View Poll Results: cine se califica in finala

Voters
67. You may not vote on this poll
  • Chelsea

    27 40.30%
  • Liverpool

    40 59.70%
Page 5 of 30 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 615

Thread: Semifinala: Chelsea - Liverpool

  1. #85
    redd ReD_Devil's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Galati
    Posts
    650
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ValiEnte View Post
    deci lasand la o parte trofeele

    liverpool tocmai a castigat 2-0 in fata celor de la Wigan, dubla kuyt
    am zis ca ultimele 2 camp atat au recent si daca nu ma insel mai au 1 campionat castigat in toata istoria asa ca :-$
    [B][I][SIZE="2"]"Nothing is permanent in this wicked world - not even our troubles."[/SIZE][/I][/B]
    [B][SIZE="2"]Charlie Chaplin[/SIZE][/B]

  2. #86
    redd ReD_Devil's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Galati
    Posts
    650
    Reputatie
    1
    si nu ma insel : * First Division/Premier League[61]: (3)

    1954-55, 2004-05, 2005-06
    [B][I][SIZE="2"]"Nothing is permanent in this wicked world - not even our troubles."[/SIZE][/I][/B]
    [B][SIZE="2"]Charlie Chaplin[/SIZE][/B]

  3. #87
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    RedDevil si ValiEnte.........Baieti,sincer NU e cazul sa faceti misto de CEA MAI TITRATA ECHIPA DIN ANGLIA LA ACEASTA ORA in acest topic.N-are sens.

    E adevarat k LIVERPOOL nu a mai castigat titlul de 17 ani insa a castigat multe alte trofee.

    Eu NU vreau sa ma cert cu nimeni insa in ceea ce priveste CL,voi 2 cu echipele voastre NU puteti face paralele intre Chelsea,Scum si LFC
    Last edited by Bogdy LFC; 21st April 2007 at 20:09.

  4. #88
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    CORECT!!
    Muzzwrinka

  5. #89
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Ba tu mai taci...tu nu vezi ca esti total pe dinafara inafara de a jignii echipele adverse nu faci altceva nu ai nici o legatura...uitete la statistici si mai vb....de 120 de ani liverpool nu a dominat anglia... avut perioade de dominare anii 70 si 80 de atunci nimic...inafara de CL de acum 2 ani...anii 50 60 au fost a lui manchester precum si anii 90 iar acum chelsea a scos capul...nu mai te da tu rotund pe aici ca esti pe nicaieri...

    Liverpool este o echipa frumoasa...pacat ca e sustinuta de oameni ca tine...mai bine ai lasa aerele de superioaritate in de'ale fotbalului si jignirile si doar uitete si bucurate de spectacolul oferit de aceste echipe fie ca se cheama Liverpool, Chelsea, Man Utd sau arsenal sau cine dracu mai vrei tu...


    DIXIT!!!!!!!!!!!!

  6. #90
    incepator
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    e timpul ca chelsea sa ia cupa. se chinuie de mult, si anul asta chiar au sanse.

  7. #91
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by M0rph View Post
    Ba tu mai taci...tu nu vezi ca esti total pe dinafara inafara de a jignii echipele adverse nu faci altceva nu ai nici o legatura...uitete la statistici si mai vb....de 120 de ani liverpool nu a dominat anglia... avut perioade de dominare anii 70 si 80 de atunci nimic...inafara de CL de acum 2 ani...anii 50 60 au fost a lui manchester precum si anii 90 iar acum chelsea a scos capul...nu mai te da tu rotund pe aici ca esti pe nicaieri...

    Liverpool este o echipa frumoasa...pacat ca e sustinuta de oameni ca tine...mai bine ai lasa aerele de superioaritate in de'ale fotbalului si jignirile si doar uitete si bucurate de spectacolul oferit de aceste echipe fie ca se cheama Liverpool, Chelsea, Man Utd sau arsenal sau cine dracu mai vrei tu...


    DIXIT!!!!!!!!!!!!
    NU stiu in ce proportii ai tu dreptate insa tot LIVERPOOL E CEA MAI TITRATA .Si va continua sa fie dak va mai castiga trofee INDIFERENT de cum va juca

  8. #92
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by IronMAN View Post
    e timpul ca chelsea sa ia cupa. se chinuie de mult, si anul asta chiar au sanse.
    De chestia asta cu ''chinuitul''.......si LIVERPOOL se chinuie demult sa castige EPL si ''NU prea'' reuseste

  9. #93
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    chelsea o sa mature pe jos cu astia
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micºorarea salariului cu 30 la sutã?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc sã rãspund ºi eu la fel într-o perioadã delicatã. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  10. #94
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BogdyLFC View Post
    NU stiu in ce proportii ai tu dreptate insa tot LIVERPOOL E CEA MAI TITRATA .Si va continua sa fie dak va mai castiga trofee INDIFERENT de cum va juca
    N-am zis ca nu e cea mai titrata...am zis ca nu a mai castigat de mult campionatul...si ca perioada ei de glorie si de dominare a fost in ani 70 80...recunosc este o echipa frumoasa cu un trecut frumos, dar nu e perioada ei...problema este ca esti prea agresiv in loc sa te bucuri de frumusetea fotbalului

  11. #95
    redd ReD_Devil's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Galati
    Posts
    650
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BogdyLFC View Post
    RedDevil si ValiEnte.........Baieti,sincer NU e cazul sa faceti misto de CEA MAI TITRATA ECHIPA DIN ANGLIA LA ACEASTA ORA in acest topic.N-are sens.

    E adevarat k LIVERPOOL nu a mai castigat titlul de 17 ani insa a castigat multe alte trofee.

    Eu NU vreau sa ma cert cu nimeni insa in ceea ce priveste CL,voi 2 cu echipele voastre NU puteti face paralele intre Chelsea,Scum si LFC
    imi pare rau pt tine daca te-ai suparat ! NOT ! dar citeste cu atentie ca am zis ca respect traditia echip. liverpool ...si app eu nu o ard in "scousers" asa ca las-o mai moale cu "dirty "
    [B][I][SIZE="2"]"Nothing is permanent in this wicked world - not even our troubles."[/SIZE][/I][/B]
    [B][SIZE="2"]Charlie Chaplin[/SIZE][/B]

  12. #96
    procrastination dannymoga's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    La Chaux-de-Fonds
    Posts
    275
    Reputatie
    1
    eu zic ca o sa se califice chelsea in finala, nu de alta dar nu simpatizez cu liverpool
    Singura durere suportabila, e durerea altora

  13. #97
    manager Absint's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    302
    Reputatie
    1
    nu stiu asupra carei echipe sa inclin balanta simpatiei in aceasta semifinala...merg pe varianta "sa castige cel mai bun!!!"

  14. #98
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Absint View Post
    "sa castige cel mai bun!!!"
    adica liverpool
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  15. #99
    incepator
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    27
    Reputatie
    1
    liverpool va castiga liga campionirol

  16. #100
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Catalanul View Post
    adica liverpool
    dintre barca si liverpool da, Liverpool este mult mai buna
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  17. #101
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Haideti mai baieti sa NU degeneram.Catalanul si-a spus si el parerea cu privire la ultimele meciuri in care LFC a dovedit k e mai buna decat celski.Spun doar in ultimele meciuri

  18. #102
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    in ultimele meciuri ?¿?¿ unde chelsea are 9 victorii consecutive si un egal iar liverpool 5 victorii 1 infrangere si 4 egaluri , uitate la clasament ..se vede cine este mai buna
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  19. #103
    sport legend Prome's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,825
    Reputatie
    1
    valiente da tu ai o manie cu chelsea gata frate nu trebuie sa raspunzi la toti ca chelsea ar fi mai buna . te credem ca esti fan

  20. #104
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BogdyLFC View Post
    Haideti mai baieti sa NU degeneram.Catalanul si-a spus si el parerea cu privire la ultimele meciuri in care LFC a dovedit k e mai buna decat celski.Spun doar in ultimele meciuri
    http://img512.imageshack.us/img512/4...pture31gs0.jpg
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  21. #105
    blanco kain's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Buzau
    Posts
    4,277
    Reputatie
    1
    Ce conteaza cine a fost mai buna in ultimele 10 meciuri? Conteaza cine va castiga maine
    [B]"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new.[/B]" ([COLOR="Blue"]Albert Einstein[/COLOR])

    "[B]Di Stefano is the greatest player of all time and Kaka is the best current footballer.[/B]" ([COLOR="Blue"]Pele[/COLOR])

    ex-kainutz / RIP Antonio Puerta / RIP Marian Cozma

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •