Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 211 to 231 of 231

Thread: Etapa 8 2021/2022

  1. #211
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    e maxim ce ai si tu )) lasal sa isi etaleze fericirea
    Cretinule, stai în banca ta, ca ești la grupa mica, prostalau le! Nu le mai linge scrotul tuturor mizeriilor anti-stelist. Mars!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  2. #212
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    fereasca sfantu sa intre vrounu in gura ta )
    Libera La LAZIO !

  3. #213
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Vezi de treaba ta și nu te mai alia cu mizeriile. Mi-e sila de prosti!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #214
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Cretinule, stai în banca ta, ca ești la grupa mica, prostalau le! Nu le mai linge scrotul tuturor mizeriilor anti-stelist. Mars!
    steaua e in liga 2 dubele... ce cauti puli pe aici cu lumea?
    Libera La LAZIO !

  5. #215
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Esti idiot si mai si semnalizezi. Grav e ca nici macar nu-ti dai seama. Steaua, imbecilule, n-a retrogradat NICIODATA! Pricepi ma, handicap mintal.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  6. #216
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Esti idiot si mai si semnalizezi. Grav e ca nici macar nu-ti dai seama. Steaua, imbecilule, n-a retrogradat NICIODATA! Pricepi ma, handicap mintal.
    nu a retrogradat ba alineat psihic ce esti... sa reînființat!

  7. #217
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    De ce s-a reinfiintat, cretinule, disparuse? Eu stiu, si nu numai eu, ca din 1947 pana în prezent evolueaza incontinuu in prima liga, specie de prost.
    Last edited by Duba; 15th September 2021 at 08:15.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  8. #218
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Esti idiot si mai si semnalizezi. Grav e ca nici macar nu-ti dai seama. Steaua, imbecilule, n-a retrogradat NICIODATA! Pricepi ma, handicap mintal.
    Asta e paradxul fotbalului mioritic, doar la noi o echipa care n-a retrogradat niciodata se chinuie de 5 ani sa promoveze din liga a 4-a si acu e ajunsa in liga a 2-a fara drept de promovare.

    Quote Originally Posted by Duba View Post
    De ce s-a reinfiintat, cretinule, disparuse? Eu stiu, si nu numai eu, ca din 1947 pana în prezent evolueaza incontinuu in prima liga, specie de prost.
    E simplu, Dubericule. Gandeste-te ca Steaua e un apartament. Proprietarul, armata l-a inchiriat lu Becali care si-a pus oamenii in el. Cand a expirat contractul de inchiriere, nu s-a reinoit asadar apartamentul a revenit inapoi armatei, doar ca oamenii din el stau acum abuziv prin el, politia trebuia sa-i dea afara si din Liga 1 dar li s-a facut mila de ei, ca nu ei erau de vina ci cel care s-a certat cu proprietarul.

    Tot din mila au zis ca-i lasa sa stea-n el in continuare, doar ca trebuie sa-si schimbe numele apartamentului si valoarea acestuia, adica palmaresul - acestea revin inapoi proprietarului de drept, normal. Proprietar care si-a cumparat alt apartament cu oameni mai mici si-a luat-o de jos, din ligile inferioare, totul din mila politistilor care l-au nedreptatit, ca sunt prea milosi cu chiriasul prostalau.

    Voi trebuia sa fiti retrogradati instant in momentul in care proprietarul si-a luat apartamentul inapoi, adica sigla, palmaresul si locul in Liga 1. Doar ca din mila, sau de frica unor suporteri imbeciloizi ca matalutza, i-a lasat sa-si pastreze acest narav din urma: locul in Liga 1, TOTAL ABUZIV!

    Politia(justitia) a impacat pe undeva si capra si varza, de mila sau de frica sa nu vina una din ele si sa le dea foc.
    Asta a fost tot norocul vostru. Capisci?
    Last edited by Johnny D; 15th September 2021 at 08:42.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #219
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    De ce s-a reinfiintat, cretinule, disparuse? Eu stiu, si nu numai eu, ca din 1947 pana în prezent evolueaza incontinuu in prima liga, specie de prost.
    Cateodata nu stiu daca te prefaci sau chiar esti idiot!
    Dar ai mintea unu prezervativ folosit!
    Sa retras oficial din capionat ba idiotule cand i au luat marca si palmaresul lu gigi.. si a reinceput din liga 5.. sau de unde dracu a plecat!
    Oricum daca se desfinteaza asta, si. promoveaza cealalta cu aia o sa tii la mintea ta de alineat psihic ce esti!

  10. #220
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Asta e paradxul fotbalului mioritic, doar la noi o echipa care n-a retrogradat niciodata se chinuie de 5 ani sa promoveze din liga a 4-a si acu e ajunsa in liga a 2-a fara drept de promovare.



    E simplu, Dubericule. Gandeste-te ca Steaua e un apartament. Proprietarul, armata l-a inchiriat lu Becali care si-a pus oamenii in el. Cand a expirat contractul de inchiriere, nu s-a reinoit asadar apartamentul a revenit inapoi armatei, doar ca oamenii din el stau acum abuziv prin el, politia trebuia sa-i dea afara si din Liga 1 dar li s-a facut mila de ei, ca nu ei erau de vina ci cel care s-a certat cu proprietarul.

    Tot din mila au zis ca-i lasa sa stea-n el in continuare, doar ca trebuie sa-si schimbe numele apartamentului si valoarea acestuia, adica palmaresul - acestea revin inapoi proprietarului de drept, normal. Proprietar care si-a cumparat alt apartament cu oameni mai mici si-a luat-o de jos, din ligile inferioare, totul din mila politistilor care l-au nedreptatit, ca sunt prea milosi cu chiriasul prostalau.

    Voi trebuia sa fiti retrogradati instant in momentul in care proprietarul si-a luat apartamentul inapoi, adica sigla, palmaresul si locul in Liga 1. Doar ca din mila, sau de frica unor suporteri imbeciloizi ca matalutza, i-a lasat sa-si pastreze acest narav din urma: locul in Liga 1, TOTAL ABUZIV!

    Politia(justitia) a impacat pe undeva si capra si varza, de mila sau de frica sa nu vina una din ele si sa le dea foc.
    Asta a fost tot norocul vostru. Capisci?
    Prea multe randuri si explicatii pt un pacient de la spitalul de boli mintale )

  11. #221
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    Sa retras oficial din capionat ba idiotule cand i au luat marca si palmaresul lu gigi.. si a reinceput din liga 5.. sau de unde dracu a plecat!
    Ce doobitoc!!!! Cand s-a retras ma oficial din campionat, specie de prost? Cand? Eu n-am vazut niciun comunicat în acest sens. Doar un cretinoman ca tine poate spune asa ceva. Toti oamenii de fotbal, toti oamenii de sport, ieri si ministrul Tineretului si Sportului, Eduard Novac, au spus acelasi lucru: FCSB = Steaua. Doar un sinistru si frustrat ca tine si ca alti cateva mii pot sustine altceva. Mai ai frati, ma doobitocule?
    Last edited by Duba; 15th September 2021 at 10:24.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  12. #222
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    Prea multe randuri si explicatii pt un pacient de la spitalul de boli mintale )
    Si tot degeaba. N-ai cu cine... daca n-ai cu cine, n-ai cu cine.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #223
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Ce doobitoc!!!! Cand s-a retras ma oficial din campionat, specie de prost? Cand? Eu n-am vazut niciun comunicat în acest sens. Doar un cretinoman ca tine poate spune asa ceva. Toti oamenii de fotbal, toti oamenii de sport, ieri si ministrul Tineretului si Sportului, Eduard Novac, au spus acelasi lucru: FCSB = Steaua. Doar un sinistru si frustrat ca tine si ca alti cateva mii pot sustine altceva. Mai ai frati, ma doobitocule?
    ca a retras armata dreptu de a exista ca steaua mai prostu dracu care esti!

  14. #224
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Propun sa fie sanctionati userii care asimileaza FCSB Stelei, asa cum se intampla si in media, unde CNA le da la operatie celor care fac aceasta confuzie.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  15. #225
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    ca a retras armata dreptu de a exista ca steaua mai prostu dracu care esti!
    Nu te stresa cu Dubel. A lupta impotriva lui Dubel e ca si cum ai lupta impotriva gravitatiei, oricat ai sari-n sus, ea mereu te aduce la pamant!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #226
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Propun sa fie sanctionati userii care asimileaza FCSB Stelei, asa cum se intampla si in media, unde CNA le da la operatie celor care fac aceasta confuzie.
    Ar fi o problema deoarece UEFA considera inca FCSB ca Steaua. Dar a rezolvat Gigi. A scos echipa din competitii anul asta deci nu se mai pune nicio problema.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  17. #227
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    De ce s-a reinfiintat, cretinule, disparuse? Eu stiu, si nu numai eu, ca din 1947 pana în prezent evolueaza incontinuu in prima liga, specie de prost.
    Precum Iisus,nascut si nu facut!


    Direct in prima liga!!!!!


    Atunci cine e cretin aici,dubo?

  18. #228
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    PSG are 1-0, gol Herrera

    Deci, incetam cu jigniri?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #229
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Unde este Vadim? Oare ii place limbajul folosit de unii pe aici?

  20. #230
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by futbasisti View Post
    Precum Iisus,nascut si nu facut!


    Direct in prima liga!!!!!


    Atunci cine e cretin aici,dubo?
    Cu siguranta, tu esti cretinul. Si stii de ce? Pentru ca compari o epoca in care bolsevicii pe care-i iubesti atât de mult tocmai pusesera mana pe putere si faceau ce doreau - desfiintau echipe si infiintau altele. Iar lider al abuzului a fost echipa fostei sec00ritatii comuniste, care a desfiintat 2 echipe, Ciocanul, fostul Maccabi Bucuresti, echipa comunitatii evreiesti, si Unirea Tricolor, echipa nationalistilor, ca sa nu spun legionarilor bucuresteni. De altfel, intr-o editie de campionat au existat doua Dinamo uri, spurcarul William Shakespeare, alias capitanul sulii stie, fara doar si poate istoria. Tot direct in prima liga a fost admisa si echipa decedata , e adevarat nu în anul infiintarii, dupa cativa ani, Siguranta, securitatea de atunci, impunandu-le celor din Federatie sa-i primească în prima divizie desi evoluau intr-una regionala.
    Asadar, ignoranta maxima nu mai pune intebari stupide ca te faci de rahatel, bolsevicule!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  21. #231
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Unde este Vadim? Oare ii place limbajul folosit de unii pe aici?
    Inca il baneaza pe Paul la el in dormitor, in vis, in reverie, din nou si din nou, mania sa secreta, fetisul de la sine permis.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •