Page 6 of 55 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 106 to 126 of 1146

Thread: Picture Dump

  1. #106
    Colts fan codrutc's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Hamden, Connecticut, USA
    Posts
    4,441
    Reputatie
    1
    Marimea imaginile este modificata putin in mod disproportionat, ceea ce face ca unele persoane sa apara putin umflate sau invers (e.g, Maroney, Belichick).
    Build The Monster

  2. 9th May 2007, 11:11
    Reason
    recomand liga 1

  3. #107
    DB nr.20 Raven Jaguar's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    463
    Reputatie
    1

    Smile

    Nu o lua in nume de rau observatia lui george te rog bason,george a vrut sa zica probabil ca formatul este destul de mare pe verticala iar atunci cand vrei sa pui ca desktop(wallpapers) in background indiferent ca setezi pe "centru sau stretch" imaginea nu apara toata sau este putin deformata ..sper ca nu te-ai suparat.....pe george
    Te rog.....daca poti(si bineinteles daca doresti) eu as fi incantat daca ai posta in continuare iamgini,wallpapers,etc.....esti singurul care a postat o gramada de imagini si ne-ai delectat si cred eu ca ne-ai ajutat pe fiecare care a avut unele cerinte......."cerere si oferta"

    Acum.....ce zici?!...ceva wallpappers cu Dante Hall,Torry Holt,DeAngelo Hall,Nate Clements...poti face rost?...please......si inca odata multumesc pentru ceea ce ne oferi..."you are the man"
    [SIZE="5"]Love contact,enjoy football[/SIZE]

  4. 9th May 2007, 18:20
    Reason
    nimeni nu vinde nimic

  5. 9th May 2007, 19:22
    Reason
    recomand liga 1

  6. #108
    Creative bason's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    500
    Reputatie
    1
    "Raven Jaguar" o sa caut si sa vad ce gasesc dar sa nu uiti ca eu fac orice cerere cu bani si sper ca ai destui bani ca lucrez foarte scump

  7. #109
    Creative bason's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    500
    Reputatie
    1
    Last edited by titans_rulez; 9th May 2007 at 22:13.

  8. #110
    DB nr.20 Raven Jaguar's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    463
    Reputatie
    1

    Smile Toleranta..

    O mica rectificare la comentariul meu.....era vb de codrutc...nu de george(am vazut casca de la Colts....simbol=george )

    Haideti va rog....incetati....nu duc nicaieri aceste "confruntari"....suntem toti in aceasi "gradina" si nu e bine sa avem norishori negri deasupra noastra
    codrutc.....bason face ceea ce poate sa ne daruiasca cate ceva(o poza,un wallpaper,etc) si astfel nu mai este nevoie sa stam noi sa cautam pe net si ne usureaza treaba.....incearca sa intelegi ca nu toate lucrurile ies bine...ne multumim cu ceea ce avem.
    bason....codrutz a facut doar o mica observatie pertinenta vis-a-vis de calitatea imaginii,nu a facut-o din rautate(observatia) poate spiritul lui critic a simtit nevoia sa adauge ceva si nu ca sa-ti dea peste nas....sau sa te critice...asa....ca nu are de cine sa se lege!

    Amandoi..sunteti oameni maturi.. .nu lasati orgoliul sa afecteze....armonia de pe acest forum.....nimeni nu este perfect si toti avem slabiciunile noastre,calitati si defecte,etc......suntem oameni si putina toleranta si intelegere nu ar strica......."can i see a hug"? .....what did you say?
    [SIZE="5"]Love contact,enjoy football[/SIZE]

  9. #111
    DB nr.20 Raven Jaguar's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    463
    Reputatie
    1

    Smile Thank you!

    Thank you bason!I apreciate this
    [SIZE="5"]Love contact,enjoy football[/SIZE]

  10. #112
    Creative bason's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    500
    Reputatie
    1
    Gata am pus punct

  11. #113
    DB nr.20 Raven Jaguar's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    463
    Reputatie
    1

    Smile

    Quote Originally Posted by bason View Post
    Gata am pus punct
    Mersic.... asa e frumos!"whatch the chicks and drink some beers"
    [SIZE="5"]Love contact,enjoy football[/SIZE]

  12. #114
    Colts fan codrutc's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Hamden, Connecticut, USA
    Posts
    4,441
    Reputatie
    1
    Bason, mai baiatule, cati ani ai? Te comporti parca ai fi copil de gradinita.
    Mesajul tau m-a facut sa inteleg ca vrei sa le vinzi, se pare ca am inteles gresit si de data asta.
    (iti place il ei nu iti place nul ei ca nu te obliga nimeni) Astea sunt ultimile cereri pe care le fac .......
    Repet, montajele sunt foarte frumoase, mi-am permis doar sa fac o observatie pentru ca am crezut ca vrei pareri critice.
    Eu chiar ma ocup cu prelucrari de imagine, printre altele, si observatia pe care am facut-o mi-a sarit in ochi la prima examinare a pozelor. Atat. Mult succes.
    Build The Monster

  13. #115
    sport legend titans_rulez's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    bucharest
    Posts
    671
    Reputatie
    1
    bason, cu tot respectul, insa inca o iesire de genul acesteia si personal te sanctionez...
    codrut este unul dintre initiatorii acestui forum, este poate fondatorul ideii de f.a in romania si crede'ma pe cuvant, daca a zis ceva, nu a zis-o cu rautate
    o sa sterg ultimele postari, sunt absolut convins ca pe undeva fiecare a inteles altceva...e posibil sa se mai intample.ideea este sa ne strangem mainile barbateste bason, sa explicam calm si logic....nu sa ne trimitem sa cantam la alte mese.pentru asa ceva iti recomand liga 1...
    si ca sa mai destind putin atmosfera....ma, voi nu cumva va certati pentru ca sunteti in aceeasi divizie?texans, colts...hmmm....
    inca o data.am prea mult respect pentru codrut si pentru tot ceea ce face.bason, nu vreau sa o iei in nume de rau.asta nu inseamna nimic altceva, decat ca uneori, trebuie sa fim receptivi si la critici, iar atunci cand acestea vin si le consideram neindreptatite...sa explicam...CALM SI CU BUN SIMT
    cu respect fata de amandoi....
    Last edited by titans_rulez; 9th May 2007 at 22:14.
    Born for NFL....

  14. #116
    Creative bason's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    500
    Reputatie
    1
    Asa cum am zis si mai sus "Gata am pus punct " In primul rand "codrutc" vad ca te-am prins in jocul meu , cearta asta nea adus cateva "posts". Am glumit , noi ar cam trebuie sa ne certam tot timpul (tu cu Colts si eu cu Texans )

  15. #117
    Hard Hitter eNt's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    South Bucharest
    Posts
    410
    Reputatie
    1
    Atunci eu va ofer o bere sa va impacati

  16. #118
    Creative bason's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    500
    Reputatie
    1
    Un poster cu Chad Johnson .....
    http://img267.imageshack.us/img267/5724/chadrs2.jpg
    Last edited by bason; 10th May 2007 at 19:50.

  17. #119
    Ground Breaker r0bby's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    4,991
    Reputatie
    1
    Foarte tare Bason,multumesc.Daca ai putea face unul si cu Bengals ti-as fi recunoscator.

  18. #120
    Creative bason's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    500
    Reputatie
    1
    O sa-ti fac chiar urmatorul o sa fie cu Bengals pana atunci unul cu Ward........
    http://img264.imageshack.us/img264/1421/wardqf7.jpg

  19. #121
    #5 mtfk's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1,471
    Reputatie
    1
    mc bason!

  20. #122
    Colts fan codrutc's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Hamden, Connecticut, USA
    Posts
    4,441
    Reputatie
    1
    Titan, multumesc pentru cuvintele frumoase. Hai sa nu mai fim totusi asa de dramatici.
    Faine poze Bason. Deci tii cu Texans, astia din AFC South suntem aproape in echipa completa, mai lipseste un fan Jaguars. Sa vezi ce rivalitate va fi in cursul sezonului . Sunt curios insa cum de ai acumulat simpatie tocmai pentru aceasta echipa, avand in vedere ca este noua si nici macar nu au avut un sezon castigator de la infiintare.
    Esti cumva din Houston? Eu stiu ca in Texas chiar si o parte din oamenii din Houston tot cu Cowboys tin. E adevarat ca sunt cei nostalgici dupa Oilers, probabil ca ei fac cea mai mare parte a fanilor.
    Gata, un mesaj deja prea lung pentru thread-ul asta, promit ca data viitoare sa pun o poza.
    Build The Monster

  21. #123
    Creative bason's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    500
    Reputatie
    1
    "codrutc" am prins simpatie dela meci lor cu Colts (scor 27-24 pt texans ) si de atunci ii admir si mi-a mai placut ca la luat pe Green dela Packers . Oricum mai sunt echipe din Nfl care imi plac : Ravens , Tampa Bay , Redskins. Te asteptam cu poze
    Last edited by bason; 11th May 2007 at 11:10.

  22. #124
    Creative bason's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    500
    Reputatie
    1

  23. #125
    Creative bason's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    500
    Reputatie
    1

  24. #126
    sport legend georgebz's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Romania
    Posts
    5,223
    Reputatie
    1
    mishto ... trebuia sa il pui si cu trofeu macar in una din poze
    [url]www.warriors.ro[/url]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •