Eu unul zic c-a vazut tot poporul ce s-a intamplat. Doroftei a fost mai bun la toate capitolele - numai simplul fapt ca el era mereu cu spatele catre mijlocul ringului si ca pasea mereu inainte e suficient ca sa-tzi dai seama cine a fost seful in ring! Pacat insa ca nimeni nu va face nimic (in sens de contestatii sau orice alta forma de revolta) - ar trebui sa le fie rusine americanilor (a fost jaf la drumul mare fara nici o exagerare) si ar trebui sa dea pe toate posturile ce s-a intamplat; pacat insa ca Doroftei e atat de mic iar interesul lor atat de mare..... Intati la FoxSports si cititi un articol al unui anume Alan Robinson (care sincer nu stiu ce tangente poate avea cu boxul si cu sportul in general) care afirma ca "Spadafora a fost constrans la egal de Doroftei" ; tonul e de-a dreptu revoltator, in sensul ca, vezi doamne, Spadafora a fost de fapt mai bun.......
Nu mai zic nimic....Imi pare rau de toti cei care au fost prezenti in sala aia si imi pare rau si de noi care am stat in fata televizorului.... BRAVO Leonard! Luptator adevarat si suflet de nemasurat.
Descarcatzi-va aici!