View Poll Results: E util acest thread?

Voters
55. You may not vote on this poll
  • DA. De ce ?

    29 52.73%
  • NU. De ce ?

    26 47.27%
Page 1 of 68 1231151 ... LastLast
Results 1 to 21 of 1421

Thread: Forex Brasov - FC Brasov

  1. #1
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1

    Forex Brasov - FC Brasov

    Cine ar fi crezut ca acests adevarat FC Brasov II (daca te iei dupa jucatori) va fi la ora la care se disputa meciul pe locul 2 in clasament si inaintea noastra. Meci de mari orgolii

  2. #2
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    3-2,game over,insert coins please.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  3. #3
    incepator
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Ajutor

    Din pacate nu mai stiu nimic in ultimi 17 ani de fotbalu Brasovean, dar in ultimul timp (prin Televisiunea Romana) am vazut si auzit de formatia FOREX Brasov.
    Intrebarea mea este: De unde a aparut o echipa asa de buna in Fotbalul national, ca dupa cum stiu eu in Brasov erau Brasovia (unde am jucat si eu), FCM Brasov, Tractorul, Rulmentul, ICIM si altele, da nici un Forex.
    Va multumesc pentru raspuns

    Robert, Nümbrecht

  4. #4
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Forex a fost infintata in 2003 de Tucunel, un om de afacreri brasovean, care apreluat baza Tractorul, a facut-o brici, inclusiv stadion si sala Tractorul si a infintat o echipa de fotbal, cumparand un loc in C. Au promovat anul acesta in B, cu o echipa in majoritate de fosti stegari (Coman, Anghel, Catana, Vajda, Marton, etc), refuzati de Steagu si antrenati de Adi Harlab, care nu mai are nevoie de nici o prezentare, cred.
    Din echipe pe care le-ai spus mai exista Steagu, Tractorul in C (cu sanse bune de promovare si cam atat. ICIM s-a desfintat sigur, la fel si Metrom (acolo joaca acum Tractorul, baza ICIMI apartine de Steagu, acum) si Rulmentul cred ca idem, sau prin judeteana.
    Daca vrei mai multe info, intra pe subforumul FC Brasov de la Suporter, unde se aduna brasovenii.

  5. #5
    senior AMICU''s Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    BRASOV
    Posts
    195
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Roby0077
    Din pacate nu mai stiu nimic in ultimi 17 ani de fotbalu Brasovean, dar in ultimul timp (prin Televisiunea Romana) am vazut si auzit de formatia FOREX Brasov.
    Intrebarea mea este: De unde a aparut o echipa asa de buna in Fotbalul national, ca dupa cum stiu eu in Brasov erau Brasovia (unde am jucat si eu), FCM Brasov, Tractorul, Rulmentul, ICIM si altele, da nici un Forex.
    Va multumesc pentru raspuns

    Robert, Nümbrecht
    uite acuma este si joaca mult mai bine si mai frumos ca FC Brasov.Dar unde sunt acei fanatici suporterii ai Steagului.Unde sunt cei care se bateau cu pumnul in piept ca fac orice pentru steagu'?Unde a disparut lumea de pe stadionul Silviu Ploiesteanul?Unde este Forza Carpatica?Unde sunt cei care faceau valuri dupa ce bateam fortele Bucurestiului?Unde sunt cei din Rasnov
    cu steagul lor imens, pe care il fluturau cand FC Brasov se calificase in UEFA?
    Unde sunt suporterii care au facut baie in fantana din Piata Sfatului, dupa ce Brasovul se salvase de la retrogradare in ultima etapa sau cand se calificase in cupa Uefa dupa meciul castigat 2-0 in fata Gloriei Bistrita?
    Ati golit stadionul, ati destramat galeria.......acum se mai aud cateva voci somnoroase din tribuna.
    Fc Brasov pare anesteziata,Forexul este acum echipa care are mai mult suflet si suflu.
    Forexul ofera spectacol.Chiar daca este contestata ca este infintata recent, Forexul vrea sa demonstreze ca stie sa aprecieze brasovenii adevarati.De aceea a strans jucatorii dati de-o parte de la Fc Brasov si a facut o echipa mult mai brasoveana sa Fc Brasov.
    Acum stegarii se bat cu pumnul in piept ca sunt jucatorii crescuti de ei.Insa i-au avut si nu au stiut sa ii pretuiasca.Au avut si antrenor si nu l-au pretuit.
    Acum Adrian Harlab , antreneaza o echipa autohtona.
    Vazand cum creste valoare jucatorilor aruncati de la Fc Brasov, stegarii si revendica acum ,reusind sa il sufle (de la vara) pe golgeterul acesteia (Anghel).
    Daca voi nu mai puteti, lasat-ii pe cei care pot.
    Forza Forex!!!!
    nu sunt aurolac, pentru ca m-as face in Anglia de kkt

  6. #6
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Care Forex? Tu cu cine vorbesti? Daca ii cauti pe fani stegari sunt pe aici, n-ai tu grija. Forex e mai mult un FC Brasov II cu jucatori formati si crescuti de noi si dintre care cei mai buni se intorc la noi la vara. Nu e vorba numai de Anghel, mai sunt inca cel putini 2, cu sange de stegari in vine

    Ai dreptate ca lucrurile nu au mers bine la Steagu in ultimii ani, dar acum suntem din nou pe drumul cel bun si tot noi vom juca in A. Forex nu-i decat un capriciu al luiTucunel, pana cand isi atinge scopul si anume sa ajunga patron la FC Brasov, cu sau fara Nicolae. La vara asa se va intampla si Forex va deveni satelitul nostru

  7. #7
    senior AMICU''s Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    BRASOV
    Posts
    195
    Reputatie
    1

    Exclamation

    Nu ai sa vezi tu placa asta, cu sateliti.
    eu tot nu am vazut suporterii lui Fc Brasov.Iti este greu sa recunosti, insa ma fost la meciul Fc Brasov1-1 Ceahlaul, si nu am vazut decat 10 pustani in galeria brasovului (atentie la derbyul seriei I a diviziei B).Galeria Ceahlaului a fost mult peste cea a stegarilor.
    La meciul Forex-Fc Barasov, ma asteptam sa umpleti tribunele, insa am observat doar o mica galerie a celor de la Brasov si una a lui Forex, iar restul stadionului a fost neutra.I-am auzit pe multi spunand ca se bucura oricare castiga , numai sa nu se termine egal.Deci nu poti spune ca brasovenii sunt stegari inraiti.
    Stiu ca cei mai infocati suporteri stau la peluza (in galerie), insa pe Tineretului peluza este cam goala.
    Last edited by Darkslowstar; 4th April 2006 at 15:28.
    nu sunt aurolac, pentru ca m-as face in Anglia de kkt

  8. #8
    manager scorpiuta's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    262
    Reputatie
    1
    O sa fie egal!!!

  9. #9
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Pai in galerie la shahlaul .erau toti moldovenii din Brasov si cred ca tu esti unul dintre ei(amicu).Cand echipa merge prost se nasc repede jmekeri de la sat ca tine care nu stiu decat sa dea cu pietre dar ne vom reveni .Care e problema ta?Crezi ca nu stim ca in B nu vine la stadion,ai prins vreodata timpurile cand veneai cu doua ore inainte ca sa prinzi vreun loc si totg stadionul era galerie si plin de steaguri?
    Last edited by Darkslowstar; 4th April 2006 at 15:31.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  10. #10
    manager scorpiuta's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    262
    Reputatie
    1
    ha ha ha
    de la Piatra Neamt au plekat 5 autocare cu suporteri!
    Last edited by Darkslowstar; 4th April 2006 at 15:32.

  11. #11
    senior AMICU''s Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    BRASOV
    Posts
    195
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DIXX
    Pai in galerie la shahlaul .erau toti moldovenii din Brasov si cred ca tu esti unul dintre ei(amicu).Cand echipa merge prost se nasc repede jmekeri de la sat ca tine care nu stiu decat sa dea cu pietre dar ne vom reveni si viermi ca tine vor fi striviti din nou.Care e problema ta?Crezi ca nu stim ca in B nu vine la stadion,ai prins vreodata timpurile cand veneai cu doua ore inainte ca sa prinzi vreun loc si totg stadionul era galerie si plin de steaguri?
    Omule eu nu am fost suporer al Steagului.Eu sunt rapidist si am fost in galeria Rapidului la meciurile directe.Intr-adevar am o simpatie si pentru Steagu' , dar nu sunt suporterul acesteia.
    Eu nu am dat cu pietre in aceasta echipa , pentru ca o respect.Afla ca am fost la mai multe meciuri de-ale steagului din B decat au fost cei care inainte se bateau cu pumnii in piept ca sunt mari stegari.Cand echipa merge prost. atunci ar trebuii sustinuta de galerie.Daca si asta a capotat , inseamna ca se merge pe un drum gresit.
    Galeria Ceahlaului a venit cu 5 autocare de la Piatra Neamt.Si daca vrei sa sti,am stat la tribuna cu scaune galbene, apropape de asa zisa loja.
    Am prins mai multe meciuri ale stegarilor, si atunci cand s-au salvat de la retrogradare si atunci cand s-au calificat in cupa uefa.
    singurul meci al stegarilor cand trebuia sa ajungi mai repede la stadion ca sa fii sigur ca intrii , a fost si ultimul al acesteia in divizia A (Fc Brasov 0-1 steaua, gol D.Munteanu), in rest am intrat destul lejer.
    Faza cu "tot stadionul era galerie" este cea mai mare exagerare.Stadionul scanda de 2-3 ori " steagu', Steagu' " numai cand aveam vre-o faza periculoasa sau la gol, in rest pace si prietenie.Daca ii spuneai la unul care nu a fost vre-o data la meciurile lui Fc Brasov, poate te credea.
    crezi ca nu stiu cum veneau 2-3 oamenii in fata tribunei si se ruga de lume sa cante, iar aceasta era incapatinata si nu ii bagau in seama.Oare de ce canta galeria de multe ori "Cantati cu noi ,galeria/cine nu vrea s**e p**a/" sau "tot stadionul , sa cante tot stadionul".
    Ca suporer rapidist, am fost in Giulesti sa sustin Rapidul si sincer nu se compara cu ce este la Brasov.
    Nu am stat la galerie, ci la tribuna a II a.Acolo 90 de minute din 90 am cantat si am incurajat echipa.Acolo tot stadionul este o galerie, in timpul meciului nu aveai cum sa stai jos, toata lumea canta si sarea.Nu a venit nici un lider de galerie sa de-a tonul, singurul om care dadea tonul acolo la intreg stadionul (nu neaparat la galerie)este Corsicanul.Acolo lumea chiar stie sa isi incurajeze echipa.
    Apropo de galerii,nu am vazut o coregrafie ca lumea la ei.Poate doar dupa meciul Fc Brasov 2-0 Bistrita (cand s-au calificat matematic in cupa UEFA), si s-au aprins torte in jurul terenului.
    nu sunt aurolac, pentru ca m-as face in Anglia de kkt

  12. #12
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Amicu, tu nu i-ai vazut pt ca ori esti pustan si ai inceput sa mergi la stadion de anul trecut si n-ai vazut Steagu la lucru in perioada asta de glorie de curand. La meciul cu moldovenii au fost vreo 4000 de oameni si galeriea noastra a avut 50-60 de oameni, mult sub ce era inainte si cam de 2-3 ori mai mica decat cea nemteana.
    Forex nu are galerie si nici suporteri, lumea a mai mers la ei mai mult ca protest fata de situatia de la Steagu, dar stai linistit ca in Braso numai noi existeam. Nici nu pot sa zic voi (vroiam sa zic ca voi nu existati) pt ca Forex nu are suporteri, nu are galerie, nu are decat ambitiile lui Tucunel si alui Ad Ilie. Cand a dat gol Forexul Steagului nu s-a bucurat nimeni, decat cei de la oficiala. Asta pe stadionul Forexului. O sa vedeti ce papara o sa manace Forex pe Tineretului si cum o sa se bucure tot stadionul. Sa-l vad eu pe ala care are tupeul sa sufere pt Forex la noi acasa. N-ai sa vezi asa ceva.
    Bdw. tu cati ani ai? Eu mi-am pus varsta la custom title, gasesti si poze de ale mele la threadul cu poze ale forumistilor, fa si tu la fel, ca sa vedem cu cine stam de vorba.

    Scorpiuta, meciul a fost in retur, lasa-ne sa ne sfadim in liniste.

  13. #13
    senior AMICU''s Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    BRASOV
    Posts
    195
    Reputatie
    1
    Nu trebuie sa va atacati asa, ca doar nu m-am luat de Fc Brasov.Pur si simplu am acuzat modul in care galeria isi trateaza echipa , mai ales acum la greu.Pai acum ar trebui sustinuta mai mult, mai ales ca sansele de a accede in divizia A de le baraj inca sunt destul de mari.
    Stiu ca si pe voi va doare asta si de aceea v-ati aprins asa de tare.
    Voi acum ma acuzati ca as fi tradator si ca as fi ales pe Forex.Pai nu am cum sa tradez pe Steagu' ,pentru ca nu am fost suporer dedicat Steagului.Sunt un simpatizant al sportului brasovean (Fc Brasov, Forex,Rulmentul Brasov la handbal feminin, CSU Cuadripol Brasov la baschet masculin.......).Eu tin cu Rapid insa doresc tot binele din lume formatiilor brasovene.
    Voi sunteti ceva mai subiectivi cand vine vorba de Fc Brasov.
    Apropo au mai actualizat pagina de webb a echipei?In perioada cand mergea Brasovul bine, suporterii au facut mai multe astfel de pagini, insa acuma ele zac parasite.
    in curand vei avea o poza si cu mine.
    Sa speram ca puplicul brasovean o sa isi indrepete fata si mai mult spre sport.
    Apropo, ati vazut ca atunci cand mergea Fc Brasov bine venea lume multa la stadion, acum cand merge Rulmentul bine la handbal feminin se aduna lume de nu mai ai loc in sala cu o ora inaite de meci.Si cand te gandesti ca inaite sala era mai mult goala.
    nu sunt aurolac, pentru ca m-as face in Anglia de kkt

  14. #14
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    Pai daca esti din Brasov probabil sti foarte bine de ce s-au rupt vechile brigazi si de ce nu mai prea merge lumea la galerie! si asta inca de acum mai bine de un an, n-are nici o legatura cu "lipsa de loialitate" de care te legi tuh... in mod rautacios fiind vorba!
    Am si eu o intrebare pentru tine, daca esti asa mare rapidist, de ce nu te muti la pretenii tai minoritari in Giulesti/Ferentari... ??? ahhh cand punem asa problema te bati cu pumnul in piept ca esti brasovean... pai vezi, nu te supara pe mine, da cetateni d-astia mai bine ca nu sunt stegari!
    in rest... numa' bine!
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  15. #15
    senior AMICU''s Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    BRASOV
    Posts
    195
    Reputatie
    1
    Rapidul,Dinamo si Steaua au suporteri in toata tara, de acest lucru nu se pot bucura multe formatii din provincie.Singura care se mai bucura de simpatii in tara este Universitatea Craiova.
    Cu orasul Brasov m-am mandrit,ma mandresc si ma voi mandrii mereu, pentru ca este unul din cele mai frumoase orase din tara.
    A tine cu o echipa nu inseamna a fi si din acel oras cu ea.
    Last edited by Darkslowstar; 4th April 2006 at 18:50.
    nu sunt aurolac, pentru ca m-as face in Anglia de kkt

  16. #16
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    N-am nimic cu Rapid, chiar ii prefer echipelor comuniste. Dar intotdeauna o sa tin cu Steagu, ai carui fan sunt de foarte multa vreme. Chiar l-am prins (la o varsta foarte frageda) pe Lacatus pe Municipal. Nu te inteleg dar itit respect optiunea.
    Tu nu esti din pacate decat un suporter care simte nevoia sa se identifice cu o echipa de succes. Daca Steagu ar fi avut performante ai fi fost primul care ar fi fluturat steagul galben-negru. Abia acum se vad adevaratii suporteri.

  17. #17
    senior AMICU''s Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    BRASOV
    Posts
    195
    Reputatie
    1
    Cand am inceput eu sa tin cu Rapidul nu avea o situatie prea buna in clasament si nici un palmares impresionant (doar un titlu).Dupa cum am zis,respect echipele brasovene si chiar le-am sustinut din tribuna la multe meciuri.Asta a fost optiunea mea cu ceva timp in urma si nu imi pare rau.
    Dupa cum ti-am zis si acum in divizia B am fost la meciurile echipelor brasovene (o saptamana la Forex, urmatoarea la FC Brasov) si incerc pe cat posibil sa ajung si la sala Sporturilor unde o sustin pe Rulmentul Brasov (am fost la aproape toate meciurile echipei antrenate de Tarca).
    Poate o sa ne vedem la meciurile echipelor brasovene
    nu sunt aurolac, pentru ca m-as face in Anglia de kkt

  18. #18
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Macar bine ca tine cu Rulmentul,atunci ne vedem la Challenge pe 15Apr.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  19. #19
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    Pai daca nu te intereseaza palmaresu de ce nu tii cu Farul, Otelul sau oricare alta... asta zici tuh pentru ca asta vrei sa auzi treaba e cum a zis Dark, legat de performante dar si ca e un fel de "moda"! dar n-are rost sa insistam pe subiectul asta... e optiunea ta, treaba ta
    In alta ordine de idei... Si eu zic ca Tucunel vrea sa fie patron la Steagu'! si cred ca daca va promova cu Forex, vor fi unele jocuri si tot Steagu va juca in A. doar ca mi-e teama sa nu ne pateze clubul cu vreo fuziune
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  20. #20
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Cel mai mult mi-e frica sa nu cumva sa nu jucam sub numele nostru in A. Solutia cea mai buna e sa-i absorbim, pt ca ei nu au nimic de pierdut (traditie, istorie) si asa ajunge Tucunel patron la noi, asa cum isi doreste. Desi ma indoiesc ca are singur banii sa tina o echipa de talia Steagului. Impreuna ca Nico, Ori Zinger, etc da, asa s-ar strange bani pt un buget mare.

    Da-mi voie sa nu te cred, cand ai inceput tu sa tii cu Rapid, venise Lucescu la echipa si erau pe cai mari. Ai plecat dupa succes si noi iti uram drum bun. Cum ai zis si tu de astfel de suporter nu-i nevoie, pt ca vin singur inapoi cand suntem iar pe val. La placinte inainte la greu inapoi!

  21. #21
    senior AMICU''s Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    BRASOV
    Posts
    195
    Reputatie
    1
    sa va zic ceva si cu asta pun punct discutiei legate de echipa mea favorita, si implicit optiunea mea.
    Cand eram mic nu imi placea fotbalul deloc.Tata m-a ferit cat a putut de acest fenomen, pentru ca stia ca daca imi intra in sange microbul fotbal este incurabil.M-a ferit pentru ca nu ar fi vrut sa ma consum pentru un joc in care cum spun altii "ca te agiti degeaba ca tu nu castigi nimic"..
    Asa ca mai mergeam la stadion insa nu pricepeam ce se intampla pe teren, si ma apucam sa fug prin tribuna pe scari.
    Ma tot uitam la taica-miu si nu stiam de ce ii placea lui sa se uite la meciuri la tv.Asa ca am vazut si eu un meci Arges -Fc National, se terminase egal parca.A inceput sa imi placa sa ma uit, insa nu o faceam prea des.
    Apoi am vazut Rapidul intr-un meci si mi-au placut.Nu erau pe val si nici nu era Lucescu antrenor.Pe mine nu ma interesa clasamentul, ci cum joaca echipa.Iar Rapidul, de sa nu recunoastem a jucat mereu spectaculos.Desi atunci era moda Steaua, eu am avut o antipatie pentru ei.Erau prea infumurati.
    Apoi am inceput sa ma uit mai mult la meciurile Rapidului si sa imi iau materiale cu ei.
    Acum pot sune ca nu imi pare rau pentru alegera facuta.Si chiar daca Rapidul joaca mai prost tot cu ei voi tine.Am fost si pe stadionul "Valentin Stanescu", si chiar am ramas suprins de ce am vazut si trait acolo.
    vis a vis de stadion este un parculet, acolo am poposit sa mancam ,inaite de meci.Am ramas masca cand am vazut cum vine o mama cu 2 copii la leagane si la balansoar.Copiii aveau fulare cu Rapid la gat iar acea mama avea si ea un steag imens alb-visiniu in mana.Acum poate o sa radeti, insa este impresionant sa vezi cat de iubita este acesta echipa.Daca te plimbi in zona giulesti-Gara de nord-Cragasi, cu fularul Rapidului la gat, practic nu se ia nimeni de tine si toti iti sunt prieteni.Rapidul juca cu stadionul plin si in divizia B.Acolo lumea iubeste prea mult echipa ca sa o lase balta si sa renunte sa vina la stadion chiar daca echipa aro un sezon mai slab.
    Nu multe echipe se pot bucura de astfel de tratament din partea suporerilor.De exemplu la Dinamo, cand aveau 7 infrangeri cosecutive, jucau acasa de parca aveau terenul suspendat.La Brasov la fel a fost sezonul trecut.Cand mergea echipa bine eram pe primele locuri intr-un clasament al audietei de pe stadion.Sezonul trecut am cazut dramatic pe ultimele locuri.
    Cand a intrat Brasovul in A, am fost la apropape toate meciurile acesteia de pe teren propriu.Au fost si meciuri bune si meciuri rele ale Brasovului,insa eu am fost doar un sustinator al acesteia, nu si un suporter.
    Respect mult echipa si suporterii.Si de asta ma doare, ca fanii s-au indeparat de la echipa.De ce la Petrolul sau la Craiova , fanii inca mai umplu stadioanele (la Ploiesti e 3 ron biletul), si in deplasari lumea merge sa vada aceste echipe.Fanii Craiovei au dat 10 ron pe biletul de intrare la Caracal-Universitatea iar cei ai Petrolului 5 ron la Poiana Campina-Petrolul.La noi nu vine lumea nici daca intrarea este gratis.Galeria este inexistenta.Acum vad ca fanii lui fc Brasov s-au orientat catre hanbal.Toata Sala "Dumitru Popescu Colibasi" este plina de fulare cu Fc Brasov.
    Multa brasovenilor, si sa speram ca va rasarii soarele si in Brasov.
    La anul sa mergem la meciuri de divizia A.Fie la Forex fie pe Tineretului.
    nu sunt aurolac, pentru ca m-as face in Anglia de kkt

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •