View Poll Results: cine se califica in finala

Voters
73. You may not vote on this poll
  • Manchester

    39 53.42%
  • AC Milan

    34 46.58%
Page 50 of 50 FirstFirst ... 40484950
Results 1,030 to 1,038 of 1038

Thread: Semifinala: Manchester - AC Milan

  1. #1030
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,484
    Reputatie
    1
    Emotii BogdyLFC?.......

  2. #1031
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    am vazut o semifinala unde extraordinara echipa Man Utd nu a jucat nimik , penibil , sincer ma asteptam sa-i vad pe englezi cum lupta pt fiecare minge , cum lupta pana in ultimul minut , sa vad spiritul de lupta al englezilor si ce am vazut in schimb ?....o echipa disperata care nu reusea sa depaseasca experimentata defensiva italiana........daca pana acuma am vazut meciuri superbe jucate de Man Utd in aceasta semifinala au fost de nerecunoscut , unde a fost fenomenalul Cristiano Ronaldo ?...a jucat ?....Kaka îi cu 10 clase peste Cristiano Ronaldo.

    Felicitari echipei Milan si bafta in finala...........
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  3. #1032
    sport legend Van Halen's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,175
    Reputatie
    1

    nu fiti rai

    Quote Originally Posted by SHADOW View Post
    am vazut o semifinala unde extraordinara echipa Man Utd nu a jucat nimik , penibil , sincer ma asteptam sa-i vad pe englezi cum lupta pt fiecare minge , cum lupta pana in ultimul minut , sa vad spiritul de lupta al englezilor si ce am vazut in schimb ?....o echipa disperata care nu reusea sa depaseasca experimentata defensiva italiana........daca pana acuma am vazut meciuri superbe jucate de Man Utd in aceasta semifinala au fost de nerecunoscut , unde a fost fenomenalul Cristiano Ronaldo ?...a jucat ?....Kaka îi cu 10 clase peste Cristiano Ronaldo.

    Felicitari echipei Milan si bafta in finala...........
    I-a inmuiat ploaia
    S-au gandit MILAN ca ne face fericiti pe multi si in ROmania
    asta datorita GURII spurcate a lui Borcea si a lui MEME

    dar MEME a plecat a mai ramas IL LUCE ala micutzu
    si BORCEA care ne inerveaza, poate si Iancu
    Borcea a spus ca nu mai aveti echipe cu care sa joace si sa i se aduca echipe

    acuma vor venii echipe
    dar problema e ca vor lua bataie
    singura speranta e sa o recunoastem Rapidul in Intertoto sau Uefa
    sau Timisoara
    oricum aseara s-a vazut la MILAN si alaltaieri la LIVERPOOOL ca joaca un altfel de fotbal ca in LIGA mui CORLEONE

  4. #1033
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Dupa mult timp...tre sa merg la net cafe...calificarea milanului meritata...chiar daca m-am imbatat de suparare la sfarsitul meciului...si i-am injurat pe aia de la milan tot meciul recunosc ca milan a fost mai buna...prin simplu fapt ca a jucat bine si in deplasare, spre deosebire de manchester care a jucat bine doar acasa...bafta lui milan in finala macar sa-i bata pe aia de la lverpool...sa zicem si noi ca ne-a scos din semifinale echipa care ia trofeul...la anul sper ca Man Utd sa invete sa joace si in deplasare si vor lua trofeul...

    Glory Glory!!!

    P.S Bafta Milan in continuare!

  5. #1034
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,484
    Reputatie
    1
    Multumim Morph

  6. #1035
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by M0rph View Post
    Dupa mult timp...tre sa merg la net cafe...calificarea milanului meritata...chiar daca m-am imbatat de suparare la sfarsitul meciului...si i-am injurat pe aia de la milan tot meciul recunosc ca milan a fost mai buna...prin simplu fapt ca a jucat bine si in deplasare, spre deosebire de manchester care a jucat bine doar acasa...bafta lui milan in finala macar sa-i bata pe aia de la lverpool...sa zicem si noi ca ne-a scos din semifinale echipa care ia trofeul...la anul sper ca Man Utd sa invete sa joace si in deplasare si vor lua trofeul...

    Glory Glory!!!

    P.S Bafta Milan in continuare!
    Ce trofeu sa ia Dirty Scum la nul ma?

    Pai aia e echipa de CL??? E ceva firesc sa fi eliminat de Marele ACM dupa ce i9n grupe ai fost invins de Copenhaga iar in optimi ai trecut de LOSC ajutat de arbitrii

  7. #1036
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BogdyLFC View Post
    Ce trofeu sa ia Dirty Scum la nul ma?

    Pai aia e echipa de CL??? E ceva firesc sa fi eliminat de Marele ACM dupa ce i9n grupe ai fost invins de Copenhaga iar in optimi ai trecut de LOSC ajutat de arbitrii
    BA tie nici nu o sa-ti raspund ...n-are rost oricum nu asculti nimic...si doar balarii spui tot timpul...

    dardar no problem ne vedem la anu

  8. #1037
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    ne vedem la anul...hmm..asha au zis multi cred si acum 2 ani cand v-am eliminat cu o dubla victorie cu 1-0
    milanul, in ultimii 2 ani a eliminat DE 2 ORI atat pe man utd cat si pe bayern...si sirul va continua
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  9. #1038
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    bravo milan !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •