Page 13 of 18 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 253 to 273 of 363

Thread: Preliminarii Euro 2020

  1. #253
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,060
    Reputatie
    0
    Dati banii pe prostii mergeti la un meci de Champions League de la optimi in sus.

    Peste 2-4 ani o sa-si revina si nationala Romaniei o sa termine odata si cu Stanciu, Keseru, Chipciu...o sa se merite sa mergi la un mondial intr-o tara anume
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  2. #254
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Pare rau Yonutze, nu stiu daca-mi pare rau pentru c-ai ratat Olanda sau pentru ca ai bilet la Euro la echipe ce nu ne intereseza si tot faci calcule in loc sa te uiti si tu la ceva interesant din lumea asta in timpul petrecut pentru astfel de prostii.
    nu m-ar fi interesat daca nu mergeam la toate cele 4 meciuri.

    Si da, preferam Franta decat Ucraina.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  3. #255
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    Si cum derby-ul dintre Urna 1 si Urna a 2-a Ucraina - Olanda se va juca la Olanda acasa (care isi va juca cele 3 meciuri pe teren propriu)
    Noi la Bucuresti vom vedea pielea pl de meciuri: UCraina cu Urna a 3-a si cu Urna a 4-a, si urna 3 si 4 intre ele...
    Ucraina-Austria, Romania-Austria, Romania-Ucraina.

  4. #256
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by JJ View Post
    Inca e complicat. Primele 6 castigatoare de grupe sunt capi de serie, iar gazdele joaca in orasele lor. Capi de serie acum: Anglia, Germania, Spania, Italia (toate gazde) si Belgia si Ucraina. Daca nu egala Ucraina, era Franta ultimul cap de serie.
    Olanda e in grupa cu Bucuresti-ul, e in urna 2, asadar vin Ucraina sau Belgia capi de serie cu doua meciuri la Bucuresti.
    Daca maine facem noi egal in Spania, ii bagam in urna a doua, si va fi vorba de Franta, Belgia sau Ucraina la Bucuresti. Iar daca pe langa asta nici Germania nu bate Irlanda de Nord poimaine, trece Olanda pe primul loc in grupa si s-ar putea sa devina ea cap de serie (functie de golaveraj vs Polonia).

    Vad ca Yonutzz a gandit-o si mai departe, ca Ucraina n-ar putea sa fie in grupa Rusiei.
    Noi nu facem egal in Spania.
    Nici Irlanda de Nord nu face egal in Germania.

    La Bucuresti va juca Ucraina vs pot 3,4.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  5. #257
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    nu m-ar fi interesat daca nu mergeam la toate cele 4 meciuri.

    Si da, preferam Franta decat Ucraina.
    Normal, ca vrei sa-l vezi pe Giroud.

    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    Noi nu facem egal in Spania.
    Nici Irlanda de Nord nu face egal in Germania.

    La Bucuresti va juca Ucraina vs pot 3,4.
    Mai tare ai sanse sa faci infarct decat sa scoata ceva panaramele alea in Spania si Germania intr-un meci oficial.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #258
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,060
    Reputatie
    0
    Depinde ce prim 11 mai pune Contra, din cate am inteles Stanciu este vioara 1, cu el a venit la conferinta si il sustine pe Contra "Doresc ca domnul Contra sa ramana selectioner!"

    Daca as sti primul 11 as face presupuneri...
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  7. #259
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,335
    Reputatie
    0
    Deci din ce am înțeles Ucraina sigur va fi în grupă cu Olanda la Euro? Și eu voiam sa merg la un meci, dar la un meci Ucraina vs Cehia, sau Ucraina vs Finlanda merge dracu'.

  8. #260
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Deci din ce am înțeles Ucraina sigur va fi în grupă cu Olanda la Euro? Și eu voiam sa merg la un meci, dar la un meci Ucraina vs Cehia, sau Ucraina vs Finlanda merge dracu'.
    Dap, cu egalul de astazi din min 93, Ucraina si Belgia sunt cei 2 capi de serie fara teren propriu...
    In mod normal, s-ar fi tras la sorti: una in grupa cu terenul in Rusia/Danemarca, una cu terenul in Romania / Olanda.

    Si cum sunt motive politice la Ucraina - Rusia, Ucraina e 100% la noi...

    Talking about irony in plm...

    Ai Olanda urna 2, si in loc sa iti vina un nume mare din prima urna, iti vine sa joace aici Ucraina...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  9. #261
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    Ucraina egaleaza in min 94 la sarbi, termina grupa cu 6 2 0 si din pacate ptr noi cei cu bilete, vine cap de serie la Bucuresti.
    Ce ghinion am avut, bagami-as...Cu Olanda in urna a 2-a, sa ne vina Ucraina cap de serie, in locul unei echipe cu nume...
    Trist...
    Mna sa imi bag si eu ceva

    E cineva interesat de bilete la primele 2 meciuri de la Euro de la Bucuresti?

  10. #262
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Tineti de bilete si le veti vinde triplu la ora meciului
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #263
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Ai vazut? Vin ucrainienii si le dai lor pe de 3 ori pret Yonutze si te-ai scos!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #264
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Acum atentie ca va juca Campioana Mondiala
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #265
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Mna sa imi bag si eu ceva

    E cineva interesat de bilete la primele 2 meciuri de la Euro de la Bucuresti?

    si zici ca bati drumul pana la Madrid ca sa-i sustii pe astia?

  14. #266
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Acum atentie ca va juca Campioana Mondiala
    Taci ca din cauza egalului cu Turcia de acasa, nu veniti sa jucati la Bucuresti

    Nu e vina Ucrainei ca e urna 1. Tot respectul ptr ei. E vina voastra.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  15. #267
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Tineti de bilete si le veti vinde triplu la ora meciului
    adev e ca un bilet la Ucraina - Cehia sau Ucraina - Kosovo il dau si cu 1.2 din suma initiala )
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  16. #268
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,335
    Reputatie
    0
    O să fie un fiasco acest Euro. Dispare termenul de turneu. Sunt practic niște calificări, unde granzii își joacă meciurile acasă și merg să joace finala la Londra. La noi o să fie dezastru, fac pariu ca mai mult de 25k de oamenii nu o să fie la niciun meci.

  17. #269
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    O să fie un fiasco acest Euro. Dispare termenul de turneu. Sunt practic niște calificări, unde granzii își joacă meciurile acasă și merg să joace finala la Londra. La noi o să fie dezastru, fac pariu ca mai mult de 25k de oamenii nu o să fie la niciun meci.
    pai din ce observ eu nu se intampla cele 2 chestii care ar fi facut sa vina lumea la meci.

    1. Nu se califica Romania. Va fi greu si in semi in deplasare cu Scotia sau Islanda...si apoi mai e si finala.
    2. Nu vine nici un grand.
    Asa daca venea o Franta ceva, mai venea lumea sa-l vada pe Mbapee etc...

    Asa, in Romania cine plm sa vina la un Ucraina - Macedonia, sau Ucraina - Kosovo )
    Maxim 20 000 !
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  18. #270
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Vin suporterii echipelor. Si cum nu vor mai avea bilete vor fi pregatiti sa plateasca de trei ori pretul sa intre pe stadion.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #271
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    La asta m-am gandit si eu. Nu le trebuiesc lor rasismele noastre!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #272
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Au rasismele lor
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #273
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0


    Uite, a egalat Moldova pe Islanda. Ce plm atata echipa Islanda asta, o egaleaza Moldova, o bate Albania la handicap. Hai sa nu mai facem din porc elefant atata!

    Daca ne batea pe noi Albania la handicap si ne egala Moldova in a 2-a repriza ziceam ca suntem cei mai nenorociti magari din Univers!
    Last edited by Johnny D; 17th November 2019 at 23:13.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •