Page 4 of 2205 FirstFirst ... 2345614541045041004 ... LastLast
Results 64 to 84 of 46287

Thread: Offtopic pentru STELISTI si prieteni

  1. #64
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Ne-au ambitionat , suntem prea montati !

    acestea sunt cuvintele de ordine la Steaua :
    Ii vom macelari !
    Steaua - Rapid
    4-0
    Dica , Munteanu , Radoi , Dumitru
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  2. #65
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    -alpopa te rog eu mult , incearca sa "identifici metode" de a atrage stelistii pe acest subforum , sectiunea Steaua !
    -apparte , suporterita etc , n-au intrat niciodata aici !- poate daca le scrii ...
    -gaseste subiecte de thread-uri incitante !- subiectele despre Steaua , majoritatea se dezbat la intern !
    -nu mai inchide thread-urile vechi ,sau supune atentiei tuturor inaintea inchiderii .
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  3. #66
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    De atras forumishti am tot incercat shi observ ca s-au mai strans in ultima vreme. De subiecte incitante ce sa zic, s-au cam epuizat; dar caut, nu-i problema decat de timp. Threadurile inchise n-ar trebui sa te deranjeze : potzi sa vezi ce s-a discutat dar nu mai potzi sa postezi acolo; fie pentru ca sunt subiecte depashite, fie pentru ca erau sondaje care erau potrivite pentru vremea lor. Oricum, mersi ca te agitzi pe-aici.
    ex-alpopa

  4. #67
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Biletele de acces la partida Steaua-Rapid, meci care se va disputa duminica 21 martie 2004, de la ora 20, sunt puse in vanzare la casele stadionului “Steaua” incepand cu ziua de joi 18 martie 2004. Din acest retur, accesul spectatorilor in stadion se va face pe baza unor bilete pe spatele carora va fi inscris un cod de bare. La intrarea in incinta arenei, fiecare posesor al biletului de acces va trece tichetul prin fata unui fascicul emis de un aparat special care va citi si va recunoaste codul de bare inscris pe spatele imprimatului. Pentru ca afluirea persoanelor sa se produca in conditii civilizate, FC Steaua invita spectatorii la stadion cu cel putin o ora inaintea inceperii partidei. In vederea evitarii situatiilor neplacute, rugam posesorii de bilete de acces sa nu incerce multiplicarea acestora in nici un fel intrucat incercarea de a instraina biletul prin multiplicare duce la riscul ca posesorul originalului sa nu poata intra in incinta arenei in cazul in care duplicatul e deja patruns in stadion. In plus, persoana descoperita ca a falsificat biletul risca pedepsirea pentru fals si uz de fals, in conformitate cu legile in vigoare.
    Programul caselor de bilete este urmatorul:
    - Joi 18 martie 2004: 13.00-17.30
    - Vineri 19 martie 2004: 10.00-20.00
    - Sambata 20 martie 2004: 10.00-17.30
    - Duminica 21 martie 2004: 10.00-17.00

    Pentru meciul programat duminica ora 20.00, Steaua - Rapid, preturile biletelor sunt urmatoarele:

    - Tribuna 0 : 200.000 de lei
    - Tribuna I : 100.000 de lei
    - Tribuna a II-a : 75.000 de lei
    - Peluza I : 30.000 de lei


    In atentia posesorilor de legitimatii de acces pe stadionul “Steaua”!

    Introducerea sistemul de control-acces contorizat al persoanelor duce la imposibilitatea folosirii legitimatiilor si abonamentelor de catre suporterii stelisti care au intrat in posesia lor la inceputul si pe parcursul turului campionatului. In vederea rezolvarii favorabile a acestei situatii, fiecare posesor al unei legitimatii sau al unui abonament este rugat sa se prezinte la casele de bilete ale stadionului “Steaua” pentru inscriptionarea pe respectivul imprimat a codului de bare fara de care nu poate avea acces in stadion pe parcursul returului editiei 2003-2004. Operatiunea respectiva va putea fi facuta in fiecare zi dupa ora 10.00 la casele de bilete ale stadionului, incepand cu ziua de joi 18 martie 2004.
    Free Sevilla!!!!

  5. #68
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    Nu te mai ambala Iuliane. Era clar ca Giovanni va incepe sa-shi dea-n petec. Dar nu e problema, in meciul direct tot o sa shi-o ia! Ai sa vezi!

    mai mult ma enerveza ideea a ceea ce s-a petrecut,cum am am spus si pe alt thread dupa ce am aflat stirea aveam o stare de nervi si nu stiam de ce...oricum .."nu mor cai cind vor "pasarile" ..si mai sa supara ochelarii de cal ai unora care posteaza absolut paralel vis-s-vis de subiectul asta...pentru ca eu consideram ca e vorba de un principiu incalcat in privinta suspendaridictate de FRF ...putea sa fie oricare alt jucator(i) de la oricare echipa ca tot ma revolta decizia, ca este vorba de Steaua... cu atit mai mult...dar se pare ca pasiunile orbesc ....
    Free Sevilla!!!!

  6. #69
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Incepand cu etapa a 17-a, site-ul oficial al FC Steaua va fi din nou gazda emisiunii “Stelistii, de vorba cu suporterii”, emisiune care a debutat la inceputul sezonului 2002-2003. Aceasta va avea loc inaintea fiecarei etape, de regula vinerea, incepand cu orele 18. Asa cum au facut-o si in sezonul trecut, suporterii din tara si din strainatate ai Stelei vor putea pune intrebari invitatilor emisiunii noastre, invitati care vor fi alesi in special din randul jucatorilor si, in cazuri speciale, din randul conducatorilor stelisti si al membrilor staff-ului tehnic.
    Primul invitat care va putea fi auzit in direct vineri 19 martie 2004 pe SteauaFC.com de catre milioanele de fani ai Stelei din intreaga lume, va fi presedintele executiv al clubului, Mihai Stoica.
    Pentru ca dumneavoastra, suporteri ai Stelei, sa puteti afla ultimele noutati din viata echipei de fotbal, asteptam intrebarile voastre incepand de miercuri 17 martie 2004, pe adresa Suporter@SteauaFC.com .
    Free Sevilla!!!!

  7. #70
    incepator
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    4
    Reputatie
    1

    stelist din tata-n fiu

    sal
    eu cred ca meciul cu dinamo va fi mai greu decat cel cu rapid,asta dupa ce am vazut ultimele 2 meciuri ale rapidului.
    la dinamo danciulescu e in mare forma(poate isi aduce aminte ca a jucat atatia ani la steaua si o lasa mai moale ).
    steaua -rapid :3-1.

    sa-i dam lui becali peste "bot"
    dar mai trebuie sa ii si multumim lui becali ca a ambitionat jucatorii stelei

  8. #71
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian
    Programul caselor de bilete este urmatorul:
    - Joi 18 martie 2004: 13.00-17.30
    .................................................. ..
    Am avut azi o fereastra shi am stat ca prostu o ora la coada (de la 13 pana la 14) dar degeaba......nu venisera biletele!!! Becali ar fi trebuit sa aiba grija ca se dau la ora stabilita, macar din respect pentru suporteri (eram cam 4-500 la deschiderea, sau mai bine zis preconizata deschidere a caselor.........) Sper totushi sa ajung la meci.......
    ex-alpopa

  9. #72
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    De atras forumishti am tot incercat shi observ ca s-au mai strans in ultima vreme. De subiecte incitante ce sa zic, s-au cam epuizat; dar caut, nu-i problema decat de timp. Threadurile inchise n-ar trebui sa te deranjeze : potzi sa vezi ce s-a discutat dar nu mai potzi sa postezi acolo; fie pentru ca sunt subiecte depashite, fie pentru ca erau sondaje care erau potrivite pentru vremea lor. Oricum, mersi ca te agitzi pe-aici.
    Ma deranjeaza ca le inchizi !
    De ce pentru ca si asa intr-un clasament al postarilor Steaua ar fi cam pe trei !
    La altii au si cite 30 de Thread-uri , si nu le inchide nimeni !
    Oricum n-am de gind sa ma cert , ci vreau doar sa fiu constructiv !
    ?
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  10. #73
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by barbyliano
    sal
    eu cred ca meciul cu dinamo va fi mai greu decat cel cu rapid,asta dupa ce am vazut ultimele 2 meciuri ale rapidului.
    la dinamo danciulescu e in mare forma(poate isi aduce aminte ca a jucat atatia ani la steaua si o lasa mai moale ).
    steaua -rapid :3-1.

    sa-i dam lui becali peste "bot"
    dar mai trebuie sa ii si multumim lui becali ca a ambitionat jucatorii stelei
    Welcome !
    Stelist din tata in fiu !
    Cred , asa cum cred ca dupa noapte vine ziua , ca ii vom zdrobi !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  11. #74
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mariusmadmax
    Ma deranjeaza ca le inchizi !
    De ce pentru ca si asa intr-un clasament al postarilor Steaua ar fi cam pe trei !
    Tzi-am zis de ce le inchid, pentru ca nu mai sunt de actualitate. Pe-aici nu ne chinuim sa avem mai multe postari ca altzii, ci doar sa fim cat mai ordonatzi.
    ex-alpopa

  12. #75
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Un abonament pe viata pentru o mascota Fotbal Club Steaua Bucuresti organizeaza incepand de joi 18 martie 2004 un concurs pentru alegerea unei mascote care sa reprezinte cel mai bine spiritul suporterilor stelisti si ceea ce inseamna in Romania si in lume numele STEAUA BUCURESTI.

    Concursul va avea loc pe parcursul disputarii returului sezonului 2003-2004. Suporterii stelisti sunt asteptati sa trimita propunerile mascotei ideale impreuna cu datele personale pe adresa de e-mail Suporter@SteauaFc.com pana la sfarsitul lunii mai. Propunerile trebuie trimise in varianta grafica (jpg sau gif)

    Cele mai reusite 10 variante de mascota vor fi prezentate pe SteauaFC.com iar suporterii, in cadrul unui sondaj, vor vota cea mai reusita creatie. Voturile dumneavoastra vor hotari, asadar, castigatorul concursului nostru, acesta urmand a primi din partea FC Steaua un abonament pe viata la meciurile disputate de echipa noastra pe teren propriu.
    Free Sevilla!!!!

  13. #76
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Steaua va disputa duminica, de la ora 20, partida din cadrul etapei a 17-a a campionatului, in compania echipei Rapid. Lotul stelist a intrat in cantonament vineri, la ora 13, singurii fotbalisti care nu vor face pregatirea pentru acest joc fiind Nae (neconvocat), Balan (in proces de recuperare), Nesu (accidentat) si Curt (suspendat).

    Cu doua zile inaintea partidei, antrenorul Stelei, Victor Piturca, a declarat ca acesta este cel mai important meci in vederea luptei pentru titlu: “Inaintea jocului de la Brasov, am declarat ca acela este meciul care ma interesa cel mai mult pentru ca, totdeauna, jocul urmator este cel mai important. Acum spun acelasi lucru si chiar adaug: meciul cu Rapid este unul capital in vederea castigarii campionatului. Daca noi nu invingem, iar Dinamo castiga la Oradea va fi foarte greu pentru noi. Peste o etapa vom juca in deplasare chiar la Dinamo. Totusi, nu aceste doua etape sunt hotaratoare in lupta pentru titlu. Campionatul este lung deci, se joaca”.

    In privinta componentei lotului Stelei, Piti a spus ca fundasul Vivi Rachita nu este apt suta la suta pentru joc, dar se afla totusi in cantonament cu echipa fiind posibil ca, la ora meciului, numele sau sa figureze pe foaia de joc. “Rachita acuza o miozita puternica si, in acest moment, nu pot spune daca va fi in lot sau nu. Sper totusi in recuperarea sa”, a declarat Piturca. In cee ce priveste absenta atacantului rapidist, Sabin Ilie, tehnicianul stelist a adaugat ca “faptul ca el nu va evolua in meciul cu noi este un avantaj pentru Steaua”.

    Victor Piturca a mai spus ca este optimist in ceea ce priveste starea gazonului la ora ora jocului: “Desi gazonul nu arata asa cum mi-as fi dorit, sper ca macar solul sa arate bine dupa ce iarba va fi tunas. Normal, terenul – asa cum arata acum – ne dezavantajeaza, dar si Rapidul este o echipa tehnica si poate intampina aceleasi dificultati”

    cf SteauaFc.com
    Free Sevilla!!!!

  14. #77
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    iulian, mai ai putin si o sa-i iei locul lui safta , ai grija ...
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  15. #78
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    iuliane! dak e legat de meciuri io zic sa postezi direct in retur 03/04!
    pe-aici sa lasam doar discutziile "off-topic", gen intzepaturile lui inter. :p
    ex-alpopa

  16. #79
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    Tzi-am zis de ce le inchid, pentru ca nu mai sunt de actualitate. Pe-aici nu ne chinuim sa avem mai multe postari ca altzii, ci doar sa fim cat mai ordonatzi.

    cred ca poti privi si asa "problema" !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  17. #80
    senior florian's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    188
    Reputatie
    1
    Domnilor! Vi sa pare corect ca Dl.Cornel Dinu,facand parte din conducerea unui club din divizia A sa analizeze jocurile etapei? Si in comisiile de disciplina sau conducere(indiferent daca sunt la Liga sau FRF)ar trebui sa fie numai persoane neutre.Pentru ca exista suspiciunea de subiectivism(sa nu spun altfel)
    Zambeste...maine va fi mai rau !

  18. #81
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    si ce are-a face? comenteaza si el. nu mi s-a parut deplasat, dar are un limbaj pretios de se muta canalul singur
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  19. #82
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Si ce ma impresioneaza e ca le stie pe toate

  20. #83
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Dinu , a fost o umbra ( jucator util , dar nu vedeta , mai degraba rudimentar - antrenor fara performante ) , de numele lui este legata umilinta :
    Czehoslovacia - Romania 5-2
    a fost dat afara !

    Antrenor de club - un singur titlu !!!!!!!!

    A fost in masina cu Alban ( cel care a pus bazele afacerii cu fotbalisti - ISM ), cind a murit . Jovani a preluat totul ...

    S-a strecurat cu jovani in Com . EXECUTIV FRF
    CE coincidenta !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Acum e filosof ...
    C-asa-s batrinii ... da' ajunge cu bagatu-n sama !
    hahahaha
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  21. #84
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Util :
    Dintre cei interesati ( Canada si USA ) , cu receptia prin satelit a pachetului de televiziuni :

    Protv International
    Antena 1
    Prima Tv
    Realitatea Tv
    Etno Tv
    B1 Tv

    aveti toate informatiile pe acest site :
    http://www.romsatnet.com/ro_home.htm
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •