Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 30 of 30

Thread: Ce tzapa mondiala o sa le traga

  1. #22
    senior Asasinu_Ucj's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    169
    Reputatie
    1
    Tu YoYoyoi, tu la stelisti tai nu le stergi nimic, nici un comentariu.
    RUSINE!!!
    Last edited by miril; 21st October 2007 at 14:16. Reason: Atentie la limbaj!
    [COLOR="Black"][/COLOR][B][U]"U" SIMBOLUL UNOR INIMI ROMANESTI!!![/U][/B]

  2. 21st October 2007, 13:47
    Reason
    yo....stii tu!

  3. #23
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Asasinu_Ucj View Post
    Si daca o sa revenim peste 10 ani (desi nu prea cred ca o sa picam si daca picam nu stam mai mult de 1 an) o sa fiu mandru ca sunt fan al acestei echipe.
    Eu o spun acum as fii fericit sa ia Poli Timisoara, Urziceni, Rapid, Vaslui sau Dinamo campionatul, dar in special Poli Timisoara deoarece au dovedit ca sunt foarte civilizati(mai putin marian iancu) si desii au ajuns pe primul loc pana deseara cel putin nu sau dat in spectacol ca cine is ei cum faceti voi( stelisti sau mai nou *** prin declaratiile lui Muresan).
    Peste cativa ani poate o sa ne batem si noi la titlu, uitativa la vaslui asa au inceput si ei primul an dupa promavare si acuma unde sunt.
    Bun si acum vine problema ca de ce am zis Poli Timisoara???
    o sa vine cei din gruia si o sa zica pt. ca au strigat cu noi "m**e c**", nu pentru ca nu au venit cu aere de vedete la Cluj( si putem spune ca ei erau pe locul 2 sau 3) cum au venit cei de la rapid, cum o sa vina cei de la steaua si multi altii. Au venit la meci si si-au incurajat echipa. Plus sunt mai multe argumente
    1 Au cel mai bun atac
    2 Practica cel mai frumos joc........................
    Haide "U"!!!!
    Asasinule:1.invata sa te exprimi civilizat...fara vocabular de badaran Stiu ca ti-e greu..insa poti incerca.
    2.cat despre civilizatia celor din timisoara... uita-te cat de civilizati sunt la meciurile cu Uta...la fel de civilizati sunt si suporterii lui U,reamintesc cand ati batut pe jucatorii lui CFR...atat voi,cat si cei de la ex-aek bragadiru,actuala poli stiinta timisoara si niciodata POLI TIMISOARA,faceti de rusine zona de unde sunteti.Argumente precum "noi suntem altfel decat miticii " sunt povesti..atata timp cat va comportati la fel sau chiar mai rau decat cei din Buc.Spaga se da/ia atat la Cluj cat si la Timisoara sau Bucuresti fomisti sunt peste tot...
    Hai,gata ca deja o dam in offtopic la greu....
    3.yoyo e o doamna...
    4.U cluj va ajunge 2 ani in C,nu o sa faceti baremul..si o sa mergeti cu multe puncte penalizare in B.

  4. 21st October 2007, 13:54
    Reason
    Off topic cu jigniri. Atentionare pentru limbaj necorespunzator.

  5. 21st October 2007, 13:56
    Reason
    am scris numa prostii la nervi

  6. #24
    DINAMONIZAT DinamoBoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Dej
    Posts
    654
    Reputatie
    1
    Mi se pare ok....oricum,jucatorii romani sunt de valoare,si trebuie in sfarsti promovati!
    [FONT="Arial Black"][/FONT][COLOR="Red"][SIZE="3"]PESTE TOȚI ȘI TOATE-N LUME
    ESTE DOAR UN SINGUR NUME:[/SIZE]
    [B][SIZE="3"][SIZE="3"]DINAMO[/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR]

    [COLOR="Black"][B][SIZE="3"]Pe Casa Poporului,Canta Cucuveaua
    DINAMO Si Cu "U"CLUJ dau **** Lu` steaua[/SIZE][/B][/COLOR]

  7. #25
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    fiecare este liber să aducă ce jucători vor ei ... cred că sistemul din Italia este cel mai bun (cu toate că acest sistem afectează jucătorii de naționalitate italiană) ...
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  8. #26
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    E interesant, insa trebuie sa ne gandim ca principalii vizati sunt marile cluburi. Cazul CFR mi se pare irelevant.

    Apoi, ce inseamna `autohtoni`?
    E usor de presupus, insa asta e un termen legal, iar orice avocat stie, ca una e sensul general, din dictionar al unui termen, si altul e ala legal.
    "autohton" poate sa insemmne cetatean, comunitar, format la club, care a rezidat intara respectiva un numar de ani, etc.

    Presupunem cam multe. nu stim inca cum se va materializa in fotbal decizia respectiva.
    Iar in final, cine spune ca e permanenta? poate dura 20 de ani sau 6 luni.

  9. #27
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    cazurile Arsenal și Inter ... eu le consider normale
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  10. #28
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    si ce va stresati asa?

    pana se aplica decizia mai este

    in cel mai rau caz CFR isi vinde jucatorii si face si profit bun daca intra in CL

  11. #29
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    mai ales pe Didi, Semedo și Fabbiani
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  12. #30
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,626
    Reputatie
    0
    Dupa doi ani de sedere in tara noastra strainii lui Cfr Cluj isi vor luia cetatenia romana si nu vor mai avea probleme
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •