Page 28 of 84 FirstFirst ... 1826272829303878 ... LastLast
Results 568 to 588 of 1746

Thread: bau!!!

  1. #568
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,980
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Leo, nu pune botu' la diversiunea aia cu Vadim.
    Cu doar cateva zile in urma ma indemna sa dau report post cand calca Ionelu' pe bec.

    Nu a luat masuri invocand faptul ca au trecut 30 de zile de la postarile pe care i le-am aratat.





    Iar cand am dat report post la postarea in care ma injura, nu a facut nimic. A vazut report post-ul pentru ca l-am vazut in bara thread-ului. A ales sa-l scuze si sa-l protejeze pe Ion. Cand am folosit cuvintele lui, ban direct. Ionelu' nici macar un warning de ochii lumii.

    Deci, nu puneti botu' la povestea cu Vadim despre care nu stie nimeni. A inventat-o acum pentru ca nu mai stie pe unde sa scoata camasa.
    Nicio camasa.
    Mai iti spun cate ceva sa nu zica lumea ca nu esti informat.
    Ati dat in ultimele zile o gramada de report la Johnny acolo tu si Novac ca nebunii. Toate cu "pwla" lui. Report la report si toate cele. Dracu' mai urmareste ce vreti voi acolo.
    Eu am retinut ce era de retinut apoi nu am ramas blocat la obsesia ta. Ti-am raspus pe un thd pe diverse pe un subiect la care ai contribuit normal. Si? M-am trezit injurat din senin.
    Sa nu crezi ca ai dreptul sa ma injuri pe motivul ca nu stiu ce virgula e postata gresit undeva pe forum.

    Iar chestia cu Vadim e simpla. Vadim nu are timp sa urmareasca ce se intampla pe forum. Cand sunt probleme intre moderatori intra, vede ca am sanctionat si considera ca problema e rezolvata.
    Eh bine nu e rezolvata. Dovada ca distinsii moderatori desi au fost sanctionati in trecut si chiar banati, continua sa ne serveasca "poezii". Deci cum spun, problema daca se vrea rezolvata trebuie mai intai sa fie scosi de la moderare apoi vedem cum se comporta cand stiu ca pot fi sanctionati cu adevarat.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #569
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Nu te-am injurat. Am dat copy/paste la "ma doare-n pwla de tine" a lu' Ionete.
    Daca este o formulare tolerata pe forum, vreau sa o pot folosi si eu.

    Nu numai tu. Si iulian care sustinea mandru ca pe CL nu se injura. Nu a mai comentat nimic dupa ce am prezentat dovada.

    Mi-ai cerut sa dau report post ca si cand ai avea de gand sa iei masuri. Chiar mi-ai spus ca o sa vorbesti cu el.

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Ok. O sa vorbesc cu moderatorul de pe tenis.
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Pune report unde vezi ca face asa

  3. #570
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,980
    Reputatie
    1
    Nu am de unde sa stiu ca dai copy/paste ca doar nu esti Paul Eu am citit acolo si am constatat ca imi raspunzi cu o injuratura desi eu chiar credeam ca putem dezvolta discutia pe cele doua puncte pe care le-am citat.
    Am spus sa dai report, nu ca aveam de gand sa iau masuri contra unui moderator. Apoi era discutie despre sectia CL.
    Ai dat report si astfel se poate vedea unde e problema.
    Am spus cum se poate rezolva.
    Last edited by delaparis; 23rd April 2019 at 20:27.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #571
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Da, si argumentele alea doua erau proaste. Merita bagata o injuratura numai pentru alea, fie ca era cu copy/paste.
    Un blog din 2012 si experienta ta personala cu o organizatie religioasa... genial.

  5. #572
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,980
    Reputatie
    1
    Erau exemple reper pt discutie. Posibil de contestat dar civilizat.
    Dar daca habar n-ai sa discuti fara sa injuri atunci stai doua luni pe aici si nu mai cauta nu stiu ce motive pt a poza in victima.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #573
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Asa, de curiozitate, daca (prin absurd) Vadim il inegreste pe Ionelu, il banezi si pe el pentru cat si-a bagat pana acum?
    Si cine a zis ca o sa stau pe aici doua luni? Imi fac clona.

    Ia zi, numele de aalbano96 e ok, sau e prea evident ca-i al meu?

  7. #574
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,980
    Reputatie
    1
    Deja sa se faca asta apoi vedem. Desigur ca un user care isi baga toate peste tot e candidat serios la sanctiuni severe. Stii foarte bine.

    Iti faci clone? Bravo, esti mai inteligent decat credea Novac

    Sevilla ramane aici doua luni. Restul vom vedea ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #575
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Faceam caterinca, iti dai seama...

    De ani de zile se lucreaza la un Regulament si nu se face nimic si cel putin de un an de zile este asteptat Vadim sa reactiveze userul Tim.
    Peste cinci ani de zile tot Ionelu' o sa fie moderator. Cine-l asteapta pe Vadim se amageste singur.

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Timache e fostul Tim care a cerut schimbare de nume etc. Apoi nu stiu cum a facut sa-si blocheze contul singur cu pass gresit de nenumarate ori sau asa ceva .
    Sigur clona era banata initial dar e o solutie de avarie in asteptarea adminului care poate readuce userul Timache la linia de plutire
    Oricum are un singur cont de pe care posteaza deci nu e problema. Vadim va rezolva in curand.


    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    nu nu .. serios. Tim e blocat deoarece beat a incercat sa puna de 200000 password gresit. Probabil a cerut lui Vadim sa se rezolve deci in 2025 avem sanse
    Uite, ai avut si tu un moment de luciditate. Cand esti sincer, stii si tu ca Vadim nu o sa miste nici macar un deget pentru a rezolva problemele astea.

  9. #576
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,980
    Reputatie
    1
    Deci? E vina mea probabil
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #577
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Daca arunci responsabilitatea in bratele lu' Vadim cand stii bine ca nu o sa faca nimic, e clar vina ta. Arunci numele lui Vadim la deruta ca scuza pentru faptul ca tu nu iei nici o masura.

  11. #578
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    De ce Sevilliului i se permite poza la avatar si lu Paul nu!? Not fair!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #579
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Sa se mire proasta de maa-ta.

  13. #580
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Cer sa fie eliberat, retrag orice plangere pe care oricum n-am facut-o! O pedeapsa mai buna pentru el ar fi sa poata posta in continuare pe Liga 1 cum pierde iar campionatu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #581
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,980
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    De ce Sevilliului i se permite poza la avatar si lu Paul nu!? Not fair!
    Deoarece Paul posteaza neregulamentar.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #582
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Daca arunci responsabilitatea in bratele lu' Vadim cand stii bine ca nu o sa faca nimic, e clar vina ta. Arunci numele lui Vadim la deruta ca scuza pentru faptul ca tu nu iei nici o masura.
    Nu poate lua nici o masura impotriva moderatorilor ca noi cica ne putem debana automat singuri, cel putin asa mi-a zis de Hingherul!

    Eu nu stiu despre asta, ce stiu e ca el poate bana, banat fiind, si-a si facut-o.
    Eu niciodata n-as face o asemenea golanie, mitocanie, ipocrizie si act complet de frustrare si lipsa de respect la adresa userilor acestui forum.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #583
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Asta e pe interes, vrea sa-i las pauliciul in pace.
    Am doua luni de bann. Am mai injurat de atunci, da' parisele nu-mi mai da puncte. Probabil il asteapta pe Vadim sa ia masuri si in cazul meu

  17. #584
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Nu poate lua nici o masura impotriva moderatorilor ca noi cica ne putem debana automat singuri, cel putin asa mi-a zis de Hingherul!
    Ce debanat, tu abia esti in stare sa aprinzi lumina de la intrerupator.

  18. #585
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,980
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Asta e pe interes, vrea sa-i las pauliciul in pace.
    Am doua luni de bann. Am mai injurat de atunci, da' parisele nu-mi mai da puncte. Probabil il asteapta pe Vadim sa ia masuri si in cazul meu
    In cazul tau eu decid
    Cate luni ai ban? Ai mai injurat de atunci?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #586
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Am mai injurat si dupa ce mi-ai marit la doua luni, dar nu mi-ai mai dat infraction.
    Ca de exemplu, o fut in gat pe maa-sa Ionelului.

  20. #587
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Eu n-am o problema cu injuraturile tale, nici cat intepatura de tantar nu ma supara. Mama nu citeste pe forum, norocul ei. Singura problema e cu atitudinea ta aroganta si jignitoare vis-a-vis de cei care citesc, si nu ti-au gresit tie cu nimic.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #588
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Ma doare-n pulla de tine si de ce are sa-mi spuna Ionelu'.
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Stau prost cu matematica, nu sunt profesor universitar.
    Adica trebuie sa o umplu cu smecleu pe ma-sa de inca 11 ori ca sa ajung la forever?
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Strici thread-ul pauliciului, baga-mi-as pulla in curu' maa-tii
    Uite, astea nu le-ai sanctionat.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •