnitate.

  8. #134
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Nu se poate. Nu are el atatea oua. E un cretin. Ce ziceti de legatura dintre Jiji si Isarescu? Ce manevra o mai fi si ata? Cate se mai pot face pe langa ea?

  9. #135
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Cica poze de la turneul de futbal pe plaja. In prosport. Prezente un si una: National, Arges, Dinamo, Rapid, caca maca. M-am uitat numai bosorogi ratati si imbacsiti. Cine sunt aia, frate? Burtosii naibii!

  10. #136
    says: georgemp's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bucure演i,Cotroceni
    Posts
    2,475
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bancaru View Post
    Cica poze de la turneul de futbal pe plaja. In prosport. Prezente un si una: National, Arges, Dinamo, Rapid, caca maca. M-am uitat numai bosorogi ratati si imbacsiti. Cine sunt aia, frate? Burtosii naibii!
    Am impresia ca in una din poze l-am vazut pe milenovic.SPER DIN TOATA INIMA SA AJUNGEM IN FINALA,care din cate am inteles e transmisa duminica dupa amiaza la primatv.

  11. #137
    k r a p u l a x
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    4,011
    Reputatie
    1
    e un turneu de old boys. echipa e in vacanta, nu are cum sa participe la turnee de fotbal pe plaja.

  12. #138
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    De unde stii de...ea? Adu...dovada. Ar insemna ca Becali sa-si puna piciorul...nespalat in cartierul Cotroceni. Chiar si-ar dori asta unul ca...Basescu? Din nefericire mi se pare ca Iacov este...singur! Iar daca LPF va decide neinscrierea noastra asta inseamna ca unde va mai...sus, BNR si...si mai sus, vor acest lucru, pentru motive de...afaceri, desfiintarea stadionului, etc. Sa nu disperam, totusi. HAI PROGRESUL!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  13. 16th June 2006, 10:16

  14. #139
    says: georgemp's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bucure演i,Cotroceni
    Posts
    2,475
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kra****x View Post
    e un turneu de old boys. echipa e in vacanta, nu are cum sa participe la turnee de fotbal pe plaja.
    A zis in prosport ca si Nae participa!O fi in vacanta la mare si a vrut sa joace fotbal...cine stie?

  15. #140
    sport legend herculis's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Greece
    Posts
    798
    Reputatie
    1

    Ceva nou sub Soare?

    Quote Originally Posted by miril View Post
    De unde stii de...ea? Adu...dovada. Ar insemna ca Becali sa-si puna piciorul...nespalat in cartierul Cotroceni. Chiar si-ar dori asta unul ca...Basescu? Din nefericire mi se pare ca Iacov este...singur! Iar daca LPF va decide neinscrierea noastra asta inseamna ca unde va mai...sus, BNR si...si mai sus, vor acest lucru, pentru motive de...afaceri, desfiintarea stadionului, etc. Sa nu disperam, totusi. HAI PROGRESUL!

    Daca mai aveati vreo indoiala despre lumea fotbalului romanesc, priviti cum toti conducatorii de cluburi tac milc in frunte cu hahalera de Becali.

    Eu nu cred insa in aceste amenintari ale lui Dragomir. Ele atesta disperarea lui, faptul ca se considera de neatins iar acum un "tzanc" se ia de el.

    Singura sansa a Progresului este sa se detaseze de mocirla existenta acum in fotbal. Sa vedem de ce este in stare Dragomir, dar eu cred ca fiecare pasare pe limba eu moare.

    Asa ca.. nu disperati, ce se intimpla acum este spre binele nostru!!!!

  16. #141
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Sunt si young boyz. L-am vazut pe Nae, pe Herea dar si pe Ninu. Pe terenul amenajat pe plaja.

  17. #142
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Herculis, dar stii tu ceva, sau doar banuiesti? Daca motivul e cel cu datoriile, trebuie sa ne inscrie pentru ca nu suntem singurii cu datorii. Iar daca e altul si e de ordin personal nu cred ca DD va razbi.
    Eu nu am surse oficiale de unde sa aflu de legatura lui Jiji cu Isarescu, dar era in Catavencu o barfa cum ca PNR i-a propus lui Mugur sa candideze la Cotroceni iar lui Mugur ii surade ideea.

  18. #143
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    George, bafta multa!

  19. #144
    sport legend herculis's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Greece
    Posts
    798
    Reputatie
    1
    Traiesc mult prea departe de tara pentru a cunoaste ceva pentru sigur.

    Dar este suficient sa analizati reactia lui Dragomir. Dintr-odata nu mai este asa sigur pe el, ba ataca, ba se justifica. Iar Iorgulescu da si el explicatii puerile.

    Logica mea este simpla, si vine din marketing: daca vrei sa ai un produs/marca po****r(a) atunci trebuei sa il diferentiezi de restul produselor de pe piata.

    Prin tot acest scandal, Progresul se distanteaza clar de restul gastii. Si asta nu ne va aduce decit beneficii pe termen lung.

    In privinta zvonurilor cu Isarescu samd... nu mai cred in zvonuri. Cind eram in Romania stiam ca multi din cei din BNR apreciau baza, dar nu erau foarter incintati de echipa de fotbal :-))))))

  20. #145
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Herculis, cand am zis ca "Din nefericire mi se pare ca Iacov este...singur!", nu m-am referit la hahalerele din fotbalul bulibasit de Mitica ci la un sprijin din spate mai de sus, chiar si din institutiile aferente BNR-ului. Asta am crezut mult timp, dar mi-am pierdut un pic speranta, mai ales ca asa zisul contract de concesionare nu s-a facut inca. Nu ca ar fi intrat zilele in sac, dar ar fi pus capat acestui razboi de guerrila. Si eu zic la fel ca, pe termen lung, daca lucrurile merg bine, va fi bine pentru imaginea clubului nostru, de aceea Iacov are tot sprijinul meu. HAI PROGRESUL!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  21. #146
    sport legend herculis's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Greece
    Posts
    798
    Reputatie
    1
    Am inteles Miril. Nu cred ca el e bucura de o astfel de sustinere. Singurul care stiu ca era pasionat de Progresul (pe vremea mea, sa sa zic asa..) era Vlad Soare, pe atunci vice-guvernator.
    Dl Isarescu nu era interesat prea mult de echipa.
    Oficialii BNR incearca sa sa evite astfel de altercatii... credeti-ma.

    Si eu il sustin pe Iacov. Are dreptate in privinta campaniei lui impotriva lui Dragomir.

    Sincer, nu stiu daca este un bun manager de club, si nu imi place ca vad cum se discuta sa vanda jucatori.... dar asta este, multe lucruri nu-mi plac...
    Hai Progresul!!!!

  22. #147
    says: georgemp's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bucure演i,Cotroceni
    Posts
    2,475
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bancaru View Post
    George, bafta multa!
    Merci!Sa fie!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •