Page 41 of 51 FirstFirst ... 313940414243 ... LastLast
Results 841 to 861 of 1067

Thread: Stiri si noutati la Otelul Galati

  1. #841
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    m`ai spart cu cele postari negative mihai. in primul rand de ce crezi tu ca e imposibil sa urcam mai sus de locul 8? in al doilea rand vorbeam de postul de mijlocas central....otelul ba joaca 4-2-3-1 ba joaca 4-4-2 ba 4-3-3....eu il vad pe grigoras folosind urmatoarea formula: kolev - salagean costin jelev carja - viglianti bourceanu giurgiu - paraschiv pena iorga .... si pt faptul ca viglianti, paraschiv si iorga pot juca pe aproape orice post ii va muta in functie de alte indisponibilitati. vitaici nu a dat randament la bacau...poate in antalya isi va intra in forma. oricum mai e destul timp pt jucatori sa isi intre in forma inainte de reluarea campionatului.

    iar cojoc din cate stiu eu era fundas central si fundas dreapta.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  2. #842
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1
    Nu te-am citat decat la locul din clasament nimic mai mult,de ce nu e posibil?tu nu vezi ce echipe avem in fata si cate puncte-s de recuperat?
    Cojoc n-a jucat niciodata fundas central,doar fundas si mijlocas pe partea dreapta,dar el e mai bun ca mjlocas.
    Cand revine Gado va fi direct titular.

  3. #843
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by www.otelul-galati.ro
    FC Otelul va sustine astazi a doua partida de verificare din Antalya, adversar fiindu-i clubul Lokomotiv Astana (Kazakhstan), proaspat fondat (ianuarie 2009). Partida va avea loc in Antalya, de la ora 17.00.

    FC Lokomotiv va activa din luna martie in prima liga a Kazakhstanului dupa fuzionarea cluburilor FC Alma-Ata si FC Megasport, noua grupare urmand sa functioneze in capitala statului, Astana.
    ii "dezvirginam" pe astia cu un 4-0? ce ziceti?
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  4. #844
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1
    Misto amicale...ce facem?ajungem la forma necesara prin etapa a 20-a ?

  5. #845
    Suporter mateiasi's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Galati
    Posts
    485
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rave_o_Lution View Post
    eu il vad pe grigoras folosind urmatoarea formula: kolev - salagean costin jelev carja - ....
    Carja mi se pare veriga slaba in defensiva. Sa speram ca Sarghi isi va reveni la forma de acum 2 ani, altfel vom avea probleme. In ultima instanta, si Giurgiu ar putea juca fundas dreapta, solutie care mi se pare chiar buna: capacitatea lui de efort (la fel de mare ca a lui Bourceanu) i-ar permite sa urce des in ofensiva.

  6. #846
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Asa zic si eu; sper ca Sarghi sa`si revina la forma care evolua pentru Nationala de tineret. Din cauza accidentarilor dezvoltarea sa ca jucator a incetinit considerabil. Lafel si Giurgiu; trebuie sa isi revina la forma care evolua inainte de a fi transferta la Rubin Kazan.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  7. #847
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Doresc sa felicit initiatorii protestului de sambata. As fi curios (daca nu e secret) cine a initiat aceasta miscare?
    Ar trebui sa faceti in fiecare saptamana cate un astfel de protest si sa adunati cat mai multi oameni, poate aveti o sansa sa-l sensibilizati si pe hoitul ala de primar.
    Felicitari inca o data!

  8. #848
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1
    Dunarea Batrana si Peluza Sud au organizat Doctore.

  9. #849
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Bun atunci! Felicitari echipei de organizatori!
    Dar daca va opriti aici, nu rezolvati nimic. Trebuie sa-l strangeti cu usa pe Tutankamon!

  10. #850
    Suporter mateiasi's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Galati
    Posts
    485
    Reputatie
    1

  11. #851
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    In mai multe ziare online am vazut stirea asta.

  12. #852
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    O fi acelasi gen de stire ca la Steaua?

  13. #853
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mateiasi View Post
    Oare e acelasi israelian care vroia sa ne ofere o ncturna in urma cu cativa ani la vreo 500 de mii de euro,dar nu s-a putut din cauza dferentelor fiscale din cele 2 tari,pentru ca trebuia platit tva-ul si la ei si la noi.
    Pe la inceputul lui Decembrie se vorbea prin combinat ca ne-ar putea prelua un israelian,ma intreb daca este vorba de aceeasi persoana.
    Last edited by mihai_alex; 2nd March 2009 at 10:55.

  14. #854
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Deci cum ziceam:
    "Dacă ne înțelegem, mîine dăm banii! În cazul în care tranzacția pică, iau în calcul o eventuală preluare a Oțelului. Mîine am o întîlnire la biroul meu cu Marius Stan și vom vedea ce se întîmplă, a spus Meir pentru gsp.ro."
    Poate ca asa e mai bine, daca individul are de gand sa investeasca. Pe Mittal il doare-n cot de fotbal.
    Totusi, in locul lui, l-as pastra pe Stan ca manager pentru ca e destul de priceput la a face bani.

  15. #855
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    "Nu știu dacă Benayoun ar veni în România avînd în vedere nivelul la care joacă, dar pot să vă dau un alt nume: Robbie Keane. Deja s-a vorbit cu el, iar răspunsul pe care l-a dat a fost unul pozitiv. Avem planuri mari dacă luăm clubul! a spus Meir pentru gsp.ro."
    Cum Becali nu mai vrea sa vanda Steaua, sa speram ca vor negocia pentru Otelul. Promisiuni foarte mari, care pe mine ma fac sa visez la un titlu in palmaresul echipei.

  16. #856
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1
    Doamne-ajuta!ar fi ceva de vis.

  17. #857
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Stii cum e: daca nu visezi, nu se indeplineste!
    Eu zic ca se va concretiza daca Meir nu a mancat rahat. Vanzarea stelei e doar un fiasco a ciobanului.

  18. #858
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Ce se mai aude cu Nati Meir? Steluta vad ca nu e cumparata, deci, din declaratiile lui, ar trebui deja sa negocieze cumpararea Otelului?
    Are careva noutati sau au fost alte vorbe aruncate in vant si vise spulberate?

  19. #859
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Citez din ceea ce a spus Marius Stan legat de Nati Meir saptamana trecuta la UltraSport, emisiune locala sportiva: "Subiectul Nati Meir e un subiect inchis pentru noi"

  20. #860
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Sa-mi bag! De ce oare? Ai ceva detalii?

  21. #861
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1
    De ce?pentru ca Stan si Bors n-or sa vrea vreodata un investitor la Otelul,cum adica?sa nu mai faca ei ce vor?de-asta ei vor doar sponsori.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •