Page 105 of 148 FirstFirst ... 55595103104105106107115 ... LastLast
Results 2,185 to 2,205 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #2185
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Vad ca te joci cu miliarde de po.pu.la.tie ... parca vad ca te trezesti minge de pingpong maine. Sa nu zici ca nu te-am avertizat
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #2186
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    decat il inraiesc nitel ca tot cautai tu razbel. ti-l intarat sa ai cu cine te lupta. eu unul nu as putea duce o lupta cu cineva care se poate bate doar intre anumite ore
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #2187
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Sa nu se trezasca pericolul galben la ore tarzii ca nu te vad bine. Sa nu dai report ca nu am net 24/24
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #2188
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    slabe sanse. trebuie sa lase toata noaptea telefonul ala in orez ca sa absoarba umezeala. iar daca aprinde calculatorul e ca si mort. abia maine dimineata mai auzim de el cand ajunge la munca
    Last edited by Hingherul; 16th January 2018 at 23:50.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #2189
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    mama ce provocare
    De maine il pun colonel ca parca vad ca te gateste in wok taiat siruri de carne cu legume
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #2190
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ca dovada ca am zis bine ce am zis, acum e si delogat de pe forum. probabil ca l-a simtit doamna chinna ca misuna nemotivat prin camera si l-a bagat la somn.

    FB_IMG_1516136765691.jpg
    Last edited by Hingherul; 17th January 2018 at 00:07.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #2191
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Hingherule...tu ai impresia ca toti traim sub amenintarea soacrei?
    Amu incep sa inteleg de ce refulezi in bannari la adresa lui Paul
    "INTERZIS"!

  8. #2192
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    bai Hinghi,lasa-mi concitadinul in pace...
    Miguel,daca te mai supara da-mi un bip...sau tu erai Costel?
    ca n-am retinut exact
    granita la Orsova!

  9. #2193
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    decat trageam de el sa se trezeasca sa se lupte cu Andrei. dar la cat de adormiti sunt amandoi ar fi chiar interesanta o televizare a luptei lor
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  10. #2194
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    as paria totusi pe Miguel,n-ai vazut ca Andruta nu mai are suflu?
    pana si buciumul ii suna cu jale...
    granita la Orsova!

  11. #2195
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Glume, armonie, voie buna....
    Pariziene...musai sa discutam termenii unei aliante!
    "INTERZIS"!

  12. #2196
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    pai cu asa inamici cum ai vrea sa fim,seriosi?
    pai tie cum iti suna o armata compusa din Parisel,Ionel,Miguel si Costel ?
    fioros?
    granita la Orsova!

  13. #2197
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Dinamovistu' nu-si da seama ca astia ne pun in aceeasi oala?
    Bine ai revenit!

  14. #2198
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Bine v-am gasit cel putin asa as vrea sa spun, dar rau v-am lasat, rau v-am gasit.
    E nevoie de un arab spring si pe aici
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  15. #2199
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Valerica Gaman View Post
    Sunt foarte bucuros pentru faptul că am ajuns la cea mai bună echipă din România, care an de an joacă în cupele europene si este singura calificată în primăvara europeană. Îmi doresc să fiu sănătos si să ajut echipa să-si îndeplinească obiectivele.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  16. #2200
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Ce faci fosilo?
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  17. #2201
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    In atentia celor care inca mai cred ca exista antrenori, jucatori, conducatori de club care nu vor sa lucreze cu Gigione. Cititi si bagati la dovleac ce spune Narcis Raducan, nu mai aberati nu- nul mai injurati pe Gigi. Oricine vine la bani, la bani buni pe care doar Gigi-i plateste la noi in tara.

    Quote Originally Posted by Narcis Raducan View Post
    Când oamenii din staff câștigă 5.000, 3.000 de euro pe lună, nu e nicio sclavie! Nu te obligă nimeni să te duci la Steaua. Dimpotrivă, e coadă! Nu e nimeni de compătimit, așa cum se mai spune "săracul X, ce pățește cu Becali!". Nu, "săracul" tremura de emoție să-l ia Gigi!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  18. #2202
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Shubidubaaah! Sa-ti explic cum se intelege un text, ca nu te vad prea inspirat!

    Sunt destui care nu vor, ce zice acolo Raducan e ca majoritatea ar lucra ca mercenari pe banoci, in ciuda caracterului infect al celui ce-i plateste. Insa nu toti, doar majoritatea de unde si acea coada de care vorbeste.

    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Nu sunt de acord, daca ar fi cea mai buna echipa, ar iesi campioana, insa de 2 ani si jumatate nu mai e cea mai buna echipa. Nici macar nu e pe primul loc acum, nici un clasament nu afirma c-ar fi cea mai buna echipa in acest moment, Dubel.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #2203
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Shubidubaaah! Sa-ti explic cum se intelege un text, ca nu te vad prea inspirat!
    Vrei sa spui cum interpretezi tu acea declaratie.

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Sunt destui care nu vor, ce zice acolo Raducan e ca majoritatea ar lucra ca mercenari pe banoci, in ciuda caracterului infect al celui ce-i plateste. Insa nu toti, doar majoritatea de unde si acea coada de care vorbeste.
    Care sunt aia???!!!! Cimpanzica???? Frustratul de serviciu? Cel care uraste Steaua, dar recunoaste ca ar veni la banutii lui Gigi? Noroc cu oferta de la turci, altfel ... acum il vedeam pe banca supercampioanei STEAUA.

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Nu sunt de acord, daca ar fi cea mai buna echipa, ar iesi campioana, insa de 2 ani si jumatate nu mai e cea mai buna echipa. Nici macar nu e pe primul loc acum, nici un clasament nu afirma c-ar fi cea mai buna echipa in acest moment, Dubel.
    Ca nu esti de acord cu Gaman nu e de mirare la cata frustrare zace in tine. Tipic oricarui decedat sau copil de meletean. Sa fii iubit!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  20. #2204
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Gaman nu e stelist, vezi-ti de treaba! A zis asta pur si simplu pentru ca si-a gasit fraierii care sa-i dea bani s-o spuna! Mai ai de-nvatat Dubel, in ciuda vastei tale experiente, esti inca mic copil!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #2205
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Gaman nu e stelist, vezi-ti de treaba! A zis asta pur si simplu pentru ca si-a gasit fraierii care sa-i dea bani s-o spuna! Mai ai de-nvatat Dubel, in ciuda vastei tale experiente, esti inca mic copil!
    Gaman e suta la suta STELIST, nationalist-progresistule, pardon, rapidistule, pardon decedatule , pardon antistelistule, adica ala cu unghia-n gat zi de zi!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •