Page 7 of 148 FirstFirst ... 567891757107 ... LastLast
Results 127 to 147 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #127
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    @Hingherul
    Pai la cele 3,14159 ttiluri nici nu comentam de CL... zise careva ceva de la noi gen ce tot zice nea butelie cu antrenatul?

    @swedezumafiot
    De desfintat sigur nu ne desfintam, cand e de ceva desfiintare deschid eu thread, promit

  2. #128
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by FREEk01 View Post
    Pai la cele 3,14159 ttiluri nici nu comentam de CL... zise careva ceva de la noi gen ce tot zice nea butelie cu antrenatul?
    apropos de alea 3,14 titluri. e o reala placere cand aud la fiecare inceput de campionat, la intrebarea deja clasica "vrea rapidul sa castige campionatul", raspunsul mortal "sigur, istoria ne obliga sa vrem campionatul"
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #129
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Pai suntem "frati de suferinta" (te rog, tine cont de ghilimele), noi cu istoria ne obliga voi cu hegemonia.

  4. #130
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by FREEk01 View Post
    @swedezumafiot
    De desfintat sigur nu ne desfintam, cand e de ceva desfiintare deschid eu thread, promit
    u wish...qatarezu ti-o ia inainte.ca sa fie clara treaba,o sa se semneze cu deja faimosa replica "daca doriti sa comentati"

  5. #131
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Patronul Stelei, George Becali se arata in continuare nemultumit de lotul echipei si spune ca are cativa jucatori de care vrea sa se scape. El nu doar ca nu vrea sa mai aduca alti fotbalisti la Steaua, dar are pe lista neagra alte nume de care vrea sa se desparta.

    "N-am de ce sa mai fac transferuri. Nu mai vreau sa am lot de 28 de jucatori, dar sa am de fapt 13. Eu vreau 22, dar sa am 23 de jucatori. Exagerez putin, dar vreau sa spun ca trebuie fotbalisti pe care atunci cand ii bagi in teren sa si joace. Am dat afara jucatori care incurcau antrenamentele, pe ei nu puteai sa-i bagi sa joace fotbal", a spus Gigi Becali la Digi Sport.

    Patronul Stelei nu mai conteaza pe cantitate in ceea ce priveste politica de transferuri si vrea sa se bazeze in continuare pe calitate: "Experienta mi-a aratat ca degeaba am lot numeros daca nu e valoros. Nu ai ce sa faci cu ei. Mai am si acum Rocha, Costea, Filip, Lupu si Nastasie. Lui Filip ii dau 4.000 pe luna, sa zicem ca e acolo, rezerva. Dar cu ceilalti 4 n-am ce sa mai fac", a continuat Becali.

    Da-i dracu' afara pe toti...la ce iti mai trebuie echipa asta? Stadion nu aveti, ai distrus mai multi tineri de perspectiva (Szekely, Vali Badea, Bicfalvi, etc) acum este in proiect Chiriches.
    Hai, du planul pana la capat, desfiinteaza toata echipa sau vinde-o pe firfirici, ca oricum nu vei lua pe ea banii pe care ii vrei! Ultimele solutii pt ca si asa nu esti in stare de nimic!

  6. #132
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Mai Aurica, preocupate de amarastenii tai, de ********ul de Badea, de bulangiul (la propriu) de Savulescu si pocaitul de Negoita.
    Pana una alta, Becali, asa 'tampit' cum il considera unii, a facut mai mult decat toti patronii de la noi. A dus Steaua, an de an in grupele Europa League sau Liga Campionilor, a ajuns de 5 ori in primavara europeana si a alimentat nationala cu jucatori achizitionati de Steaua. Asa ca ... ciocu' mic. Nu din alt motiv, dar aberezi rau de tot si ii faci sa rada pe cei care-ti citesc ineptiile.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  7. #133
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    daca ungurul si bucifalvi erau de perspectiva

  8. #134
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Mai Aurica, preocupate
    Bre, mai pune si matale mana pe o carte, nu numai pe ziarele de sport.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  9. #135
    sport legend florian.X's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania,din pacate...
    Posts
    1,828
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Bre, mai pune si matale mana pe o carte, nu numai pe ziarele de sport.
    nu stii nik....e o strada in bucuresti,preOcupAetii vechi
    Rapid NU MOARE!!!

  10. #136
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Bre, mai pune si matale mana pe o carte, nu numai pe ziarele de sport.
    Nu ma, te las pe tine sa pui mana pe carte, ca esti mai tanar. Sau ai uitat ce ti-a facut Shala, ma eruditule. Mi-e sila de unii ca tine, care se dau mari eruditi, dar nu-i nimic de capul lor.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  11. #137
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Lol, ce a explodat Bunny!
    Ce mi-a facut ma caministul ala? S-a legat de o greseala de typos si a juisat cateva saptamani de fericire.
    Iar te-ai facut de cacao, asa cum numai tu stii...
    Last edited by Dario; 4th February 2013 at 16:16. Reason: Tyler,incetati cu jignirile!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  12. #138
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Lol, ce a explodat Bunny!
    Ce mi-a facut ma caministul ala? S-a legat de o greseala de typos si a juisat cateva saptamani de fericire.
    Iar te-ai facut de cacao, asa cum numai tu stii...
    'Caministul ala' e de 10 ori mai inteligent ca tine. Dovada ca omul are o meserie f. bine platita, in schimb, tu o iei la laba zi de zi pe acest forum. Cat priveste acea gresala, n-a fost nicidecum de typos.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  13. #139
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Lol, ce repede i-a sarit in aparare caministului de Shabalaba. Bolovane, eu sunt rentier, sunt mai smecher decat tine si de cat toti amicii tai anchilozati de la Sahisti.
    Ce pretentii sa am de la tine, cand tu ai dus agramatismul pe culmile gloriei. Mars la scoala, Mos Teaca!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  14. #140
    sport legend florian.X's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania,din pacate...
    Posts
    1,828
    Reputatie
    1
    ce discutii aveti si voi sa mor io...pe principiul "tatal meu e mai tare ca tatal tau..."
    Rapid NU MOARE!!!

  15. #141
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Ete na, tu chiar iei in serios ce-am scris? Eu doar il dau in clocot pe tataie, stiu ca-i hipertensiv & vreau sa-i duc tensiunea la un nou record.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  16. #142
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    eu apar adevarul. Asa cum sunt mii, daca nu zeci de mii, pe care asa-zisele facultati patronate de fosti profesori universitari dupa vremea lui ceasca, ii scot pe banda rulanta.
    Shala iti da clasa. Te-a facut de 2 bani si ai fugit ca un las de pe acel forum.
    Last edited by Dario; 4th February 2013 at 17:01. Reason: usurel!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  17. #143
    sport legend florian.X's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania,din pacate...
    Posts
    1,828
    Reputatie
    1
    parq sunteti facuti unul pt altul,va sta bine impreuna ...se citeste pasiunea in replicile voastre ...
    Rapid NU MOARE!!!

  18. #144
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    eu apar adevarul.Asa cum sunt mii, daca nu zeci de mii, pe care asa-zisele facultati patronate de fosti profesori universitari dupa vremea lui ceasca, ii scot pe banda rulanta.
    Shala iti da clasa. Te-a facut de 2 bani si ai fugit ca un las de pe acel forum.
    Lol, doar pentru iti pun oglinda-n fata &-ti arat cat esti de penibil, as fi in opinia ta un prost. Sarmane batranel, asta se cheama wishful thinking. In realitate tu esti un batranel trist care se cearta cu unii care i-ar fi putut fi nepoti. Cazu' tau tine de patologic, postarile tale sunt un document psihiatric.
    Normal ca-mi da clasa, doar e stelist, nu? Iar in creierul tau devorat de fanatism, orice stelist este mai inteligent decat orice rapidist. Tu n-ai dileme, prin ochelarii de cal lumea e clara si distincta.
    N-am fugit deloc, stii bine ca s-a desfiintat acel forum, unde camarandul tau in ale mistificarii era moderator (da, e vorba de Gica Chioru ).
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  19. #145
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Hai nu mai plange. Te las in pace ca prea te-ai ambalat. Aberezi la greu ca orice suporter frustrat.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  20. #146
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    O sa incerc sa-mi stapanesc lacrimile. O sa fie greu, dar iti multumesc pentru incurajari.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  21. #147
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Anamaria Prodan îl atacă dur pe Dinu: "Sclav, gropar al fotbalului românesc"

    http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/anam...-o-389289.html

    Cate dreptate are aceasta doamna*!
    Si cand te gandesti ca sunt sute, daca nu mii de astfel de pramatii cu gura mare care apar la televizor si pozeaza in autostiutori, iar fraierii se uita in gura lor si pun botul.
    Last edited by Hingherul; 4th February 2013 at 17:40.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •